امتیازات FIFA 12

Behrooz

کاربر سایت
250px-FIFA_12_cover.jpg

Games Master 94%

• Like
Reactions: Amin.J
Tobias Veltin (wir hatten ihn auf der gamescom interviewed) schreibt für die GamePro: Wertung 91/100
GamePro Review
Videogamezone: Wertung 88/100VGZ Review
Joshua Hampf für Playstation3-Universe: Wertung 9/10 (Einspieler), 9.5/10 (Mehrspieler)
Gaming-Universe Review
Jens Quentin für Gameswelt: Wertung 90/100
Gameswelt.de Review
PC Games: Wertung 88/100
PC Games Review
Play3.de: Wertung 9/10
Play3 Review
Eurogamer: Wertung 9/10
Eurogamer Review
Patrick Lück für die Gamestar: Wertung: 90/100
Gamestar Review

یعنی حال کنید نمرات بازی روووووووووووو....

Tobias Veltin (wir hatten ihn auf der gamescom interviewed) schreibt für die GamePro: Wertung 91/100
GamePro Review
Videogamezone: Wertung 88/100VGZ Review
Joshua Hampf für Playstation3-Universe: Wertung 9/10 (Einspieler), 9.5/10 (Mehrspieler)
Gaming-Universe Review
Jens Quentin für Gameswelt: Wertung 90/100
Gameswelt.de Review
PC Games: Wertung 88/100
PC Games Review
Play3.de: Wertung 9/10
Play3 Review
Eurogamer: Wertung 9/10
Eurogamer Review
Patrick Lück für die Gamestar: Wertung: 90/100
Gamestar Review

یعنی حال کنید نمرات بازی روووووووووووو....
دلیل انتقال و پاک شدن پستت رو واقعا متوجه نشدی که دوباره پست دادی؟ یک بار دیگه از این کارا تو تاپیکی که مربوط به اون بازی نیست بکنی باهات برخورد میشه.

سعی کنید یکم بزرگ بشید؛ اینکه نمرات PES رو بیایم تو تاپیک FIFA بزاریم چه معنی میدی؟ پس سعی کن مواظب رفتارت باشی تا ناراحتی بعدا پیش نیاد!

فیفا هر سال داره روند پیشرفت و امتیازگیریشو بهبود میبخشه.واقعا الان دیگه یه رقیب لازمه.لااقل باید برای نسل بعد یه رقیب گردن کلفت داشته باشن.

فیفا هر سال داره روند پیشرفت و امتیازگیریشو بهبود میبخشه.واقعا الان دیگه یه رقیب لازمه.لااقل باید برای نسل بعد یه رقیب گردن کلفت داشته باشن.
البته روند پیشرفت و بهبود FIFA کاملا درسته که هر ساله هست و واقعا هم عالیه چون یک فرمول رو برای 10 سال استفاده نمیکنه اما امتیازاش سال پیش با افت مواجه شد و تا جایی که یادم میاد نسخه 10 میانگین 91 اینا داشت اما 11 حدود 88 شدش و امسال هم به شخصه فکر می کنم از سال پیش بیشتر بشه!

چرا فکر میکنی بیشتر نمیشه برهان ؟
من که نوشتم از سال پیش بیشتر میشه:دی اما اگه منظورت اینه که از 91 سال 2010 چرا بیشتر نمیشه خوب عقیده دارم یکسری از سایت ها ممکنه با روند جدید دفاعی مشکل داشته باشند(حتی با اینکه قابل تغییر هست) و مثل اون Two Button سال پیش الکی نمره کم کنند و حالا به جای اینکه بگن بازی راحت تر شده با این سیستم دو دکمه ای، بگن سیستم دفاع به کلی عوض شده و خیلی حرفه ای شده. صفحه های اول هم گفتم فکر می کنم 89 بشه میانگینش اما با توجه به این نمراتی که گرفته ممکنه تا 91 هم بالا بیاد و این نهایتش هست. البته نظر من و ممکنه کلا اشتباه باشه!

عذر میخوام یک سوال داشتم!
این دوستان منتقد سایت های گیم که بازی رو نقد کردند و به اون امتیاز دادند،نسخه دمو رو بازی کردند یا نسخه اصلی رو؟ :-/

عذر میخوام یک سوال داشتم!
این دوستان منتقد سایت های گیم که بازی رو نقد کردند و به اون امتیاز دادند،نسخه دمو رو بازی کردند یا نسخه اصلی رو؟ :-/

تو سایت ها رو می گی؟ یا اینجا؟

هردوشون دمو رو بازی کردن. چون من تو نقد سایت ها هم دیدم که مثلا نوشته بودن اکثر ترانسفرها انجام شده، یعنی همش نشده که قطعا تو نسخه ی اصلی میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or