امتیازات Prince of Persia: The Lost Crown

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
prince-of-persia-the-lost-crown.jpg

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

امبارگوی بازی در تاریخ 21 دی ماه، ساعت 20:30 برداشته خواهد شد...

IMG_20240116_160728_226.jpg

IMG_20240116_160729_750.jpg

IMG_20240112_231346_174.jpg

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فک کنم دیگه این ثابت کرد که "چون یوبیسافت ساخته پس منتقدا پایین میدن" درست نیست.
قشنگ داره نشون میده وقتی از اون فرمول تکراری و کلیشه ای شون بکشن بیرون میتونن کارای خوبی بسازن، امیدوارم سر استاروارز دوباره برنگردن همون سیستم.

پریویو ها که از همون اول خیلی مثبت بود بعد اینکه خبر زبون فارسی و دوبله اومد خود به خود هایپ شدم نه بخاطر فارسی بودن بلکه وقتی میبینی یه سازنده تا این حد اهمیت داده یعنی بازیش کامله که رفته سراغ این مسائل.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
چقدر گیمر جماعت قانع شده به این بازی میگه pop.
داستانش رو بخونید یکبار. همین استریم ممد طالبیان رو ببینید. استریمش از کل بازی جذاب تر بود. شما فکر کن پرنسی که اون همه ابهت داشت و خیلی ها رو گیمر کرد الان تو مرحله اول پشت الاغ بار زدنش دارن میبرن و کل داستان باید بری نجاتش بدی:)) کیو؟ آره همون خاطره ای که ازش دراون سه گانه‌ی شاهکار ساختیم. نه مرسی.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اینکه یوبی سافت بعد از این همه سال متای خوبش با بازی محبوب قبل ها پرنس هست و هیچ کدوم از ac های اخیرش به این متا نرسیدن با این همه خرجی که براشون شده کلی نکته توش هست
چند وقت پیش بازی های یوبی نگاه می کردم سه گانه splinter cell به فرض 93 94 93 بود امتیازش بعد همچین ای پی داره خاک می خوره پرنس که جای خود دارد
این بازی دیگه نه توش اتصال دائمی نت هست نه مولتی اجباری و زورکی نه فرمول های دیکتاتور محور یوبی توشه نتیجه بازی شده این کلا دیکتاتور بازی هر جا که بیاد نتیجه ش مخربه واقعا بالاترین حق هر انسانی ازادی عملش هست
ایران اگه ازادی داشت من شرط می بستم که توی زمینه گیم بالاتر از خیلی از کشورها قرار می گرفتیم و یکی از سود اورین ترین ها بودیم خلاقیت ایرانی ها زیر ایدئولوژی محوری کشور رسما دفن شده

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
چقدر گیمر جماعت قانع شده به این بازی میگه pop.
داستانش رو بخونید یکبار. همین استریم ممد طالبیان رو ببینید. استریمش از کل بازی جذاب تر بود. شما فکر کن پرنسی که اون همه ابهت داشت و خیلی ها رو گیمر کرد الان تو مرحله اول پشت الاغ بار زدنش دارن میبرن و کل داستان باید بری نجاتش بدی:)) کیو؟ آره همون خاطره ای که ازش دراون سه گانه‌ی شاهکار ساختیم. نه مرسی.
لابد پس توی GOW هم چون یونان رو به خاک و خون کشیدن وجه یونان رو خراب کردن ؟ :))

همین که بازی رو با دوبله فارسی دادن و اینقدر با کیفیت هست با متای 87 باید از خدات هم باشه
اون ممد نومد هم اول بازی ایش و اوش میکنه اینقدم حرف میزنه ادم نمیفهمه چیزی از بازی
میگه دوبله فارسی بازی رو دوس ندارم میخوام انگلیسی بزارم : )) برو پسر جون خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه

سیستم کامبت و پَری بازی بی نظیره
گیم پلی روون و نو اورانه
گرافیک هنری چشم نواز

همه چی واقعا خوب بوده تا 1 ساعت اول بازی برای من

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
مشخص بود متا بازی خوب میشه 💯
این یعنی یوبی هم میتونه خوب باشه البته اگه مثل این بازی کمی خلاقیت چاشنی کاراش باشه!
از اولش به این بازی امیدوار بودم ♥️
پ ن: کسی مجبورتون نکرده بیاین نظر بدین دو بعدی و فلان! برید کالاف ۲ ساعته بزنید مخ ملت رو نخورید 😉

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر