امتیازات Heavy Rain

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام.
این بازی هم اولین امتیازش (9/10 ) رو از OPM گرفت.
منتظر بقیه سایت ها و مجلات میمونیم.
Certainly there’s nothing quite like it on PS3, or indeed any other system. Put gaming conventions aside, go in with no expectations other than this is something new and massively good-looking, and you’ll be rewarded with a unique experience that lurches between genius and madness, manages to be genuinely emotional, and that you’ll be bursting to talk about with your friends
Source

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
اونوقت چه جوریه که همچین سایت شاسکولی امتیازشم ثبت میشه:confused:خوب اگه این امتیاز قشنگ ثبت بشه که خیلی بد میشه:((

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
عزیز خودش رو هم تو دل یک گروه دیگه جا داد .:-"
درسته .
از این زاویه هم میشه به قضیه نگاه کرد .
اما فن های تعصبی و کسایی که حق و انصاف رو زیر پا میذارن همیشه بازندن .... .
چنین سایت هایی در نظر گیمرهای عادل(صرفنظر از اینکه فن چه پلتفرمین) ابدا جایگاهی ندارن .

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
این سایت با این امتیازش یه هدفی داشت که خیلی راحت هم بهش رسید ! وقتی بعد از 50 دقیقه حدود 110 تا پیام توی N4G در رابطه با این امتیاز داده میشه , یعنی نویسنده های سایت به خواسته خودشون رسیدن. از این به بعد همه این سایت رو میشناسن. به همین سادگی , به همین خوشمزگی ...

من کاملا با این نظر مخالفم. اول و مهمتر از همه اینکه هر شخصی و هر منتقدی نظره خودشو داره و نباید بخاطره یه امتیاز اینجوری تهمت زد. همین ME2 که فقط یه امتیازه زیره 90 داشت و اونم 75 بود بنظرم همون نقدی که 75 داده بود از همه نقدها بهتر بازی رو نقد کرده بود. در صورتیکه خیلیها تو همین انجمن هم بدونه اینکه حتی نقدشو بخونن میگفتن میخواد خودنمائی کنه. اصلا نقد یعنی همین یعنی هم نقاطه ضعفو بگو هم نقاطه قوت. نه تینکه فقط 10/10 خداحافظ شما!
مساله مهمتر اینکه هیچ منتقده عاقلی یا سایتی بخاطره مشهور شدن اینکارا رو نمیکنه. این مساله بیشتر باعثه مسخره شدن و منفور شدنش میشه تا مشهور شدنش. مثل این میمونه که مثلا من فردا صبح لخت برم تو خیابون که مشهور بشم!!! کجایه این مشهور شدن به درد میخوره. مسلما اون سایت و منتقد هم اگه نقدشو بخونید میفهمید که دیوانه نیست که بخواد بخاطره مشهور شدن نمره بد بده.
نکته آخر هم اینکه جدیدا مد شده که مثلا حتما باید یه بازی بالایه 9 بگیره تا عالی محسوب بشه یا مثلا بازی که 8 بگیره یه بازیه معمولی رو به خوبه!!! متاسفانه 10 از 10 دادن بیست روز قبل از ریلیزه بازی هم مد شده. فقط HR رو نمیگم، همه بازیها. همین ME2 هم اینقدر 10 تو پاچش کردن که من واقعا فکر میکردم با یه ابر RPG طرفم. در صورتیکه بعد از تموم کردنش شخصا بهش .8.5 میدم با ارفاق. ایراد کم نداشت. از Mining مسخرش گرفته تا داستانی که 90% ش فقط داستانهایه کناره ایه و ربطی به داستانه اصلیه بازی نداره. از حذف کردنه المانهایه RPG گرفته تا Linear بودن مراحل و ... همین بازی مثله نقلو نبات 10 گرفت. اینجور 10 ها فقط به درده فنبویها میخوره و بس.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
واقعا این سایت ها و مجلاتی که به این بازی امتیازات پایینی میدن خدا میدونه چی تو اون کله ی پوکشون میگذره. باید درشون رو تخته کرد!:mad:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من اصلا به امتیاز های سایت هایی مثل gamespot توجه نمیکنم.
چون من با امریکایی و اروپایی ها زندگی کردم.
بازی هایی را دوست دارند که شما شاختون در می اید.
باور کن خیلی از گیمر های امریکایی اصلا بازی غیر از fps تو عمرشون بازی نکردند.
اصلا نمیدونند برای چی باید برای یک بازی فکر کنند .
تو ایران سبک اکشن ادونچر بیشتر از fps طرفدار داره ولی در امریکا سبک fps بیشتر طرفدار داره.
برای همین هست که gamespot به killzone نمره بیشتری میده تا hr
همه چی تفاوت فرهنگی هست.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من کاملا با این نظر مخالفم. اول و مهمتر از همه اینکه هر شخصی و هر منتقدی نظره خودشو داره و نباید بخاطره یه امتیاز اینجوری تهمت زد. همین ME2 که فقط یه امتیازه زیره 90 داشت و اونم 75 بود بنظرم همون نقدی که 75 داده بود از همه نقدها بهتر بازی رو نقد کرده بود. در صورتیکه خیلیها تو همین انجمن هم بدونه اینکه حتی نقدشو بخونن میگفتن میخواد خودنمائی کنه. اصلا نقد یعنی همین یعنی هم نقاطه ضعفو بگو هم نقاطه قوت. نه تینکه فقط 10/10 خداحافظ شما!
مساله مهمتر اینکه هیچ منتقده عاقلی یا سایتی بخاطره مشهور شدن اینکارا رو نمیکنه. این مساله بیشتر باعثه مسخره شدن و منفور شدنش میشه تا مشهور شدنش. مثل این میمونه که مثلا من فردا صبح لخت برم تو خیابون که مشهور بشم!!! کجایه این مشهور شدن به درد میخوره. مسلما اون سایت و منتقد هم اگه نقدشو بخونید میفهمید که دیوانه نیست که بخواد بخاطره مشهور شدن نمره بد بده.
نکته آخر هم اینکه جدیدا مد شده که مثلا حتما باید یه بازی بالایه 9 بگیره تا عالی محسوب بشه یا مثلا بازی که 8 بگیره یه بازیه معمولی رو به خوبه!!! متاسفانه 10 از 10 دادن بیست روز قبل از ریلیزه بازی هم مد شده. فقط HR رو نمیگم، همه بازیها. همین ME2 هم اینقدر 10 تو پاچش کردن که من واقعا فکر میکردم با یه ابر RPG طرفم. در صورتیکه بعد از تموم کردنش شخصا بهش .8.5 میدم با ارفاق. ایراد کم نداشت. از Mining مسخرش گرفته تا داستانی که 90% ش فقط داستانهایه کناره ایه و ربطی به داستانه اصلیه بازی نداره. از حذف کردنه المانهایه RPG گرفته تا Linear بودن مراحل و ... همین بازی مثله نقلو نبات 10 گرفت. اینجور 10 ها فقط به درده فنبویها میخوره و بس.
شما یه نگاه به نقد این بابا اینداخته باشی این حرف رو نمیزنی!
گفته دیالوگا و متن ضعیفی داره!
احمقانه ترین نقد رو کرده!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من اصلا به امتیاز های سایت هایی مثل gamespot توجه نمیکنم.
چون من با امریکایی و اروپایی ها زندگی کردم.
بازی هایی را دوست دارند که شما شاختون در می اید.
باور کن خیلی از گیمر های امریکایی اصلا بازی غیر از fps تو عمرشون بازی نکردند.
اصلا نمیدونند برای چی باید برای یک بازی فکر کنند .
تو ایران سبک اکشن ادونچر بیشتر از fps طرفدار داره ولی در امریکا سبک fps بیشتر طرفدار داره.
برای همین هست که gamespot به killzone نمره بیشتری میده تا hr
همه چی تفاوت فرهنگی هست.
اینطوریا هم نیست!!!کلا KZ رو تو سبک خودش مقایسه میکنن!این بازی رو هم با پایه ی خودش چون به اونصورت چیزی نزدیکش نیست!و غیر ممکن بود بتونه از سایتی که به زرو نمره میده 9 بگیره!
ولی اگه ادامش بده و بیشتر بازی تو این سبک بیاد ،اونجوری شرایط فرق میکنه!و همین Q D هم سعی میکنه بازی رو از این هم زیبا تر کنه!
نبودن رقیب و نبودن بازی تو این سبک هم یک مسئله هست!!!

-امریکایی ها هم فقط FPS باز نیستن!!FPS رو دوست دارن ولی شما شرایط !!W نگاه کن!کدوم بازی FPS داره روش میفروشه؟؟؟پس نمیتونی این حرف رو بزنی!
تو ایران هم FPS بیشترین طرفدار رو داره!چون اسون ترین سبک بازیه!نه A/A !اون ردش پایین FPS هست!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
من کاملا برعکس شما فکر میکنم و کاملا اعتقاد دارم برای مشهور شدن و سرزبون افتادن از این اداها در میارن.به نظر من حق مس افکت هم بیش از اینها بود.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
شما یه نگاه به نقد این بابا اینداخته باشی این حرف رو نمیزنی!
گفته دیالوگا و متن ضعیفی داره!
احمقانه ترین نقد رو کرده!

من که نمیگم نقدش خوب و درسته. میگم حالا نظرش این بوده و چون 4 داده دلیل نمیشه بخاطره خودنمائی باشه. شاید خوشش نیومده از دیالوگ و متن بازی و بنظرش ضعیف بوده. حالا اصلا سایته مطرحی هم نیست که بخواد امتیازش تاثیری بزاره.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من که نمیگم نقدش خوب و درسته. میگم حالا نظرش این بوده و چون 4 داده دلیل نمیشه بخاطره خودنمائی باشه. شاید خوشش نیومده از دیالوگ و متن بازی و بنظرش ضعیف بوده. حالا اصلا سایته مطرحی هم نیست که بخواد امتیازش تاثیری بزاره.

ببين دوست عزيز من نميدونم قصد شما از دفاع از اين امتياز مسخره چيه ولی اين ابدون اين بازی پايين ترين نمره ايی که حقش هست 9 است و بس!!!!
اين سايت در پيتم تنها هدفش خود نمايی بوده! نقدش هم که اصلاً ولش کن به داستان و ديالوگا ايراد گرفته LOL

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ببين دوست عزيز من نميدونم قصد شما از دفاع از اين امتياز مسخره چيه ولی اين ابدون اين بازی پايين ترين نمره ايی که حقش هست 9 است و بس!!!!
اين سايت در پيتم تنها هدفش خود نمايی بوده! نقدش هم که اصلاً ولش کن به داستان و ديالوگا ايراد گرفته LOL
به حرف شما باشه -کل بازیها زیر 9 نمیگیرن!!!ولی اون سایت هم واقعا امتیازش جای هیچ گونه فکر کردن رو نزاشت!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
مسلما اون سایت و منتقد هم اگه نقدشو بخونید میفهمید که دیوانه نیست که بخواد بخاطره مشهور شدن نمره بد بده.

من که نمیگم نقدش خوب و درسته. میگم حالا نظرش این بوده و چون 4 داده دلیل نمیشه بخاطره خودنمائی باشه. شاید خوشش نیومده از دیالوگ و متن بازی و بنظرش ضعیف بوده.
شما اگر کمی در زبان انگلیسی سر رشته داشته باشید براحتی میتونید تشخیص بدید که این نقد و بررسی از جوک هم فراتر رفته!!

حالا اصلا سایته مطرحی هم نیست که بخواد امتیازش تاثیری بزاره.
با این که خیلی درپیت تشریف داره اما نظر فوق العاده خوشحالش راجع به امتیاز به این شاهکار تو متاکریتیک ثبت میشه!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254

اولا من اصلا قصده دفاع از این نمره و این سایتو ندارم. بنظره خودمم خیلی کم داده ولی خیلی از نقد هائی که خوندم از داستان و پلاته بازی ایراداتی گرفتن. مثلا:
Wired
When Heavy Rain works its magic, it is powerful stuff; rarely have I felt so attached to game characters or so invested in a story.​

Telegraph
it’s not quite the revolution for storytelling in video games'​

Destructoid

Ultimately, Heavy Rain is an experiment that both succeeded and failed, when it could easily have been a total success if the brains behind it weren't trying so hard to be smart, and cared more about providing asensible plot as opposed to a shocking one.​

Games Radar
its frequent descents into ham-fisted schlock and downright broken storytelling ultimately make it a clumsy case of style over substance.

Gamespot
Scene to scene, the game does a fantastic job of drawing you into the action and the minds of its characters. However, there are a number of plot holes and inconsistencies that work against this immersion.​

اینا فقط چند تا مثال زدم که بگم که اینجوریها هم نیست که همه بگن که دیگه داستان و پلات و کاراکترها و همه چی پرفکت بوده. همینها هم هم ایراداتی داشته. حالا در کل میدونم اینجا اگه کسی به یه نقد و یا امتیازه ضعیف حق بده (حداقل از این لحاظ که نظره شخصی بوده) حکمه اعدامش صادره. پش منم دیگه ادامه ندم بختره.
اصلا لعنت بر teletext !!! خوب شد؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
دقیقآ حرفات تآیید میشه. من هم مثلآ وقتی Edge به بازی 7 داد چیزی نگفتم چون معتقدم نظر هر منتقدی مورد احترامه. ولی تا جایی که منتقد هم دست و پاش رو گم نکنه و جوگیر نشه. حتی اگه 6 هم میداد باز برای من و خیلی ها مهم نبود ولی وقتی یه سایت ناشناسی میاد 4 از 10 میده , هرچقدر هم بخوای به نظرش احترام بذاری باز هم یه جای کار میلنگه. بالاخره نقد کردن (حالا در مورد فیلم , بازی یا آهنگ) یه ارزش و یه جایگاهی داره که با همچین کارهایی (دادن امتیاز 4 به بازی ای که میانگینش حدود 9 هست) زیر سوال میره.
به نظر من که حتی اگه این سایت منظوری هم نداشت , ولی مشهور شد. الآن خیلی ها منتظرن ببینن همین سایت به فلان بازی بزرگ بعدی چه امتیازی میده ! این یعنی شهرت ! حالا حتی اگه شهرت منفی هم باشه , میتونه در آینده اون رو درست کنه.
نکته آخر هم کاملآ موافقم. خودم توی یکی از تاپیکها (شاید همینجا بود) گفتم که این نسل عدد 10 یا حتی 9 و 9.5 اون مقدس بودن (!) خودشون رو از دست دادن. تا قبل از این نسل هر بازی ای دو تا 10 میگرفت همه متحیر میشدن ولی الآن جوری شده که وقتی یه سایت یا مجله امتیاز 9 میده , خیلی از دوستان گریه میکنن و میگن مگه بازی چه نقصی داشت که 9 گرفت ! (انگار مثلآ 5 گرفته)
فکر میکنم الآن یه بررسی بکنیم , تعداد بازیهایی که میانگین بالای 9 داشتن توی این نسل خیلی بیشتر از قبل شده ولی واقعآ هم حقشون این نبوده.

davidbeckham

کاربر سایت
Oct 12, 2005
127
واسه من اصلا نظراتی که سایتها و مجله ها میدن مهم نیست
من با این بازی شدیدا حال کردم
دقیقا عین mass efeect 2
مثلا به dante inferno هم نمره کمی دادن
ولی من خیلی ازش خوسم اومد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر