امتیازات Returnal

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازهای Returnal ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    221
  • نظرسنجی بسته شده است .

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
من خودم اصلا فکر نمیکردم بازی همچین متایی رو بتونه بگیره و توقعم ۷۰ اینطورا بود ولی مثل اینکه واقعا سونی خیلی قوی عمل کرده. امتحانش واجبه.
جالبه که یه بازی که خیلیامون امید چندانی بهش نداشتیم متاش از بعضی از بازی های شوتر سوم شخص کمپانی های‌دیگه که نمادشونم هست بیشتره.

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
خیلی خوشحال شدم دیدم بازی نمرات عالی گرفته این استدیو بازی بد نمیسازه. این بازی هر چیزی که من دوست دارم داره جو فیلم بیگانه ترسناک شباهت زیاد به بازی های متروید پرایم و دوربین سوم شخص.
راستی کی بازی دیگه این شرکتو بازی کرده ؟ یکیش alienation هست خیلی حال کردم باهاش.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
گفتن خیلی بده و حال سونی این روزها اصلا خوب نیست
نه اشتباه میکنی اینسایدرای معروف صنعت گیم گفتن حس آشغال رو بهشون میده: :D
من به 75 - 79 رای دادم، به نظر من از اون بازی هاست که امتیاز خوب کم نمیگیره، اما نمره پرت و پلا هم بهش میدن. خودمم هرکاری میکنم ازش خوشم نمیاد و حس یه بازی آشغال رو بهم میده.

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
تقریبا ۲۵
خوش به حالت
من فقط به نت سیم کارت دسترسی دارم
که اونم ایرانسل شبانه رو ورداشت همراه اولم از خود کنسول کار نمیده مدام دانلودم قطع میشه. نسل بعدم باید به برنامه psx پناه ببرم مث الان.
دردمون برای نسل بعد نتشم هست :(
کنسول و 4k display بماند
.
.
.
این بازی فکر میکردم 75 الی 79 شه
امیدوارم سونی همین فرمون رو پیش بگیره.

• Like
Reactions: kamyy and malek911

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
نه اشتباه میکنی اینسایدرای معروف صنعت گیم گفتن حس آشغال رو بهشون میده: :D
یعنی حتی یک نفر قبل از امبارگو و موقعی که هنوز بازی عرضه نشده، نمیتونه نظر شخصی خودش رو راجع بهش اعلام کنه؟ :|

تا همین چند وقت پیش یه سری اینسایدر معروف صنعت گیم در بازی سنتر انقدر بازی خوب ندیده بودن همین رو مسخره می کردن :D

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بدون هیچ طرفداری و فن بازی حتی ویدیوهای ریویو بازی رو هم نگاه میکنم بازم بازی خیلی فوق العاده ای بنظر نمیاد

گرافیک بازی بعضی جاها حتی در حد بازیهای اول نسل هشت بنظرم میاد و احتمالا بازی به خاطر داستان خوب ، اتمسفر قوی و گیم پلی سریعشه که مورد توجه قرار گرفته
از طرفی شاید هم انتظارات پایین منتقد ها از بازی باعث شده که بعد از تجربه بازی شگفت زده بشن

در کل بنظرم نمره بین ۷.۷ تا ۸.۲ برای این بازی مناسب باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر