امتیازات Lords of the Fallen

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    116
  • نظرسنجی بسته شده است .
Lies of P حقیقتا سورپرایز بود، با اینکه تفاوتش با سولزبورن های اوریجینال مشخصه، اما در مجموع سطح کیفی خیلی خوبی داره، تنها نکته اش که به شخصه کمی ناامیدم کرد طراحی مراحل بود، بازی تا حد زیادی همون طراحی مراحل دالان دالان و تو در تو و پازل مانند دارک سولز 1 و بلادبورن رو پیش گرفته، که به خودی خود مشکلی نداره عالی هم هست، مسئله فقط این هست که به وضوح در این زمینه جلو اونا کم میاره و شایدم انتظار ما به دلیل سولزبورن ها بالاست و کمی باید متعادل به این کلون ها نگاه کنیم... مثلا هرچقدر که مراحل سولز 1 و بلادبورن به صورت ماهرانه ای به هم پیوند میخورند و اون حالت پازل و طبقه طبقه مانند بی نظیر رو پدید میارند، Lies of P در این مورد تا حد زیادی معمولی ظاهر میشه و فقط یه جورایی انگار قراره کارت رو راه بندازه، نه اینکه یک طراحی بی نظیر و ابرخفن تحویل بده...
در مورد طراحی مراحل و ارتباط اونها با هم این قطعا بهتری سولزلایکیه که استودیویی غیر از FS ساخته.

نه همین LOTF رو میگم.
من هنوز P رو بازی نکردم.
اوکی.
اخه پستی که ریپلی کردی با p شروع شده بود.
لازم به گفتن نیست ولی حتما بازی کن.

Lotf رو هم نگه دار ۲ ماه دیگه هایپ کن که هم مشکلاتش برطرف شه هم سرمون خلوت شه.

• Smile
Reactions: m.d.makan
از روز معرفی داریم هایپش میکنیم :D
@Oakenshield
بازی انصافا هم خوبه.
اما واقعا یه پولیش کامل می‌خواد.
من خودم همون اول داشت میرفت رو اعصابم ، یه دو بار ری استارت کردم تا درست شد

GameSpot 5/10
:D

Screenshot_20231015_101214_Chrome.jpg

نکات مثبت:
  • دنیای عظیم و گسترده که از نظر گرافیکی خیره کنندس
  • قابلیت بازی به اسم Umbral dimension به اکتشافات و جست‌وجو کمک میکنه و در کنارش کریپی و ترسناکه
  • بعضی از باس‌فایت‌های بازی که هم از نظر چالش هم دیزان و کول بودن در سطح بالایی هستن

نکات منفی
  • مراحل بازی پیچیده و گیج کننده هستن که باعث میشن وقت زیادی تلف بشه
  • سیستم چک‌پوینت بازی افتضاحه و بدجوری به Pacing و رَوَند طی کردن مراحل ضربه میزنه
  • هلث‌بار تمام دشمنان زیادیه که باعث میشه مبارزات بازی بیش از حد طولانی بشن
  • در کل اینکه از دست دشمنان فرار کنی و رد شی راه حل سریعتر و راحت‌تریه تا اینکه باهاشون مبارزه کنی

آخرین ویرایش:
این هم شانس این بازی بوده که افتاده دست این منتقد.
اگه دست اونی که Lies of P رو نقد میکرد می‌افتاد حتما نمره بهتری میگرفت ، چون اهل دله و سولز پلیره.
به دلیل این نزدیکی انتشار دو بازی دادنش به ایشون که اصلا پرته یارو.

اگه دست اونی که Lies of P رو نقد میکرد می‌افتاد حتما نمره بهتری میگرفت ، چون اهل دله و سولز پلیره.
نمره کم داده قطعا اما من چند ساعت استریم دیدم ازش انصافا تمام نکات منفیش درسته مثلا تعداد دشمنا خیلی زیاده

یه سری مورد هایی که باید تو بازی soulslike باشه رو بجاش نقطه منفی در نظر گرفته.😂 این منتقد کلا این سبکی راست کارش نیست معلومه.

مشکل این بازی ها اینکه دیگه شورش دراوردن حتی دشمن ها تم محیط یا سبک مبارزات و حتی فیزیک بازی هاشون دقیقا مشابه سولز هست نه خلاقیتی نه چیزی حتی تم داستانی بازی هم همونه

همشونم همون اول بازی می میری بعد باید کاراکترت بسازی 90 درصدشونم گرافیک بی خودی دارن مشابه همین بازی

چیزی که از این بازی من خوشم اومد تم گرافیکی بازی و محیط های جذابش بود و قابلیت umbral هم جالبه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or