امتیازات FIFA 12

Behrooz

کاربر سایت
250px-FIFA_12_cover.jpg

Games Master 94%

• Like
Reactions: Amin.J
من که نوشتم از سال پیش بیشتر میشه:دی اما اگه منظورت اینه که از 91 سال 2010 چرا بیشتر نمیشه خوب عقیده دارم یکسری از سایت ها ممکنه با روند جدید دفاعی مشکل داشته باشند(حتی با اینکه قابل تغییر هست) و مثل اون Two Button سال پیش الکی نمره کم کنند و حالا به جای اینکه بگن بازی راحت تر شده با این سیستم دو دکمه ای، بگن سیستم دفاع به کلی عوض شده و خیلی حرفه ای شده. صفحه های اول هم گفتم فکر می کنم 89 بشه میانگینش اما با توجه به این نمراتی که گرفته ممکنه تا 91 هم بالا بیاد و این نهایتش هست. البته نظر من و ممکنه کلا اشتباه باشه!

آره منظورم همین بود ، بعدش هم ادیت کردم:d
بابا این سیستم جدید دفاعی که خیلی بهتره ، واقعا بی انصافیه بخوان نمره ی کم بدن.من خودم برای اولین بار میخوام یه شبیه ساز فوتبال رو زیاد بازی کنم .به نظرم واقعی ترین فوتبالی که تا حالا اومده همین Fifa 12 ـه و واقعا پیشرفت گیم پلی توی این نسخه عظیم بوده.البته به شخصه امتیازاتش اصلا واسم مهم نیست و حتما از این بازی لذت میبرم.

فیفا ممکنه هنوز تو بعضی از بخشا جالب نباشه اما سازندگانش بسیار مصمم هستند که هر سال بازی جدید و با قابلیت های جدید بدن بیرون. که بعضا مث همین impact engine انقلابی از اب در میان. بر خلاف مسولان کونامی که هر سال شاید فقط 10 درصد بازی رو بهبود میدن.

Game Informer 9/10
  • Concept:FIFA 12 has changes on both the micro and macro levels, and is an improved experience
  • Graphics:The new physics engine produces some cool results, and player faces look really good
  • Sound:There are two broadcast teams you can choose from (Martin Tyler and Alan Smith or Clive Tyldesley and Andy Townsend) for any match. It’s also cool to hear commentary about transfer speculation for players
  • Playability:The control dribbling button (left bumper) and new defensive option to shadow players (hold down A/X) make a big difference
  • Entertainment:Noticeable gameplay improvements and a deeper career mode make this the best FIFA title in years
  • Replay:Moderately High

در واقع 18/20
چه فرقی می کنه ؟!/:):d
شاید ترجمش کردم.
سایت بسیار معتبریه.اگر وقت کردی حتما این کارو بکن !

Sound:There are two broadcast teams you can choose from (Martin Tyler and Alan Smith or Clive Tyldesley and Andy Townsend) for any match. It’s also cool to hear commentary about transfer speculation for players
Great !
گزارش بازی توی نسخه های قبلی هم بدون مشکل بود. الان که دیگه دو تیم گزارش هم هست و گویا دیالوگ ها هم افزایش پیدا کرده به هیچ وجه شنیدن گزارش بازی خسته کننده نمی شه.

Game Informer 9/10

چه فرقی می کنه ؟!/:):d

سایت بسیار معتبریه.اگر وقت کردی حتما این کارو بکن !

نه مقصودم این نبود که فرق می کنه. یعنی سیستم امتیاز دهیش از 20 هست. ;)

فعلا یه COD 7 Rezurection و ICO & Shadow of Collosus تو نوبته. ولی آخر هفته حتما می رم سراغش.

بازگشت با شکوه سلطان شبیه سازی فوتبال، امتیازها بسیار عالی هستند و خبر از این می‌دند که امسال هم با یک بازی ناب و بی نظیر سروکار داریم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or