امتیازات Prince of Persia: The Lost Crown

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
prince-of-persia-the-lost-crown.jpg

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

امبارگوی بازی در تاریخ 21 دی ماه، ساعت 20:30 برداشته خواهد شد...

IMG_20240116_160728_226.jpg

IMG_20240116_160729_750.jpg

IMG_20240112_231346_174.jpg

آخرین ویرایش:

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
چی شده برا این فارسی جذاشتن؟
کله گنده های تیم سازنده ایرانی ان؟
ظاهرا تیم دوبلاژ از ایران بهشون درخواست داد که داوطلبانه انجام بدن دوبله بازی رو

(مطمئن نیستم درسته یا نه)

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,246
نام
Mansour
دوستان کمی کم لطفی میکنن
حالا درسته AAA نیست ولی دلیل بر بد بودن بازی نیست
اگه کمی با بازی های سبک مترودوینیا آشنایی داشته باشید یا تجربه کرده باشید میفهمید که این سبک واقعا حرف های زیادی واسه گفتن داره
اگه به دید یه بازی دو بعدی آشغال و با طرز فکر منفی برید سراغش قطعا برای شما بازی آشغالی خواهد بود
این بازی رو نباید با AAA های سری های خودش مقایسه کرد این بازی باید با بازی های این سبک مثل بلسفموس و هولونایت و دد سلز مقایسه بشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دوستان کمی کم لطفی میکنن
حالا درسته AAA نیست ولی دلیل بر بد بودن بازی نیست
اگه کمی با بازی های سبک مترودوینیا آشنایی داشته باشید یا تجربه کرده باشید میفهمید که این سبک واقعا حرف های زیادی واسه گفتن داره
اگه به دید یه بازی دو بعدی آشغال و با طرز فکر منفی برید سراغش قطعا برای شما بازی آشغالی خواهد بود
این بازی رو نباید با AAA های سری های خودش مقایسه کرد این بازی باید با بازی های این سبک مثل بلسفموس و هولونایت و دد سلز مقایسه بشه
دقیقا مشکلم همینه که چرا AAA نیست.

پرنس یه آی پیه که میتونه سروری کنه. سندز آف تایم با متای ۹۲، وریور ویت این ٨۳ و two thrones با متای ٨۵ خودشون رو ثابت کردن.
جوون که بودم تا می فهمیدم فلان بازی مال یوبی سافته چشم بسته میخریدم. ولی الان یه دهه ست که سوزنش گیر کرده رو اساسینز و فارکرای های کپی پیست و بی کیفیت.
انتقادم بکنیم به قبای یوبی سافت پرستان بر میخوره. کجاست اون یوبی که rainbow six vegas، اساسینز برادرهودر، سه گانه اسپلینترسل، گوست ریکان و پرنس میساخت و دنیای گیم رو میلرزوند؟؟؟

ناراحتی من از افول یکی از بهترین شرکتهای بازیسازیه.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,246
نام
Mansour
دقیقا مشکلم همینه که چرا AAA نیست.

پرنس یه آی پیه که میتونه سروری کنه. سندز آف تایم با متای ۹۲، وریور ویت این ٨۳ و two thrones با متای ٨۵ خودشون رو ثابت کردن.
جوون که بودم تا می فهمیدم فلان بازی مال یوبی سافته چشم بسته میخریدم. ولی الان یه دهه ست که سوزنش گیر کرده رو اساسینز و فارکرای های کپی پیست و بی کیفیت.
انتقادم بکنیم به قبای یوبی سافت پرستان بر میخوره. کجاست اون یوبی که rainbow six vegas، اساسینز برادرهودر، سه گانه اسپلینترسل، گوست ریکان و پرنس میساخت و دنیای گیم رو میلرزوند؟؟؟

ناراحتی من از افول یکی از بهترین شرکتهای بازیسازیه.
اول اینکه چرا فکر میکنی چون یه بازی مترودوینیا از سری POP دادن یعنی دیگه تموم؟یعنی دیگه قرار نیست هرگز AAA این بازی ساخته بشه؟:D
من درک نمیکنم این بازی هیچ چیز عجیبی نداره که شما اینطور جبهه گرفتید، از همه بازی های خوب نسخه های فرعی یا در سبک های دیگه میاد
مثالش همین گیرز آف وار مگه یدونه نزدن گیرز تاکتیک؟ یعنی دیگه تموم بقیه بازی هاشون تو اون سبک شد؟:-??
یا مثلا از سری فاینال فنتسی تا حالا چندتا بازی اومده که از لحاظ گیم پلی و... اصلا یه دنیا با سری اصلی فاصله دارن؟
و هزاران آی پی دیگه که الان حضور ذهن ندارم(جایی ناهار دعوتم سریع دارم مینویسم برم تا ناهار رو تموم نکردن:D)
در کل این اتفاق خیلی هم خوبه
هم آیپی زنده میمونه
هم میشه باهاش پیش زمینه بازی AAA رو فراهم کرد
هم میشه یه محکی زد ببینن نسل جدید به این سری علاقه ای دارن؟ اصلا بازیشون فروش میره؟(چه خوشمون بیاد چه نیاد ماها پیرمردهای صنعت گیم هستیم و بخش اعظم گیمر های حال حاضر اصلا این بازی هایی که گفتی رو به یاد ندارن چه برسه باهاش خاطره داشته باشن) بعد با خیال راحت میتونن برن سراغ یه بازی AAA بزرگ

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
راستش من چندان امیدی به بازی ندارم، ساختن بازی در این سبک خیلی سخته (سختی فنی رو نمی گم :D) بازی در همه ابعاد باید عالی باشه تا بتونه متای 80+ بگیره که از یوبی بعیده...

• Like
Reactions: u.s.a

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
خیلی هوس حال و هوای prince of persia های قدیمی رو کردم...
از ریمیک هم که خبری نشد دیگه
امیدوارم این نسخه اش خوب فروش کنه بلکه یه کم سراغ اینم بیان
نمیدونم چه جادویی بود ولی این بازی های قدیمی حول و حوش 2000 یه حال و هوای خاصی داشتن
منم بچه بودم هیچ کدومو نمی تونستم تموم کنم:D هی تو مدرسه از رفیقامون راهنمایی میگرفتیم
یه مثال دیگه اش هم اسپایدر من های ps1 عه...اصلا شهرش یه خوف عجیبی داشت

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
متاسفانه زبان فارسی بازی بازی مشکلاتی داره، البته تا جایی که من رسیدم خیلی کم بوده این مشکلات ولی گاها جمله‌هایی که گفته میشه اصلا ربطی به جمله اصلی تو زبان انگلیسی نداره و حتی تو اون موقعیت بی‌معنیه، البته تعدادش تا حالا خیلی کم بوده، غیر از اون، نکته عجیب دیگه همه‌جای بازی نوشته‌های فارسی بازی عالین ولی وسط کات‌سین‌ها اگه بازی رو نگه دارین منو به صورت مقطع و از چپ به راست نوشته شده، البته احتمالا این مشکل با آپدیت روز اول (اگه تو کار باشه) سریع درست میشه!

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
از اونجایی که برخی منتقدین هم مثل دوستموم فکر میکنن که هر چی یوبی سافت بسازه حتما آشغاله ، حتی اگه بازی خوب هم باشه بازم فکر نمیکنم متا خوبی بگیره.
امسال ۲تا بازی خوب میراژ و موتورفست داشتن که هر جفتش لیاقتشون خیلی بیشتر از واکنشهای فعلی بود، مخصوصا موتورفست که میتونست حداقل بین ۸۰ تا ۸۵ بشه میانگینش. هر ناشر دیگه‌ای همچین عنوانی عرضه میکرد همه منتقدا به به و چه چه میکردن و بهترین ریسینگ سال و فلان میچسبوندن بهش ولی خب چون یوبیسافته باید متا ۷۰ بگیرن که پدرکشتگیشونو با بازیای حتی خوبش نشون بدن!
پرنس جدیدم احتمالا یجوری نمره میدن که زیر ۸۰ بشه متاش. با این حال خوشبختانه گیمرا توجهی به نمره ندارن و بازی فروش خودشو می‌کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر