امتیازات PES 2016

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
y9teg9iiyu6o1818nldw.jpg

Publisher :
Konami

Developer :
PES Productions

Release Date :
September 15, 2015

Platform :
PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
حساب کنید این بازی بدون لایسنس این امتیازات رو گرفته..بدون لایسنس:bighug:
اونور که حسابی اعصاب ها درب و داغون شده.یکی میگه باید مربی ها نقد کنند.یکی پراید و با بنز مقایسه میکنه....:))
ولی شاهکار و بامبول امسال اینه که به خاطر پیشرفته PES دارن بهش نمره میدن..آخه حاجی...داداش....اخوی این همه منتقد رسما بعنوان بهترین فوتبال نسل معرفیش کردند اینو دیگه میخوای چی کار کنی؟اصلا با این روند موجود، چند سال دیگه رو میخوای چی کار کنی؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
حساب کنید این بازی بدون لایسنس این امتیازات رو گرفته..بدون لایسنس:bighug:
اونور که حسابی اعصاب ها درب و داغون شده.یکی میگه باید مربی ها نقد کنند.یکی پراید و با بنز مقایسه میکنه....:))
ولی شاهکار و بامبول امسال اینه که به خاطر پیشرفته PES دارن بهش نمره میدن..آخه حاجی...داداش....اخوی این همه منتقد رسما بعنوان بهترین فوتبال نسل معرفیش کردند اینو دیگه میخوای چی کار کنی؟اصلا با این روند موجود، چند سال دیگه رو میخوای چی کار کنی؟
آقا اینجا که متا 87 هستش ! جوری اونور اونور میکنی انگار اونور متا 70 شده ! اونور هم متا بین 86 تا 88 در نوسان هستش و بالاتر هم میره ;)

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
IGN Itialia 94
PES 2016 is a stunning football simulation. With more animations, better controls and some incredible players 3D models, is a no-brainer for every football enthusiast out there.

اگه 95ـه IGN ثبت شه به احتمالِ زیاد 88 می‌شه. ضریب نمرشون هم بالاست.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کلا چندتا امتیاز از ign ها تو متا ثبت میشه ؟؟
فکر کنم همشون باید گذاشته بشه چون نقد ها و شعبه ها با هم فرق داره و ربطی هم به هم ندارن !

بازم میگم فکر کنم این طور باشه و امیدوارم اشتباه نکرده باشم .:-/

فکر کنم درست گفته باشم چون شعبه اسپانیا بازی هم که 85 داده نمرش تو بخش متاکریتیک هستش !!!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
فکر کنم همشون باید گذاشته بشه چون نقد ها و شعبه ها با هم فرق داره و ربطی هم به هم ندارن !

فکر کنم درست گفته باشم چون شعبه اسپانیا بازی هم که 85 داده نمرش تو بخش متاکریتیک هستش !!!
همه ign ها ثبت شدن بغیر از ign اصلی :D خیلی وقته امتیازشو داده ولی ثبت نشده ، فکر کنم واسه روز آخر نگهش داشتن که رقابت جذاب پیش بره :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

تا جایی که تو متاکریتیک دیدم این ها ثبت میشن :

IGN
IGN Spain
IGN Italia

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من تاجایی که اطلاع دارم همون طور که یکی از دوستای عزیز ما هم گفت ضریب نمره سایت اصلی IGN بالا هستش و فکر کنم تو متا تاثیر زیادی داشته باشه .......

حالا چقدر رو نمیدونم ولی یه سری از سایت های معتبر ضریب نمره خیلی بالایی دارن مثل گیم اسپات و IGN و ویدئو گیمر و ..........

یه چیزی یادم رفت ویدئو گیمر هنوز نمره نداده ولی نویسندش وحشتناک از بازی تعریف کرد و همین نویسنده به نسخه سال قبل 8 داد و اگه اتفاقی نیفته فکر کنم نمرش حد اقل 9 باشه البته اگه اتفاق خاصی نیفته .

تو نقدی که کرده گفته بهترین بازی فوتبال تمام دوران ............. دیگه تا تهش برین :d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
بازی رو به امید اینکه بازگشت طلایی به ریشه ها داشت گرفتم ولی متاسفانه اصلا قابل مقایسه با فیفا نیست کاملا ارکید هست و اصلا باهاش حال نکردم
پیش خودم گفتم بعد از سال 2008 دوباره برم سراغ این بازی ولی بدجوری تو ذوغم خورد
نمرات بازی خیلی عالیه ولی پیشنهاد میکنم قبل از هزینه کردن حتما دمو رو تجربه کنین که تو ذوغتون نخوره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازی رو به امید اینکه بازگشت طلایی به ریشه ها داشت گرفتم ولی متاسفانه اصلا قابل مقایسه با فیفا نیست کاملا ارکید هست و اصلا باهاش حال نکردم
پیش خودم گفتم بعد از سال 2008 دوباره برم سراغ این بازی ولی بدجوری تو ذوغم خورد
نمرات بازی خیلی عالیه ولی پیشنهاد میکنم قبل از هزینه کردن حتما دمو رو تجربه کنین که تو ذوغتون نخوره
شما بعد 6-7 سال دوباره اومدی سمت بازی نباید هم انتظار داشته باشی به مزاقت خوش بیاد بعدم من هیجوره تو کتم نمیره این کلمه "گیم پلی آرکید" :| در واقع ما چیزی به نام آرکید تو این سبک که گیم پلی حرف اول رو میزنه نداریم و نخواهیم داشت این که شما خوشت نیومده دلیل نمیشه نسبتش بدی به بازی حتی اگه نظر شخصیت باشه ....

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
خداییش نظرات شما بیشتر فن بازی میخوره و از همه بیشتر تعجب نمرات سایتها.
هیچ تعصبی روی هیچکدومشون ندارم وهنوز فیفا را بازی نکردم
با ps4 بازیش کردم./
رئال را دست بچه 6 ساله بدی. 4 تا گل میزنه.
یک بازی بسیار ساده که بدرد فروش میخوره.چون بچه ها یا کسایی که اهل بازی نیستند .تو یک مهمونی ازش لذت ببرند.
اتفاقا نمیفروشمش.
چون یک موقعی مهمون میخوره بهمون.شاید بچه ای داشته باشند.پیرزنی پیرمردی.حوصله شون سر میره.میدیم دستشون بازی کنند.حوصله شون سر نره.اتفاقا شاید با شوت از راه دور 4 تا گل به ما بزنمم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر