امتیازات Forza Motorsport

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    186
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Fw_gl0DWcAA1CNt.jpg

Forza_Motorsport_new_logo.png

ناشر: Xbox Game Studios
سازنده: Turn 10 Studios
سبک: Racing Simulator
تاریخ عرضه: 10 اکتبر 2023
پلتفرم ها: Xbox Series X|S, PC

مــتاکریتیک | اوپن‌کریتیک
84 | 84

1696442704085.png
1696442728145.png
1696442661038.png

===========================================​

پیام مدیریت: هر گونه ترول، بحث مقایسه ای و پست GT vs Forza = بن مستقیم از بازی سنتر

ایمبارگو بازی در تاریخ ۴ اکتبر ۱۰:۳۰ صبح برداشته خواهد شد.

پ.ن: یک دونه تاپیک نمرات استارفیلد بس بود برامون. اینجا به هم دیگه احترام بذاریم.

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
کلا 50 تا کاربر فعال توی سایت داریم هر 50 تا بهت لایک دادن

من خودم جی تی باز بودم اما با اومدن فرزا، فرزا باز شدم کلا این شرکت باعث شد gt هم رشد خوبی بکنه تا از رقابت جا نمونه با این حال من هنوز نسخه های قدیمی چه فرزا چه جی تی هنوز بازی می کنم gt5 با اینکه جز کم نمره ترین هاست اما من باهاش خیلی حال می کنم جی تی 7 البته هنوز نطلبیده قسمت شه این تمام انلاین شدن جی تی بدترین کاری بود که می تونست بکنه مخصوصا در حق ما ایرانیا
فورتزا موتوراسپورت هم مثل اینکه گفتن آنلاینه درسته؟

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
فورتزا موتوراسپورت هم مثل اینکه گفتن آنلاینه درسته؟
مراسم مرتیکه جف کلی، سازنده‌های بازی این رو‌ گفتن.

یه حرفی هم زدن که علتش در‌ حد اطلاعات محدود کاربر و فیدبک و رتبه بندی و کمک به سیستم راهنمای مسیر بازی و اینا ولی درکل تمام‌ ریسینگ ها احتیاج اتصال به نت رو‌ دارن و یچیز عادی شده.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
امیدوارم سیستم تونینگ ماشین هارو هم تغییر اساسی داده باشن.
مشخصن منظورم اینه که تونینگ کردن رو خیلی آسونتر کنن و تاثیرش رو روی برد و باخت کمتر کنن :D
جدا از اینکه تونینگ کردن تخصص میخاد ، خیلی هم زمانبره.

• Like
Reactions: reach usa

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
در مورد امتیازها، اگه ۱۰،۱۱ سال پیش بود می‌گفتم تا ۹۳ و اینا هم جا داره. ولی همون‌طور که بچه‌ها اشاره کردن، کلاً امتیاز دادن به شبیه‌سازهای رانندگی خیلی با قدیم فرق کرده و به دلایلی دلشون نمیاد مثل سابق امتیاز بدن. :| دلیلش رو هم قبلاً از دید خودم توی یکی از تاپیک‌ها گفتم و فکر می‌کنم به خاطر Forza Horizon باشه! :D یعنی انقدر این مجموعه درجه یک و باکیفیت هست که کار رو برای بقیه ریسینگ‌ها سخت کرده و اگه آرکید باشن (مثل NFS و The Crew)، سریع با اون مقایسه می‌شن و یه جوری منهدم می‌شن که آدم دلش می‌سوزه! و حتی اگه شبیه‌ساز باشن هم باز FH به طور ناخودآگاه تأثیرش رو می‌ذاره.
بیا:D

Screenshot_20231004_030817_Chrome.jpg

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من با توجه به متای فورتزا موتوراسپورت 7 که همه ازش مینالیدن و یهو 86 گرفت این یکی رو که یه مدت طولانی روش کار کردن و خیلی تغییرات ایجاد کردن رو انتظار متای بالای 90 داشتم حتی. البته باید برم نقدهارو بخونم ببینم به چه چیزایی گیر دادن. به هرحال بازی رو پریلود کردم روز عرضه بریم ببینیم چطوره.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من با توجه به متای فورتزا موتوراسپورت 7 که همه ازش مینالیدن و یهو 86 گرفت این یکی رو که یه مدت طولانی روش کار کردن و خیلی تغییرات ایجاد کردن رو انتظار متای بالای 90 داشتم حتی. البته باید برم نقدهارو بخونم ببینم به چه چیزایی گیر دادن. به هرحال بازی رو پریلود کردم روز عرضه بریم ببینیم چطوره.
حدود ۸۰تا نقد دیگه مونده. احتمالا روی 86 اینا بره. با توجه به نمره GS.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر