امتیازات Ryse: Son of Rome

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
29825041398818016683.jpg
سازنده: Crytek
ناشر: Microsoft
پلتفرم: Xbox One
//
////////////////خوب////////////////
Venturebeat - 8.6/10
Xbox360achievements - 8/10
EGNNow.com - 7.5/10
Gameswelt - 7.5/10
EveryEye.it - 7.5/10
Kotaku - Yes

////////////////متوسط////////////////
GameTrailers - 7/10
polygon - 6/10
Destructoid - 5/10
ShackNews - 5/10
Gamereactor.eu - 5/10
Joystiq - 5/10
CVG - 5/10

////////////////ضعیف////////////////
Gameplanet - 4.5/10
Gamespot - 4/10
metro - 3/10

میانگین امتیازات: 61

نکات مثبت و منفی از دیدگاه برخی از منتقدین:
IGN
36401239245808632600.png

Kotaku
75099544533077231462.png

Gamespot
60363495487331551308.png

Gameinformer
71616964275600729367.png

oxm.co.uk
56259760954970269953.png

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
زیاد ذوق نکنید فعلا نک نک و کیلزون شاد و شنگول و منگول سردم دار نمره ی متا هستند.b-)
فقط موندم flower و resogun چه ربطی به این تاپیک دارند1!!
همون ربطی رو داره که شما اسم نک و کیلزون رو میآری!
= = =
اون موقعی که ما میگفتیم گیم پلی بازی آشغال، اسقاط، در پیت و به لعنت خدا نمی ارزه و xbone فن ها رگ گردنشون باد می کرد، حالا بیان تحویل بگیرن...!
گفته بودم بازی به سختی متاش رنگ 6 رو می بینه. سندش هم موجوده...
تو دیگه هیچی نگو
biggrin1.gif
همچین با افتخار اومدی وسط تاپیکش گفتی "گرافیک بازی هیچ چیز خاصی نداره" و همه به خاطر همین حرفت بهت گیر دادن، آره قربونش دقیقا گفتی گرافیک
biggrin1.gif
رو رُ برم ینی!:D چنتاتون قشنگ گفتین مگه تو بازیش کردی که میگی گیم پلی اش آشغاله؟! یه چیزایی رو با چشم می شه دید اگه وجود داشته باشه، نیاز نیست آدم حتما دست بزنه بهش:):D!
ضمنا، الآن هم می گم گرافیکش ارزش آنچنانی نداره و سر حرفم هم هستم... هنری بازی بوقــه. آخر سال در حضور این همه 1080پیپی هاتون وقتی بهترین گرافیک رو دادن به The Last Of Us، میفهمی تعریف گرافیک اصلا چیه گلم:D!

آخرین ویرایش:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
متاسفانه باید بگم اگر نمره ی این بازی 0.5 هم بشه من یکی که میخرمش.

زیاد ذوق نکنید فعلا نک نک و کیلزون شاد و شنگول و منگول سردم دار نمره ی متا هستند.b-)

فقط موندم flower و resogun چه ربطی به این تاپیک دارند1!!

هر وقت شما ربط کیلزون و نک رو به ما توضیح دادی، ما هم ربط اون دو تای دیگرو برات میگیم :">

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,758
نام
محمد
Resolutiongun اه چی میگم Resogun رو میگی چند سال پیش اومده !؟ :-/ :D
Flower بابا :D
اون موقعی که ما میگفتیم گیم پلی بازی آشغال، اسقاط، در پیت و به اعنت خدا نمی ارزه و xbone فن ها رگ گردنشون باد می کرد، حالا بیان تحویل بگیرن...!
تو دیگه هیچی نگو :D همچین با افتخار اومدی وسط تاپیکش گفتی "گرافیک بازی هیچ چیز خاصی نداره" و همه به خاطر همین حرفت بهت گیر دادن، آره قربونش دقیقا گفتی گرافیک :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
همین که مجبورید دست به دامن یه بازی بشید که چند سال پیش عرضه شده و فقط هم 4 تا نقد واسش ثبت شده نشون میده چقدر لانچ فاجعه ای داشته سونی :D خوبه ادامه بدید، راضی هستم ازتون :D

آره مایکروسافت هم نشسته داره نگاه سونی میکنه :D
هر وقتی اسم این Flower رو میارید نمیتونم جلوی خندم رو بگیرم لطفا ادامه ندید:d یعنی ترول کردن فورتزا با Flower هم مدل جدیدی بود که تو بازی سنتر مشاهده شد:))
ماشالله رو که رو نیست سنگ پای قزوینه.:))
برید یکم خجالت بکشید=))

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همین که مجبورید دست به دامن یه بازی بشید که چند سال پیش عرضه شده و فقط هم 4 تا نقد واسش ثبت میشه نشون میده چقدر لانچ فاجعه ای داشته سونی :D خوبه ادامه بدید، راضی هستم ازتون :D

آره مایکروسافت هم نشسته داره نگاه سونی میکنه :D
دست به دامن چیزی نشدیم ما و مسئله اصلی اینه که شما و بعضی دیگه از دوستان این بازی ها رو اصلا حساب نمی کنید. من به Flower کاری ندارم الان اما resogun بازی 2-3 پیشه یا Trine 2 که کلی مرحله اضافه داره و از تاچ دسته استفاده می کنه و ..... همه قدیمی هستند و چیز جدیدی هم ندارن میدونم چی میگی!

مایکروسافت نشسته اما یه Titanfall هستش و اونکی انحصاری خفن(که خودمم دوسش دارم) تاریخ ریلیز نداره مثل The Order 1886. اما ایندی که تا همین آخر دسامبر برای سونی سرازیر میشه ولی مایکروسافت خودش گفته بود که از 2014 شروع میکنه این قضیه. در کل باید صبر کرد اما اگه یادت باشه چند سال پیش بعضی ها بودن که بازی های تعداد بالای سونی رو ترول میکردن و میگفتن که بی کیفیت هستش بعضی ها و فقط تعدادش زیاده و چقدر اون bomb after bomb اینا رو مسخره کردن. الان هم قضیه همونه و سونی ایندی های عالی داره و یه شوتر انحصاری خوب داره که مایکرو نداره و در مقابلش هم سونی ریسینگ نداره فعلا!

Lion s kennedy

کاربر سایت
Mar 12, 2009
17
نام
محمدرضا
متای Killzone: Shadow Fall چند شد که کمتر از اینه؟:-/
===
فکت جدید: فیلم هم عرضه کنن و متای 1 بگیره از بازی کم گرافیک با متای 100 بهتره و باعث قوی تر شدن لانچ می شه.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
والا من مدتهاست از این بازی ناامید شده بودم و خودم تو همین تاپیک متاش رو همین حدودا پیش بینی کرده بودم:d من شخصا منتظر اومدن Titanfall عظیم هستم که متای 95 به بالاش رو به شدت پیش بینی میکنم;)

تا همین سه چهار روز پیش آواتارتون بازی رایز بود، حالا شد یه بازی ای که کسی بهش اصلا امید نداشت؟ :)) تایتان فال هم متاش 95 نشه، میگید ما که منتظر هیلو 5 هستیم و این داستان ادامه دارد!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
برو بچ هر دو طرف خوشحالی کنید و بکوبید تو سر بازی های هم با متاهای زیبا و دوست داشتنی 6-7 :bighug:
واقعا ی نگاه ب لانچ نسل قبل میندازی میگی با وضعیت نسل جدید کولاک کردن!!! باعث تاسفه! فعلا که خرید کنسول نسل جدید دست کم 4 ماه عقب افتاد!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,758
نام
محمد
دست به دامن چیزی نشدیم ما و مسئله اصلی اینه که شما و بعضی دیگه از دوستان این بازی ها رو اصلا حساب نمی کنید. من به Flower کاری ندارم الان اما resogun بازی 2-3 پیشه یا Trine 2 که کلی مرحله اضافه داره و از تاچ دسته استفاده می کنه و ..... همه قدیمی هستند و چیز جدیدی هم ندارن میدونم چی میگی!

مایکروسافت نشسته اما یه Titanfall هستش و اونکی انحصاری خفن(که خودمم دوسش دارم) تاریخ ریلیز نداره مثل The Order 1886. اما ایندی که تا همین آخر دسامبر برای سونی سرازیر میشه ولی مایکروسافت خودش گفته بود که از 2014 شروع میکنه این قضیه. در کل باید صبر کرد اما اگه یادت باشه چند سال پیش بعضی ها بودن که بازی های تعداد بالای سونی رو ترول میکردن و میگفتن که بی کیفیت هستش بعضی ها و فقط تعدادش زیاده و چقدر اون bomb after bomb اینا رو مسخره کردن. الان هم قضیه همونه و سونی ایندی های عالی داره و یه شوتر انحصاری خوب داره که مایکرو نداره و در مقابلش هم سونی ریسینگ نداره فعلا!
کسی منکر بازی های خوب ایندی نمیشه ولی جالبه همین چند وقت پیش یه سری از دوستان به بازی های ایندی میگفتن "آشغال دسکتاپی"، الان یهو شدن عامل برتری کنسول :D به هر حال از اول هم معلوم بود وضعیت X1 تو بازی های Retail بهتره، واسه PS4 هم تو بازی های ایندی. ولی جالبه همون Retail رو هم کم کم دارید منکر میشید گویا :D ولی بازم این Flower قشنگ ترین بخش ماجرا هست، یکی لطف کنه دوباره عکس از متای بازی بزاره :D

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
هی وای من بازی طوری گند زد که کلا لانچ ایکس وانو به فنا داد رفت پی کارش! یعنی فاجعه!

خیلی اسون گرفتین بعضیا, این ماکرو فنا بودن که هی لانچ لانچ میکردنو لانچو واسه خودشون نشونه برتری میدونستن و الا سونی فنا که از لانچ انتظاری نداشتند چون سونی چیزی رو برای لانچ لو نداده بود! این ماکرو بودکه تا بحثی میشد میگفتید لانچش فلانو لانچش بیصار!!! و الا سونی که برنامه هاش واسه بعد لانچه!

الان سوال اینجاست:
ایکس وانی که اینهمه رو لانچش مانور دادن یکی بخره بخواد یه بازی اکشن مشتی بازی کنه چی بازی میکنه؟!!!!! حالا اینجاست که قدر کیلزونو آدم میفهمه لااقل یه بازی اکشن با انلاین خارق العاده و گرافیک ناب به همراه گیم پلی هست واسه ps4!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
لول :D این بازی که تکلیفش مشخص بود، نمی دونم شما چی در موردش فکر می کردی ولی از پیش نمایش ها معلوم بود که گیم پلی فاجعه هست، نظراتم در مورد بازی هم که تو تاپیک های مختلف موجوده :D ولی جالب اینجاست که هر جوری حساب کنیم لانچ X1 بهتر از لانچ PS4 هست، تحت هر شرایطی :D
Ryse هم اگه تکلیفش معلوم بود چرا همیشه توی لیست بازیهای خفن لانچ میدیدیمش ؟!
یعنی شما راضی ای لانچ بهتری داشته باشی ولی فورزا اونجوری نابود بشه ؟ من مطمئنم DriveClubـی که تاخییر خوردنش به تمسخر گرفته میشد متای بهتری از FM5 میگیره و معلوم میشه تصمیم درستی بوده
مایکروسافت سعی کرد یکم به لانچش زرق و برق بده ولی چیزی که براش مهم نبود کیفیت بازیهاش بود

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,684
نام
حسین
اشکال نداره انشالله امواج بعدی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر