امتیازات Prince of Persia: The Lost Crown

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
prince-of-persia-the-lost-crown.jpg

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

امبارگوی بازی در تاریخ 21 دی ماه، ساعت 20:30 برداشته خواهد شد...

IMG_20240116_160728_226.jpg

IMG_20240116_160729_750.jpg

IMG_20240112_231346_174.jpg

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
امسال ۲تا بازی خوب میراژ و موتورفست داشتن که هر جفتش لیاقتشون خیلی بیشتر از واکنشهای فعلی بود، مخصوصا موتورفست که میتونست حداقل بین ۸۰ تا ۸۵ بشه میانگینش. هر ناشر دیگه‌ای همچین عنوانی عرضه میکرد همه منتقدا به به و چه چه میکردن و بهترین ریسینگ سال و فلان میچسبوندن بهش ولی خب چون یوبیسافته باید متا ۷۰ بگیرن که پدرکشتگیشونو با بازیای حتی خوبش نشون بدن!
پرنس جدیدم احتمالا یجوری نمره میدن که زیر ۸۰ بشه متاش. با این حال خوشبختانه گیمرا توجهی به نمره ندارن و بازی فروش خودشو می‌کنه.
آواتار هم یادت نره.
این یوبی بدبخت اونقدرم که ملت میگن بد نیست. با اینکه خودم هیتر یوبی بودم همیشه ولی از حق نگذریم هم اینا و هم EA سال درخشانی داشتن ۲۰۲۳.

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
آواتار هم یادت نره.
این یوبی بدبخت اونقدرم که ملت میگن بد نیست. با اینکه خودم هیتر یوبی بودم همیشه ولی از حق نگذریم هم اینا و هم EA سال درخشانی داشتن ۲۰۲۳.
آواتار بهترین گرافیک سال رو داشت از نظر DF.
بعد متاش از استارفیلد کمتر شد!

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
از یوبی بازی در نمیاد زیر 7.5 نشه عجیبه
متا بازی شروع کار لااقل ۸۸ شده! دیدیم که از یوبی بازی خوبی هم درمیاد پس. زیر ۸۰ احتمالا نمیاد.
از همون اولم بازی خوبی نشون میداد ولی چون سبکش سوم شخص نبود، یه عده دوست داشتن الکی بکوبنش فقط.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
دمو بازی هم منتشر شد! بریم که داشته باشیم یه بازی جذاب دیگه عین چندماه اخیر. :D
خوشبختانه موفقیت نمرات می‌تونه کنار فروش خوب باعث احیا این فرنچایز بشه تا AAA سوم شخصم ازشون ببینیم! دقیقا همون چیزی که از اول می‌گفتیم ولی یه عده زیر بار نمیرفتن.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
شروع خیلی خوبی برای سال ۲۰۲۴ هست.امیدوارم‌ یوبی سافت این سری رو با جدیت بیشتری ادامه بدهد،من حتی از نسخه ۲۰۰۸ که خیلی ها دوست نداشتند هم به شدت لذت بردم.

متا فعلا از ۲۰ نقد ۸۷

img_20240111_204110_jl6l.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر