امتیازات Borderlands 3

نمرات بازی رو در چه حدی پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    89
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
borderlands-3.jpg

Publisher: 2K Games
Initial release date: 13 September 2019
Developer: Gearbox Software, LLC
Platforms: PlayStation 4, Google Stadia, Microsoft Windows, Xbox One

Game Information

Game Title: Borderlands 3

Platforms:
  • PlayStation 4 (Sep 13, 2019)
  • Xbox One (Sep 13, 2019)
  • PC (Sep 13, 2019)
Trailer:
Developer: Gearbox Software

Review Aggregator:

OpenCritic - 85 average - 92% recommended

Critic Reviews

Destructoid - 9 / 10
Borderlands 3 takes most of the good bits of Borderlands 2 and either rolls with them or improves upon them. It didn't need to reinvent the wheel either, as Gearbox pretty much had the formula figured out the second time around.

Forbes - 9 / 10
Borderlands 3 was worth the wait and will be a fixture in this genre for years to come. And I think few fans of the last two will be disappointed when they get their hands on it at last.

Game Informer - 8 / 10
An old formula executed well, Borderlands 3 rarely takes chances or strays from expectation

GameSpot - 8 / 10
Borderlands 3 fumbles with its bosses, but the game ultimately continues its predecessors' tradition of fun, mayhem-filled looting and shooting.

Gamersky - Chinese - 9 / 10
Borderlands 3 is the best game Gearbox has ever made. The weapons are interesting and goofy, the battles are intense and tricky, and the multiple open-worlds are beautiful and full of challenging missions. For Chinese gamers, it might be the most immersive 3A game in recent years because of the wonderful Chinese voice acting.

Geek Culture - 9 / 10
All the best stuff, with a tiny mix of bad, Borderlands 3 is here to blow your mind.

Hobby Consolas - Spanish - 94 / 100
Gearbox has taken the Borderlands formula and improved it to achieve the definitive "looter shooter". Bigger, better, longer and funnier; Borderlands 3 is legendary loot.

IGN - 9 / 10
Borderlands 3 sticks to its guns and outdoes itself with an amazing arsenal of weapons, humor, and missions.

IGN Spain - Spanish - 9 / 10
Borderlands 3 does not include any major revolution, something we celebrate taking into account the shameless essence of the Gearbox franchise. So many years of waiting have been worth it to return to the office of Vault Hunters.

PC Gamer - 63 / 100
An endless font of bad jokes and cool guns in the series' most vapid story yet, Borderlands 3 skates by on watching numbers fly and goons explode.

Polygon - Unscored
Borderlands 3, if it works well at launch, is a competent game that feels like a passable continuation of the franchise instead of an evolution. It’s the same general idea with new vault hunters, but with little of the joy and danger that I fell in love with in earlier entries.

Shacknews - 9 / 10
The Borderlands formula might be a bit dated with its raunchy jokes and cheesy dialogue, but that doesn’t change that it is a formula that keeps reeling players back in again and again. Despite the fact that I’ve already logged over 40 hours in the game, I still can't help but feel the want to dive back in with a new character just to experience it all again.

USgamer - 4 / 5 stars
Despite the formula growing a bit stale, Gearbox has expanded upon it in the right way, resulting in a great Borderlands experience.

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
عمرا :D این چیزی که من دارم بازی میکنم به غیر مشکل لگ اونم تو سیستم های ضعیف مشکل به خصوصی نداره یـ سری باگ فیزیک دیدم (مثل پرت شدن دشمنا زیادی تو هوا یا اسپاون شدن ماشین دشمن رو سر دکل) که اصلا مشکل ساز نبودن وضعیت فرم دهی بازی هم رو PS4PRO مشکل داره رو جفت کنسولا پایه مثل هلو فریم میده (30 فریم ثابت) و رو وان X هم وضعیت فریم دهی عالیه در کل چیزی نیست که بگیم واسه لاپوشونی کپی نفرستاده واسه بقیه اگه منتقدی خوشمزه بازی در نیاره مثل PCGamer متا بازی امکان نداره پایین تر از این بیاد
پس چرا این همه اسپلیت اسکرین مشکلات شدید داره رو کنسول ها ؟ برو یک تست کن فاجعه اس حالا اگه همین بتسدا بود بیچاره اشون میکردی D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بله بله بازیی رو که دارم پلی میدم رو ول کنم برم ویدئوی yongyea رو ببینم LOL هیچ چیزی در حال شدت گرفتن نیست یـ مشکل صرفا لگ تو پرفرمنس بازی رو PC داره که جوری نیست که تر بزنه توی تجربه یعنی هرکی ندونه من میدونم الان شما و امثال همین یوتیوبر ها له له میزنین بازی تر بزنه بیاین بکوبینش همش هم به خاطر استور اپیک و رندی در صورتی قضیه خیلی ساده تر از این حرفاست به هرحال فک کن دارم از بازی طرفداری میکنم :D در کل کی فکرش رو میکرد کیفیت خود بازی بی اهمیت بشه حرف چند تا یوتیوبر سند ؟ خلاصه میگم این بازی از دم اون کسایی که نشستن تا فیل بشه رو ناامید میکنه (چه از نظر فروش چه از نظر امتیازات) خلاصه باید دست به دامن یوز اسکور ها بشید :D
اهان حالا اینجا که باشه تجربه خودمون مهمه یوتوب و ریست ارا و چه میدونم فلان منبع اونا اهمیت نداره ولی سر گرز ۵ بشه میریم یک فایل مخفی از فلانجا کشف میکنیم میاریم اقا دیدید ماکرو باز کثیف کاری کرد بله بازی لوت باکس داره اسمش عوض کردن واقعا Lol! این که این بازی رو ۲۲ تا نقد کلا بمونه شدیدا خنده داره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
بله بله بازیی رو که دارم پلی میدم رو ول کنم برم ویدئوی yongyea رو ببینم LOL هیچ چیزی در حال شدت گرفتن نیست یـ مشکل صرفا لگ تو پرفرمنس بازی رو PC داره که جوری نیست که تر بزنه توی تجربه یعنی هرکی ندونه من میدونم الان شما و امثال همین یوتیوبر ها له له میزنین بازی تر بزنه بیاین بکوبینش همش هم به خاطر استور اپیک و رندی در صورتی قضیه خیلی ساده تر از این حرفاست به هرحال فک کن دارم از بازی طرفداری میکنم :D در کل کی فکرش رو میکرد کیفیت خود بازی بی اهمیت بشه حرف چند تا یوتیوبر سند ؟ خلاصه میگم این بازی از دم اون کسایی که نشستن تا فیل بشه رو ناامید میکنه (چه از نظر فروش چه از نظر امتیازات) خلاصه باید دست به دامن یوز اسکور ها بشید :D
کلا که yongyea جزو معتبرترین افراد هست که حالا اون اعتبار نداره حرف شما اعتبار داره :Dمن فکر نمیکنم داری طرفداری میکنی مطمئن هستم اتفاقا هم چیز بدی نیست فن بوی بودن اصلا یعنی همین کسی هم ایرادی بهش نمیگیره والا این که هم فکر میکنی منو کامل میشناسی هم کلا یوتیوبر ها رو و انقدر جهان شناس هستی جالب هست :D حالا در صورتی که اگه واقعا من رو اونجور که ادعا میکنی میشناسی باید بدونی که من خودم فن بازی هستم و شاید حتی به اندازه من playtime نداشته باشی حتی تو کل سری شاید حتی همه invincible ها رو هم نزده باشی. شما اگر هم تونستی پستی مدرکی چیزی پیدا کنی که من بازی رو کوبیده باشم یا از بازی بد گفته باشم خوشحال میشم نشون بدی چون من فقط چیز هایی که میبینیم و داره اتفاق میفته رو بازگو کردم و بیشتر شما ناراحت میشی که به بازی مورد علاقت احساس میکنی توهین شده :D این که هزاران نفر نظرشون رو گفتن و هنوز شما معنای publicity رو در واقعیت متوجه نمیخوای بشی چون این بازی رو عاشقش هستی من هم کلا در مورد وجهه عمومی بازی صحبت کردم که نمیدونم چرا انقدر شما رو ناراحت میکنه اگرم اینجوری که ادعات میشه باز منو میشناسی باید بدونی که برای من هیچ اهمیتی نداره متا کدوم بازی فیل بشه یا نشه من چیزی که علاقه داشته باشم رو بازی میکنم مثل days gone چون عاشق بازی زامبی دار هستم چون کلا با چندتا سایت بیشتر اکتفا نمیکنم که یکیش eurogamer هست و چندتا یوتیوبر و به همراه نظر شخصی خودم به جمع بندی میرسم که دوست دارم یا نه یک بازی رو ولی بیشتر شما منتظری که متا بازی بکشه بالا تا رس هر کسی که کوچکترین حرفی زده رو بکشی و این له له زدن شماست و بازی هم کاملا مشکلات فنی شدیدی داره که شما باز میخوای روش چشم بپوشی حالا نمیدونم چرا میخوای این داستان اپیک رو به من بچسبونی که مثلا من رو بکشی پایین ولی من خودم بلقوه با استور اپیک مشکلی ندارم و مشکل من تعدد کلاینت ها روی یک پلتفورم هست که بازم اونجوری که ادعا میکنی منو میشناسی باید بدونی حالا با این که میگی من رو میشناسی من همه اینا رو گفتم بیشتر با من اشنا بشی که نمیدونم چجوری انقدر دقیق منو میشناسی.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پس چرا این همه اسپلیت اسکرین مشکلات شدید داره رو کنسول ها ؟ برو یک تست کن فاجعه اس حالا اگه همین بتسدا بود بیچاره اشون میکردی D
شما گیر دادی به اسپلیت اسکرین فقط ؟؟ اسپیلیت اسکرین برا من مهم نیست بعدم صرفا یـ قابلیت اضافست و جوری نیست که بخواد تایین کننده باشه واسه نمرات بازی اگه به این باشه وضعیت گیرز 5 هم رو کنسول پایه افتضاحه از تکسجر های نابود گرفته تا فریم ریت زیر 30 الانم کالا بازی مشکل لگ داره که به احتمال زیاد هفته دیگه پچ میدن براش

اهان حالا اینجا که باشه تجربه خودمون مهمه یوتوب و ریست ارا و چه میدونم فلان منبع اونا اهمیت نداره ولی سر گرز ۵ بشه میریم یک فایل مخفی از فلانجا کشف میکنیم میاریم اقا دیدید ماکرو باز کثیف کاری کرد بله بازی لوت باکس داره اسمش عوض کردن واقعا Lol! این که این بازی رو ۲۲ تا نقد کلا بمونه شدیدا خنده داره
من فقط لینک کوتاکو رو گذاشتم اونجا پست بعدیش پست محمد رو هم لایک کردم خودم چیزی رو بازی نکردم واسه همین تاییدش هم نکردم الان خودم دارم این بازی رو انجام میدم و دارم میبینم قضیه از چه قرار ـه الان ملت به خون بازی واسه استور اپیک تشنن دیگه کور که نیستم دارم میبینم میخوان فقط گیر بدم خلاصه شما سمت اشتاهی رو گرفتی برو گیر بده به سونی فن ها :D

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
کلا که yongyea جزو معتبرترین افراد هست که حالا اون اعتبار نداره حرف شما اعتبار داره :Dمن فکر نمیکنم داری طرفداری میکنی مطمئن هستم اتفاقا هم چیز بدی نیست فن بوی بودن اصلا یعنی همین کسی هم ایرادی بهش نمیگیره والا این که هم فکر میکنی منو کامل میشناسی هم کلا یوتیوبر ها رو و انقدر جهان شناس هستی جالب هست :D حالا در صورتی که اگه واقعا من رو اونجور که ادعا میکنی میشناسی باید بدونی که من خودم فن بازی هستم و شاید حتی به اندازه من playtime نداشته باشی حتی تو کل سری شاید حتی همه invincible ها رو هم نزده باشی. شما اگر هم تونستی پستی مدرکی چیزی پیدا کنی که من بازی رو کوبیده باشم یا از بازی بد گفته باشم خوشحال میشم نشون بدی چون من فقط چیز هایی که میبینیم و داره اتفاق میفته رو بازگو کردم و بیشتر شما ناراحت میشی که به بازی مورد علاقت احساس میکنی توهین شده :D این که هزاران نفر نظرشون رو گفتن و هنوز شما معنای publicity رو در واقعیت متوجه نمیخوای بشی چون این بازی رو عاشقش هستی من هم کلا در مورد وجهه عمومی بازی صحبت کردم که نمیدونم چرا انقدر شما رو ناراحت میکنه اگرم اینجوری که ادعات میشه باز منو میشناسی باید بدونی که برای من هیچ اهمیتی نداره متا کدوم بازی فیل بشه یا نشه من چیزی که علاقه داشته باشم رو بازی میکنم مثل days gone چون عاشق بازی زامبی دار هستم چون کلا با چندتا سایت بیشتر اکتفا نمیکنم که یکیش eurogamer هست و چندتا یوتیوبر و به همراه نظر شخصی خودم به جمع بندی میرسم که دوست دارم یا نه یک بازی رو ولی بیشتر شما منتظری که متا بازی بکشه بالا تا رس هر کسی که کوچکترین حرفی زده رو بکشی و این له له زدن شماست و بازی هم کاملا مشکلات فنی شدیدی داره که شما باز میخوای روش چشم بپوشی حالا نمیدونم چرا میخوای این داستان اپیک رو به من بچسبونی که مثلا من رو بکشی پایین ولی من خودم بلقوه با استور اپیک مشکلی ندارم و مشکل من تعدد کلاینت ها روی یک پلتفورم هست که بازم اونجوری که ادعا میکنی منو میشناسی باید بدونی حالا با این که میگی من رو میشناسی من همه اینا رو گفتم بیشتر با من اشنا بشی که نمیدونم چجوری انقدر دقیق منو میشناسی.
کل پستت ادم میخونه خلاصه شده تو منو بشناسی نمیشناسی میشناسی نشناسی ادم ناشناسی حالا باز منو میشناسی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
کل پستت ادم میخونه خلاصه شده تو منو بشناسی نمیشناسی میشناسی نشناسی ادم ناشناسی حالا باز منو میشناسی
والا یجوری منو میشناسن و اشنا هستن که منو اطرافیانم خود منو انقدر دقیق نشناختن:D

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کلا که yongyea جزو معتبرترین افراد هست که حالا اون اعتبار نداره حرف شما اعتبار داره :Dمن فکر نمیکنم داری طرفداری میکنی مطمئن هستم اتفاقا هم چیز بدی نیست فن بوی بودن اصلا یعنی همین کسی هم ایرادی بهش نمیگیره والا این که هم فکر میکنی منو کامل میشناسی هم کلا یوتیوبر ها رو و انقدر جهان شناس هستی جالب هست :D حالا در صورتی که اگه واقعا من رو اونجور که ادعا میکنی میشناسی باید بدونی که من خودم فن بازی هستم و شاید حتی به اندازه من playtime نداشته باشی حتی تو کل سری شاید حتی همه invincible ها رو هم نزده باشی. شما اگر هم تونستی پستی مدرکی چیزی پیدا کنی که من بازی رو کوبیده باشم یا از بازی بد گفته باشم خوشحال میشم نشون بدی چون من فقط چیز هایی که میبینیم و داره اتفاق میفته رو بازگو کردم و بیشتر شما ناراحت میشی که به بازی مورد علاقت احساس میکنی توهین شده :D این که هزاران نفر نظرشون رو گفتن و هنوز شما معنای publicity رو در واقعیت متوجه نمیخوای بشی چون این بازی رو عاشقش هستی من هم کلا در مورد وجهه عمومی بازی صحبت کردم که نمیدونم چرا انقدر شما رو ناراحت میکنه اگرم اینجوری که ادعات میشه باز منو میشناسی باید بدونی که برای من هیچ اهمیتی نداره متا کدوم بازی فیل بشه یا نشه من چیزی که علاقه داشته باشم رو بازی میکنم مثل days gone چون عاشق بازی زامبی دار هستم چون کلا با چندتا سایت بیشتر اکتفا نمیکنم که یکیش eurogamer هست و چندتا یوتیوبر و به همراه نظر شخصی خودم به جمع بندی میرسم که دوست دارم یا نه یک بازی رو ولی بیشتر شما منتظری که متا بازی بکشه بالا تا رس هر کسی که کوچکترین حرفی زده رو بکشی و این له له زدن شماست و بازی هم کاملا مشکلات فنی شدیدی داره که شما باز میخوای روش چشم بپوشی حالا نمیدونم چرا میخوای این داستان اپیک رو به من بچسبونی که مثلا من رو بکشی پایین ولی من خودم بلقوه با استور اپیک مشکلی ندارم و مشکل من تعدد کلاینت ها روی یک پلتفورم هست که بازم اونجوری که ادعا میکنی منو میشناسی باید بدونی
من شما رو نمیشناسم و نمیدونم صرفا به قصد ترول یا چیزی دیگه اینجا فعالیت میکنید یا نه فقط همین رو میدونم همون یوتیوبر هایی که خودم 24 ساعتی پای برنامشون هستن صرفا له له میزنن واسه دراما که کلیک و بازدیدشون رو بگیرن اینو که نمیخواید انکار کنید ؟ همون yongyea تو ویدئوش میگه این چیزیه که داریم میبینیم از رو خبرا و خودم باید برم بشینم بازیش کنم تا نظر بدم بالا هم تویت SkillUp رو گذاشتم که دیگه بهونه ای نخواد باشه الان ملت دارن یـ جوری بزرگ میکنن قضیه رو کم مونده با F76 مقایسش کنن یا انتم ! شما که ادعات میشه نمرات برات مهم نیست و متا رو هم ارزش براش قاعل نیستی پس دیگه این قضیه تمرکز کردن رو publicity منفی که الان دور بر بازی گرفته چیه ؟ بعدم شما این publicity منفی رو میخواید منکرش بشید که همش به خاطر استور اپیک هستش ؟ به خدا قسم اگه کسی به خاطر مسائل پیش اومده سر اپیک و رندی و اون قضیه مامور فرستادن 2K در خونه یـ یوتویبر بود کسی از یوتیوبر هایی که میگید بازی رو کاور میکر !!! مثل هزار تا بازی دیگه بعضا سر لانچ مشکل داشتن و بعد واسش بچ میمود کامیونیتی بازی کار خودشون رو میکردن انتقاد خودشون رو میکردم تموم میشد میرفت نه خانی میومد نه خانی میرفت بازم میگم خود شما داری میگی کیفیت بازی مهم نیست واستید ببینید publicity چی شده !!! خوب الان من چی بگم اینجا ؟؟؟ بازم میگم رو PC مشکل لگ داره ولی اصلا جوری نیست که میخواد اینقدر بزرگش کنید/کنند !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه چیزی در موردت خیلی جالبه احمد:D قبل از تجربه یه بازی میای متا و یوزر اسکور و اینا میذاری و میگی چرا بازی اینجوریه یا اونجوریه و معلومه فلان شده یا بهمان شده. بعد که خودت بازی رو تجربه میکنی، قشنگ نظرت 180 درجه میچرخه و میگی ملت عقده ای هستن و فلان و فلان:D اینطور بگم همیشه راجع به بازی هایی که طرفداریشون میکنی، نظراتت قبل و بعد از تجربه کردن اون بازی زمین تا آسمون با هم فرق میکنن. به طور کلی افراط و تفریط میکنی توی اینجور چیزا و تعادل توی نظراتت نیست. یادمه اوایل مخالفای اپیک رو مسخره میکردی و چند ماه بعدش گفتی به جمع هیترای اپیک پیوستی. الان من واقعا نمیدونم متا برات مهمه (وقتی بازی مورد علاقه-ت نباشه) یا نظر شخصیت بعد از تجربه خود بازی (وقت بازی مورد علاقه-ت باشه). چون دقیقا یه جا میگی متا و یوزر اسکور و حرف مردم توی فروم ها و توییتر و توییچ و جای دیگه ای میگی نظر و تجربه شخصی.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یه چیزی در موردت خیلی جالبه احمد:D قبل از تجربه خود بازی میای متا و یوزر اسکور و اینا میذاری و میگی چرا بازی اینجوریه یا اونجوریه و معلومه فلان شده یا بهمان شده. بعد که خودت بازی رو تجربه میکنی، قشنگ نظرت 180 درجه میچرخه و میگی ملت عقده ای هستن و فلان و فلان:D اینطور بگم همیشه راجع به بازی هایی که طرفداریشون میکنی، نظراتت قبل و بعد از تجربه کردن اون بازی زمین تا آسمون با هم فرق میکنن. به طور کلی افراط و تفریط میکنی توی اینجور چیزا و تعادل توی نظراتت نیست. یادمه اوایل مخالفای اپیک رو مسخره میکردی و چند ماه بعدش گفتی به جمع هیترای اپیک پیوستی. الان من واقعا نمیدونم متا برات مهمه (وقتی بازی مورد علاقه-ت نباشه) یا نظر شخصیت بعد از تجربه خود بازی (وقت بازی مورد علاقه-ت باشه). چون دقیقا یه جا میگی متا و یوزر اسکور و جای دیگه ای میگی نظر شخصی.
مورد اول اینکه من هیچ وقت یوزر اسکور رو ملاک قرار نمیدم و نخواهم داد مورد دوم هم اینکه منم این وسط یـ چیزی رو درک نمیکنم الان متا بازی عالیه شده بنده هم خوب فن بازی دارم بازی رو پلی میدم الان این وسط یـ مشکل رو جوری بزرگ میکنید که هرکی ندونه فک کنه جوری تر زدن که بیا و ببین الانم من منکر قضیه مشکل دار بودن نیست ولی از اون ور هم دارم میبینم چقدر ملت میخوان به خاطر استور اپیک سر به تن بازی نباشه تا یـ جورایی اپیک رو مقصرش بدونن در مورد استور اپیک هم نظر کلیم عوض نشده من اون موقع که از اپیک دفاع میکردم گفتم اگه Road map که گفتن رو عمل کنن و امکانات مختلف رو بهش سریع اضاف کنن مشکلی ندارم ولی حالا دائم دارن هی این مورد رو عقب میندازن که با انیجاش مشکل دارم و کم کم داره اش حالم بهم میخوره وگرنه هنوزم برام مهم نیست رو چه استوری میخواد بازی عرضه بشه :D این تنفر بیشترم یـ جورای سر انحصاری Ooblets که ملت رو یـ جورایی سر این قضیه مصخره کردن و بعدا زدن به اون درش و گیمر ها رو مقصر دونستن !! به هر حال این من اونم شما اگه واقعا منتظر فیل شدن بازی بودید که هیچی اگه نه بیاید بگید دارید بازیش میکنید دقیقا با کجاش مشکل دارید با هم بحث کنیم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
من شما رو نمیشناسم و نمیدونم صرفا به قصد ترول یا چیزی دیگه اینجا فعالیت میکنید یا نه فقط همین رو میدونم همون یوتیوبر هایی که خودم 24 ساعتی پای برنامشون هستن صرفا له له میزنن واسه دراما که کلیک و بازدیدشون رو بگیرن اینو که نمیخواید انکار کنید ؟ همون yongyea تو ویدئوش میگه این چیزیه که داریم میبینیم از رو خبرا و خودم باید برم بشینم بازیش کنم تا نظر بدم بالا هم تویت SkillUp رو گذاشتم که دیگه بهونه ای نخواد باشه الان ملت دارن یـ جوری بزرگ میکنن قضیه رو کم مونده با F76 مقایسش کنن یا انتم ! شما که ادعات میشه نمرات برات مهم نیست و متا رو هم ارزش براش قاعل نیستی پس دیگه این قضیه تمرکز کردن رو publicity منفی که الان دور بر بازی گرفته چیه ؟ بعدم شما این publicity منفی رو میخواید منکرش بشید که همش به خاطر استور اپیک هستش ؟ به خدا قسم اگه کسی به خاطر مسائل پیش اومده سر اپیک و رندی و اون قضیه مامور فرستادن 2K در خونه یـ یوتویبر بود کسی از یوتیوبر هایی که میگید بازی رو کاور میکر !!! مثل هزار تا بازی دیگه بعضا سر لانچ مشکل داشتن و بعد واسش بچ میمود کامیونیتی بازی کار خودشون رو میکردن انتقاد خودشون رو میکردم تموم میشد میرفت نه خانی میومد نه خانی میرفت بازم میگم خود شما داری میگی کیفیت بازی مهم واستادید ببینید publicity چی شده !!! خوب الان من چی بگم اینجا ؟؟؟ بازم میگم رو PC مشکل لگ داره ولی اصلا جوری نیست که میخواد اینقدر بزرگش کنید !
خوب وقتی من رو نمیشناسی چجوری به من انگ میزنی دقیقا ؟ به نظر خودت این رفتار به صورت کلی اشتباه نیست و واقعا زشت ؟ الان چه چیز ترولی از من دیدی ؟ تو همین تاپیک بجز این که من حواشی رو بازگو کردم و معمولا هم حواشی و اخبار یه 2 هفته دیرتر میرسه به بازی سنتر منم که حواشی رو از خودم نساختم پس چه بحثیه با من میکنی ؟. شما الان در مورد دراما برای یوتیوب میگی اصلا نیاز هست بحثی کنیم ؟ همه میدونیم. تمام حرف هایی که زدی دقیقا publicity افتضاح بازی رو داره نشون و داری حرف من رو تایید میکنی :Dبعد یعنی چی که میگی اگه برات متا مهم نیست پس چرا از publicity حرف میزنی عزیزم publicity تو قسمت مارکتینگ و بیزینس ماجرا اتفاق میفته چرا قیمه ها رو ریختی رو ماستا :D publicity یعنی وجهه عمومی و منم جزو اون عموم هستم چرا تعمیمش میدین به متا بازی الزاما ؟ قضیه اپیک فقط یه قسمت از داستان هست بعد چرا دوست داری برداشت خودت رو بزاری تو دهن من ؟ بازم میگم الان وجهه عمومی که برای حواشی ساخته شده بازی تاثیر گزارتر از کیفیت خود بازی شده در نظر عموم الان میتونی متوجه بشی ؟ این اتفاق ممکنه برای هر محصولی بیفته یه بازی که جای خود دارد. دقیقا اون 2 بازی شاهکاری که اسم بردی بجز کیفیت بدشون ببین قبل عرضه چه publicity بدی رو پیش گرفته بودن که باعث شد بیشتر کوبیده بشن و حتی بعد از عرضه. دقیقا بقیه استودیو ها و کمپانی های ناشر و ... حالا تو هر شاخه ای با یک publicity درست مشکلات رو زیر سیبیلی سعی میکنن رد کنن چون اونوقت کامیونیتی اروم تر و بخشنده تر برخورد میکنه و رفتاری هایی افراطی یک مورد مثل review bomb رو نمیبینیم.برای این که به اهمیت چیزی مثل خوب بودن وجهه عمومی برسین به نظرم باید مطالعه در مورد بیزینس رو ببرین بالا تا به عمق حرف هایی من برسین که با همین کلمه ای که بی ارزش میبینی چیکار میشه کرد

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فقط همین رو میدونم همون یوتیوبر هایی که خودم 24 ساعتی پای برنامشون هستن صرفا له له میزنن واسه دراما که کلیک و بازدیدشون رو بگیرن اینو که نمیخواید انکار کنید ؟

با همین منطق واقعا میشه تقریبا "همه" مقاله های کوتاکو رو هم کرد تو این دسته و با پا لگدشون کرد

صرف نظر از دراما کاری که اکثر این یوتیوبرها می کنن کار ژورنالیستیه.... یه سری خوششون نمیاد طبیعتا به خاطر نوع خبرها و تاثیرشون و بعضا دیدگاه افراد پشت این رسانه ها... ولی در کل همینه که هست :D
اگه دروغ منتشر کنن مطمئن باش دهن خودشون اول سرویس میشه و دیگه کسی بهشون اطمینان نمی کنه :D
و این که چقدر تاثیرگذاره یا نه رو باید بذاریم ببینیم جلوتر چی میشه فعلا که بازی تقریبا اوضاعش خوبه

====

ادیت: البته چرا تاثیر داشته... بوردرلندز 3 قرار بود پدیده ای باشه در ادامه پدیده ای که نسخه دوم بود... حواشی اخیر کاملا رسیدن به همچین چیزی رو دست نیافتنی کردن :D و به خاطر همین اشکالات بی اهمیت بازی اون Status افسانه ای نسخه دوم اش رو پیش بازیبازها از دست داده...

• Like
Reactions: Arima Kishou

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بعد این همه سال یوزر اسکور چرا مهم شده دقیقا برا یه سری ؟:D:-j خیلیا به خاطر حواشی دور بازی و رندی صفر ردیف کردن که تعدادشون زیاده. یه سری هم همینجوری اومدن صفر ردیف کردن چون انحصاری اپیکه. نقدای بردرلندز 2 رو استیم هم تحت تاثیر قرار دادن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر