امتیازات Bloodborne

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت

bloodborne.jpg

پلتفرم: Playstation 4
ناشر: Sony Computer Entertainment
سازنده: From Software
تاریخ انتشار: March 24, 2015

آخرین ویرایش:
سایت نیست مجله هست :)

همیشه اشتباه می گم اکثر نقدها ماله سایته که دیگه با هم میان

- - -ویرایش - - -

مگه گیم اسپات هنوز مهمه نمرش ؟ :دی
گیم اسپات عشق RPG داره ولاغیر...

گیم اسپات هم عشق بازی خیلی سخت داره

خلاصه rpg بازها روی ps4 یه حال اساسی می کنن جای تبریکم داره

کلا سوال بودش گیم اسپات هم والا مسلما از تام جیک و پولیگان و ign فکر کنم معتبر تر باشه ولیکن مرسی بابت پاسخ های واضح و کاملا شفاف دوستان :D

کلا سوال بودش گیم اسپات هم والا مسلما از تام جیک و پولیگان و ign فکر کنم معتبر تر باشه ولیکن مرسی بابت پاسخ های واضح و کاملا شفاف دوستان :D
بله در مجلات به ترتیب EDGE و گیم اینفرمر معتبرترین ها هستند
در سایت ها هم تام و پولیگان که کلا هیچی ولی گیم اسپات از نظره اعتبار و محبوبیت زیره IGN قرار میگیره با توجه به تعداد خیلی بیشتر بازدید کننده , قدمت و محبوبیت

من نظر شخصیم رو راجع به گیم اسپات دادم.یه زمانی واسم خود منبع اصلی بود ولی نقدای اخیرش اصلا به نظر من یه نفر نمیخوره و با IGN بهتر میتونم کنار بیام.البته به این بازی که امتیاز به حقی داده گیم اسپات.
خواهش میکنیم :دی

Push Square : 90
From start to finish, Bloodborne revels in its unique – if somewhat masochistic – approach to entertainment. There are very few games that cause you to curse their developer one minute and sing their praises the next – but this is one of them. It is, quite simply, a sensationally designed and superbly refined offering.
ویرایش :
Gameplanet : 90
Dealspwn : 90

آخرین ویرایش:
هه :دی :دی

rpg هم بدم نمیاد ! ولی چون گفتی میخرم :x

بدت نمیاد که نشد باید اینکاره باشی در غیر اینصورت بعد از 1 ساعت ادامه ی بازی غیر ممکن می شه اگر DARK SOUL تونستی به اتمام برسونی باهاشم حال کردی اینم بگیر در غیر اینصورت گیر می کنی شدید

اگه هیچ ذهنیتی از سری Souls نداری وقتی بازی رو خریدی آماده هر چیزی تو بازی باش پس :d

نه souls رو روی ps3 بازی کردم :| یکم حوصله سر بر بود به نظرم :| چون رسما بنده بدون هدف داشتم میرفتم جلو و نمیفهمیدم باو وات د فاز اخه :دی
پس قاعدتا از پس این بر نمیام :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or