امتیازات inFAMOUS 2

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

IGN همین الان اولین نقد I2 رو منتشر کرد.
IGN : 9/10
http://ps3.ign.com/articles/117/1170808p1.html

Nothing exists in Infamous 2 just because, and that’s something developer Sucker Punch should be commended for. When combined with how well-executed just about everything in the game is, the overall package is one of PlayStation 3’s best and a must-play for fans of the first game. Don’t be deceived by niche subject matter like I was when the original Infamous first came out. This is a rock-solid third-person action game with an incredible story, great characters, meaty gameplay and – above all else – a string that effectively ties everything together

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio da Firenze

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اخه رو چه حسابی IGN میده 9 بد GS میده 7.5 نشون میده کاملا بازی سلیقه ای هست !
این نظر خودم هست IGN از نظر من یکی از جوگیرترین سایت های مربوط به گیم هست قبلا هم اینو جاهای دیگه گفتم و دفعه اولم نیست به یه عنوانی مثل SC:C نمره 9.3 lمیده اونوقت به یه شاهکاری مثل StarCraft II نمره 9 میده! یا مثلا مسخره تر از همه این بود که به Transformers قبلی اومده نمره 9 داده! البته شاید سلیقش اینجوری باشه اما خیلیها با این طرز نمره دهیش مشکل دارن.
بعد من واقعا نمیدونم این گیم اسپات چه هیزم تری به بعضی ها فروخته که اینجوری باهاش برخورد میکنند! شما که هنوز بازی رو انجام ندادید از کجا مطمئنید که گیم اسپات در حق بازی کم لطفی کرده؟! شاید بازی واقعا ارزشش اندازه 7.5 باشه، من خودم هم از همون اول امید زیادی برای این بازی نداشتم و میدونستم یه بازی خوب و معمولی میشه. لطفا قبل از اظهار نظرهای زیباتون نقد بازی رو کامل بخونید تا ببینید از کدام قسمت های بازی اشکال گرفته اونوقت اگه مشکلی داشتید بیان کنید:)
الآن بازی خوب و معمولی یکی هستن و باید هم سطح هم امتیاز بگیرن ؟
منظورم اینه که یه بازی خاص و فوق العاده نیست یه بازی معمولی مثل خیلی از بازیهای دیگه هست که در این حد امتیاز میگیرن! خوب هم برای اینه که سازنده ها زحمت زیادی روش کشیدن در عین حال فکر کنم یه بازی بتونه هر دو صفت "خوب" و "معمولی" رو یدک بکشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
میدونستم یه بازی خوب و معمولی میشه.
الآن بازی خوب و معمولی یکی هستن و باید هم سطح هم امتیاز بگیرن ؟
منظورم اینه که یه بازی خاص و فوق العاده نیست یه بازی معمولی مثل خیلی از بازیهای دیگه هست که در این حد امتیاز میگیرن! خوب هم برای اینه که سازنده ها زحمت زیادی روش کشیدن در عین حال فکر کنم یه بازی بتونه هر دو صفت "خوب" و "معمولی" رو یدک بکشه.
پس با این تعریف بازی Bad Day L.A. یه بازی خوب و آشغاله :D آشغاله ، چون آشغاله ، خوبه ، چون سازنده هاش بالاخره زحمت کشیدن سرش دیگه ...

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
احتمالا بعد از این امتیاز فنهای عزیز از اسمهایی مثل گیم اسکاج یا گیم اسقات به جای واژه ی gamespot استفاده خواهند کرد چون کیفا رو کوک نکرده
شک نکن.:d
اگه امتیاز میانگینم عالی باشه بعضیا این امتیاز GS ول نمیکنن:d
gamespot : 7.5/10
چه امتیاز فنی و جالبی

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ناقد گیم اسپات گیم رو بازی کرده و داده 7.5،و شما بازی نکردید و میگین چرت میگه... :D
ساکر پانچ بازی بد نمیسازه اصلا،ولی این طور نمره دادن بهتر از اینه که یه بازی 9 نگرفت نا امید بشی.

• Like
Reactions: Trunks

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
این نظر خودم هست IGN از نظر من یکی از جوگیرترین سایت های مربوط به گیم هست قبلا هم اینو جاهای دیگه گفتم و دفعه اولم نیست به یه عنوانی مثل SC:C نمره 9.3 lمیده اونوقت به یه شاهکاری مثل StarCraft II نمره 9 میده! یا مثلا مسخره تر از همه این بود که به Transformers قبلی اومده نمره 9 داده! البته شاید سلیقش اینجوری باشه اما خیلیها با این طرز نمره دهیش مشکل دارن.
بعد من واقعا نمیدونم این گیم اسپات چه هیزم تری به بعضی ها فروخته که اینجوری باهاش برخورد میکنند! شما که هنوز بازی رو انجام ندادید از کجا مطمئنید که گیم اسپات در حق بازی کم لطفی کرده؟! شاید بازی واقعا ارزشش اندازه 7.5 باشه، من خودم هم از همون اول امید زیادی برای این بازی نداشتم و میدونستم یه بازی خوب و معمولی میشه. لطفا قبل از اظهار نظرهای زیباتون نقد بازی رو کامل بخونید تا ببینید از کدام قسمت های بازی اشکال گرفته اونوقت اگه مشکلی داشتید بیان کنید:)

این جریانش فرق داره مثلا از 10 تا نقد 8 تا سایت بالای 8 یا 8 دادن و تقریبا امتیازی که دادن کم و بیش همون امتیازی هست که به نسخه 1 دادن . اینم بگم من خودم گیم اسپات رو بیشتر از بقیه قبول دارم ولی خدایش 7.5 رو که دیدم چشام 4 تا شد .((حتی یورو گیمر به بازی 8 داده دیگه.))
به بازی به این بزرگی امتیاز تقریبا برابری با The First Templar میده .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ناقد گیم اسپات گیم رو بازی کرده و داده 7.5،و شما بازی نکردید و میگین چرت میگه... :D
ساکر پانچ بازی بد نمیسازه اصلا،ولی این طور نمره دادن بهتر از اینه که یه بازی 9 نگرفت نا امید بشی.
آخه این چند وقته ما منتظر بازی میشِستیم تا خودمون بازی کنیم و بعد نظر بدیم ولی بعد از بازی کردن هر چی زور زدیم دلیل قانع کننده ی متناسب با کسر امتیاز گیر نمیومد ! :d نمونه هاش کم هم نبودن ! MK رو فک کنم همه یادشون بیاد :d کلاً گیم اسپات چیز شد رفت :D

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
این جریانش فرق داره مثلا از 10 تا نقد 8 تا سایت بالای 8 یا 8 دادن و تقریبا امتیازی که دادن کم و بیش همون امتیازی هست که به نسخه 1 دادن . اینم بگم من خودم گیم اسپات رو بیشتر از بقیه قبول دارم ولی خدایش 7.5 رو که دیدم چشام 4 تا شد .((حتی یورو گیمر به بازی 8 داده دیگه.))
به بازی به این بزرگی امتیاز تقریبا برابری با The First Templar میده .
نه فرقی نداره، MK رو هم مجله معتبر Edge اومد بهش 6 داد درحالی که بقیه سایت های معتبر همه بهش بالای 8 داده بودن این نشون میده که بازی ممکنه سلیقه ای باشه شاید بعضی از ویژگی های بازی برای سایت های دیگه ارزشمند بوده و برای گیم اسپات تکراری بوده باشه!
بعد بزرگی بازی رو کیفیتش تایید میکنه بنظر من بین این همه بازی عالی که میانگین بالای 90 دارن نمیشه inFamous 2 رو یه بازی بزرگ حساب کرد! منتقد First Templar هم کس دیگه ای بوده و ارزش اون نمره ای رو که گرفته مطمئنا داره حتما که نباید بازی توی صفحه اول تمام مجلات و روزنامه ها باشه که بشه بزرگ حسابش کرد! الان همین بازی Frozen Synapse که انحصاری PC هم هست از دو سایت سختگیر Edge و Eurogamer نمره 9 رو گرفته پس بنظر من این بازی خیلی ارزشش از inFamous 2 بیشتره.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
  • Like
Reactions: Tommy Fisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر