امتیازات Returnal

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازهای Returnal ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    221
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
این سونی‌ای که من می‌بینم خون جلو چشماشو گرفته و زده به سیم آخر :D تازه این اول نسله، تا آخرای عمر PS5 قراره کیا رو به خاک و خون بکشه، خدا داند. خلاصه اینکه یه نصیحت به دوستانی که به 69 و پایینتر رای دادن این که از این سونی بترسید، خیلی هم بترسید:D
تعارف که نداریم، Returnal بازی‌ای بود که تا دو سه ماه پیش کمتر کسی از موفقیتش مطمئن بود و در بهترین حالت به دیده تردید بهش نگاه میشد. نه تبلیغ درست درمونی ازش شد و نه هایپ خاصی درموردش وجود داشت. حتی یادمه روزی که برای اولین بار معرفی شد، اکثرا نادیده‌اش گرفتن (از جمله خودم) و بعضیا هم بهش متلک انداختن.

ما که فعلا PS5 نداریم ولی مبارک اونایی که بازی رو day one خریدن، برید حال کنید رفقا

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یادش بخیر بازی که معرفی شد، اکثرا از جمله خودم در حد بقیه بازی‌های PS5 تحویلش نگرفتن و بنده خدا تا مدت‌ها مفقودالاثر بود! :D تا اینکه پیش‌نمایش‌ها و تعریف و تمجیدها از راه رسیدن و کم‌کم وارد رادار ملت شد و الان هم که امتیازهای خیلی خوبی گرفته و اکثرا به شدت ازش تعریف کردن.
واقعا دم Housemarque گرم و امیدوارم سونی در آینده هم باهاشون همکاری کنه. از اون استودیوهایی هست که بیشتر با یه برند شناخته میشن و من جای سونی بودم، می‌خریدمشون و استودیو رو گسترش هم می‌دادم و تقویت می‌کردم که از اینم خفن‌تر بشه.
اون جف گراب رو هم ول کنین! از شاخ‌های بی‌طرف هست و کلا خیلی وقته خودش رو نشون داده. فقط من خبر نداشتم نقدهاش ثبت میشه و دیگه از این به بعد باید منتظر نقدهای بی‌طرفانه بیشتری ازش باشیم! :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
این دفعه به جای گیم اسپات قراره بریزیم رو سر جف گراب؟ :D
نفر بعدی کیه؟
هر کی که به اندازه جف گراب تابلو باشه یا به اندازه ی اون خانومه تو GS روح بسیار لطیف و نرمی داشته باشه و خشن ترین بازیهای تاریخ رو بهش بدن نقد کنه !
که یعنی حالا حالاها قراره آدم بذارید رو سیبل با وضع فعلی مدیا
نه که اثری داشته باشه البته :D
رو شما ولی اثر داره ظاهرا که اعتراض داری ! :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هر کی که به اندازه جف گراب تابلو باشه یا به اندازه ی اون خانومه تو GS روح بسیار لطیف و نرمی داشته باشه و خشن ترین بازیهای تاریخ رو بهش بدن نقد کنه !

که یعنی حالا حالاها قراره آدم بذارید رو سیبل با وضع فعلی مدیا
نه که اثری داشته باشه البته :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
The Games Machine 9/10
Returnal is an amazing game. Metroidvania, roguelite and bullet hell mixed perfectly, and the result is fluid, rich and incredibly addictive action. The loop becomes the cornerstone of a mysterious, allegorical, at times terrifying narrative, capable of keeping you glued to DualSense from start to finish​

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
The Games Machine 9/10
بالاخره بیدار شدی؟ ?

یه چندتا از چکیده نقدها رو بذاریم :

سایت God is Geek:
حرکات روان و خوش ساخت Returnal در کنار گان‌پلی راضی‌کننده و عالی آن با حس اکتشاف در مکان‌های شگفت‌انگیز و ترسناک کاری می‌کند احساس کنید همیشه در حال اکتشاف و تجربه چیزهای جدید هستید.

سایت VG247:
در حالی که ترکیب حلقه‌های روگ‌لایک و داستان پیچیده در بازی Returnal بی‌نقص نیست، اما در اینجا ما شاهد یک تجربه تاریک، درگیرکننده و نوآورانه هستیم که در آن شمایل گیم‌پلی با داستان چالش‌برانگیزش همخوانی دارد.

سایت گیم اینفورمر:
Returnal یک کابوس بی‌پایان است که من رویای تجربه آن را داشتم. سفر در این بازی پر از خوف و اکتشافات هراس برانگیز است همزمان شما را شگفت‌زده و کنجکاو می‌کند. اگر سلیقه این سبک از بازی را دارید، ماجراجویی در Returnal را از دست ندهید.

سایت Press Start:
با وجود تردیدهایی که در ذهن مردم وجود داشت، Returnal نه تنها منتقدان را ساکت می‌کند بلکه به خوبی نشان می‌دهد حتی انحصاری‌های متوسط پلی استیشن هم می‌توانند به اندازه عناوین درجه یک آن‌ها سرگرم‌کننده و ارزشمند باشند.

سایت Polygon :
بزرگترین دستاور Returnal نحوه به تصویر کشیدن ترس هنگام گیر افتادن در یک مکان است. این بازی در خلق دنیای خود جسورانه عمل می‌کند و سازندگان با طی نمودن مسیر خود و استفاده عالی از پتانسیل بازی، برخی تصمیمات اشتباهشان را جبران کرده‌اند.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
با اینکه از جمله علاقه مندان به عناوین قبلیشون بودم اما اصلا توقع نمره بالای ۸۰ برای یک بازی بزرگ ازشون نداشتم
واقعا دمشون گرم
لیست بازی های سونی روز به روز داره سنگین تر میشه.

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
انحصاریهای سونی به طرز عجیبی استانداردهاشون بالا رفته که تنها خودشون میتونن بزنن رو دست خودشون!
شکی هم نیست که فروش PS5 هرماه داره رکورد میزنه همه میدونن کجا میتونن عناوین تاپ و درجه یک رو تجربه کنن.
کسایی که طی یکی دوماه گذشته علیه سونی شایعه درست کردن که سونی ریسک نمیکنه موفقیت این بازی تودهنی قشنگی میتونه برای اون دسته از افراد باشه.
این سونی نسل ۹ رو کسی نمیتونه جلوشو بگیره این تازه اولشه:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
این دفعه به جای گیم اسپات قراره بریزیم رو سر جف گراب؟ :D
نفر بعدی کیه؟
جالبه من اصلا نمیدونستم این بازیهای سونی هم نقد میکنه. رفتم دیدم به لست گاردین و Order بالاتر از متاشون نمره داده :D به ریمیک Shadow of the Colossus هم 89 داده بود.
البته چیز جدیدی نیست. اون قدیما دوستان به Edge هم فحش میدادن و بهش میگفتن عقده ای و جیره خور، دیگه جف گراب که جای خود داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر