امتیازات Hogwarts Legacy

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    171
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Hogwarts Legacy

1655591183_What-makes-each-Hogwarts-house-stand-out-and-whos-in_copy_480x252.jpg

Initial release date: February 10, 2023
Platforms: PS 4/5 ,XBOX Series/One ,PC ,NS
Genres: OW ,Entertainment ,Narrative, Action RPG, Adventure game, Fighting game
Developer: Avalanche Software
Nominations: The Game Award for Most Anticipated Game
Mode: Single-player video game
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

META
85 <- PS5
90 <- XBOX X
84 <- PC

Screenshot_20230210-220857_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220823_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220759_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg

Screenshot_20230210-221000_Samsung Internet_copy_1000x500.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
بعیدمیدونم یک چیز تاپ ساخته باشند اما اگر معمولی هم باشه من راضیم و کلی سرگرمم خواهد کرد فقط امیدوارم گند نزده باشند که بازی کردنش یک سره اعصاب خوردی باشه

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
خیلی سال بود که اینطور برای یه بازی ذوق نداشتم.هرکی منو ببینه میگه با این سنت خجالت بکش اینجوری له له میزنی برا بازی! :D
جدای از اینکه نمرات قطعا تحت تاثیر یسری حواشی مزخرف قرار میگیره ولی امیدوارم که زحمتشون به خاطر یسری عقده ای کوفتشون نشه.
نمایشها تا الان فوق العاده بوده.حتی اگه ۷۰ درصد چیزی که نشون دادن رو تحویل بدن بازم از نظر من حجتو تموم کردن.
متا بالای ۹۰ هم غیرمعقوله برا این بازی.همون حول و حوش ۸۵ بشه عالیه.
زودتر این ۱ هفته بگذره که اصلا باورکردنی نیست قراره تو چنین دنیایی غرق بشیم!مبارک طرفدارای رولینگ باشه

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
اینطور که هایپ دوستان رو واسه بازی میبینم خودم هم خوشحال میشم به عنوان فن هری پاتر...
ولی باید واقع بین بود چون نه سازنده بازی سابقه درخشانی داره و نه لانچ تریلر بازی از نظر من چنگی به دل نمیزد
تازه مسائل حاشیه ای که یه مشت بیکار واسه این بازی درست کردن هم جای خودش...
البته باز امیدوارم اشتباه فکر کرده باشم و این بازی بترکونه...

• Like
Reactions: Destro and voldmort

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,086
نام
SaSan
تا الان تمام بازی های هری پاتر چه بد چه خوب رو بازی کردم اینو هم قطعا بازی میکنم
اما با وجود علاقه زیادم به دنیای این بازی امیدی ندارم بتونه نمره های بالایی بگیره (بین ۷۰ تا ۸۰ پیش بینی میکنم)

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,194
نام
احمد
برای خیلی ها که دوران نوجوانی و کودکی رو با دنیای هری پاتر سپری کردن این عنوان میتونه حکم یه نوستالژی خفن رو داشته باشه.
برای فن ها قدیمی و طرفدار کتابها، حتی فیلم ها هم حق مطلب رو در مقابل دنیای وسیع و پر جزییات هری پاتر ادا نمیکردن. خودم دوست داشتم ازش یه سریال بسازن که داستان رو کامل پوشش بده و گویا چنین پروژه ای داره کلید میشه.(البته احتمالا با یه رون ویزلی سیاه پوست و هرماینی همجنسگرا! ویکتور کروم هم احتمالا ترنس میشه تا داستان عشقشون وارد لول جدید و ساختار شکنانه ای بشه!)

بازی های هری پاتر تا شماره 5 رو بازی کردم و برای یه عشق هری پاتر خوب بودن ولی نه بیشتر. اون حس قدم زدن تو اون دنیای جادویی برای طرفداران بازی جالب بود وگرنه سطح بازی ها کاملا متوسط بود.
متأسفانه با بلایی که رسانه بر سر رولینگ آورده هر نوع همکاریش با این بازی متنفیه و داستان از قوه تخیل سازنده های بازی بیرون اومده خود رولینگ نقشی در اون نداره.
در حالی که بنظرم میشد دوران کودکی ولدمورت رو در بازی قرار داد. آخ که چه پتانسیلی داره.
امیدوارم بازی بالای 85 بگیره و خوب بفروشه بلکه طمع باعث بشه بیشتر از دنیای هری پاتر ببینیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر