امتیازات Borderlands 3

نمرات بازی رو در چه حدی پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    89
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
borderlands-3.jpg

Publisher: 2K Games
Initial release date: 13 September 2019
Developer: Gearbox Software, LLC
Platforms: PlayStation 4, Google Stadia, Microsoft Windows, Xbox One

Game Information

Game Title: Borderlands 3

Platforms:
  • PlayStation 4 (Sep 13, 2019)
  • Xbox One (Sep 13, 2019)
  • PC (Sep 13, 2019)
Trailer:
Developer: Gearbox Software

Review Aggregator:

OpenCritic - 85 average - 92% recommended

Critic Reviews

Destructoid - 9 / 10
Borderlands 3 takes most of the good bits of Borderlands 2 and either rolls with them or improves upon them. It didn't need to reinvent the wheel either, as Gearbox pretty much had the formula figured out the second time around.

Forbes - 9 / 10
Borderlands 3 was worth the wait and will be a fixture in this genre for years to come. And I think few fans of the last two will be disappointed when they get their hands on it at last.

Game Informer - 8 / 10
An old formula executed well, Borderlands 3 rarely takes chances or strays from expectation

GameSpot - 8 / 10
Borderlands 3 fumbles with its bosses, but the game ultimately continues its predecessors' tradition of fun, mayhem-filled looting and shooting.

Gamersky - Chinese - 9 / 10
Borderlands 3 is the best game Gearbox has ever made. The weapons are interesting and goofy, the battles are intense and tricky, and the multiple open-worlds are beautiful and full of challenging missions. For Chinese gamers, it might be the most immersive 3A game in recent years because of the wonderful Chinese voice acting.

Geek Culture - 9 / 10
All the best stuff, with a tiny mix of bad, Borderlands 3 is here to blow your mind.

Hobby Consolas - Spanish - 94 / 100
Gearbox has taken the Borderlands formula and improved it to achieve the definitive "looter shooter". Bigger, better, longer and funnier; Borderlands 3 is legendary loot.

IGN - 9 / 10
Borderlands 3 sticks to its guns and outdoes itself with an amazing arsenal of weapons, humor, and missions.

IGN Spain - Spanish - 9 / 10
Borderlands 3 does not include any major revolution, something we celebrate taking into account the shameless essence of the Gearbox franchise. So many years of waiting have been worth it to return to the office of Vault Hunters.

PC Gamer - 63 / 100
An endless font of bad jokes and cool guns in the series' most vapid story yet, Borderlands 3 skates by on watching numbers fly and goons explode.

Polygon - Unscored
Borderlands 3, if it works well at launch, is a competent game that feels like a passable continuation of the franchise instead of an evolution. It’s the same general idea with new vault hunters, but with little of the joy and danger that I fell in love with in earlier entries.

Shacknews - 9 / 10
The Borderlands formula might be a bit dated with its raunchy jokes and cheesy dialogue, but that doesn’t change that it is a formula that keeps reeling players back in again and again. Despite the fact that I’ve already logged over 40 hours in the game, I still can't help but feel the want to dive back in with a new character just to experience it all again.

USgamer - 4 / 5 stars
Despite the formula growing a bit stale, Gearbox has expanded upon it in the right way, resulting in a great Borderlands experience.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب وقتی من رو نمیشناسی چجوری به من انگ میزنی دقیقا ؟ به نظر خودت این رفتار به صورت کلی اشتباه نیست و واقعا زشت ؟ الان چه چیز ترولی از من دیدی ؟ تو همین تاپیک بجز این که من حواشی رو بازگو کردم و معمولا هم حواشی و اخبار یه 2 هفته دیرتر میرسه به بازی سنتر منم که حواشی رو از خودم نساختم پس چه بحثیه با من میکنی ؟. شما الان در مورد دراما برای یوتیوب میگی اصلا نیاز هست بحثی کنیم ؟ همه میدونیم. تمام حرف هایی که زدی دقیقا publicity افتضاح بازی رو داره نشون و داری حرف من رو تایید میکنی :Dبعد یعنی چی که میگی اگه برات متا مهم نیست پس چرا از publicity حرف میزنی عزیزم publicity تو قسمت مارکتینگ و بیزینس ماجرا اتفاق میفته چرا قیمه ها رو ریختی رو ماستا :D publicity یعنی وجهه عمومی و منم جزو اون عموم هستم چرا تعمیمش میدین به متا بازی الزاما ؟ قضیه اپیک فقط یه قسمت از داستان هست بعد چرا دوست داری برداشت خودت رو بزاری تو دهن من ؟ بازم میگم الان وجهه عمومی که برای حواشی ساخته شده بازی تاثیر گزارتر از کیفیت خود بازی شده در نظر عموم الان میتونی متوجه بشی ؟ این اتفاق ممکنه برای هر محصولی بیفته یه بازی که جای خود دارد. دقیقا اون 2 بازی شاهکاری که اسم بردی بجز کیفیت بدشون ببین قبل عرضه چه publicity بدی رو پیش گرفته بودن که باعث شد بیشتر کوبیده بشن و حتی بعد از عرضه. دقیقا بقیه استودیو ها و کمپانی های ناشر و ... حالا تو هر شاخه ای با یک publicity درست مشکلات رو زیر سیبیلی سعی میکنن رد کنن چون اونوقت کامیونیتی اروم تر و بخشنده تر برخورد میکنه و رفتاری هایی افراطی یک مورد مثل review bomb رو نمیبینیم.
عزیز همه حرفات درست ولی من برام عجیبه شما که میگی دهن نسخه های قبلی رو اسفالت کردی پس دیگه الان مشکل واسه بازی نکردن بازی چیه ؟ من مشکل الان اینجا اینه صرفا نباید به publicity اعتماد کرد خود شما داری میگی "حالا تو هر شاخه ای با یک publicity درست مشکلات رو زیر سیبیلی سعی میکنن رد کنن چون اونوقت کامیونیتی اروم تر و بخشنده تر برخورد میکنه و رفتاری هایی افراطی یک مورد مثل review bomb رو نمیبینیم." خوب پس دیگه چرا گوش به حرف ملت میدی ؟ جدای این مسائل بحث اول ما در مورد متا بود که گفتی حتما خبرایی اون پشت هست که نقد و نمره ای برا بازی منتشر نشده !! منم گفتم چیز بخصوصی نیست که بخواد رو متا تاثیر بزاره همون PC Gamer که به بازی کم داد همون از جک ها بازی ایراد گرفته بود بعد همون منتقد به یانگ بلاد که دهن هرچی جک به اصطلاح جک Edgy بود رو سرویس کرده بود 79 داده بود بعد بعضیها میان از رو همون استناد میکنن میگن نه حتما خبرایی بوده !!! کلا سر این قضایا نقد ها و این مسائل 2K و بتزدا کلی دهن تلخی میکنن و مثل آدم رفتار نمیکنن دیگه این یـ چیز پیداست به هر حال میگم نمرات بازی تو همین رنج هستن این نظر منه منتظر میمونیم چی میشه !

• Like
Reactions: RoCoCo

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
با همین منطق واقعا میشه تقریبا "همه" مقاله های کوتاکو رو هم کرد تو این دسته و با پا لگدشون کرد

صرف نظر از دراما کاری که اکثر این یوتیوبرها می کنن کار ژورنالیستیه.... یه سری خوششون نمیاد طبیعتا به خاطر نوع خبرها و تاثیرشون و بعضا دیدگاه افراد پشت این رسانه ها... ولی در کل همینه که هست :D
اگه دروغ منتشر کنن مطمئن باش دهن خودشون اول سرویس میشه و دیگه کسی بهشون اطمینان نمی کنه :D
و این که چقدر تاثیرگذاره یا نه رو باید بذاریم ببینیم جلوتر چی میشه فعلا که بازی تقریبا اوضاعش خوبه

====

ادیت: البته چرا تاثیر داشته... بوردرلندز 3 قرار بود پدیده ای باشه در ادامه پدیده ای که نسخه دوم بود... حواشی اخیر کاملا رسیدن به همچین چیزی رو دست نیافتنی کردن :D و به خاطر همین اشکالات بی اهمیت بازی اون Status افسانه ای نسخه دوم اش رو پیش بازیبازها از دست داده...
ببین قضیه دراما همیشه بیشتر بهش توجه میشه هم کوتاکو و هم یوتیوبر ها دنبال دراما میگردن واقعا نمیشه اینو انکار کرد :D حالا اینکه کوتاکو کلی نویسنده داره که چرت و پرت مینویسن یـ بحث دیگست نمیشه گفت همشون مثل همن در مورد قضیه یوتیوبر هایی امثال Yongyea و بقیه اساسا کارشون صرفا کامنتری کردنه ! طرف پیج رو باز میکنه و شروع میکنه از متن میخونه و در همین حین هم نظر خودش رو میگه در مورد این قضایا هم همین Yongyea میگه برم بازیش کنم بعد نظر بدم !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
عزیز همه حرفات درست ولی من برام عجیبه شما که میگی دهن نسخه های قبلی رو اسفالت کردی پس دیگه الان مشکل واسه بازی نکردن بازی چیه ؟ من مشکل الان اینجا اینه صرفا نباید به publicity اعتماد کرد خود شما داری میگی "حالا تو هر شاخه ای با یک publicity درست مشکلات رو زیر سیبیلی سعی میکنن رد کنن چون اونوقت کامیونیتی اروم تر و بخشنده تر برخورد میکنه و رفتاری هایی افراطی یک مورد مثل review bomb رو نمیبینیم." خوب پس دیگه چرا گوش به حرف ملت میدی ؟ جدای این مسائل بحث اول ما در مورد متا بود که گفتی حتما خبرایی اون پشت هست که نقد و نمره ای برا بازی منتشر نشده !! منم گفتم چیز بخصوصی نیست که بخواد رو متا تاثیر بزاره همون PC Gamer که به بازی کم داد همون از جک ها بازی ایراد گرفته بود بعد همون منتقد به یانگ بلاد که دهن هرچی جک به اصطلاح جک Edgy بود رو سرویس کرده بود 79 داده بود بعد بعضیها میان از رو همون استناد میکنن میگن نه حتما خبرایی بوده !!! کلا سر این قضایا نقد ها و این مسائل 2K و بتزدا کلی دهن تلخی میکنن و مثل آدم رفتار نمیکنن دیگه این یـ چیز پیداست به هر حال میگم نمرات بازی تو همین رنج هستن این نظر منه منتظر میمونیم چی میشه !
شما چرا فکر میکنی من مشکلی الان دارم با بازی کردن BL من فقط میخوام صبر کنم یک سری مشکلات حل بشن و بیشتر هم ترجیح میدم یا روی ps4 بازی کنم یا روی استیم چون همین الان سیستم رو که روشن میکنم 10 تا کلاینت میاد بالا که روی هر کدوم 1 دونه بازی دارم که بازی هم نمیکنم. بعد ببین الان صحبت ما روی شخص من نیست داریم در مورد میلیون ها ادم صحبت میکنیم که هر کدوم نظر خودشون رو دارن و هر کدوم یک مدل رفتاری نشون میدن. حالا برگردیم به بحث متا من فکر میکنم به خاطر مشکلات فنی بازی رو خیلی انتخابی برای منتقد ها فرستادن تا بتونن خودشون رو به پچ برسونن این میزان نقد کم به این قضیه قوت میده و میتونه خیلی از منتقد ها رو سر لج بندازه که نمره کم کنن الکی و متای بازی بکشه پایین ممکن هم هست این اتفاق نیفته و من اشتباه کنم ولی به نظر من مشکوک میاد همین :Dلطفا بخاطر حواشی یک بازی من رو یقه نکنین :x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
View attachment 116776

بالاخره نظر يوتيوبرها مهم هست يا نيست؟
تو تاپيك گيرز كه شديدا بهش استناد ميشد :D
تلاش قابل تحسین ولی بازی از اون منظوری که میخوای نقض کنی کم نمیکنه خلاصه که همه چیزی 0 و 1 نیست ....

• Smile
Reactions: Arsalan_xe

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

جالبه میگه ما رو سیستم های غول ـمون اجرا کردیم و مشکلی نداشتیم ولی خوب بقیه مشکل دارن :D به هر حال اگه فن بازی هستید گرفتن بازی از واجباته اگه نه هم که گله ای نیست :D

• Like
Reactions: SepehrR

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سومین نقد کنسولی :

Cheat Code Central 96
Perhaps the best way to describe Borderlands 3 is to say it is exactly the game you would expect it to be. There are plenty of familiar faces, and it has the same sort of ambiance and atmosphere. People will still keep going into quest after quest for the same reasons (loot). While it might be difficult to accept the new villains after a great one like Handsome Jack, the twins are fine. Most importantly, the new Vault Hunters work well and the game is as fun to play alone as it is with friends. It looks, works, and plays well, and fans of the series will be more than happy to join the Crimson Raiders.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اون یوزر اسکور که تابلو هست فقط برای استور اپیک این کار رو میکنن ملت الان فعلا جو منفیه دور اپیک اینا هم ریختن یوزر اسکور زرد کردن قسنگ

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا

جالبه میگه ما رو سیستم های غول ـمون اجرا کردیم و مشکلی نداشتیم ولی خوب بقیه مشکل دارن :D به هر حال اگه فن بازی هستید گرفتن بازی از واجباته اگه نه هم که گله ای نیست :D
چون ایشون مشکل نداشته معنیش این نیست که بقیه هم مشکلی نداشتن و دارن دروغ میگن

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
The Games Machine : 9.1
It makes no sense to focus on small flaws: Borderlands 3 is a great game, with charisma and great replayability, with four characters to look into, lots of sub-quests to deal with and a future DLC that could shine to the full.

GamerHeadquarters : 9
Borderlands 3 is the exact follow-up that fans have been waiting for, delivering more of what they’ve come to expect with some surprises along the journey.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینو من اینجا میزارم میرم خلاصه که خیلی عالیه وضعیت :))

View attachment 116782

بیشتر از 80% ایراداتی که گرفته برای خوده بازی هست که به صورت کلی منظورش این هست گسترش دهنده ای بر بردرلندز دو هست نه یک نسخه جدید و کمتر از 20% به اپیک استور و مشکلات ش مرتبط میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر