امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .
نقدهای بازی رو بخونید تا ببینید با چی طرف هستید. خیلی‌ها علنا گفتن یک قدم عظیم رو به جلو برای صنعت بازی های ویدئویی هست و اینکه بهترین بازی نسله. دست سونی درد نکنه که با اعتماد کامل به استودیوهاش و استعدادهای افرادی مثل بارلاگ دست به ساخت چنین بازی‌هایی میزنه.

نقدهای بازی رو بخونید تا ببینید با چی طرف هستید. خیلی‌ها علنا گفتن یک قدم عظیم رو به جلو برای صنعت بازی های ویدئویی هست و اینکه بهترین بازی نسله. دست سونی درد نکنه که با اعتماد کامل به استودیوهاش و استعدادهای افرادی مثل بارلاگ دست به ساخت چنین بازی‌هایی میزنه.
من واقعا مشکل دارم با این عنوان بهترین بازی نسل اونم وقتی که نسل هنوز تموم نشده و کلی بازی گنده دیگه قراره عرضه بشن. الان اون شاد مغزی که گفته بهترین بازی نسله، از کجا میدونه وقتی TLoU PII یا RDR2 و ... بیان، براش بهترین بازی نسل نشه؟
یا میان لیست میدن بهترین بازی تاریخ. یه چیز کاملا بیخود و بی معنیه چون اینجور چیزا با زمان عوض میشن و هیچوقت یه چیز ثابت نمیمونه.
البته اون سايتا كه گفتن بهترين بازي نسله منظورشون تا به اينجاي كار بوده ، شايد بعدش بگن rdr با tlou بهترين بازي نسل هستن
احساس نمیکنی اون واژه "نسل"، یعنی بازه ای بین زمانی که این کنسول عرضه شده و زمانی که ساپورتش تموم میشه؟:D میتونن بگن بهترین بازی ای بوده که تا حالا بازی کردن. به کار بردن کلمه نسل احمقانه-س از نظر من.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sam _Fisher
من واقعا مشکل دارم با این عنوان بهترین بازی نسل اونم وقتی که نسل هنوز تموم نشده و کلی بازی گنده دیگه قراره عرضه بشن. الان اون شاد مغزی که گفته بهترین بازی نسله، از کجا میدونه وقتی TLoU PII یا RDR2 و ... بیان، براش بهترین بازی نسل نشه؟
یا میان لیست میدن بهترین بازی تاریخ. یه چیز کاملا بیخود و بی معنیه چون اینجور چیزا با زمان عوض میشن و هیچوقت یه چیز ثابت نمیمونه.
البته اون سايتا كه گفتن بهترين بازي نسله منظورشون تا به اينجاي كار بوده ، شايد بعدش بگن rdr با tlou بهترين بازي نسل هستن

• Like
Reactions: SPILL and Amin.AP

احساس نمیکنی اون واژه "نسل"، یعنی بازه ای بین زمانی که این کنسول عرضه شده و زمانی که ساپورتش تموم میشه؟:D میتونن بگن بهترین بازی ای بوده که تا حالا بازی کردن. به کار بردن کلمه نسل احمقانه-س از نظر من.
تا به اینجای کار دوست من. :دی قرار نیست پرونده کل نسل رو ببندن که. شاید فردا همین اسپایدرمن اومد شگفتی ساز شد برای اونم گفتن بهترین بازی نسله.

• Like
Reactions: Adidas95
wsf_screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۲-۲۳۲۴۵۱_crop_531x361.png

اصلا از این تریپ ما همه با هم چه خوبیم و پسرخاله ایم و این حرفای اسپنسر خوشم نمیاد. اگر اشتباه نکنم یاد و خاطره پیتر مور بخیر که دعوت سران پلی استیشن رو به قرفه اشون نپذیرفت و گفت بازی درست و حسابی میخواین ببینید شما بیاین قرفه ما

=========

درباره بازی هم امیدوارم این عملکرد چند وقت اخیر سونی که دیگه با خدای جنگ خیلی چیزارو ثابت کرد سرمشق نه تنها مایکروسافت بلکه باقی ناشرهای غربی مثل اکتیویزن و Ea و یوبیسافت و ... بشه

آخرین ویرایش:
اتفاقا الان حتی تو خود تلگرامم میدیدم ! خیلیا بیشتر ناراحت شدن از این نمرات چون جور کردن پول بازی براشون سخته و اینکه ممکنه همچین بازی رو از دست بدن ! خوب چه انتظاری میمونه که بخوان بیان شادی کنن ! یکی از بچه ها تو تلگرام کامنت زد از این بازی پست نزارید ، منم دلم میخواد پولشو ندارم:((
اتفاقا این بازی های که هایپ بالا دارند و اختصاصی پلی استیشن هستند . چون همه میخرند . دسته 2 تو بازار زیاده. بعد یک ماه میشه با قیمت مناسب خریدش . اینقدر زیاد میخرنش و فروشنده واردش میکنند تو بازار .

باید ببینیم داستان RDR2 چجوری میشه هر کدوم داستانشون احساسی تر باشه شانسشون بیشتره چون اونم متای ۹۵ به بالاش تضمین شدس
هیچ بازی غیر از این دو تا شانس گوتی امسال نیست

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or