امتیازات CRACKDOWN 3

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من ویدیوهای بازی رو نگاه میکردم واقعا انتظار بالاتری از این امتیاز نداشتم. بازی به شدت کسل کننده میزد. من خودم آنلاین باز نیستم ولی تماشا کردن استریم این بازیا رو دوست دارم. واقعا اون مدتی که داشتم نگاه میکردم خستم کرد. همه چیز خیلی تکراری و قابل پیش بینی بود. حتی نمیدونم چطور God is the Geek بهش ۷.۵ داده.
ولی به قول اون دوست بالایی باید خوشحال باشیم این آخرین انحصاری ماکرو در این نسل بود و نسل ۸ واسش تموم شد. ایشالا نسل ۹ بتونه جبران کنه.

همین امسال Ori 2 و Geow 5 برای نسل هشتم میان!

مایکروسافت باید بیخیال عرضه این دست بازیها بشه، شاید در مرحله اول (مثل SoD2) بازگشت مالی خوبی داشته باشند نسبت به بودجه ولی ضربه ایی که به برند اکس باکس میزنند خیلی بیشتره

در کل امیدوارم متای بازی به رنگ قرمز در بیاد زنگ خطر خیلی جدی تری باشه و صدای باقی استدیو فرست پارتی هم در بیاره

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
همین امسال Ori 2 و Geow 5 برای نسل هشتم میان!

مایکروسافت باید بیخیال عرضه این دست بازیها بشه، شاید در مرحله اول (مثل SoD2) بازگشت مالی خوبی داشته باشند نسبت به بودجه ولی ضربه ایی که به برند اکس باکس میزنند خیلی بیشتره

در کل امیدوارم متای بازی به رنگ قرمز در بیاد زنگ خطر خیلی جدی تری باشه و صدای باقی استدیو فرست پارتی هم در بیاره
دوست عزیز من سر ori و cuphead یه مشکلی دارم که این دو بازی رو انحصاری ماکروسافت میدونید. شاید شما بتونید منو توجیه کنید.
به نظر من موقعی میشه یه بازی رو انحصاری یه کمپانی بدونید که فقط از طریق فروشگاه خود اون کمپانی عرضه بشه. در اصل همه سود فروش برای اون کمپانی باشه . الان ori و cuphead غیر از استور ماکرو توی steam و gog هم هستند. بعد چطوری شما اینها رو انحصاری ماکروسافت میدونید؟ اینجور باشه سونی انقد انحصاری داره نمیشه شمرد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من بین Scalebound و این، %100 این رو کنسل میکردم. فاز ماکرو چیه؟ بازی توی دو ساعت اول مشتش برای گیمر باز میشه از اون به بعد هیچ چیز جدید ارائه نمیکنه داستان جذابی نداره به اون صورت فان هم نیست.
بنظرم فقط یه AA ساده ست برای بزرگ کردن کاتالوگ game pass.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوست عزیز من سر ori و cuphead یه مشکلی دارم که این دو بازی رو انحصاری ماکروسافت میدونید. شاید شما بتونید منو توجیه کنید.
به نظر من موقعی میشه یه بازی رو انحصاری یه کمپانی بدونید که فقط از طریق فروشگاه خود اون کمپانی عرضه بشه. در اصل همه سود فروش برای اون کمپانی باشه . الان ori و cuphead غیر از استور ماکرو توی steam و gog هم هستند. بعد چطوری شما اینها رو انحصاری ماکروسافت میدونید؟ اینجور باشه سونی انقد انحصاری داره نمیشه شمرد.

بازی Ori روی فروشگاه مایکروسافت عرضه میشه، روز اول روی گیم پس دردسترس هست، ناشرش مایکروسافته، ای پی به نام مایکروسافته! چرا بازی مایکروسافت ندونیم ؟

الان کوانتوم بریک و یا AoE هم روی فروشگاه هایی که گفتین هست، یعنی بازی مایکروسافت نیستند؟

• Like
Reactions: a.messi10

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خب پس این سیستم ربطی به کیفیت بازی نباید داشته باشه یه نوع تکنولوژی جدید واسه اجرای بازی هست.
اخه رو فیزیکشم خیلی تبلیغ کردن و گفتن دارن رو بازیای دیگشون استفاده میکنن.....همین(:|:))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
منم ویدیوی همین بازی سنتر دیدم واقعا حقش همون 5 هست:D
امیدوارم نسل بعد مایکروسافت بهتر عمل کنه. بهرحال خوبی مایکروسافت اینه PC هم ساپورت میکنه هرچی بازی هاش بهتر باشه ب نفع ماس:D

• Like
Reactions: arash1996

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
بازی Ori روی فروشگاه مایکروسافت عرضه میشه، روز اول روی گیم پس دردسترس هست، ناشرش مایکروسافته، ای پی به نام مایکروسافته! چرا بازی مایکروسافت ندونیم ؟

الان کوانتوم بریک و یا AoE هم روی فروشگاه هایی که گفتین هست، یعنی بازی مایکروسافت نیستند؟
بازی ماکروسافت با انحصاری ماکروسافت فرق داره. خیلی بازیا رو گیم پس میان اینکه دلیل نمیشه. وقتی بازی رو فروشگاهی غیر از استور مخصوص اون کمپانی میاد یعنی داره سود بازی رو تقسیم میکنه با جای دیگه. این با معنی انحصاری فرق داره. با این منطق salt and sanctuary یا pyre هم میشه انحصاری سونی دونست.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازی ماکروسافت با انحصاری ماکروسافت فرق داره. خیلی بازیا رو گیم پس میان اینکه دلیل نمیشه. وقتی بازی رو فروشگاهی غیر از استور مخصوص اون کمپانی میاد یعنی داره سود بازی رو تقسیم میکنه با جای دیگه. این با معنی انحصاری فرق داره. با این منطق salt and sanctuary یا pyre هم میشه انحصاری سونی دونست.

عزیز صفر تا صد Ori رو خود مایکروسافت با همکاری استدیو Moon ساخته...

بگذریم از بحث اری که واقعا حیفه اسمش تو این تاپیک بیاد

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
خب پس این سیستم ربطی به کیفیت بازی نباید داشته باشه یه نوع تکنولوژی جدید واسه اجرای بازی هست.
پردازش فيزيك بازي در بخش آنلاين با سيستم كلود بوده و قرار بود تخريب ١٠٠در١٠٠ي محيطو شاهد باشيم...نتيجه رو كه ميبينيم گرچه اين مشكلات گردن سيستم پردازش ابري نيست و كار از جاهاي ديگه ميلنگه:D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من بین Scalebound و این، %100 این رو کنسل میکردم. فاز ماکرو چیه؟ بازی توی دو ساعت اول مشتش برای گیمر باز میشه از اون به بعد هیچ چیز جدید ارائه نمیکنه داستان جذابی نداره به اون صورت فان هم نیست.
بنظرم فقط یه AA ساده ست برای بزرگ کردن کاتالوگ game pass.
منم موافقم ولی دو ساعت زیاد گفتی کمتر از ۱ ساعت همه چی رو میشه و بعدش تکرار و تکرار. من شده ۲ ساعت داشتم استریم fortnite رو تماشا میکردم ولی این تو نیم ساعت خستم کرد.

• Like
Reactions: Tolkien

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
انصافا نمیتونم جلوی خندم رو بگیرم ، معجزه پردازش ابری هم دیدیم ، خخخ
خداییش اگه ترول ها و چرت و پرت ای این چند وقت اخیر یکی دو نفر نبود ، اصلا برام مهم نبود این بازی کی میاد و چی طور عمل می‌کنه ، شاید حتی ناراحت میشدم که مایکرو نمیتونه در زمینه بازی خوب عمل کنه و بیاد تو رقابت و سونی رو تحت فشار بزاره،
ولی الان با فکر کردن به اینکه با اینا قراره سونی رو بکشن ، دلم میخواد یه دل سیر بخندم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
0mhv_maxresdefault.jpg

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
منم ویدیوی همین بازی سنتر دیدم واقعا حقش همون 5 هست:D
امیدوارم نسل بعد مایکروسافت بهتر عمل کنه. بهرحال خوبی مایکروسافت اینه PC هم ساپورت میکنه هرچی بازی هاش بهتر باشه ب نفع ماس:D
خدایی منم دارم شب و روز ماکروسافت رو دعا میکنم با این سیستم یونیورسالش.:D اگه این سیستم نبود نه میتونستم اوری رو بازی کنم نه کاپهد اون با کنترلر ps4.:)) خدا این فیل رو واسه همه ما حفظ کنه.:D[-o<

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ابن استقامت را باید روی Scalebound به خرج میدادن. من مطمئن بودم و هستم که خیلی خیلی میتونست بازی بهتری باشه. از اولین روز معرفی اینم گفتم که Crackdown 3 یک بازی بیخود هست.امیدوارم واقعا دیگه از این دست بازی ها مدیریت جدید نسازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر