امتیازات FIFA 12

Behrooz

کاربر سایت
250px-FIFA_12_cover.jpg

Games Master 94%

• Like
Reactions: Amin.J
نمره ها فوق العادست
فقط خدا كنه روند 9.5 گرفتنا رو بتونه حفظ كنه تا ميانگينش بتركونه:d
اصلا مهم نیست نمرش چند میشه چون دیگه خیلی تکراری شده !
يك لحظه صبر بفرماييد
الو...الو
اقا اون جا شركت ea sports هست؟
بله بفرماييد
ببخشيد جناب يكي از دوستان روشن فكر به نكته ي مهمي اشاره كردن
چه نكته اي؟
ميگن بازي تكراري شده.خسته شدن از بس با پا شوت كردن.زمين هم خيلي بده كه همش حالت مستطيلي داره.دروازه ها هم بايد بزرگ تر بشه.در ضمن 11 تا بازيكن هم خيلي كمه
باشه روشون فك ميكنيم.احتمالا نسخه بعدي شاهد تغييراتي از اين دست خواهيم بود.ولي اين دوستتون ميتونن فعلا از ديگر محصولات ما مثل nfl & ncaa football استفاده كنن
ممنون از لطفتونo:-)

خداوند فیفا را از حمله بی دلیل gamespotدرامان نگه دارمان
بابا این سایت بدبخت که سال پیش بیشتر از همین IGN نمره داده:دی من که فکر نکنم زیر 9 به بازی بده و اگر بده باز معلوم میشه یکیشون چت زده چون هر چند وقت یکیشون به یک بازی یکهو امتیاز خیلی کم یا زیاد میده!

Eurogamer به بازی 10/9 داده

after playing FIFA 12, going back to previous entries in the series seems almost unimaginable. It's another step closer to reality, and this time it's a very welcome one.

پس از تجربه ی فیفا 12 بازگشت به بازیهای گذشته ی این سری دیگر غیر قابل تصور به نظر میرسد. این یک قدم دیگر به سوی واقعیت است و این بار این پیشرفتی توام با لذت میباشد
واقعا درست گفته.من دموی فیفا 12 رو،روی pc بازی کردم.یه پچ هم نصب کرده بودم که زمان بازی رو زیاد میکرد.حالا جدای از باگهایی که داشت که طبیعی هم بود،واقعا پیشرفت بازی خیلی زیاده.به شکلی که بعدش که رفتم تو فیفا 11 واقعا نتونستم تحملش کنم.لامصب این مسی وحشتناک شده.یعنی باهاش یه تنه راحت 4-5 نفرو دریبل میکنم.خیلی خوف شده.:d

واقعا درست گفته.من دموی فیفا 12 رو،روی pc بازی کردم.یه پچ هم نصب کرده بودم که زمان بازی رو زیاد میکرد.حالا جدای از باگهایی که داشت که طبیعی هم بود،واقعا پیشرفت بازی خیلی زیاده.به شکلی که بعدش که رفتم تو فیفا 11 واقعا نتونستم تحملش کنم.لامصب این مسی وحشتناک شده.یعنی باهاش یه تنه راحت 4-5 نفرو دریبل میکنم.خیلی خوف شده.:d
این که شد PES :| اگه انقد راحت باهاش دریبل می کنی خو پس PES 2009 شده رسما :|

بابا این سایت بدبخت که سال پیش بیشتر از همین IGN نمره داده:دی من که فکر نکنم زیر 9 به بازی بده و اگر بده باز معلوم میشه یکیشون چت زده چون هر چند وقت یکیشون به یک بازی یکهو امتیاز خیلی کم یا زیاد میده!
بابا gamespotکارش معلوم نیست :|:d

نمرات بازی فراتر از سطح انتظاراتمه احتمال داره از نظر میانگین نمرات هم بهترین بازی شبیه ساز فوتبال بشه من که احتمال میدم میانگین بازی به 92 برسه خارق العادست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or