امتیازات Blair Witch

پیش بینی شما از متای بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    68
  • نظرسنجی بسته شده است .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712

blairwitch.jpg

Blair Witch

Developer / Publisher : Bloober Team
Platforms : PC - XBOX ( Also Available on XBOX Game Pass )
Genre(s) : Action Adventure,Survival
of players : No Online Multiplayer#
Release Date : August 30th

Blair Witch - Official Reveal Trailer | E3 2019

blair 1.jpg

Screenshot_2019-09-02 Blair Witch.png

*در صورت تغییر آپدیت خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
خیلی می خوام اینجور سبک ها موفق باشن ، همین که از اسلحه بایکوت شده ، یعنی اینکه از کلیشه خبری نیست ، و با ترسی از بعد روانی طرفیم،چنین ترسی تو گوشت و پوست آدم رخنه می کنه و تأثیرش خیلی عمیق تر از ترس های لحظه ایه.
البته کسایی می تونن کیفیت چنین بازیهایی رو درک کنند که تنها خودشون باشن،لامپ ها خاموش باشه و اگه پنجره ای هست ببندنش،و در اتاقشان بروی کسی (هیچ جنبنده ای)باز نکنن ، در این صورت که می فهمند با چی طرفن.
ولی اگه هنگام بازی کردن هیچ تأثیری نگرفتن یا اینکاره نبودن ،یا دارای قوه تجسم بسیار بالا بودن،بطوریکه هیچ وقت ذهنش باور نکرده که تنهاست.

• Like
Reactions: z2s sas and kamyy

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خیلی می خوام اینجور سبک ها موفق باشن ، همین که از اسلحه بایکوت شده ، یعنی اینکه از کلیشه خبری نیست ، و با ترسی از بعد روانی طرفیم،چنین ترسی تو گوشت و پوست آدم رخنه می کنه و تأثیرش خیلی عمیق تر از ترس های لحظه ایه.
البته کسایی می تونن کیفیت چنین بازیهایی رو درک کنند که تنها خودشون باشن،لامپ ها خاموش باشه و اگه پنجره ای هست ببندنش،و در اتاقشان بروی کسی (هیچ جنبنده ای)باز نکنن ، در این صورت که می فهمند با چی طرفن.
ولی اگه هنگام بازی کردن هیچ تأثیری نگرفتن یا اینکاره نبودن ،یا دارای قوه تجسم بسیار بالا بودن،بطوریکه هیچ وقت ذهنش باور نکرده که تنهاست.
والا با این فضای مورد نظر شما من از Rayman هم میترسم:D:|

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
والا با این فضای مورد نظر شما من از Rayman هم میترسم:D:|
چیز عجیب و غریبی نگفتم، فن های ژانر ترس معمولاً چنین رویکردی دارن،البته سو تفاهم نشه نمیگم اون کسانی که تو جمع فرهیختگان میشینن تا انتها یه بند ساپورت معنوی میشن به ترس بازی نزدیک نمی شن،اما خب اون کسایی که به تنهایی و با رعایت اصول چنین ژانری چارچوپ محیطشون هماهنگ می کنن به درک ملموس تری می رسن.
با خنده:)

• Like
Reactions: z2s sas and IMANOKA

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من هنوز این بازی رو تجربه نکردم . صحبتی رو که دارم میکنم بر اساس این میذارم بازی ترسناک و خوب و ... ساخته شده باشه .

بچه ها خدایی این دست بازی ها رو باید تو اتاق تاریک بازی کنین . سیستم صوتی هم یا هدفون خفن 5.1 و یا یه سیستم صوتی 5.1 داشته باشین . بهترین حالت ممکنه برای این دست بازی ها . چه میدونم مثلا تو سالن یا اتاق دارین بازی میکنین و دور و برتون شلوغه یا تو روز دارین بازی میکنین خب بازی هر چقدر هم ترسناک ساخته بشه آدم نمیترسه دیگه . اون شرایط و جوش رو هم باید آماده سازی کنین برای این دست بازی ها .

همین سیستم صوتی 5.1 رو داشته باشین هر صدایی تو بازی صورت بگیره از اسپیکر های مختلف بازی پخش میشه و حساب کنین یکی پشتتون باشه و صدای پاش و صدای در و پنجره و وزش باد و کلاغ :D و ... از سیستم صوتی پخش بشه باور کنید پشم هاتون فر میخوره تمام و کمال :D

اون اویل 7 اون مردیکه عوضی یه بار از در پشتی ریخت رو سرم و هم صدای خودش و هم در پشتی از اسپیکر پشتی سمت راستی پخش شد یعنی من یعنی از جام قشنگ پریدم :|:-t

اگه هم کسایی که این دو نکته رو رعایت کردن و نترسیدن خب دیگه بدون شرح ................ :D

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
من هنوز این بازی رو تجربه نکردم . صحبتی رو که دارم میکنم بر اساس این میذارم بازی ترسناک و خوب و ... ساخته شده باشه .

بچه ها خدایی این دست بازی ها رو باید تو اتاق تاریک بازی کنین . سیستم صوتی هم یا هدفون خفن 5.1 و یا یه سیستم صوتی 5.1 داشته باشین . بهترین حالت ممکنه برای این دست بازی ها . چه میدونم مثلا تو سالن یا اتاق دارین بازی میکنین و دور و برتون شلوغه یا تو روز دارین بازی میکنین خب بازی هر چقدر هم ترسناک ساخته بشه آدم نمیترسه دیگه . اون شرایط و جوش رو هم باید آماده سازی کنین برای این دست بازی ها .

همین سیستم صوتی 5.1 رو داشته باشین هر صدایی تو بازی صورت بگیره از اسپیکر های مختلف بازی پخش میشه و حساب کنین یکی پشتتون باشه و صدای پاش و صدای در و پنجره و وزش باد و کلاغ :D و ... از سیستم صوتی پخش بشه باور کنید پشم هاتون فر میخوره تمام و کمال :D

اون اویل 7 اون مردیکه عوضی یه بار از در پشتی ریخت رو سرم و هم صدای خودش و هم در پشتی از اسپیکر پشتی سمت راستی پخش شد یعنی من یعنی از جام قشنگ پریدم :|:-t

اگه هم کسایی که این دو نکته رو رعایت کردن و نترسیدن خب دیگه بدون شرح ................ :D
متاسفانه این روند هم وقتی خیلی تکرار بشه باز هم جوابگو نیست. البته ترس Blair Witch هم اصلا اون طوری نیست که بخواد صدایی بیاد و به قول معروف جامپ اسکیر داشته باشه. (هر چند تو این مورد بازی سعی کرده ازشون استفاده کنه ولی موفق نبوده.) در کل ترس اصلی Blair Witch خلاصه میشه به محیطش و گم شدن در اون. اکثر مراحل بازی دارای راه های فراوانی هستند که بازیکن کامل حس می‌کنه در محیط گم شده و اینجاست که می‌تونه تا حدودی باعث ایجاد حس ترس و وحشت بشه.
نقد بازی‌سنتر هم به زودی منتشر میشه.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اقا باور کنین وقتی میگم ترسناک نیس ترسناک نیس دیگه :/ پستمم نگاه کنین ساعت ۲:۳۰ نصف شب رفتم پا بازی. اون وقت شب هم معمولا ادم با هدفون بازی میکنه دیگه :D و پی سی هم توی اتاقه و توی اتاق خود ادم هم قاعدتا کس دیگه ای جز خودش نیس :/
اتفاقا کلا من بازی ترسناک رو روز بازی نمیکنم(بجز وقتی که بازی خیلی جذاب باشه که نشه تا فردا شبش سراغش نرفت) سر همین قضیه، ولی خب معدود بازیهایی هستن که بتونن واقعا ترس روانی رو به ادم منتقل کنن(مثل لایرز او فیر ۱)
اگر بنا به ترسیدن خالی باشه که توی مارکت پر از بازیهای چرت و پرتیه که توی یه خونه متروکه با یه روح که دنبال شماس و موقع دیدنتون با یه جامپ اسکر از پیش رندر شده یه شک لحظه ای بهتون میده و بعد از ۴-۵ بار مردن کلا ترس بازی براتون تکراری میشه و بازیو بیخیال میشین. اتفاقا این بازیا اصلا فرقی نداره شب باشه روز باشه تنها باشین با شوهر خالتون باشین با هدفون باشین با سیستم ماشین باباتون باشین، در هر صورت میترسونتتون واسه یه لحظه.
پس بنظرم بیخیال این قضیه بشید که اره برو توی اتاق برق و خاموش کن در و قفل کن شیر گاز و باز کن و این داستانا. من اوتلست ۲ رو شاید نصف بیشترشو توی روز بازی کردم و تنها هم نبودم ولی ترسی که بهم وارد کرد بیشتر از هر بازی دیگه ای بود یا fear 1 که با و پسر عمم و پسر عموم میشستیم پا بازی بعد ۳ تامون سکته میکردیم :))
بالا هم گفتم، الان مارکت شده پر از key simulator ها و door simulatorهایی که جز جامپ اسکر هیچ راه دیگه ای بلد نیستن برای ترسوندتون و بله موقعی که بازیتون این مدلی باشه، بایدم خودتونو توی اتاق حبس کنین فقط واسه اینکه یه لحظه کوتاه حس شیرین ترس رو بچشین

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
یه سری حرفهایی آدم میشنوه که در نوبفا و نوبجی هم به ندرت میتونی پیدا کنی.
طرف 60 تا پست فرستاده و با تاکیید زیاد همرم ریپلای کرده که "این بازی اصلا ترسناک نیست" حالا این دوستان کنستانتین و نترس رو میزاریم کنار چون بحث کردن با اینها به جای خوبی ختم نخواهد شد.
اینکه بخام در مورد اختلاف روز و شب در ترسیدن رو به طور علمی/فلسفی توضیح بدم در این محفل نیمگنجه هرچند با یه تحقیق چند ساعته میتونید دلایل ترسیدن در شب و نترسیدن در روز رو به تفسیر علوم مختلف متوجه بشید. ولی چیزی که محرزه و نیازی به پیش زمینه خاص نداره اینه که اگر قرار باشه شما از چیزی بترسید، شب، تنهایی، سکوت یا صداهای ناآشنا که در نتیجه باعث کم شدن قدرت آنالیز و ایجاد وهم میشه، ترس رو هم به همراه خودش خواهد آورد. حالا اینکه بگیم روز و شب و تنها یا با اقوام بودن تاثیری نداره، چرت ترین و بی اساس ترین حرف ممکنس. اینم شخص من تکذیب نمیکنه، تمام کتگوریهایی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به ترس اشاره میکنن تکذیب میکنن.
بعضی از دوستان عزیز دقیقا به نکته خوبی اشاره کردن. شما برای اینکه بتونید همزاد پنداری کنید و از یک مدیایی که هدفش ترسوندن شماست لذت ببرید (بترسید!) باید شرایط رو هم تا حد ممکن شبیه اتمسفرش کنید. حالا در اینجا مشخصن نمیشه رفت وسط جنگل تنهایی نشست بازی کرد ولی در همین حد ابتدایی که امکانش هست میشه شرایط رو محیا کرد. مثل استفاده از هدفون و تنهایی و شب و .....
========
تجربه شخصی من میگه اونهایی که میگن ما از هیچ چیزی نمیترسیم، اتفاقن دوبار میترسن:D بارها و بارها این موضوع رو دیدم و تجربه کردم و هیچ استثنایی هم توش نبوده. در دنیای مجازی ادعا کردن بسیار آسونه. هرکسی میتونه هر ادعایی بکنه به علم اینکه میدونه هیچوقت هم قرار نیست اثباتش کنه.

متاسفانه این روند هم وقتی خیلی تکرار بشه باز هم جوابگو نیست.
شما که FEARLESS هستید قاعدتن هیچ روندی براتون جوابگو نیست. :D

• Like
Reactions: Romell and kamyy

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
اقا باور کنین وقتی میگم ترسناک نیس ترسناک نیس دیگه :/ پستمم نگاه کنین ساعت ۲:۳۰ نصف شب رفتم پا بازی. اون وقت شب هم معمولا ادم با هدفون بازی میکنه دیگه :D و پی سی هم توی اتاقه و توی اتاق خود ادم هم قاعدتا کس دیگه ای جز خودش نیس :/
اتفاقا کلا من بازی ترسناک رو روز بازی نمیکنم(بجز وقتی که بازی خیلی جذاب باشه که نشه تا فردا شبش سراغش نرفت) سر همین قضیه، ولی خب معدود بازیهایی هستن که بتونن واقعا ترس روانی رو به ادم منتقل کنن(مثل لایرز او فیر ۱)
اگر بنا به ترسیدن خالی باشه که توی مارکت پر از بازیهای چرت و پرتیه که توی یه خونه متروکه با یه روح که دنبال شماس و موقع دیدنتون با یه جامپ اسکر از پیش رندر شده یه شک لحظه ای بهتون میده و بعد از ۴-۵ بار مردن کلا ترس بازی براتون تکراری میشه و بازیو بیخیال میشین. اتفاقا این بازیا اصلا فرقی نداره شب باشه روز باشه تنها باشین با شوهر خالتون باشین با هدفون باشین با سیستم ماشین باباتون باشین، در هر صورت میترسونتتون واسه یه لحظه.
پس بنظرم بیخیال این قضیه بشید که اره برو توی اتاق برق و خاموش کن در و قفل کن شیر گاز و باز کن و این داستانا. من اوتلست ۲ رو شاید نصف بیشترشو توی روز بازی کردم و تنها هم نبودم ولی ترسی که بهم وارد کرد بیشتر از هر بازی دیگه ای بود یا fear 1 که با و پسر عمم و پسر عموم میشستیم پا بازی بعد ۳ تامون سکته میکردیم :))
بالا هم گفتم، الان مارکت شده پر از key simulator ها و door simulatorهایی که جز جامپ اسکر هیچ راه دیگه ای بلد نیستن برای ترسوندتون و بله موقعی که بازیتون این مدلی باشه، بایدم خودتونو توی اتاق حبس کنین فقط واسه اینکه یه لحظه کوتاه حس شیرین ترس رو بچشین
من هنوز بازیش نکردم ،گفتم باگهاشو بگیرن ولی outlast 2 نام برده شد اون ترسناک نبود تنها روح و روانتو آزار میداد.اینکه فقط بدویی که نشد بازی .
حس ترس باید یه حس لحطه ای باشه که با مرور زمان وقتی تکرار میشه هنوزم جذاب باشه
مثلا میگم تو رزیدنت 2 وقتی mr x رو میدی ،میترسیدی،ولی تو outlast فقط با آزار همراه بود.
من تو بازیهای ترسناک fear 1 یا amesia رو خیلی دوست داشتم.حس ترس واقعی همراه خودش داشت.نه یه دیوونه مثل outlast بندازن دنبالتو فقط در بری

• Like
Reactions: z2s sas

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
آخرین بازیی که از شدت ترس به خودم ر#دم. Resident evil 7 بود.:D اوت لستم یه ریز بازی کردم خوشم نیومد یه جوری بود نمیتونستم باهاش کنار بیام:D
اینم دانلود کردم ولی فعلا بازی نمیکنم تا یکی پایه پیدا کنم 2 شب به بعد دوتایی پروندشو ببندیم بره.:D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نمیدونم نمره IGN رو باور کنم یا لردای دیگه رو ... کم حرفی نیست بازی رو بزاری کنار اوت لست و سایلنت هیل

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
آخرین بازیی که از شدت ترس به خودم ر#دم. Resident evil 7 بود.:D اوت لستم یه ریز بازی کردم خوشم نیومد یه جوری بود نمیتونستم باهاش کنار بیام:D
اینم دانلود کردم ولی فعلا بازی نمیکنم تا یکی پایه پیدا کنم 2 شب به بعد دوتایی پروندشو ببندیم بره.:D
کدوم شهری ؟؟

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من هنوز بازیش نکردم ،گفتم باگهاشو بگیرن ولی outlast 2 نام برده شد اون ترسناک نبود تنها روح و روانتو آزار میداد.اینکه فقط بدویی که نشد بازی .
حس ترس باید یه حس لحطه ای باشه که با مرور زمان وقتی تکرار میشه هنوزم جذاب باشه
مثلا میگم تو رزیدنت 2 وقتی mr x رو میدی ،میترسیدی،ولی تو outlast فقط با آزار همراه بود.
من تو بازیهای ترسناک fear 1 یا amesia رو خیلی دوست داشتم.حس ترس واقعی همراه خودش داشت.نه یه دیوونه مثل outlast بندازن دنبالتو فقط در بری
بازی Soma هم عالیه

Blair witch نسخه فشرده بدون باگ اومده . فعلا که مشکلی گزارش نشده .

• Like
Reactions: rahyarpaul

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر