امتیازات inFAMOUS 2

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

IGN همین الان اولین نقد I2 رو منتشر کرد.
IGN : 9/10
http://ps3.ign.com/articles/117/1170808p1.html

Nothing exists in Infamous 2 just because, and that’s something developer Sucker Punch should be commended for. When combined with how well-executed just about everything in the game is, the overall package is one of PlayStation 3’s best and a must-play for fans of the first game. Don’t be deceived by niche subject matter like I was when the original Infamous first came out. This is a rock-solid third-person action game with an incredible story, great characters, meaty gameplay and – above all else – a string that effectively ties everything together

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio da Firenze

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
لیست کلی امتیازات : (تا الآن)

GamingOgre - 9.5/10
Damonx - 9.5/10
Plasma Station - 9.5/10
Spong - 9.4/10
Cheat Code Central : 9.2
Digital Chumps 9.2/10
ZTGD - 9.2/10
Vandal Online - 9.2/10
GameTrailers : 9.2/10
Game Revolution : 9.1/10
Eurogamer.pt - 9/10
IGN : 9/10
Official Playstation Magazine UK 9/10
GamerZona - 9/10
Meristation - 9/10
JVN - 9/10
GameSpy - 9/10
Joystiq : 9/10
AusGamers : 9/10
VGW - 9/10
CVG - 9/10
Techland Time : 8.9/10
Multiplayer.it - 8.8/10
3DJuegos : 8.8/10
3DJuegos - 8.8/10
Gameinformer - 8.75/10
PSX Extreme : 8.6/10
NZGamer : 8.5/10
GAMING truth : 8.5/10
Gamereactor UK : 8/10
G4TV - 8/10
GamerFuzion 8/10
TheSixthAxis : 8/10
Eurogamer : 8/10
Everyeye.it : 8/10
Gameblog.fr 8/10
Gamereactor Sweden 8/10
gamespot : 7.5/10
Nowgamer 7.3/10
GamePro - 7/10
لبه : 6/10

=================

میانگین : 8.620731707

• Like
Reactions: Kainé

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خداییش من نمیدونم هی میگن خیلی معتبره خیلی فلانه ، آخه از کجا ؟! این چه طرز امتیاز دادنه ؟!
Crackdown 2 رو 8 داده ؟!!!! Witcher رو 6 ؟!! inFamous 2 هم 6 ؟!!
یعنی چی ؟
اولا این مجله معتبره، اعتبارش رو هم از روی نمره دادن هاش بدست نیاورده چون توی نقدهاش به اندازه ای که به بازی نمره داده به نکات منفی و مثبت اشاره داشته، باورتون نمیشه؟! میتونید برید بخونید و بعد بازی کنید و اگر دیدید گیر الکی داده اونوقت بیاید اینجوری ازش انتقاد کنید!
دوما منتقدهای بازی هایی که شما فرمودید با هم فرق دارن و طبیعتا نظراتشون درباره بازی ها متفاوته، درکل منتقدان EDGE طرز فکر خاص خودشون رو دارن و مثلا با توجه به اینکه فلان بازی انحصاری هست یا مثلا چند کیلو هایپ داشته بهش نمره نمیدن! Witcher 2 یکی از بهترین بازی های امسال و جزو بازی های مورد علاقم هست اما اینکه این مجله که خیلی هم قبولش دارم بهش نمره 6 رو داده دلیل نمیشه که بطور کلی اونو زیر سوال ببرم.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من نسخه دوم بازی را اصلا تجربه نکردم.
اما درباره نسخه اول بازی یه نکته ای میخوام بگم:
اگه میخواستم از دید یک منتقد به بازی نگاه کنم ایراد های زیادی میشد ازش گرفت از گرافیک و صداگذاری و باگ های زیاد و مبارزات و ... که نمره بازی را خیلی پایین می آورد. اما دقیقا نمدانم چرا از انجام این بازی خیلی خیلی لذت بردم و در بدترین شرایط به بازی نمره 85 را میدهم.
گاهی نمیشه از ظاهر روی یک بازی قضاوت کرد و بعضی اوقات چیزی در یک بازی رایانه وجود دارد که متوجه آن نیستیم اما روح خاصی به بازی میدهد.گاهی سازندگان به نکات خاص روانی و ظاهری توجه میکنند که بدون اینکه بفهمیم باعث میشه از بازی لذت ببریم.
امیدوارم این روح در نسخه دوم بازی هم باشد.
مثلا اگر قرار باشد من به بازی fable 3 بنا بر ظاهر و فنی نمره بدهم بهترین حالت 6 است! چون سراسر ایراد و اشکال است. اما بعضی از انجام این بازی خیلی لذت میبرند.
برای همین است که گاهی اوقات شاهد نمرات ضد و نقیض پیرامون یک بازی بزرگ همچون این بازی و GT5 هستیم.

• Like
Reactions: Kavigne

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
به نظر من شماره 2 این بازی نسبت به شماره 1پیشرفت قابل قبولی داشته و کلا" بازی خوش ساختی هست . من این بازی رو خیلی دوست دارم چون یه بازی با سبک خاصیه. خداییش گرافیکش با اینکه یه بازی open world هست خیلی خوبه و الکتریسیته بودن کول و استفاده از اون هم خیلی جالبه.

• Like
Reactions: Kainé

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
در مورد این بازی فقط اینو میشه گفت که تنها دلیلی که نمیتونیم به infamous 2 لقب بهترین بازی در سبک یه اکشن سوپر هیرو محور بدیم، وجود Batman Arkham City ـه .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اولا این مجله معتبره، اعتبارش رو هم از روی نمره دادن هاش بدست نیاورده چون توی نقدهاش به اندازه ای که به بازی نمره داده به نکات منفی و مثبت اشاره داشته، باورتون نمیشه؟! میتونید برید بخونید و بعد بازی کنید و اگر دیدید گیر الکی داده اونوقت بیاید اینجوری ازش انتقاد کنید!
دوما منتقدهای بازی هایی که شما فرمودید با هم فرق دارن و طبیعتا نظراتشون درباره بازی ها متفاوته، درکل منتقدان EDGE طرز فکر خاص خودشون رو دارن و مثلا با توجه به اینکه فلان بازی انحصاری هست یا مثلا چند کیلو هایپ داشته بهش نمره نمیدن! Witcher 2 یکی از بهترین بازی های امسال و جزو بازی های مورد علاقم هست اما اینکه این مجله که خیلی هم قبولش دارم بهش نمره 6 رو داده دلیل نمیشه که بطور کلی اونو زیر سوال ببرم.
لازم به ذکر هست که این مجله ای که اینقدر سنگشو به سینه می زنید . به mgs 4 که از 3 سایت معتبر ign ، gamespot و 1up امتیاز 10 گرفت . خیلی راحت 8 داد ! به کیلزون 2 هم امتیاز 7 رو داد . و اگر این مجله سخت گیر هست . پس به کدوم علت منطقی بازی مثل بایونتا رو بدون ایراد می دونه و بهش امتیاز کامل یعنی 10 می ده؟؟ :))

p.s : هر روز خوشحال تر از دیروز !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
پس به کدوم علت منطقی بازی مثل بایونتا رو بدون ایراد می دونه و بهش امتیاز کامل یعنی 10 می ده؟؟ :))
شما هم شلوغش نکن دیگه:| ! یدونه نمره منصفانه داده باشه همین 10 به بیونتاست :|:D !

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
من نسخه دوم بازی را اصلا تجربه نکردم.
اما درباره نسخه اول بازی یه نکته ای میخوام بگم:
اگه میخواستم از دید یک منتقد به بازی نگاه کنم ایراد های زیادی میشد ازش گرفت از گرافیک و صداگذاری و باگ های زیاد و مبارزات و ... که نمره بازی را خیلی پایین می آورد. اما دقیقا نمدانم چرا از انجام این بازی خیلی خیلی لذت بردم و در بدترین شرایط به بازی نمره 85 را میدهم.
گاهی نمیشه از ظاهر روی یک بازی قضاوت کرد و بعضی اوقات چیزی در یک بازی رایانه وجود دارد که متوجه آن نیستیم اما روح خاصی به بازی میدهد.گاهی سازندگان به نکات خاص روانی و ظاهری توجه میکنند که بدون اینکه بفهمیم باعث میشه از بازی لذت ببریم.
امیدوارم این روح در نسخه دوم بازی هم باشد.
مثلا اگر قرار باشد من به بازی fable 3 بنا بر ظاهر و فنی نمره بدهم بهترین حالت 6 است! چون سراسر ایراد و اشکال است. اما بعضی از انجام این بازی خیلی لذت میبرند.
برای همین است که گاهی اوقات شاهد نمرات ضد و نقیض پیرامون یک بازی بزرگ همچون این بازی و GT5 هستیم.

کاملا درسته، منتقد گیم اسپات هم مثل شما کلیت و روح نسخه یک رو خیلی دوست داشته اما اون پتانسیل و محتوی رو در نسخه دوم ندیده و با بوجود اینکه Infamous 2 بزرگتر و بهتر شده امتیاز کمتری رو بهش داده...
اما دوست عزیز بازی مثل GT5 که دیگه ظاهر و باطن نداره! همش یک چیز مطرح هست و اونم مسائل فنی.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
لازم به ذکر هست که این مجله ای که اینقدر سنگشو به سینه می زنید . به mgs 4 که از 3 سایت معتبر ign ، gamespot و 1up امتیاز 10 گرفت . خیلی راحت 8 داد ! به کیلزون 2 هم امتیاز 7 رو داد . و اگر این مجله سخت گیر هست . پس به کدوم علت منطقی بازی مثل بایونتا رو بدون ایراد می دونه و بهش امتیاز کامل یعنی 10 می ده؟؟ :))

دوست عزیز هیچ میدونستین که نمره ای که به بازی اهدا میشه ربط زیادی به مشکلات و نواقص بازی نداره؟!(البته در اکثر موارد) مثلا شما برید نقدهای IGN رو بخونید و درپایان نمراتی که به بخش های مختلف بازی داده رو جمع و بر تعداد تقسیم کنید، میبینید با نمره ی نهایی که سایت به اون بازی داده تفاوت داره دلیلش هم اینه که اون نمره پایانی رو بر اساس ارزش بازی از نظر منتقد اهدا میکنن! MGS 4 هم شاید بازی کم نقصی باشه اما شاید اینکه یه مقدار از اصالت سری های قبلیش دور شده و اکشن تر شده دلیلی بر اون نمره 8 باشه! اون نمره 10 Bayonetta هم بر اساس ارزش بازی بهش داده شده، وگرنه همه میدونیم که بازی خالی از اشکال نیست برخی از مجله ها و سایت ها نمره دادنشون این شکلیه من فکر میکردم این قضیه رو بدونید!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین

من کاری به این بازی ندارم ولی نمراتی که گفتید تقریبا حقشون بوده.به طور مثال کیلزون 7هم زیادش بوده و یا mgs4حداکثر میتونست 8.5 بگیره.هرچند که با بایونتا حال نکردم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من کاری به این بازی ندارم ولی نمراتی که گفتید تقریبا حقشون بوده.به طور مثال کیلزون 7هم زیادش بوده و یا mgs4حداکثر میتونست 8.5 بگیره.هرچند که با بایونتا حال نکردم.
به GeOW هم داده 6 پس با این اوصاف 4 یا 5 واسش مناسب بوده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر