امتیازات Bloodborne

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

bloodborne.jpg

پلتفرم: Playstation 4
ناشر: Sony Computer Entertainment
سازنده: From Software
تاریخ انتشار: March 24, 2015

آخرین ویرایش:

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
اقا گور پدر این سایتا بیگانه نقد بازیسنتر کی میاد؟!>:)
فقط از اعضا تحریریه سایت خواهشمندیم هر چه سریعتر یه نقد مردونه و مشتی
بنیویسن من هر روز دارم به سایت میزنم واسه نقد بازی:d:xمرسی

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چند تا 10 باید بگیره تا بره رو 94 ؟

هر سايتي يه ضريبي داره كه روي متا تاثير مي گذاره اگه اشتباه نكنم گيم اسپات بالاترين ضريب رو داره اگه دقت كنيد نمرات گيم اسپات خودش به تنهايي مي تونه يكي دو تا متا رو بالا و پايين كنه ign و edge نمراتشون خيلي روي متا تاثير داره احتمالا اگه اين دو سايت 10 بدن متا 94 ميشه

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
هر سايتي يه ضريبي داره كه روي متا تاثير مي گذاره اگه اشتباه نكنم گيم اسپات بالاترين ضريب رو داره اگه دقت كنيد نمرات گيم اسپات خودش به تنهايي مي تونه يكي دو تا متا رو بالا و پايين كنه ign و edge نمراتشون خيلي روي متا تاثير داره احتمالا اگه اين دو سايت 10 بدن متا 94 ميشه
البته اطلاعات رسمي در مورد ضرايب سايت ها در متا در دسترس نيست اما طبق مطالعات و محاسباتي كه چند وقت پيش از تاثير نمرات سايت ها در متا منتشر شد IGN بيشترين ضريب در متا داره ....همچنين بيشترين تعداد نقد ثبت شده در متا رو هم داره.....
Gamasutra - Full Sail study attempts to shed light on Metacritic's weighting system
IGN 1.5
EDGE 1.25
Gamespot 1.25

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
به پست 171 اینجانب نگاهی می انداختی داشت :D
Stevivor- 7.5
Gamereactor 7

از انجا که باعث آزار نشود هر امتیاز جدید بروز میشود قرمز میکنم تا باعث آزار دیدگان نشود !

Gamereactor چند وقتیه دیگه در متا ثبت نمیشه نمرش 2 روزه اومده ولی Stevivor رو نمیدونم !

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
Gamereactor چند وقتیه دیگه در متا ثبت نمیشه نمرش 2 روزه اومده ولی Stevivor رو نمیدونم !

تو متا که ثبت نشده

فکر کردم دوستمون منظورش امتیاز بدون احتساب ثبت در متا بود وگرنه بله هیچ یک در متا ثبت نمیشوند و بله امتیاز زیر 8 در متا نداشتیم :D

هیچ کدوم از اینایی که گذاشتین تو متا ثبت نمیشن
biggrin1.gif
این نمرات منظورم هست:

The Register 5/5
Yahoo 4.5/5
Stevivor- 7.5
Gamereactor 7

مشت اول یک میلیون :D نفر بعدی نبود :| امتیازی که در متا ثبت نمیشود را نباید بگذاریم و من داخل آپ شدن پستم نباید وارد کنم ؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر