امتیازات Bloodborne

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت

bloodborne.jpg

پلتفرم: Playstation 4
ناشر: Sony Computer Entertainment
سازنده: From Software
تاریخ انتشار: March 24, 2015

آخرین ویرایش:
الان که نمره ها رو دوباره بررسی کردم 5تا نقد جدید به بازی اضافه شده و متای بازی با 100 نقد همچنان 92/100 هست.کیو سراغ دارید که بدون هایپ و تبلیغات آنچنانی بیاد آروم و سر به زیر یه 92 خوشگل با 100 نقد بگیره بره و تازه بازی جدیدشم قرار باشه سال بعدش بیاد:|:d

VYH4m.jpg

یه چیز بگم احتمال اینکه بریزید سرم زیاده :d

توروخدا ول کنید این هایپا رو دیگه :d انقدر هایپ شده بود گفتم شاید بهتر از DS 1 باشه (با اینکه مطمعن بودم بهش نمیرسید) گرفتم بازی کردم و به نظر من حتی نزدیک DS 1 هم نبود و کاملا Epic Fail شدم :|

بازی خیلی خوبی بود اما اصلا برا من به DS نرسید

توروخدا ول کنید این هایپا رو دیگه :d انقدر هایپ شده بود گفتم شاید بهتر از DS 1 باشه (با اینکه مطمعن بودم بهش نمیرسید) گرفتم بازی کردم و به نظر من حتی نزدیک DS 1 هم نبود و کاملا Epic Fail شدم :|

اشتباه کردی فرزندم:d BB کلا فازش از DS جداست. چه اتمسفرش، چه داستانش و چه گیم پلیش. DS کلا Setting تر و تمیزی داره و خیلی عمیق و سیاهه. از قدیم گفتم بلاد با بلاد، سولز با سولز، کند همجنس با همجنس پرواز (wtf:d)

آخرین ویرایش:
اشتباه کردی فرزندم:d BB کلا فازش از DS جداست. چه اتمسفرش، چه داستانش و چه گیم پلیش. DS کلا Setting تر و تمیزی داره و خیلی عمیق و سیاهه. از قدیم گفتم بلاد با بلاد، سولز با سولز، کند همچنس با همجنس پرواز (wtf:d)

آخه همچین زیاد هم فرقی ندارنا :d بعد من یه معیار دیگه برا رده بندی کردن بازی ها دارم که میتونم بازیایی که یکم باهم اختلاف دارن هم مقایسه کنم :d معیار اینکه " کدوم بیشتر حال میده یا سرگرم میکنه یا کلا خفن تره "

BB در واقع یه ورژن ضعیف شده DSئه تنها چیزی که BB توش داره شنا میکنه جو و اتمسفر خیلی خفن بازیه

وگرنه از نظر گیم پلی و سیستم Lvl Up کلا سطحش پایین تر بود

از نظر تنوع سلاح و آرمور واقعا خجالت آور بود هرچقدر هم که سلاحاش فرق داشته باشه و 2 حالت هم داشته باشن بازم اون لذت گشتن تو محیط DS و کشتن فلانی تا اینکه اون سلاح رو Drop کنه یا شونصدتا کار دیگه انجام بدی تا آرمور دلخواهت رو بگیری رو نداره

البته هرچی هم بگم میدونم چون انحصاری PS4 هست و متای بالایی داره خود به خود حتی کسایی که اصلا بازی نکردنش و اصلا نمیدونن چی هست هم طرفدار 2 آتیشش میشن ( این مورد رو با شما نیستما اشتباه نگیری :d ) و یه خورده ازش ایراد میگیری . . . . . . :d وگرنه نمیدونم واقعا چجوری میتونه بهتر از DS باشه؟

نمیدونم اینجا جای این حرفا هست یا باید جمع کنیم بریم تو تاپیکش :d

آخرین ویرایش:
تنوع سلاح چیه هی باب شده میگید ؟؟
فکر میکنید براشون کاری داشت هزارتا اسلحه بریزن تو بازی که هر کدوم دو زار ده شی مشخصصاتش فرق کنه با اون یکی؟ آخر سر هم ، همه از یه تعداد ۱۰- ۲۰ تایی اسلحه تو کل بازی استفاده میکردن
تو این بازی در واقع اون ۱۰-۲۰ تای اصلی رو گذاشتن که هر کدومش سبک بازی خودش رو میطلبه و با هر کدومش هم میشه حرفه ای شد و بازی رو درو کرد ( همچنین pvp )

چرا باید بریزیم سرت ؟ :دی خوب مشکل خودته به ما چه ؟ یه عده ابتدای کار از این دو رو با هم مقایسه کردن که بعدا فهمیدن اشتباه میکنن شما هم نگران نباش پی میبری به اشتباهت.

پ.ن: تو رو خدا ول کنید این هایپا رو ؟ :-o

چرا باید بریزیم سرت ؟ :دی خوب مشکل خودته به ما چه ؟ یه عده ابتدای کار از این دو رو با هم مقایسه کردن که بعدا فهمیدن اشتباه میکنن شما هم نگران نباش پی میبری به اشتباهت.

پ.ن: تو رو خدا ول کنید این هایپا رو ؟ :-o

ابتدای کار برا وقتی بود که هنوز بازی نیومده بود الان منی که کل سولز ها با BB رو بازی کردم این مقایسه رو انجام دادم و میشه

جریان چیه میگین نمیشه مقایسه کرد؟ DS بازی ریسینگه ؟؟؟؟؟ :d

جفتشون یه سازنده دارن جفتشون یه سبک گیم پلی دارن (با کمی تغییراتی) جفتشون یه سبک نحوه پرداخت به داستان دارن بعد نمیشه مقایسشون کرد؟ :d بعد شماها چی رو میتونید مقایسه کنید؟ :d

آها یادم رفت باز که وقتی یه بازی انحصاری باشه به خودی خود نباید دیگه با چیزی مقایسش کرد :d

پ.ن : آره :-o

@NoctisSasuke
مقایست اشتباهه . این 800 تا سلاح داره اون نداره پس این نسخه ضعیف شدس (:)) ) و ... مقایسه های پوچی هستن :دی

پ.ن: خوب حداقل یجا اشاره کن که فقط نظر شخصیته و اینجوری فکت گونه نگو تا آدم احساس نکنه که باید نقل قول کنه :دی
پ.ن: این تورو خدا ول کنید هایپ رو و فوری بحث انحصاری بودنش رو پیش کشیدن هم اتوماتیک مشخص میکنه که چون انحصاری هست دوست داری یه چیزی بگی به بازی همینجوری :دی چون نظرت کلا فرق داره با همه ( هم گیمر هم منتقد) :دی

آخرین ویرایش:
من یه سوال داشتم توی سری DS وقتی میمردی Soul هات همونجا میموند تا برداری ( که اگه میمردی برات کابوس بود )
توی BB اگه کشته بشی حتما باید طرفو بکشی تا Soul هارو بگیری یا این که مثل DS همون جا روی زمین میوفته
البته میدونم ربطی به نقد و نمره نداره ولی برای تنوع هم خوبه بپرسم :)

نه خو ببین بستگی داره از چه نقطه نظری بهش نگاه کنی و چه انتظاری ازش داشته باشی. بله منم با این دیدگاه که این بازی باید بهتر از DS باشه، برم سراغش، مطمئنا ضد حال میخورم چون سطح انتظاراتم متناسب با دیزاین بازی نیست. اون DS II که ادامه DS بود نتونست مثل شماره اول باشه و اون حس رو به آدم برگردونه. BB که جای خود داره:d DS خوب و عالی بود، اما به معنی بد بودن BB و DeS نیست. شاید تو با دنیای اسطوره های قدیمی و خدایان و ... بیشتر حال کنی و به همین خاطر از DS بیشتر خوشت اومده باشه. شاید از شخصیت های بازی خوشت اومده بود و برات موندگار شده بودن. شاید دیالوگ ها برات خاطره انگیز بودن و شاید باس های بازی به قدری خوب بودن که هیچ وقت از یادت نمیرن. طبیعیه که وقتی میری سراغ BB، همین انتظارات رو داشته باشی اما بهتره این انتظاراتت در چارچوب دنیای BB باشن و این موارد رو توی دنیای خود BB جستجو کنی. به قولی، تو نمیتونی از یه ماهی انتظار داشته باشی از درخت بره بالا:d

از چه نظر گیم پلی BB ورژن ضعیف شده DS هست؟ چون بر اساس اون چیزایی که من دیدم، در بدترین حالت، هم سطح DS هست. دنیای بازی و داستان BB به طرز جالبی این نوع گیم پلی رو توجیه میکنه که چرا Hunter ها باید سریع و فرز باشن (البته این عادت به داشتن یه سپر سنگین و یه شمشیر نتراشیده نخراشیده از DS هنوز از خیلیا بیرون نرفته:d من جمله خودم)

از نظر تنوع سلاح ها و بزرگی دنیای بازی هم نظری ندارم چون هنوز بازی نکردم ولی مطمئنم میازاکی برای تمامی این حالات دلیل داره و بیخود کاری رو انجام نداده.

@NoctisSasuke
مقایست اشتباهه . این 800 تا سلاح داره اون نداره پس این نسخه ضعیف شدس (:)) ) و ... مقایسه های پوچی هستن :دی

پ.ن: خوب حداقل یجا اشاره کن که فقط نظر شخصیته و اینجوری فکت گونه نگو تا آدم احساس نکنه که باید نقل قول کنه :دی
پ.ن: این تورو خدا ول کنید هایپ رو و فوری بحث انحصاری بودنش رو پیش کشیدن هم اتوماتیک مشخص میکنه که چون انحصاری هست دوست داری یه چیزی بگی به بازی همینجوری :دی چون نظرت کلا فرق داره با همه ( هم گیمر هم منتقد) :دی

چه عجب یکی پیدا میشه درست و حسابی حرف بزنه :d

نه اون تعداد سلاح ها یه مثال بود ولی خداییش بازی RPG اگه تعداد سلاح و آرمور کم باشه خیلی بده :d

راستی راجع به قسمت بولد شده اول بگم:

گفتم نظرمه دیگه :d اون قضیه انحصاری هم که حقیقته نمیگم همه اما یه سریا هستن که اینجوری هستن :d

مشکلات دیگه BB رو بگم؟ :

1 - تو Lvl up کردن اصلا به جالبی DS نبود چون تو سولز یه سری چیزای دیگه هم باعث میشد تصمیم گیری برا Lvl up کردن هم سخت باشه مثل وزن سلاح و آرمور چون برا اینکه بتونی سریع تر حرکت کنی یه چیز رو باید بالا میبردی ولی تو BB اصلا فرقی نداره همه سلاح ها از اول تا آخر با یه سرعت حرکت میکنی یا مثلا اینکه با یه ضربه بتونی دفاع دشمن رو بترکونی (فکر کنم اسمش Poise بود یادم نیست دقیق )

2 - گیم پلی BB خیلی هیجان انگیزه درست اما از دو نظر خیلی راحتش کردن : 1 - جاخالی دادن وقتی که Focus کردی زیادی سریع انجام میشه :d تو سولز بیچاره میشدی برا Lvl up کردن درست که به اینجا برسی 2 - استامینا وحشتناک کم مصرف میکنه

3 - Level Designئه DS1 رو من بیشتر میپسندم

خلاصه اینکه من خیلی فکر میکردم چیز سوپر معرکه ای باشه اما نبود تا حدی مه من DS 1 رو تا NG +++ رفتم شماره 2 رو تا NG ++ رفتم ولی BB . . . . d

همه اینا نظر منه شاید یکی یه جور دیگه حال کنه

یعنی اگه DS 1 رو ریمستر میکردن من بیشتر حال میکردم :d

- - -ویرایش - - -

نه خو ببین بستگی داره از چه نقطه نظری بهش نگاه کنی و چه انتظاری ازش داشته باشی. بله منم با این دیدگاه که این بازی باید بهتر از DS باشه، برم سراغش، مطمئنا ضد حال میخورم چون سطح انتظاراتم متناسب با دیزاین بازی نیست. اون DS II که ادامه DS بود نتونست مثل شماره اول باشه و اون حس رو به آدم برگردونه. BB که جای خود داره:d DS خوب و عالی بود، اما به معنی بد بودن BB و DeS نیست. شاید تو با دنیای اسطوره های قدیمی و خدایان و ... بیشتر حال کنی و به همین خاطر از DS بیشتر خوشت اومده باشه. شاید از شخصیت های بازی خوشت اومده بود و برات موندگار شده بودن. شاید دیالوگ ها برات خاطره انگیز بودن و شاید باس های بازی به قدری خوب بودن که هیچ وقت از یادت نمیرن. طبیعیه که وقتی میری سراغ BB، همین انتظارات رو داشته باشی اما بهتره این انتظاراتت در چارچوب دنیای BB باشن و این موارد رو توی دنیای خود BB جستجو کنی. به قولی، تو نمیتونی از یه ماهی انتظار داشته باشی از درخت بره بالا:d

از چه نظر گیم پلی BB ورژن ضعیف شده DS هست؟ چون بر اساس اون چیزایی که من دیدم، در بدترین حالت، هم سطح DS هست. دنیای بازی و داستان BB به طرز جالبی این نوع گیم پلی رو توجیه میکنه که چرا Hunter ها باید سریع و فرز باشن (البته این عادت به داشتن یه سپر سنگین و یه شمشیر نتراشیده نخراشیده از DS هنوز از خیلیا بیرون نرفته:d من جمله خودم)

از نظر تنوع سلاح ها و بزرگی دنیای بازی هم نظری ندارم چون هنوز بازی نکردم ولی مطمئنم میازاکی برای تمامی این حالات دلیل داره و بیخود کاری رو انجام نداده.

یکی ایشون رو بن کنه :d قابلتی خوندن ذهن مردم رو داره :d

دقیقا اینجوریه :d حالا مورد اول که دخالت ندادم اما خب همینایی هم که گفتی بهتر بودن DS رو میرسونه :d کمتر بازی پیدا میشه (اصلا میشه؟ ) که شخصیتای معرکه DS 1 رو داشته باشه

باس فایتاش هم خیلی خوب بود تو BB یکم به نظرم شبیه هم بودن باس ها

گیم پلی تو یه سری چیزا بهتر شده تو یه سری چیزا بدتر یه سری چیزارو که تو پست قبلیم گفتم

حالا مثلا چیزی که خیلی ازش خوشم اومد سریع تر شدن مبارزات بود هرچند مبارزات کندتر مثل سولزا هم جای خودشون معرکه بودن

اما نمیدونم BB رو بازی کردی یا نه اما DS رو که حتما بازی کردی تو مبارزات حتی دشمنای معمولی دیگه چه برسه به باس ها یه حس خیلی خفنی داره :d چجوری بگم :)) یه حس سنگینی و باحالی داره اما تو BB اونجوری نیست :( تو BB من اولاش یکم برام هیجان انگیز بود اما از یه جایی (نه خیلی زیاد ) دیگه دشمنا راحت بودن و هیجانی برا جنگیدن نداشتم حتی Insight هام هم بالای 70 بود اما بازم :d

بازم یه مورد دیگه که خودت اشاره کردی. اینکه تو سولز میتونستی کامل انتخاب کنی که به شکل گولاخ یا همون سنگین بری جلو (یه سریا اینجوری خوب بازی میکنن) یا سریع باشی (یه سریا هم اینجوری حال میکنن) یا اصلا Mage باشی ولی تو BB سنگین ترین سلاح ها هم فرق چندانی تو سریع و کند بودن با بقیه ندارن و سرعت جاخالی دادن هم اصلا فکر نکنم کوچکترین تغییری میکرد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or