امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
چقدر بی جنبه اید بابا اینجا تلو با متای 95 کلی ترول شد و هنوزم میشه ND با U4 و اون نمرات در استدیوش تخته شد GOTY 2018 تو همین تاپیک ترول شد حالا برا چند صفحه ترول و کل کل بالا منبر میرن بعضی ها و سخنوری میکنن که اره بازی با این متا ترول شده
اون اول متای بازی 83 بود و gs نمرش اومد اول که 7 داد (البته هنوز ثبت نشده) که خب طبیعیه برا ip مثل گیرز ترول شه , حالا که خوبه ایشالله متا همین بمونه ولی میدونید خودتون سایت خوشگلا همیشه روزهای بعد میان به نظرم 85 هم بمونه خوبه بازم و اینکه آره برا یه بازی عادی 85 حتی 83 حتی 81 امتیاز خیلی عالی هست ولی گیرز بازی بود که خیلی ها دنبال 90+ بودن اونم در این شماره که ادعا میشد دیگه تیم سازنده تجربه کافی رو دارند . خیالتون راحت اگر TLOU2 متاش 86 یا 85 بشه همینایی که اینجا از ترول کردن میگن با غلطک از روش رد میشن و 50 صفحه ترول میشه . همین DS که تازه IP جدیده اگه 83 اینا بشه خودم کوجیما رو ترول میکنم

پ ن : برا اینکه خیلی آف تاپیک نباشه
Jeuxvideo.com : 8.5/10
خودم شخصا easy allies رو خیلی قبول دارم هنوز نمره ندادن
والا من خودم رو بگم که توی این تاپیک با بازی کاری نداشتم و حتی گفتم که به نظرم عملکرد بسیار مثبتی داشته ولی شوخیهایی که کردم با اشخاص بوده :D بخصوص محمد فروبری و الباقی دوستان که اتفاقا به همون هم اشاره کردم :D
با خود بازی کاری نداشتم . دوستان هم میتونن همین کار رو در قبال بنده انجام بدن ، گرچه میکنن هم :D بسیار زیاد انجام دادن ، الان یدونه گفتیم رمدی را خدا ازاد کرد پدرمونو در اوردن :D گرچه من واقعا لذت میبرم و دوست دارم این حرکتهارو :D به شرطی که قبلا گفتم دوستانه و محترمانه باشه .
نه یک کلمه گفتم گیرز شت هست ، فلان مشکل رو داره ، منتقدا لج کردن ، کمال نداره ، ارزش نداره ، و ...
اگر کسی با من مشکل داشته باشه دلیلش رو متوجه نمیشم . بهتره قانع بکنه :D
الان که این شرایط رو میبینم ، ارزو میکردم از ته قللب که کاش متا بالا میبود و فعالیت های محمد فروبری رو میدیدم :D اینکه انقدر کم کار بود بهم نچسبید . تاپیک کنترل خیلی چسبید و من به هوای اون انتظار تاپیک بهتری داشتم :D
به هر حال اینجا یک فروم مربوط به سرگرمی هست و ما اینجاییم لذت ببریم .

اون که رو حساب کارکتر کوجیکا کسی جرات نمیکنه بهش نمره پایین بده که اگه بده جرش میدن، ولی به فرض که نمرش بیاد زیر 90 یا مثلا 87 88 اینا پایین تر بشه، رسما اینجا جنگ جهانی سوم راه میفته و تا پایان دو نسل آینده ترول میشه.

بستگی داره انتظارت از ds چقدر باشه . من بشخصه انتظار متای 90-95 رو ندارم ، البته فعلا
ولی معتقدم تاپیک امتیازات ds جنگ خواهد بود ، هر متای بشه :D متا بیشتر هم بشه ، باز یه چیزی میگن ، مثل سونی با پول خریده منتقدارو :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
خوب من مولتی پلیر رو دیدم یک سری ها دارن بازی میکنن اما نمیدونم چجوری بازی برای کسایی که gears 4 رو حتی در حد کم فعال بودن اصلا راضی نمیکنه فقط 7 مپ جدید داره بازی مثل این که و بقیه مپ های قدیمی و ری اسکین شدست حتی کارکتر های قابل انتخاب هم باز از قدیمی ها میبینین یعنی تا این حد بچه ها تنبل بودن و بازی رو فقط هایپ میکردن به صورت 100% مولتی بازی چیزی برای پلیر ها قدیمی نداره و اکسپنشن 4 یجوری حساب میشه ولی پلیر های جدید و کسایی که 4 رو بازی نکردن به احتمال زیاد براشون جالب هست مخصوصا با مود ارکید که جدیدا اومده و دنبال پلیر های جدید هستن بیشتر.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
از سه ساعت پیش تا الان متا اومده 86... ایول :D
با همین فرمون بره جلو فکر کنم رو همون 86-87 وایسه

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
معمولا چندتا نقد ثبت میشه الان چند ساعتی هست رو ۳۸ تا نقد مونده!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
معمولا چندتا نقد ثبت میشه الان چند ساعتی هست رو ۳۸ تا نقد مونده!

برای یه بازی مثل گیرز، چون رو دو تا پلتفرم دارن نقدهاش میان بعیده از 80 تا بره بالا... و خب رسیدن به این عدد یکم طول میکشه
مخصوصا چون هم کمپین داره هم مولتی پلیر یه سری دیرتر نقد می کنن... به یه سری کد دیر میرسه و به یه سری ها اصن کد نمیرسه و از همون ریلیز شروع به بازی می کنند... بعد یه هفته یه هفته و نیم دیگه نمره های بازی کامل میشن اصولا... مگه یه چیز فراطولانی مثل RDR2 و Persona 5 و اینا باشه یکم بیشتر طول می کشه پروسه اومدن همه نقدهاش

• Like
Reactions: ..Preacher..

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
یه ده صفحه ای رو از آخر به اول رفتم و خوندم:D
به شخصه الان شدیدا منتظر تاپیک Death Strandingم :D چون امیدی ندارم خودم بهش... پس منتظر جواب دوستان تو اون تاپیک هستم:-" یه جوری براتون جبران کنند لذت ببرید:p

ترول خوره DS ملس نیست مثل گرز :D

DS پرچمدار کنسوله?!خیر

DS سابقه درخشان و متا بالا 90 داره?! خیر

آیا سونی نیاز داره به ثابت کردن خودش و بازیهاش داخل بحث متا؟! نچ :D

ولی گیرز همه این شرایط بالا رو داشت.
---------

خب دوستان خبر رسیده که تو روزهای متوالی اکانت های نو ظهور و جدید به بازیسنتر اضافه میشن.

مدیونید اگه فکر کنید اکانت مایکرو فن های قدیمیه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه ده صفحه ای رو از آخر به اول رفتم و خوندم:D
به شخصه الان شدیدا منتظر تاپیک Death Strandingم :D چون امیدی ندارم خودم بهش... پس منتظر جواب دوستان تو اون تاپیک هستم:-" یه جوری براتون جبران کنند لذت ببرید:p

حالا تو چرا انقدر سریع داری با پات یه خط می‌کشی میری اونورش میایستی ، (من با اینا نبودم) :D

این تاپیک سوا ، ولی اون دث استرندینگ رو که من خودم منتقد اصلیشم! یک ذره هم چشمم آب نمیخوره +۸۵ سه چه برسه ۹۰

چقدر بی جنبه اید بابا اینجا تلو با متای 95 کلی ترول شد و هنوزم میشه ND با U4 و اون نمرات در استدیوش تخته شد GOTY 2018 تو همین تاپیک ترول شد حالا برا چند صفحه ترول و کل کل بالا منبر میرن بعضی ها و سخنوری میکنن که اره بازی با این متا ترول شده
اون اول متای بازی 83 بود و gs نمرش اومد اول که 7 داد (البته هنوز ثبت نشده) که خب طبیعیه برا ip مثل گیرز ترول شه , حالا که خوبه ایشالله متا همین بمونه ولی میدونید خودتون سایت خوشگلا همیشه روزهای بعد میان به نظرم 85 هم بمونه خوبه بازم و اینکه آره برا یه بازی عادی 85 حتی 83 حتی 81 امتیاز خیلی عالی هست ولی گیرز بازی بود که خیلی ها دنبال 90+ بودن اونم در این شماره که ادعا میشد دیگه تیم سازنده تجربه کافی رو دارند . خیالتون راحت اگر TLOU2 متاش 86 یا 85 بشه همینایی که اینجا از ترول کردن میگن با غلطک از روش رد میشن و 50 صفحه ترول میشه . همین DS که تازه IP جدیده اگه 83 اینا بشه خودم کوجیما رو ترول میکنم

پ ن : برا اینکه خیلی آف تاپیک نباشه
Jeuxvideo.com : 8.5/10
خودم شخصا easy allies رو خیلی قبول دارم هنوز نمره ندادن

چی رو توضیح میدی ! یعنی هنوز یک ماهم نگذشته از ترول های این جماعت نسبت به همچین استودیویی ! حالا اومدن میگن متای ۸۰ و فلان ، لول

115484

رزومه بهتر از این رو فقط راک استار و ناتی داگ و بتزدا دارن(به جز زیر مجموعه های نینتندو چون چک نکردم )

حالا یه نفرم بعد ۵۰ سال برگشته نمیدونه داستان چیه ، چیزایی که سر دلش مونده رو میگه!

تمام ترول های امروز فقط و فقط به خاطر رفتار یک سال گذشته چند تا مایکرو فن بود که از قضا هیچ کدومشون (به جز یکی دو تا) امروز اینجا آفتابی نشدن !

اگه دنبال ترول کردن بودیم یا مثلا برامون مهم بود که عملکرد بازی های مایکرو چه طوره ، ماشاالله کل این نسل سالی ۴-۵ بار فرصت داشتیم ! نه یه بازی که در مقابل بقیه پادشاه محسوب میشه!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ترول خوره DS ملس نیست مثل گرز :D

DS پرچمدار کنسوله?!خیر

DS سابقه درخشان و متا بالا 90 داره?! خیر

آیا سونی نیاز داره به ثابت کردن خودش و بازیهاش داخل بحث متا؟! نچ :D

بعیده DS فیل شه... (هر چند بنظرم G5 هم فیل نشده حالا که متاش اومده بالای 85... مسئله اون جو متا +90 شدن قبل عرضه اش بود)
ولی

DS ترول خور ملسه؟ اوووه چه جورم :D یه سری سال ها دندون تیز کردن برای لحظه خراب کردن بازی، خود کوجیما کامیون کامیون سوژه داده به ترول ها تا همین جاش :D

DS پرچمدار کنسوله؟ اگه بخوایم 2019 رو در نظر بگیریم... آره :D... یعنی خب قطعا نمیتونه Days Gone باشه و Dreams هم هر چقدر خفن باشه واقعا مارکتینگ و دامنه مخاطب هاش در حد پرچمدار نیست... میمونه DS...

DS سابقه درخشان و متا بالای 90 داره؟ نه ولی کوجیما داره!! تازه کوجیما Industry Icon Awards هم داره... وای به حال کسی که همچین نشانی رو داره و متای زیر 90 بگیره >:)

آیا سونی نیاز به ثابت کردن خودش و بازی هاش داخل بحث متا داره؟ خداییش نه :D چندتا متای بالای 90 داشتن این نسل اینا... اگه ریمستر Tlou و Journey و Flower رو حساب نیاریم و پرسونا 5 هم بگیم بازی سونیه(چون انحصاریه دیگه، حالا ترد پارتی) 6 تا بازی دارن تو این دامنه (یکیش هم VR ـه.... بسیار پشم ریزون... در حقیقت اگه DS خراب کنه من اصن از چشم سونی نمی بینم... همه رو میریزیم سر کوجیما و فن هاش :D
البته اگه خراب کنه...که بعیده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بعیده DS فیل شه... (هر چند بنظرم G5 هم فیل نشده حالا که متاش اومده بالای 85... مسئله اون جو متا +90 شدن قبل عرضه اش بود)
ولی

DS ترول خور ملسه؟ اوووه چه جورم :D یه سری سال ها دندون تیز کردن برای لحظه خراب کردن بازی، خود کوجیما کامیون کامیون سوژه داده به ترول ها تا همین جاش :D

DS پرچمدار کنسوله؟ اگه بخوایم 2019 رو در نظر بگیریم... آره :D... یعنی خب قطعا نمیتونه Days Gone باشه و Dreams هم هر چقدر خفن باشه واقعا مارکتینگ و دامنه مخاطب هاش در حد پرچمدار نیست... میمونه DS...

DS سابقه درخشان و متا بالای 90 داره؟ نه ولی کوجیما داره!! تازه کوجیما Industry Icon Awards هم داره... وای به حال کسی که همچین نشانی رو داره و متای زیر 90 بگیره >:)

آیا سونی نیاز به ثابت کردن خودش و بازی هاش داخل بحث متا داره؟ خداییش نه :D چندتا متای بالای 90 داشتن این نسل اینا... اگه ریمستر Tlou رو حساب نیاریم و پرسونا 5 هم بگیم بازی سونیه(چون انحصاریه دیگه، حالا ترد پارتی) 6 تا بازی دارن تو این دامنه (یکیش هم VR ـه.... بسیار پشم ریزون... در حقیقت اگه DS خراب کنه من اصن از چشم سونی نمی بینم... همه رو میریزیم سر کوجیما و فن هاش :D
البته اگه خراب کنه...که بعیده
Ds به هیچ‌وجه ترول خورش ملس نیست ، چون دوستان حسابی با بازی رودربایستی دارن و نمیدونن چه موضعی بگیرن ! نمی‌دونن بازی برای چه پلتفرم های میاد ، نمیتونن روز بازی یه چیزی بگن ، فردا که بازی رو پلتفرماشون اومد یه چیز دیگه ! البته برای چند نفر فرقی نداره. ولی برای اکثریت احتیاط شرط عقله!

• Like
Reactions: esm nadaram

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
غمگینم
فقط همین
:D

انتظارات رو واقعا باید کنترل می کردی... متای 85 به بالا اساسا یعنی بازی عالی با یه سری مشکلات...
ولی خب.... فیل اسپنسر هر چند گند نزد :D... ولی واقعا فراتر از حد انتظار هم ظاهر نشد... این فراتر از حد انتظار ظاهر شدنه است که مایکروسافت میخواد الان تا کامل اعتبارش برگرده

• Like
Reactions: X B I T B

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Ds به هیچ‌وجه ترول خورش ملس نیست ، چون دوستان حسابی با بازی رودربایستی دارن و نمیدونن چه موضعی دارن ! نمی‌دونم بازی برای چه پلتفرم های میاد ، نمیتونن روز بازی یه چیزی بگن ، فردا که بازی رو پلتفرماشون اومد یه چیز دیگه ! البته برای چند نفر فرقی نداره. ولی برای اکثریت احتیاط شرط عقله!

اگه موضع ترول، سونی باشه... خب آره احتیاط شرط عقله... یهو ممکنه Backfire شه همه ش... ولی یه سری (مثل منx_x) صرفا برای ترول کوجیما فن جماعت ظاهر میشن... که فکر کنم میرن جزو همون چند نفری که گفتی :D... خلاصه اگه Tlou 2 هم خراب کنه (عمرا :D) هم من حال ندارم بیام چیزی بگم(کما این که سر Days Gone هم کلا تاپیکش نبودم قاطی اون همهمه)... سونی رو ترول کنم که چی بشه.. دشمن تراشی کنم؟ ولی DS قشنگ صحنه دیدنی ایه :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
انتظارات رو واقعا باید کنترل می کردی... متای 85 به بالا اساسا یعنی بازی عالی با یه سری مشکلات...
ولی خب.... فیل اسپنسر هر چند گند نزد :D... ولی واقعا فراتر از حد انتظار هم ظاهر نشد... این فراتر از حد انتظار ظاهر شدنه است که مایکروسافت میخواد الان تا کامل اعتبارش برگرده
اسپنسر برای من مرد
شک ندارم 343 هم دیگه با هیلو کاری از پیش نمیبره
بیشتر از این عصبانیم که الان باید کوالیشن رو به فحش کشید نه این که مثل بعضی ها ماست مالی کرد
3 سال وقت
بودجه کافی
تجربه ریمیک و نسخه 4
اسم بازی هم که جای خود
برای من زیر 90 قابل قبول نیست
اینا به درد گرز نمیخورن اسپنسر هم مشخصه فقط میخواد گیم پس رو پر کنه فکر نکنم چیزی از این استودیو ها ببینیم از الان متای هیلو هم دور و بر همین 85 و صرفا پر کردن گیم پس هست

• Like
Reactions: Solidsnake_1

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه موضع ترول، سونی باشه... خب آره احتیاط شرط عقله... یهو ممکنه Backfire شه همه ش... ولی یه سری (مثل منx_x) صرفا برای ترول کوجیما فن جماعت ظاهر میشن... که فکر کنم میرن جزو همون چند نفری که گفتی :D... خلاصه اگه Tlou 2 هم خراب کنه (عمرا :D) هم من حال ندارم بیام چیزی بگم... سونی رو ترول کنم که چی بشه.. دشمن تراشی کنم؟ ولی DS قشنگ صحنه دیدنی ایه :D
نه بابا دلست به صورت default مثبته ۹۰ ه!
به احتمال قریب به یقین هم +۹۴
مثل اینه که بگی gta ، یا نفس وحش بعدی مثبت ۹۰ نمیشن!
اتفاقا من خودمم جز همون دسته ترول کوجیما هستم! و در انتظار فیل شدن بازی! :D

حتی اگه نگران بسته شدن استودیو مدیا مولکول نبودم ، دلم میخواد دریم هم فیل شه (که عمرا بشه)، برگردن مثل آدم بازی های خلاقانشون رو بسازن ! رویا پردازی رو تمومش کنن!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر