امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

اون پست که نقل کردی چه ربطی داشت به ریمستر ابر داغون ، یوزر اسکور شده محفل عقده گشایی و کمپین زدن
خب گیریم یوزر اسکور پشم باشه
الان یه سوال سوای این چیزا برای من پیش اومده اونم این که روی کنسول که جفتمونم کنسول گیمر هستیم خبری از ماد نیست این بازیم ریشه ای ایراد داره الان دلمونو به چیش خوش کنیم و سزاوار همون متای ۶ لاقل بدونیمش؟
شما یکی از کسایی بودی تاپیک DS زدی بازیشو با خاک کوچه یکی کردی که لایق همین یوزر اسکور GTA Trilogy ه... البته هیت اینا نبود جریان خدای نکرده ما هم میگیم باشه. اما اینجا ما به درستی میگیم راک استار کار خرابی کرده و آبم قطعه حسابی میگید نه و یوزر اسکور فلانه و بازی درست میشه و... لاقل بگید چطور با اینهمه مشکل ریشه ای میخواد درست شه البته اون دوستمون میگفت ماد میسازن خب این به چه درد مایی که کنسول داریم میخوره
کلا چند تا ریمستر خوب تا حالا داشتیم؟شاید در بهترین حالت ۶ ۷ تا.اکثر ریمستر ها همینن
داداش باهامون شوخی نکن من نصف بازیهایی که نسل پیش زدم ریمستر بودن و باز نسل هفت هم گاد اف وار کالکشن و کالکشن متال گیر و شادو اف کلوسوس و... ریمسترای خوب بخوای بدونی چندتان باید یه صفر حداقل جلوی اون ۶ و ۷ بذاری
اینطوریشو دیگه ندیده بودیم یه لشکر ریمستر درست و حسابیم زیر سوال بردن این تاپیک

خب گیریم یوزر اسکور پشم باشه
الان یه سوال سوای این چیزا برای من پیش اومده اونم این که روی کنسول که جفتمونم کنسول گیمر هستیم خبری از ماد نیست این بازیم ریشه ای ایراد داره الان دلمونو به چیش خوش کنیم و سزاوار همون متای ۶ لاقل بدونیمش؟
شما یکی از کسایی بودی تاپیک DS زدی بازیشو با خاک کوچه یکی کردی که لایق همین یوزر اسکور GTA Trilogy ه... البته هیت اینا نبود جریان خدای نکرده ما هم میگیم باشه. اما اینجا ما به درستی میگیم راک استار کار خرابی کرده و آبم قطعه حسابی میگید نه و یوزر اسکور فلانه و بازی درست میشه و... لاقل بگید چطور با اینهمه مشکل ریشه ای میخواد درست شه البته اون دوستمون میگفت ماد میسازن خب این به چه درد مایی که کنسول داریم میخوره

داداش باهامون شوخی نکن من نصف بازیهایی که نسل پیش زدم ریمستر بودن و باز نسل هفت هم گاد اف وار کالکشن و کالکشن متال گیر و شادو اف کلوسوس و... ریمسترای خوب بخوای بدونی چندتان باید یه صفر حداقل جلوی اون ۶ و ۷ بذاری
اینطوریشو دیگه ندیده بودیم یه لشکر ریمستر درست و حسابیم زیر سوال بردن این تاپیک
اونایی که بازی کردی چند تاشون تغییرات بنیادین داشتن؟ دیگه خودتو گول نزن.نود درصد یه رزولوشن افزایش دادن و دو سه تا تغییر جزیی دادن.من دفاعی از ریمستر راک استار نکردم افتضاست شکیم نیست ولی کلا این ریمستر سازی به ضرر گیمراست.با کمترین هزینه فقط ناشرا رو به سودهی میرسونه.

اونایی که بازی کردی چند تاشون تغییرات بنیادین داشتن؟ دیگه خودتو گول نزن.نود درصد یه رزولوشن افزایش دادن و دو سه تا تغییر جزیی دادن.من دفاعی از ریمستر راک استار نکردم افتضاست شکیم نیست ولی کلا این ریمستر سازی به ضرر گیمراست.با کمترین هزینه فقط ناشرا رو به سودهی میرسونه.
ریمستر که اصلا قرار نیست تغییرات بنیادین داشته باشه صرفا یه دستی میکشن به سر و روی گرافیک بازی، رزولوشن رو بالا میبرن، فریم ریت رو بهبود میدن و...
البته نه اینطوری که بزنن بازی نابود شه
اینکه به ضرر گیمرهاست خب خیلیا طالبشن یکیش خودم، نمیشه که مفتی عرضه کنن. نسخه نسل قبل هم که اسمش روشه

• Like
Reactions: Dead2021
یه چیزی که در مورد این فروم همیشه برام عجیب بوده، اینه که چرا یه عده از دوستان فکر می‌کنن موظف هستن تحت هر شرایطی پشت استودیوهای بزرگ دربیان؟! آخه چرا فکر می‌کنید یه استودیویی مثل راکستار که اسم و رسمش رو تریلی هم نمی‌تونه بکشه و افتخارات و دستاوردهاش، رویای هر شب خیلی از استودیوهاست، نیاز به رگ باد کرده شما داره؟ جالب اینجاست که در مورد Definitive Edition، راکستار مسئولیت نتیجه کار رو گردن گرفته و عذرخواهی کرده؛ اونوقت یه تعداد از کاربرای اینجا اگه روشون بشه با راکستار مکاتبه می‌کنن که بیخود کردی عذرخواهی می‌کنی، تو که مقصر نیستی! شاید هم به سبک ویتو کورلئونه یه سیلی بزنن تو گوش سم هاوسر و بگن که مرد، جمع کن خودت رو!

یکی از دلایلی که بحث تو تاپیک‌هایی مثل این تاپیک اینقدر طولانی میشه و اکثر مواقع به حاشیه کشیده میشه، سوء تفاهم و سوء برداشت از صحبت‌های همدیگه است. من با کسایی که کل کریر راکستار رو زیر سوال می‌برن و تعدادشون هم خیلی خیلی کمه، کاری ندارم (براشون آرزو می‌کنم که به راه راست هدایت بشن)؛ ولی تا اینجایی که من نظرات رو خوندم، اکثر کامنت‌ها در مورد اینه که راکستار باید نسبت به خروجی نهایی این تریلوژی حساسیت خیلی بیشتری نشون می‌داد و اجازه نمی‌داد که یه استودیو داغون مثل Grove Street Games همچین کاری با سه تا از بهترین اوپن ورلدهای تاریخ بکنه! یعنی واقعا فکر کردید، بقیه به اندازه شما نمی‌فهمن که این ریمستر کار راکستار نیست؟! این چه اخلاقیه که یه عده دارن و تو تاپیک‌ها کمین می‌کنن تا یه نفر یه چیزی بگه و بعد درسته قورتش بدن؟! این نگاه رادیکال رو جمع کنید تو روخدا! راکستار رو نه کسی می‌تونه زیر سوال ببره و نه می‌خواد زیر سوال ببره؛ بحث سر اینه که این سه بازی شایسته ریمستر خیلی با کیفیت‌تری بودن و راکستار به عنوان خالق و صاحب معنوی اثر، موظف بود که روی روند و خروجی کار استودیو GSG نظارت بیشتری کنه؛ باور کنید موضوع همین قدر ساده است!

چ حداقل مثل اسکایریم قابلیت دانلود کردن ماد برای کنسول بزارن تا با ماد قابل بازی شه .

اگر گندی که بتسدا به اسکای ریم به مناسبت دهمین سال انتشار بازی زده
دامان شما رو هم گرفته بود، هرگز چنین آرزویی نمی‌کردی !

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: simplexcomic96
gta ها همیشه کامیونیتی مادینگ قوی داشتن، این یکی که تازه رو UE هم هست، راکستار عملا کاری لازم نیست بکنه فقط کافیه دست ملت رو باز بزاره تا شیش ماه دیگه الماسی از این تپه گ* میکشن بیرون که تا سالها بشه بازیش کرد

• Like
Reactions: Sega_genesis
گند بتسدا چه ربطی به پست من داره ؟ :D

ربطش اینه که اسکای ریم نشون داد، به دلیل سیستم بسته ی کنسول، ماد ریختن روی ورژن کنسولی، به درد سرش نمی‌ارزه، الآن اسکای‌ریم آپدیت داده برای همین ماد و افزودن ماهیگیری (که انگاری یه ماد بوده قبلن) ، نتیجه اش این شده که سیو های قبلی اجرا نمی‌شه و از 11 نوامبر که این مشکل رو به وجود آوردن، تا الآن درستش نکردن و شاید هیچ وقت درست نشه دیگه، (و کی حاضره اسکای ریم رو از اول بره ؟!) تو pc اینجور مشکلات رو راحت میشه با دانگرید به آخرین نسخه ی سازگار حل کرد، اما تو کنسول امکان دانگرید وجود نداره، مگر اینکه دیسک فیزیکی رو خریده باشی تازه اونم فقط میشه رفت به نسخه ی اولیه که خود اونم خالی از باگ و مشکلات دیگه نیست، با این گندی که بتسدا زد، من ترجیح می‌دم ماد روی کنسولم نداشته باشم هیچ وقت

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

تازه ترین نقدهای ثبت شده در متا (دیروز) و نقد بازیسنتر:

Push Square: 50
Multiplayer.it : 65
App Trigger : 60
BaziCenter : 65

پ.ن: پست اول تاپیک رو یکی از مدیرا بده کس دیگه آپدیت کنه بخدا مجبور نیستین تاپیک نمرات بزنید وقتی نمیتونید آپدیتش کنید و اصلا درست بهش برسید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or