امتیازات Forza Motorsport

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    186
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Fw_gl0DWcAA1CNt.jpg

Forza_Motorsport_new_logo.png

ناشر: Xbox Game Studios
سازنده: Turn 10 Studios
سبک: Racing Simulator
تاریخ عرضه: 10 اکتبر 2023
پلتفرم ها: Xbox Series X|S, PC

مــتاکریتیک | اوپن‌کریتیک
84 | 84

1696442704085.png
1696442728145.png
1696442661038.png

===========================================​

پیام مدیریت: هر گونه ترول، بحث مقایسه ای و پست GT vs Forza = بن مستقیم از بازی سنتر

ایمبارگو بازی در تاریخ ۴ اکتبر ۱۰:۳۰ صبح برداشته خواهد شد.

پ.ن: یک دونه تاپیک نمرات استارفیلد بس بود برامون. اینجا به هم دیگه احترام بذاریم.

آخرین ویرایش:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
منتقدا فکر کردید کیا هستن؟ ربات که نیستن ادم های خاصی هم نیستن بحث من چقدرش نیست چون مشخص هم نیست اگر اینقدر منقدها کارشون درست بود که شاهد اینقدر اختلاف نمره بین نقدها نبودیم یک بخش زیاد بازی سلیقه هست حتی پیش میاد که مود طرف می تونه روی نمره دهیش یا نقدش تاثیر بذاره همون طوری که برخی زمان ها به ادم یک بازی بیشتر می چسبه برخی اوقات کمتر بالاخره فن بیس قوی هم خودش کلی تلاش و هوش پشتش خوابیده مفتی به دست نمیاد
حالا اینکه فن بیس بهتر سونی چقدر روی امتیازها تاثیر می ذاره حتی بازی به بازی متغیره و اصلا قابل اندازه گیری نیست شاید یک روزی اوضاع چربید محبوبیت ماکروسافت توی زمینه گیمینگ از سونی بیشتر شده هیچ چیزی بعید نیست

اما من به شخصه متا برام مهم نیست مگر اینکه باعث نابودی یک بازی یا استدیو الکی الکی بشه دوست دارم که حق به حقدار برسه اما حرص ابدا نمی خورم که چرا نشد مگه اینکه سری بازی بخواد نابود بشه. هم از سونی هم از مایکروسافت نابودی سری بازی ها و بستن استدیو به خاطرش داشتیم و قرار نیست فن بیس معجزه کنه مگه به اندازه دین یا مشابه هاش قوی باشه که کلا منطق رو از بین ببره
اساسا هم فن بیس ساختن یکجورایی استفاده از حماقت عموم مردم هست شما از چیزی دفاع می کنی یا براش می جنگی که نفع یا سودش برای دیگری هست کلا انسان خیلی باگ داره :D

از این بحث بیایم بیرون می تونید خودتون بعدا راجب موضوع کلیش مطالعه کنید
الان چند وقتیه که فن های ماکروسافت من جمله خودتون،سعی دارید بگید سونی فن ها مشلات روانی دارن، سودی نمیبرن از صحبتاشون و امثال اینها و ماکرو فن ها انسان های فرهیخته، بی طرف و فقط طرفدار گیم هستن 😂

منتقد امتیازشو میده، اینکه مودی باشه، سلیقه ای عمل کنه یا هرچی برای تمام بازی ها صادقه. اگه منتقد طرفداره اف پی اس باشه، به راحتی میتونه به تمام ریسینگ ها نمره پرت بده و این ربطی نداره اون بازی فورتزا باشه، گرنتوریسمو باشه یا هر چیزه دیگه ای...

نکته پول دادن و خریدن منتقد هم اگر وسط باشه ( باز هم تکرار میکنم اگر ) که باز کفه ترازو به سمت بازی های اکس باکس سنگینی میکنه‌ و ماکروسافت خیلی راحت تر میتونه این کارو بکنه. پس متا میشه میانگین مجموعی از گیمرها با سلایق مختلف که از این دید هم میشه بهش استناد کرد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
الان چند وقتیه که فن های ماکروسافت من جمله خودتون،سعی دارید بگید سونی فن ها مشلات روانی دارن، سودی نمیبرن از صحبتاشون و امثال اینها و ماکرو فن ها انسان های فرهیخته، بی طرف و فقط طرفدار گیم هستن 😂

منتقد امتیازشو میده، اینکه مودی باشه، سلیقه ای عمل کنه یا هرچی برای تمام بازی ها صادقه. اگه منتقد طرفداره اف پی اس باشه، به راحتی میتونه به تمام ریسینگ ها نمره پرت بده و این ربطی نداره اون بازی فورتزا باشه، گرنتوریسمو باشه یا هر چیزه دیگه ای...

نکته پول دادن و خریدن منتقد هم اگر وسط باشه ( باز هم تکرار میکنم اگر ) که باز کفه ترازو به سمت بازی های اکس باکس سنگینی میکنه‌ و ماکروسافت خیلی راحت تر میتونه این کارو بکنه. پس متا میشه میانگین مجموعی از گیمرها با سلایق مختلف که از این دید هم میشه بهش استناد کرد.
فن بودن خودش یک باگه و فرقی نمی کنه فن 2 اتیشه و بی منطق چی باشید

منتها چون برای برخی از جمله شما بی طرف بودن معنی نداره بالاخره باید به یک سمتی هر کسی رو نسبت بدید
من اتفاقا توی PS3 که جدیدا خریدم دارم GT5 می رم که پایین ترین متا رو هم داره اما به شخصه با اون نسخه ش خیلی حال می کنم و برای همینم می گم به شخصه برام متا مهم نیست
عمرا اگر شما به ظاهر فن ها حاضر باشید برای خرید مجدد PS3 یک ریال هزینه کنید من اما برای سومین باره که دارم می خرمش

می بینید همین فن بودن شما روی نحوه ی حرف زدن و قضاوت های شما داره تاثیر می ذاره چه برسه به منتقد
ما حتی مجله بازی تو ایران داشتیم که اسم نمی برم الانم بسته رفته که سر دبیرش منتقدها رو مجبور می کرد نمره هاشون تغییر بدن یا حتی اگر نمی دادن خودش تغییرش می داد به دلخواهش. می دیدی نقد خیلی عالیه اما نمره ش چرا 8 شده چون 9 برداشته بود کرده بود 8

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
Financial Post 8.0/10
برای Xbox ثبت می شود.

Forza Motorsport review: Turn 10 looks to sister series for inspiration

نمره بدی نداده و ایرادی به نمره وارد نیست ولی
The bulk of the game is still spent driving in circles in pursuit of points and tour championships. There’s no narrative, no exploration, no zany events
!!!

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
فن بودن خودش یک باگه و فرقی نمی کنه فن 2 اتیشه و بی منطق چی باشید

منتها چون برای برخی از جمله شما بی طرف بودن معنی نداره بالاخره باید به یک سمتی هر کسی رو نسبت بدید
من اتفاقا توی PS3 که جدیدا خریدم دارم GT5 می رم که پایین ترین متا رو هم داره اما به شخصه با اون نسخه ش خیلی حال می کنم و برای همینم می گم به شخصه برام متا مهم نیست
عمرا اگر شما به ظاهر فن ها حاضر باشید برای خرید مجدد PS3 یک ریال هزینه کنید من اما برای سومین باره که دارم می خرمش

می بینید همین فن بودن شما روی نحوه ی حرف زدن و قضاوت های شما داره تاثیر می ذاره چه برسه به منتقد
ما حتی مجله بازی تو ایران داشتیم که اسم نمی برم الانم بسته رفته که سر دبیرش منتقدها رو مجبور می کرد نمره هاشون تغییر بدن یا حتی اگر نمی دادن خودش تغییرش می داد به دلخواهش. می دیدی نقد خیلی عالیه اما نمره ش چرا 8 شده چون 9 برداشته بود کرده بود 8
قطعا وقتی دو تا PS3 داشته باشی نیازی نمیبینی که بازم برای خرید سومی هزینه کنی 😉 فکر میکنم بتونی اسپایدرمن ۲ هم روش بازی کنی چون گرافیکش که برمیگرده به نسل همون PS3 😉 میگیری که چی‌ میگم بی طرف؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
قطعا وقتی دو تا PS3 داشته باشی نیازی نمیبینی که بازم برای خرید سومی هزینه کنی 😉 فکر میکنم بتونی اسپایدرمن ۲ هم روش بازی کنی چون گرافیکش که برمیگرده به نسل همون PS3 😉 میگیری که چی‌ میگم بی طرف؟
من هنوزم می گم اسپایدرمن 2 احتمال خیلی زیاد بازی خیلی خوبی هست چون بازی نکردم نمی تونم نظر بدم اما گرافیکش اصلا در حد انتظار نیست حالا اگر ایراد گرفتن از انحصاری های سونی معنیش بی طرف بودن نیست دیگه بر می گرده به منطق شما

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,765
نام
مراد حلیمی
من سالهاست که تاپیک امتیازات بازیها سر میزنم و همیشه یه عده ای رو می بینم که هی میگن امتیاز مهم نیس، امیتاز چرته، منتقدا متقلبن و فن هستن و ..... .
خب بابا اگر اینطوریه چرا هی تو تاپیک امتیازاتید خودتون؟؟؟؟ این تاپیک محتواش امتیاز بازیهاس و حداقل تو این تاپیک امتیاز مهمه و تو این تاپیک ارزش بازی با امتیاز سنجیده میشه.

مثه این میمونه یکی خودش داوطلبانه تو کلاس جغرافیا ثبت نام کنه ولی هر جلسه که سر کلاس میاد بگه جغرافیا چرته و به جغرافی عقیده ای ندارم:D
واقعا نمیدونم فاز این عده چیه. هم با خودشون درگیرن هم ملت رو درگیر نگهمیدارن

.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
ای بابا اینا که قرار بود هماهنگ ۱۰ بدن یه تنه متا بکشن بالا!
باید یک نفر بلاخره قربانی بشه یک زیر 8 بده تا کسی شک نکنه دیگه، قبول نداری؟

وضعیت بازی تو استیم فاجعه س!

IMG_20231010_111917.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر