امتیازات Rage 2

میانگین امتیازات بازی؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 2 3.1%
  • 86-90

رای‌ها: 10 15.4%
  • 81-85

رای‌ها: 34 52.3%
  • 76-80

رای‌ها: 10 15.4%
  • 71-75

رای‌ها: 8 12.3%
  • 70 و کمتر

رای‌ها: 1 1.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
106384
Publisher: Bethesda Softworks
Developer: Avalanche Studios, id Software
Initial Release Date: May 14, 2019
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Jeuxvideo.com: 8.5/10
MMORPG.com: 8.3/10
IGN: 8/10
Areajugones: 8/10
The Games Machine: 8/10
USgamer: 8/10
Destructoid: 8/10
IGN Spain: 8/10
Vandal: 7.9/10
IGN Italia: 7.7/10
Hobby Consolas: 7.7/10
GameSpace: 7.5/10
Worth Playing: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.5/10
PCGamesN: 7/10
PC Gamer: 7/10
Game Informer: 7/10
GameSpot: 6/10
Slant Magazine: 6/10
GamesRadar+: 6/10
Shacknews: 5/10
Gamer.no: 5/10
106520

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
از تریلرهای بازی چیز بیشتری در نمیومد فقط بعضی از دوستان زیادی شلوغش کرده بودن!

من از همون اولین نمایش بد بین بودم، در حد همین متایی که گرفته! بازی نمی تونست بهتر از این باشه. فکر نمی کنم تو بخش فروش که هدف اصلی انتخاب اولانچ و اون همه هیاهو و جاس کازی کردن بازی بوده، هم بتونه دستاورد قابل توجهی داشته باشه!

بتزدا و ریج رو چه به اولانچ! بتزدا حتی وقتی میخواد بازی شو عام پسند هم کنه نمی دونه باید سراغ چه استودیویی بره، اولانچ خدای ساخت دنیا و گیم پلی پوچ و تو خالی و بی ارزشه!

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
این روزها همه متای 72 میگیرن شما چطور :D:-j
یه فاتحه برای مرحوم Bethesda بفرستید ، استدیوی خوبی بودن :D

• Like
Reactions: s.1

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
شرکته، استودیو نیست!

شب بخیر :-h
واقعاااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ااااااااا خوب شد گفتی . خسته نباشی مهندس :)) اصل ول کردی چسبیدی به فرع . گندشون خیلی وقته دراومده =((

-------
PC Games 7/10
Millenium 6.5/10
CGMagazine 6.5/10
4Players.de 6/10

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اینا مغز خر خورده بودن که دادن اوالانچ بخش مپ و محیط بازی رو بسازه؟
یه نگاه میکردن به بازی هاشون قشنگ میفهمیدن اینا در چه سطحی هستن
بازی با این گان پلی خفن باید اینطور بشه بخاطر یه استدیو مزخرف:(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای من که اصلا کوتاه بودن بازی مهم نیست مهم کیفیت بازی هست با گان پلی و فیزیک ایناش که ظاهرا همشون خوب از اب دراومده منتقدا هم باید یاد بگیرن که کیفیت خیلی مهم تر کمیته

• Like
Reactions: beh1382

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خب من که از اولش با بازی مشکل داشتم چون بازی برام اصلا rage نبوده و نیست، فضای بازی کاملا به یه ip جدید میخوره و اثری از اون rage شماره یک داخلش نبود. ولی دیگه فکر نمیکردم این تیپی نمره بگیره. به نظر حداقال بازیه خوب و فانی میومد، کلا این بزن بکش بترکون که جدیدا توی تمام شوترهای بتزدا و id میبینم به نظرم عاقبتش همین میشه. یکم باید عمق بدن به بازی هاشون. ضمن اینکه اولانچ استودیوی متوسطی هست و واقعا در حد خودش نمره گرفته ، باید انتخاب بهتری انجام میدادن ولی خب....
حالا باید خودم تجربش کنم ببینم چجوریه که اونم با این کمبود وقت و بی حوصلگی و شرایط اقتصادی خوب باید دید کی وقتش میشه :D

• Like
Reactions: SoRoS and RohFa

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
اینا مغز خر خورده بودن که دادن اوالانچ بخش مپ و محیط بازی رو بسازه؟
یه نگاه میکردن به بازی هاشون قشنگ میفهمیدن اینا در چه سطحی هستن
بازی با این گان پلی خفن باید اینطور بشه بخاطر یه استدیو مزخرف:(
قطعا خورده بودن مپ jc4 با وجود تنوع آب و هوایی افتضاحترین مپ jc بود.
از تکسچرها که نگیم. خود نقشه مپ اونموقع هم گفتم ددادن ریکو چهار ساله کشیده.
قحطی استویو بوده که با اوالانچ کار کردن.
الته bethesda خواسته اون حس jc رو بیاره تا شاید بفروشه .چون به بتزدا ایراد میگرفتن که به خاطر dark بودن بازیهاش ،نمیفروشه .و اینجوری شد.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
اصلا Rage 1 خودش چی بود که بخواد نسخه دومش چیزی بهتر از اون باشه؟ البته نسخه کامپیوترش هم یک جوریایی بخاطر گرافیک و اون تکسچر های اسمانش و ابر هاش و اسم جان کارمک متای 78 و در بهترین حالت نسخه های کنسولی متای 80-81 گرفتن، که با این حساب متای این نسخه هم دور از حساب نیست! خیلی ها یادشون رفته نسخه اول چقدر باگ داشت، و مراحلی اصلی بازی هم شده بود از اون ور مپ بیا اینور مپ یک ایتم بگیر دوباره برو اون ور مپ با یک مسیر تکراری با یک ماشین تکراری که تا بیشتر مراحل هم همین طوری بود! بزرگترین نقطه قوت نسخه اول شوتر بازی با اون تکسچر های اسمانش بود و یادم میاد هم همیشه به بازی ایراد های زیادی میگرفتند مثل باگ ها، داستان نچندان خوب، سیستم نقش افرینی که خیلی زیاد خوب پیاده نشده، البته بازی هم نقطه قوت های زیادی مثل گرافیک فنی قوی داشت، شوتینگ خوب، باس فایت های خوب واسه همین بازی قابل قبولی شد ولی در کل نسخه دومش هم دین خودش رو ادا کرده و تو بهترین حالت میشه فهمید شوتینگ بازی هنوز هم همون نقطه قوت قبلی هست!:D البته به خودی خود هم متای 80-75 اونقدر داغون نیست که این سری چه نسخه اول چه این نسخه دوم رو غیر قابل بازی بدونیم:D

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
خب یه یک ساعتی بازی رو جلو بردم؛ مطمئنا هنوز برای هرگونه قضاوتی خیلی زوده ولی تا به اینجای کار باید بگم همه چیز واقعا عالی و لذت بخش بوده! صبح که تو سرکار نقدهای سایت ها رو دیدم رسما ناامید شدم و پیش خودم گفتم که بازی دیگه گند زد رفت ولی بعدش که اومدم خونه و بازی رو شروع کردم نظرم 180 درجه برگشت!

گان پلی و شوتینگ بازی فوق العاده لذت بخش و اعتیاد آور هست! یکی از بهترین شوتینگ هایی (شاید هم بهترین) که تو یک بازی FPS میتونید تجربه کنید... واقعا همه چیز خوش دست و عالی کار شده، از ساندافکت ها گرفته تا انمیشین ها و در مجموع حس حمل و استفاده از اسلحه ها واقعا بی نظیر هستند!

نکته ای که اینجا خیلی مهمه و نمیدونم تا حالا منتقدی بهش اشاره کرده یا نه این هست که بازی به شدت الهام گرفته از Quake هست!!! از همون ثانیه اول شروع بازی اثرات نسخه های مختلف و حال و هوای Quake رو در نقطه به نقطه بازی میتونید احساس کنید، چیز زیادی نمیگم چون نمیخوام چیزی رو اسپویل کنم ولی کسی که با IP های id بزرگ شده باشه از همون ثانیه اول شروع بازی اثرات Quake و بقیه عناوین استودیو رو براحتی تشخیص میده...

کاراکتر بازی انواع و اقسام قابلیت های جدید و جذاب داره که استفاده ازشون واقعا فان و لذت بخش هست، ضمن اینکه بازی کلی مکانیک و قابلیت های جدید تو خودش داره که لذت بازی و ماموریت ها رو دوچندان میکنه...

در مجموع بازی من یکی رو تا به اینجای کار حسابی ذوق زده کرده! نقد چندتا از سایت ها رو که امروز میخوندم متوجه شدم که بازی به شدت سلیقه ای باهاش برخورد شده، نکاتی که یک منتقد اونا رو بعنوان پوینت منفی محسوب کرده دقیقا یک منتقد دیگه از یک وبسایت دیگه اونا رو به عنوان نکته مثبت تلقی کرده...

همونطور که در ابتدا هم گفتم با یک ساعت بازی نمیشه قضاوت خاصی در مورد بازی کرد ولی تا به اینجای کار باید بگم بازی معجون عجیب و غریبی از فان، خشونت، جدیت، شوخی، روشنایی و تاریکی و هزار و یک فاکتور عجیب و غریبه دیگست که فقط با تجربه اش بهشون پی میبرید...

ضمنا به دوستان اهل موزیک مخصوصا Rock و Metal باید بگم که بازی به شدت خوراک Industrial Metal و MetalCore هست، انصافا بعد از بازی چند تا ترک از NIN و Mortiis و Parkway Drive گوش کردم جیگرم حال اومد:D

اینم دو تا اسکرین شات از اوایل بازی (اسپویل خاصی ندارند):

نکته آخر اینکه اگر امکانش رو دارید حتما بازی رو با اکانت یا سیستم یکی امتحان کنید و فقط به نظر چند تا منتقد بسنده نکنید. همچنین باید یک چیزی رو خیلی رک و با نهایت احترام بگم؛ اونم اینه که هیچ وقت درک نکردم که افرادی که یک عنوان رو خودشون هرگز تجربه نکردند چجوری میتونند با این سطح از اعتماد به نفس و اطمینان نسخه بازی، استودیو سازنده و پابلیشر و کل خاندانشون رو ببندند که هیچ، کلکسیونی از فکت و حقایق ناشناخته رو هم بریزن تو تاپیک ها و شبکه های اجتماعی... توصیه میکنم شما هم یه لطفی به خودتون بکنید و وقت و اعصابتون رو هدر این اساتید نکنید... از نظر من کسی که عنوانی رو خودش هرگز تجربه نکرده شایستگی ـه نظر دادن در مورد اون عنوان رو نداره... ختم کلام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر