امتیازات FIFA 16

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
dxojrs39c4obyi37uqj4.jpg

Guardian = 100
IGN Spain = 90
GameSpot =
90
Multiplayer.it = 90
GamesVillage.it = 90
EGM =
90
Polygon =
90
Attack of the Fanboy = 90
We Got This Covered = 90
Canadian Online Gamers = 89
Hobby Consolas = 89

Game Informer = 88
Meristation = 88
New Game Network = 86
3DJuegos = 85

Gamerscore = 82
NDTV = 80
Eurogamer Italy = 80
Gameblog.fr = 80
Digital Spy = 80
IGN = 78

ThisGenGaming = 70
USgamer = 70

70= Videogamer
66jzc5i2npnf5udc8wvw.jpg

با تشکر از دوستانی که نقدها و نمرات بازی را قرار دادند

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فردین جان بیخیال :)) شما فکر کن فیفا در جا زده! pes قشنگ 5 سال با همین فرمون بره میرسه به فیفا 16!
pes همون موقع هم که میگی بهتر بود فقط تو همون ژاپن میفروخت!
برای من یه چیز مهمه! تمام کسایی که تو تاپیک فوتبال به چشم میبینم که از فوتبال سر در میارن فیفا بازن! به نظرت اتفاقیه؟

چرا از روی تعصب نظر میدین؟ من خودم چندین ساله که فیفا بازی میکنم و حتی زمانی که داغونم بود با برادرم لیگ بازی میکردیم هر زمانی که بدست میاوردیم و کلا بهش عادت دارم ولی کتمان کردن پیشرفت pes حقیقت رو عوض نمیکنه. حالا هر کسی هم بخواد فیفا باز باشه باشه. pes شدیدا داره پیشرفت میکنه و این یه فکته.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
فردین جان بیخیال :)) شما فکر کن فیفا در جا زده! pes قشنگ 5 سال با همین فرمون بره میرسه به فیفا 16!
برای من یه چیز مهمه! تمام کسایی که تو تاپیک فوتبال به چشم میبینم که از فوتبال سر در میارن فیفا بازن! به نظرت اتفاقیه؟

با توجه به پست هایی که چند وقت اخیر دادی متوجه شدم ذره ای منطق درت وجود نداره و هیچ جوره نمیخوای قبول کنی امسال PES صد ها برابر بهتر از نسخه قبل شده و پیشرفت چشمگیری داشته ! :)):)):)):))
:|

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
جاااااااااااان؟؟؟!!!! میشه یه آماری از فروش PES اون زمان بزاری تا با آمار فروش فیفای اون زمان مقایسه کنم؟؟:|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

خخخخخخخ.همه تو تاپیک فوتبال سر در میارن؟لول!!! میری عکس رو دستکاری میکنی میذاری تو تاپیک مقایسه که چی بشه؟
میشه ربط فوتبال واقعی با بازی کامپیوتری رو بگی؟خیلی هم پستای اخیرت غیر منطقی و از رو مسخره بازی بود.تصویر مقایسه از سایتای معروف میاریم که مدلینگ و چهره ها تو pes بهتره ولی قبول نمیکنین.رنگ بازیکنا تو فیفا مثل جسد مرده شده
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی رو که خودشو به خواب زده اصلا.شما هم خوب خودتو به خواب زدی ...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خخخخخخخ.همه تو تاپیک فوتبال سر در میارن؟لول!!! میری عکس رو دستکاری میکنی میذاری تئ تاپیک مقایسه که چی بشه؟
میشه ربط فوتبال واقعی با بازی کامپیوتری رو بگی؟خیلی هم پستای اخیرت غیر منطقی و از رو مسخره بازی بود.

ریط فوتبال واقعی به بازی کامپیوتری اینه که بازی قراره شبیه فوتبال واقعی بشه و واقعی ترین تجربه رو میشه تو فیفا دید ... حالا شما با pes حال میکنی خوب یه بحث دیگست..

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ریط فوتبال واقعی به بازی کامپیوتری اینه که بازی قراره شبیه فوتبال واقعی بشه و واقعی ترین تجربه رو میشه تو فیفا دید ... حالا شما با pes حال میکنی خوب یه بحث دیگست..

دوستمون میگه اونایی که تو تاپیک فوتبالن فیفا بازن.یعنی بقیه از فوتبال چیزی بلد نیستن و pes باز ها چیزی از فوتبال نمیدونن.خیلی حرف خنده داریه.حالا مگه کاربرای تاپیک فوتبال تو لیگ برتر بازی میکنن که اینطوری میگه؟لول!!!!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
این همه نفرت از PES16 برا چیه واقعا ؟ :D
۵سال با این فرمون بره میرسه به فیفا ۱۶ ؟! فیفا ۱۶ اینقدر دست نیافتنیه ما خبر نداشتیم ؟ :))
واقعا فن های فیفا نوبرن به خدا
من خودم از ۰۹ فیفا گرفتم فقط اما این حرفاتون واقعا مسخرس :D

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
پراید هم فروشش توی ایران خیلی بهتر از بنز S500 اه، درود بر محصول برتر..

btw:
من کلا اهل بازی های ورزشی نیستم، فقط همه چیز فروش نیست ;)
مهندس s500 و پراید یه قیمت بودن بت میگفتم چی میشد!!!!
pes و فیفا یه قیمتن

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
این همه نفرت از PES16 برا چیه واقعا ؟ :D
۵سال با این فرمون بره میرسه به فیفا ۱۶ ؟! فیفا ۱۶ اینقدر دست نیافتنیه ما خبر نداشتیم ؟ :))
واقعا فن های فیفا نوبرن به خدا
من خودم از ۰۹ فیفا گرفتم فقط اما این حرفاتون واقعا مسخرس :D

من خودم هر سال هر دو رو میگیرم و معتقدم هر کدوم مزیت و عیب خودشون رو دارن
ولی این اظهار نظر ها رو متوجه نمیشم خیلی دوستان از روی نفرت نظر میدن
انشالله که متای فیفا هم خوب میشه
من قبلا گفتم امسال دو تا فوتبال خوب داریم و سال بعد به نظر من بهترین سال فوتبال دوستا میشه

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من pes رو دیروز توی استیم گرفتم (شرینگ سیستم ) یکی از دوستان باور کنید نتوستم 1 ساعتم تحمل کنم متا فیفا 2 هم بشه من باز فیفا رو ترجیح میدم!

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
قیمت پراید رو با بنز S500 یکی میکنی شما ؟ عزیز فیفا و pes جفتشون یک محصول شصت دلاری هستند و قیمت مشابه دارن.شک نکنید فروش خیلی مهم تر از اون چیزی که شما فکر میکنید هست
فروش یه بازی حاصل تبلیغات گسترده اون هست (و عملاً ربطی به کیفیت نداره)؛ جای دوری نمی‌رم توی همین مسابقات لیگ برتر انگلیس شما تبلیغات فیفا رو می‌بینی اطراف زمین یا مال PES رو؟ توی مسابقات CL چطور؟ علاوه بر این‌ها که قابل لمس‌تر هستند، EA برای فیفا تبلیغ‌های تلویزیونی زیادی ترتیب داده. مارکتینگ فیفا دست غولی به اسم ماکروسافت هست که باعث می‌شه توی همایشگاه‌هایِ بزرگی مثل E3 یا Gamescom در راس توجهات قرار بگیره. این در حالیِ که شاید برای PES فقط یه غرفه ترتیب داده بشه...
خواهشاً فروش رو با کیفیت قاطی نکنید چون با این اساس دارک سولزی که فروشش به زور به یک میلیون نسخه می‌رسه از کال آو ـی که سالانه بیش از ده میلیون نسخه می‌فروشه ضعیف تر به حساب میاد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
احسنت به نظام پروپاگاندا که خیلی راحت از هر چیز مزخرفی میتونه یه چیز تاپ بسازه و تو حلق مردم فرو کنه و همه هم بگن آره این خیلی خوبه.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
احسنت به نظام پروپاگاندا که خیلی راحت از هر چیز مزخرفی میتونه یه چیز تاپ بسازه و تو حلق مردم فرو کنه و همه هم بگن آره این خیلی خوبه.

کلا پستات برای جو تاپیک خیلی سنگینه
یه خورده سبک ترش کن
نظام پروپاگاندا !!!!!
فکر کنم فیفا بازای اصیل از اینکه شما از بازی طرفداری نکنی خوشحال تر باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر