امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من از معدود افرادی هستم که به جز نسخه اول با هیچ کدوم هال نکردم. گیم پلی تکراری لوکیشن ها تکراری ست پیس ها اکثرا تکراری وضعیت تو نسخه سوم به قدری بد شد که نصفه ولش کردم.
الان که نقد IGN رو میدیدم دیدم هنوز همون انگار همه اینا dlc نسخه اولن
من به شدت از نمره گیم اسپات دفاع میکنم و به نظرم تکرار دلیل خوبی برای کم کردن نمرست

• Like
Reactions: SepehrR

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
حکایت کسایی که اینجا از ترول متا ۸۰ و خورده ای تعجب می کنن واقعا واسم جالبه ! ip که راجع بهش صحبت می کنیم نماد یک شرکت و کنسول در طول سالیانی که وارد صنعت گیم شده محسوب می شه و قاعدتا چنین متایی اصلا در حد و اندازه یکی از معدود نماد های مایکروسافت تو صنعت گیم‌نیست ! مثال ساده تر برای اونایی که خیلی خوشحالن و یه سریاشون حتی تبریک هم می فرستن واسه هم :Dهمه از برزیل تو جام جهانی قهرمانی می خوان وگرنه بله حضور در جمع ۴ تیمم افتضاح نیست !! وقتی شما تو همین نسل می بینی سازنده هایی وجود دارن که ip هایی با متا ۹۴ و ۹۵ عرضه می کنن قطعا یه جای کار مشکل داره که چنین ip که نماد یک شرکت محسوب می شه چنین متایی کسب می کنه . ضمنا نمره ۷ گیم‌اسپات هنوز در متا ثبت نشده !

موفق باشید

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
با اینکه مایکروسافت و کنسول و بازی هاش برام اهمیتی ندارن ولی به نظرم امتیاز ۸۶ اصلا امتیاز بدی نیست شاید به عنوان یه نماد امتیازات گیرز باید بهتر می شد ولی همین هم خوبه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یه ده صفحه ای رو از آخر به اول رفتم و خوندم:D
به شخصه الان شدیدا منتظر تاپیک Death Strandingم :D چون امیدی ندارم خودم بهش... پس منتظر جواب دوستان تو اون تاپیک هستم:-" یه جوری براتون جبران کنند لذت ببرید:p

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
شماها، همون عده ی معدودی هستین که حتی تو جمع خودتون به حساب نمیاین چه برسه تو صنعت گیم...اگه آدم عاقل و اندر صفی نباشین باید بدونین شکست یک عنوان به نفع هیچ کس نیست حتی شما دوست عزیز...شما بیشتر از اینکه نگران کیفیت مورد نظر باشی نگران خودت باش که بیشتر از این تو تعصباتی که بهت تحمیل سقوط نکنی.

خیلی دوست داشتم یکی دن کشید وار می اومد یه درس حسابی به اینایی که فکر می کنن خیلی باحالن ،خیلی بارشونه می داد همونایی که سطح این تاپیک به این شکل کذایی در آوردن.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
برو بچ سونی فن وضعیت خطری شده ، متا داره میره بالا :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
چقدر بی جنبه اید بابا اینجا تلو با متای 95 کلی ترول شد و هنوزم میشه ND با U4 و اون نمرات در استدیوش تخته شد GOTY 2018 تو همین تاپیک ترول شد حالا برا چند صفحه ترول و کل کل بالا منبر میرن بعضی ها و سخنوری میکنن که اره بازی با این متا ترول شده
اون اول متای بازی 83 بود و gs نمرش اومد اول که 7 داد (البته هنوز ثبت نشده) که خب طبیعیه برا ip مثل گیرز ترول شه , حالا که خوبه ایشالله متا همین بمونه ولی میدونید خودتون سایت خوشگلا همیشه روزهای بعد میان به نظرم 85 هم بمونه خوبه بازم و اینکه آره برا یه بازی عادی 85 حتی 83 حتی 81 امتیاز خیلی عالی هست ولی گیرز بازی بود که خیلی ها دنبال 90+ بودن اونم در این شماره که ادعا میشد دیگه تیم سازنده تجربه کافی رو دارند . خیالتون راحت اگر TLOU2 متاش 86 یا 85 بشه همینایی که اینجا از ترول کردن میگن با غلطک از روش رد میشن و 50 صفحه ترول میشه . همین DS که تازه IP جدیده اگه 83 اینا بشه خودم کوجیما رو ترول میکنم

پ ن : برا اینکه خیلی آف تاپیک نباشه
Jeuxvideo.com : 8.5/10
خودم شخصا easy allies رو خیلی قبول دارم هنوز نمره ندادن

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
واقعا متای ۸۵ ۸۶ جای ترول نداره. مایکروسافت تازه داره استودیوها و ip هاشو گسترده می کنه. به نظر من استودیو coalition تو عنوان دومش هم خوب کار کرده و همین پیشرفت شاید نه چندان زیاد هم جای امیدواری داره. استودیو های سونی که چپ و راست بازی های با کیفیت می دن اکثرا سابقه خیلی طولانی دارن که معادلشون می شه turn10 و playground که اونا هم بازی های عالی عرضه کردن و می کنن. گیرز و هیلو ساختشون از بهترین استودیو های دنیا به تیم های تازه تأسیس منتقل شد. بالاخره این موضوع چیز ساده ای نیست. ۳۴۳ باید با هیلو این دفعه خودشو نشون بده. Coalition هم سراغ یه ip جدید بره.ولی چیزی‌ که من‌ بینم یه پیشرفت واس این استودیو.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
یه چی فضایی میگم هرچند احتمالش خیلی کمه ولی بزنه متا تا ۸۷ ۸۸ بیاد بالا اونوقت بروبچ مایکرو فن کام بک میزنن.
حال اون موقع رو خریدارم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
به شخصه الان شدیدا منتظر تاپیک Death Strandingم

اون که رو حساب کارکتر کوجیکا کسی جرات نمیکنه بهش نمره پایین بده که اگه بده جرش میدن، ولی به فرض که نمرش بیاد زیر 90 یا مثلا 87 88 اینا پایین تر بشه، رسما اینجا جنگ جهانی سوم راه میفته و تا پایان دو نسل آینده ترول میشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
یه چی فضایی میگم هرچند احتمالش خیلی کمه ولی بزنه متا تا ۸۷ ۸۸ بیاد بالا اونوقت بروبچ مایکرو فن کام بک میزنن.
حال اون موقع رو خریدارم

یحتمل پایین تر میاد. چون 7 گیم اسپات که هنوز ثبت نشده و چون ضریب بالا داره میاره پایین. این سایت هایی هم که انتحاری میرن هنوز وارد عمل نشدن. از این طرف باید دید Edge چی میده که اونم ضریبش بالاست و یهو دیدی گنگ بنگ کرد. ولی در کل با این روند امتیازها که بیشتر بشه انتحاری ها هم تازه رو میشن گند میزنن تو متا.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
حال اون موقع رو خریدارم
اتفاقا متاش داره میره بالا
اولا متا تا 81 فک کنم رفت ولی الان داره میره بالا

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
چقدر بی جنبه اید بابا اینجا تلو با متای 95 کلی ترول شد و هنوزم میشه ND با U4 و اون نمرات در استدیوش تخته شد GOTY 2018 تو همین تاپیک ترول شد حالا برا چند صفحه ترول و کل کل بالا منبر میرن بعضی ها و سخنوری میکنن که اره بازی با این متا ترول شده
اون اول متای بازی 83 بود و gs نمرش اومد اول که 7 داد (البته هنوز ثبت نشده) که خب طبیعیه برا ip مثل گیرز ترول شه , حالا که خوبه ایشالله متا همین بمونه ولی میدونید خودتون سایت خوشگلا همیشه روزهای بعد میان به نظرم 85 هم بمونه خوبه بازم و اینکه آره برا یه بازی عادی 85 حتی 83 حتی 81 امتیاز خیلی عالی هست ولی گیرز بازی بود که خیلی ها دنبال 90+ بودن اونم در این شماره که ادعا میشد دیگه تیم سازنده تجربه کافی رو دارند . خیالتون راحت اگر TLOU2 متاش 86 یا 85 بشه همینایی که اینجا از ترول کردن میگن با غلطک از روش رد میشن و 50 صفحه ترول میشه . همین DS که تازه IP جدیده اگه 83 اینا بشه خودم کوجیما رو ترول میکنم

پ ن : برا اینکه خیلی آف تاپیک نباشه
Jeuxvideo.com : 8.5/10
خودم شخصا easy allies رو خیلی قبول دارم هنوز نمره ندادن
tlou بخواد 85 86 شه خودم ناتی داگ و جد و آباد دراکمن رو مورد عنایت قرار میدم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر