امتیازات Lords of the Fallen

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    116
  • نظرسنجی بسته شده است .
امیدوارم‌ بترکونه 😢
شدیداااااااا بهش امیدوارم و هایپم واسش و باید بگم که تنها بازی امساله که پیش خرید کردم:D
در یک کلام، واسه عاشقان مکتب مازوخیسمِ میازاکی واجبه که پلی بدن بازی رو >:)

پ.ن: حتی اگر سبز، باز هم میخوام چند ده ساعت خودمو توی دنیاش غرق کنم:p

lords-of-the-fallen-lords-of-the.gif

View attachment 313141
منم دقیقا دوست دارم دنیا ، اتمسفر و بعد داستانش اونقدری عمق داشته باشه که بتونیم خودمون رو درش غرق کنیم.
برای همین یک تنه پیش بینی نمره بالایی رو براش میکنم :D

من شخصا تا حالا بازی سولز لایکی تا حالا خرید نکرده بودم ولی این بازیو با تریلراش یه دل نه صد دل عاشقش شدم احساس میکنم این بازی منه و قراره کلی کیف کنم باهاش ولی احساس میکنم متاش در حد 79/80 بشه اگرم بالاترم بشه که چه بهتر امیدوارم بترکونه :D :x

امیدوارم‌ بترکونه 😢
شدیداااااااا بهش امیدوارم و هایپم واسش و باید بگم که تنها بازی امساله که پیش خرید کردم:D
در یک کلام، واسه عاشقان مکتب مازوخیسمِ میازاکی واجبه که پلی بدن بازی رو >:)

View attachment 313141
آقا از بُعد مازوخیستی پیشنهاد می کنم LoP هم پلی بدی اگه تا الان ندادی. بد سخته بی شرف! :D

در مورد بازی اگه داستان و لورش عمق داشته باشه و به اندازه کافی دارک باشه می شه یه لذت اساسی ازش برد. ولی همچنان یه حسی بهم می گه از LoP کمتر می شه متاش که امیدوارم نشه.

من همین حسی که الان دارمو سر نسخه اصلی هم داشتم. یه بازی با ایده خوب، خوشگل موشگل، ولی در عملا underperforming. متاسفانه با دیدن تریلرها و دنبال کردن اخبار بازی الان دقیقا همون حس رو دارم. زدم ۷۹ تا ۸۱. اگه امتیازات اینطور باشه بنظرم موفق بوده و برای یه میازاکی فن مثل خودم قراره کلی سخت بگذره و بازی به راحتی میشه جزو بهترین های سولزلایک.

پ.ن : این LOP بنظرم قشنگ یاد داد چطور میشه سولز لایک موفق ساخت بدون اینکه بخوای خیلی ریسک کنی. قبلتر هم NIOH تا حدودی اینکارو کرده بود. اگه بازی در حد یه چیزی بین این دوتا باشه هم کافیه. ولی اگه بخواد بشه شبیه SURGE و WO LONG و MORTAL SHELL و .... حقیقتا نمیپسندم و امیدوارم اونطور نشه. اینا سولزلایک های خوبی نیستن‌.

من تاحالا هیچ کدوم از کلون های سولز رو بازی نکرده بودم چون همیشه میدونستم نه تنها روح و اصالت بازی های فرام سافتور رو ندارن، به هیچ وجه هم بالانس نیستن. ولی wo long رو امتحان کردم چون میگفتن شبیه سکیرو هست ولی نبود! و اصلا مقایسه ش با سکیرو توهین آمیزه. و تو همون ساعات اولیه دراپ کردم و رفت تو لیست آشغال ترین بازی های عمرم. این LOTF هم خیلی خیلی بعیده چیزی فراتر از امثال این wo long باشه

• Like
Reactions: voldmort
من تاحالا هیچ کدوم از کلون های سولز رو بازی نکرده بودم چون همیشه میدونستم نه تنها روح و اصالت بازی های فرام سافتور رو ندارن، به هیچ وجه هم بالانس نیستن. ولی wo long رو امتحان کردم چون میگفتن شبیه سکیرو هست ولی نبود! و اصلا مقایسه ش با سکیرو توهین آمیزه. و تو همون ساعات اولیه دراپ کردم و رفت تو لیست آشغال ترین بازی های عمرم. این LOTF هم خیلی خیلی بعیده چیزی فراتر از امثال این wo long باشه
lies of p نمونه یه کلون موفق از این سبکه. اگه پلیش بدی دراپش نمی کنی مگه اینکه سر سختیش اینکارو کنی. اینم اگه مثل LoP از آب در بیاد قطعا موفق حساب می شه.

آقا از بُعد مازوخیستی پیشنهاد می کنم LoP هم پلی بدی اگه تا الان ندادی. بد سخته بی شرف! :D

در مورد بازی اگه داستان و لورش عمق داشته باشه و به اندازه کافی دارک باشه می شه یه لذت اساسی ازش برد. ولی همچنان یه حسی بهم می گه از LoP کمتر می شه متاش که امیدوارم نشه.
اتفاقا تو برنامم هست:D
منتهی گذاشتم واسه طرف های عید!:دی
سولزلایک هارو تا جایی که وقت داشتم پلی دادم، حتی گاها سولزلایک های ایندی مثل Death's Door رو:دی
تا اینجا هم به نظرم با کیفیت ترینشون NIOH2 بوده
اون وولونگ هم که در بهترین حالت یه چیزی در حد NIOH 1 بود (حتی ضعیف تر)

ولی اگه بخواد بشه شبیه SURGE و WO LONG و MORTAL SHELL و .... حقیقتا نمیپسندم و امیدوارم اونطور نشه. اینا سولزلایک های خوبی نیستن‌.

سرج و مورتال شل که بازیای خوبی بودن واقعا. سرج به این خاطر که میتونستی هر آرمور و سلاحی که میبینی رو به دست بیاری خیلی جالب بود و همینطور کامبت خوبی هم داشت. مورتال شل هم یه بازی ایندی جمعو جور ولی خوبی بود. خصوصا مکانیزم Harden که عملا باعث میشد بیخیال داج دادن بشی و ازش استفاده کنی. یعنی مثل باقی سولزبورنا نمیشد فقط با داج دادن پیش رفت. کامبت و اتمسفر خوبیم داشت. یه dlc روگ‌لایت طورم واسش دادن که خیلی عالی بود. میدونم البته نظر شخصیتو گفتی ولی دلم به حال این دو مظلوم سوخت گفتم دفاع کنم ازشون :D
وو لانگ رو نظری ندارم چون بازی نکردم ولی خب از دموش مشخص بود افت کرده نسبت به نی‌اوه.

سرج و مورتال شل که بازیای خوبی بودن واقعا. سرج به این خاطر که میتونستی هر آرمور و سلاحی که میبینی رو به دست بیاری خیلی جالب بود و همینطور کامبت خوبی هم داشت. مورتال شل هم یه بازی ایندی جمعو جور ولی خوبی بود. خصوصا مکانیزم Harden که عملا باعث میشد بیخیال داج دادن بشی و ازش استفاده کنی. یعنی مثل باقی سولزبورنا نمیشد فقط با داج دادن پیش رفت. کامبت و اتمسفر خوبیم داشت. یه dlc روگ‌لایت طورم واسش دادن که خیلی عالی بود. میدونم البته نظر شخصیتو گفتی ولی دلم به حال این دو مظلوم سوخت گفتم دفاع کنم ازشون :D
وو لانگ رو نظری ندارم چون بازی نکردم ولی خب از دموش مشخص بود افت کرده نسبت به نی‌اوه.
آره بازیای خوبی بودن ولی حس کردم سولزلایک های خوبی نیستن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or