امتیازات Devil May Cry 5

پیش بینی شما از میانگین نمرات بازی

• +95

• 90-94

• 85-89

• 80-84

• 75-79

• 70-74

• 70 به پایین

Results are only viewable after voting.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
capsule_616x353.jpg

Publisher: CapCom
Developer: CapCom
Genre:
hack and slash
Release Date: March 8, 2019
Platforms: PS4, Xbox One, PC
...
Famitsu 9/10/9/9 = 37/40
Bazicenter : 8/10
Gamereactor UK 9/10
Gamereactor Germany 9/10
Gamereactor Denmark 8/10
Gamereactor Finland 9/10
Gamereactor France 8/10
Gamereactor Norway 8/10
Gamereactor Sweden 8/10
Gamereactor Nederlands 9/10
Gamereactor Portugal 9/10
Gamereactor Italy 9/10
Gamereactor Spain 9/10
Hardcore Gamer: 4/5
Dualshockers: 9.0
EZA: 9/10
Destructoid 10
The Outerhaven Productions - 4/5
Gameblog.fr : 8/10
JeuxActu : 17/20
cgmagonline 6/10
emuglx 10
Sixth Axis 9
Videogamer: 9/10
cogconnected 9.4
Easy Allies: 9/10
nextgenbase 8.5
Nerd Mag 9.2
Gamespot: 9.0
Press Start 9 / 10
IGN 9.5
Gameinformer 8.5
Eurogamer: Recommended
DigitalChumps. 8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 87
PCGamesN 80
Softpedia 90
PC Invasion 80
Metro GameCentral 90
Shacknews 90
3DJuegos 95
Variety 60
Telegraph 80
CGMagazine 60
TrueGaming 70
IGN Spain 91
God is a Geek 100
GamesBeat 70
ZTGD 90
App Trigger 90
Guardian 10
Game Rant 10
Fandom 10
Saudi Gamer 10
Leadergamer 10
Rely On Horror 10
Nerd Much? 9.7
PowerUp! 9.6
Heavy 9.5
Hobby Consolas 93
Generación Xbox 93
Xbox Achievements 91
GamesRadar+ 4.5
Windows Central 4.5
TrueAchievements 4.5
TrustedReviews 4.5
Atomix 90
Critical Hit 9
PlayStation LifeStyle 8
PCWorld 4.5

GameOver.gr 90
Cultured Vultures 90
Washington Post 70
Digitally Downloaded 80
AusGamers 7.8/10
Gamers Heroes 8/10
GRYOnline.pl 8/10
Walmart Tips & Ideas 8.6/10
Oyungezer Online 8.9/10
Nexus 8.7/10
God is a Geek 10/10
Daily Mirror 10/10
Rice Digital 10/10
Daily Star 10/10
Remote Play 10/10
GamingTrend 95/100
JVL 19/20
PSX Brasil 95/100
The Escapist 9/10

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
جداسازی نقد های ایرانی نظر سایت نیست، تاپیک امتیازات هم توسط دوستمون @Rattle.Snake زده شده نه تیم تحریریه یا مدیریت. بخش مورد نظر اصلاح شد. کلا تو تاپیک امتیازات نمرات سایت های ایرانی و خارجی نباید جداسازی شه.
در صورت وجود انتقاد لطفا در تاپیک انتقادات مطرح کنین.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
خب بین اون سایت ها اسم بازی سنتر و نمرش رو هم میزدن و یعنی چی جدا کنن بعد بالاش هم بنویسن سایت های مطرح ایرانی
خودبزرگ بینی پیدا کردن چهار تا کد نقد بازی فرستادن براشون و از نظر بازدید و مخاطب به زومجی نزدیک هم نمیتونن بشن چه برسه بهتر باشن
والا الان اسم سایتی که گفتین رو سرچ کردم انگار تو متا نیست
اون بقیه شونم فکر کنم همینطور البته مطمئن نیستم
به سایت باشه سایت گیم کلی داریم تو همه جا دنیا و خب همه شونم قاعدتا نمیان تو این تاپیک بذارن مثلا نمره یه سایت ترکیه ای که تو متا نیست
لذا نمیدونم چرا اصرار دارید حتما سایت ایرانیو پروموت کنن وقتی اینهمه زحمت کشیدن تا الان و وارد متا شدن و...در حالیکه بعضیاشون می بینی واقعا مطالب سطح پایینیم بعضا دارن، آرشیوشونم قابل مقایسه با اینجا نیست
بحث بازدیدم ضمنا باشه بیا دایره فعایت bc هم شما فاکتور بگیر... اون سایت دایره موضوعاتی که بهش میپردازه گسترده تره فکر کنم.

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گویا یکی از دلایلش اینه که شخصیت پردازی برخی از کارکترهای بازی مورد داره.

مورد منظور همون نماهای ژاپنی از اندامهای زنانه است؟ اگر این باشه که مایه شرمساری دنیای نقد ویدیو گیم هست که محتوای فرهنگی یک کشور و یک مملکتی رو جز موارد منفی ذکر میکنه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
مورد منظور همون نماهای ژاپنی از اندامهای زنانه است؟ اگر این باشه که مایه شرمساری دنیای نقد ویدیو گیم هست که محتوای فرهنگی یک کشور و یک مملکتی رو جز موارد منفی ذکر میکنه

نه بابا این نی. اصن همچین چیزی نی تو بازی :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
مشکل اصلی تو این بخش اینه که لیدی و تریش واقعا دلیلی برای حضورشون تو بازی وجود نداره، وقتی هیچ نقشی ندارن مشخص نیست چرا تصمیم گرفتن اینا رو بزارن تو بازی، در حالیکه جز شخصیت های اصلی سری به حساب میان. حالا این موضوع در کنار اون موردی که گفتی موجب میشه این قضیه به یه نکته منفی تبدیل بشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
مشکل اصلی تو این بخش اینه که لیدی و تریش واقعا دلیلی برای حضورشون تو بازی وجود نداره، وقتی هیچ نقشی ندارن مشخص نیست چرا تصمیم گرفتن اینا رو بزارن تو بازی، در حالیکه جز شخصیت های اصلی سری به حساب میان. حالا این موضوع در کنار اون موردی که گفتی موجب میشه این قضیه به یه نکته منفی تبدیل بشه.

تریش و لیدی فقط به یک دلیل تو بازی هستن، اونم اضافه کردن یه بار اروتیک و فن سرویسه. وگرنه هیچ نقش و تاثیری تو داستان ندارن. البته به نظر من ضعف اصلی بازی شخصیت پردازی ضعیف (از جمله نیرو که بسیار بیخوده) نیست، بلکه لول دیزاین فوق قدیمی و منسوخه بازیه که قشنگ از حیس بدردنخور بودن تنه به تنه The Order میزنه. ایکاش سازنده های بازی میفهمیدن محیطهای کوریدوری باریک که درش پلیر کوچک ترین آزادی عملی نداره برای دو نسل قبله نه الان!!

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بخش عمده ای موفقیت های کپکام از سه عنوان RE7 Biohazard, RE2Remake و DMC V بخاطر موتور REEngine هست. بدون شک یکی از بهترین عملکردها رو در نسل فعلی داشته این پلتفرم. فریم بالا، رندر خیره کننده محیط، امکانات گرافیکی بسیار و باز گذاشتن دست سازنده برای لذت بردن از بازیسازی از جمله مواردی بود که قشنگ تو این سه تا بازی نمود پیدا کرد. باید قبل از هر چیزی کپکام رو بابت طراحی چنین موتوری تحسین کرد. بدون شک توجه بسیاری از بازیسازان به سمتش جلب میشه. درباره DMC همیشه نظراتم مثبت بوده. یعنی اثری نبوده که از شماره یکش تابحال براش وقت بزارم و بخاطر وقتم پشیمان باشم. این نسخه هم بیشتر از اینکه منتظر نرو و دانته باشم منتظر هدایت کردن V هستم:D جدای از شوخی بنظرم یکی از کاریزماتیک ترین شخصیتهای سری میشه برام.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
PC Games 80

Power Unlimited 91
Devil May Cry 5 is one big spectacle with addictive and profound action-gameplay, combined with some heavy-metal intensity, gothic-anime drama and a sexy rock 'n roll appeal. Devil May Cry 5 is Capcom at its best.

GRYOnline.pl 80
We're happy to say that Devil May Cry 5 is an exceptional slasher. The combat system is great, the opponents look cool, the storyline is the best in the series, and the graphics solid, though quite often inconsistent. The veterans should be aware, however, that the game offers proper challenge only on higher difficulty levels, which are locked at the beginning.

===============================

Xbox Tavern 90
The devil you know is back, and it’s more diverse, more energetic, and more stylish than ever before. Devil May Cry 5 is quite simply enthralling across all aspects of its fast-paced and varied gameplay, and comes with a story that’s not only interesting, but well written and superbly voiced. Despite some minor issues with delayed rendering, the Sons of Sparda saga couldn’t have concluded in a better way.

AusGamers 78
The problem isn’t that it’s too linear, it’s just that the balance is off. The combat variety across the three main characters bleeds into the storytelling and the relationships depicted across the lengthy story and wonderfully insane cinematics. With skill progression and hidden challenge stages to discover there’s reason to go back and tackle higher difficulties or certain missions from a different perspective. But there are diminishing returns when trade-in surprising story-beats and character moments for lacklustre level design and not enough variety in the locations you do battle.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
تریش و لیدی فقط به یک دلیل تو بازی هستن، اونم اضافه کردن یه بار اروتیک و فن سرویسه. وگرنه هیچ نقش و تاثیری تو داستان ندارن. البته به نظر من ضعف اصلی بازی شخصیت پردازی ضعیف (از جمله نیرو که بسیار بیخوده) نیست، بلکه لول دیزاین فوق قدیمی و منسوخه بازیه که قشنگ از حیس بدردنخور بودن تنه به تنه The Order میزنه. ایکاش سازنده های بازی میفهمیدن محیطهای کوریدوری باریک که درش پلیر کوچک ترین آزادی عملی نداره برای دو نسل قبله نه الان!!
دقیقا، شخصیت پردازی تو این بازی چیزی نیست که بخواد خیلی اهمیت بالایی داشته باشه و رو کلیت بازی تاثیر منفی بزاره. تو نقد بازی هم اشاره کردم مهم ترین مشکلی که باهاش داشتم، طراحی مراحل هست که همین موضوعی که گفتی رو با ذکر مثال توضیح دادم. گیم پلی واقعا عالی و به روز هست، ولی طراحی مراحل واسه ده سال قبله.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقا، شخصیت پردازی تو این بازی چیزی نیست که بخواد خیلی اهمیت بالایی داشته باشه و رو کلیت بازی تاثیر منفی بزاره. تو نقد بازی هم اشاره کردم مهم ترین مشکلی که باهاش داشتم، طراحی مراحل هست که همین موضوعی که گفتی رو با ذکر مثال توضیح دادم. گیم پلی واقعا عالی و به روز هست، ولی طراحی مراحل واسه ده سال قبله.

البته یادمون نره که نسخه ی ابتدایی بازی جز قوی ترین شخصیت پردازی های زمان خودش رو داشت که قشنگ عاشق کارکترهاش می شدید شماره ی سوم بازی هم همین روند رو در پیش گرفت قطعا در سال 2019 توقع با توجه به امکانتات خیلی بیشتر بیشترم می شه نه اینکه از بین بره.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بعضیا مثل من هستن که عاشق همین لول دزاینر تنگوباریک هستن و آزادی عمل محیط براشون نه تنها ذره ای اهمیت نداره بلکه باعث میشه اکشن بازی براشون کند بشه
مثالش برای خودم u4 هستش
درصورتی که من نسخه 2و3 بازیو 4 بار تموم کردم ولی نسخه 4 رو بزور 2 بار رفتم که باردوم تا وسطاش ولش کردم.
حالا این برعکسش برای شما شاید اتفاق افتاده باشه
درکل خواستم بگم خیلیا با مراحل خطی بیشتر حال میکنن
من خودم نسل قبل رو بیشتر از این نسل دوست دارم چون ارزش تکرار بازیا بنظرم بمراتب ِلذتبخش تربود.

• Like
Reactions: Adidas95 and mrockm

mrockm

کاربر سایت
Aug 16, 2006
37
سلام به همه دوستان
من به این نقد آقای شکری معترضم ،تو بخش شخصیت پردازی اتفاقا اگه بیشتر پرداخت میشد روی تریش و لیدی و... اون شخصیت اصلی که اینجا سه نفرن قدرتشون کم تر میشد، در مورد لول دیزاینم خیلی سلیقه ای گفتن چون من دوست داشتم و تو زمینه بالانس نبودن خوب شخصیت وی مدلش این طوریه و دلیلشم که مشخصه...این موارد مواردی نیست که نمره اثر بشه 8 !!! به نظر منصفانه ترین نمره نمره کامل و 10 هست... ایراد بنی اسراعیلی نمیشه گرفت سبک هک و اند اسلش همینه لول دیزاینش اتفاقا نباید خیلی پرداخت بشه که کمبو ها و شخصیت دیده بشن نه محیط...(غیر از بخش های پلتفرمی و پازل)

نمیدونم چرا فکر میکنیم نمره پایین دادن و فراستی وار نقد کردن نشونه حرفه ای بودن و منتقد خوب بودنه!!!!
منتقد خوب = عدالت
کلی دستاورد داشت این بازی تکنولوژی منحصر به فرد بادی اسکن و اسکن لباس برای یه بازی لباس دیزاین کردن و اسکنش کردن که حرکات لباساشون طبیعی جلوه کنه !!! کدوم بازی تا این حد دقت داشته؟؟ خدایش خیلی کم گیر میاد تو این لول...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
HnS راه ديگه اي نداره اگر محيط رو ميخواستم بزرگ تر كنن به گيم پلي آسيب ميزد در حقيقت لول ديزاين فداي سرعت گيم پلي شده كه البته گيم پلي سريع و stylish تو DMC به هر عامل ديگه اي ارجحيت داره.
در حقيقت من فكر ميكنم به همين دليل كه بازي هاي تو اين سبك خيلي كمتر از گذشته ساخته ميشن چون گيم پلي محدوديت هاي زيادي براي بخش هاي ديگه بازي ايجاد ميكنه يعني ميخوام بگم اين بهترين چيزي بود كه ميشد ازين سبك بيرون كشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر