امتیازات Blair Witch

پیش بینی شما از متای بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    68
  • نظرسنجی بسته شده است .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,749

blairwitch.jpg

Blair Witch

Developer / Publisher : Bloober Team
Platforms : PC - XBOX ( Also Available on XBOX Game Pass )
Genre(s) : Action Adventure,Survival
of players : No Online Multiplayer#
Release Date : August 30th

Blair Witch - Official Reveal Trailer | E3 2019

blair 1.jpg

Screenshot_2019-09-02 Blair Witch.png

*در صورت تغییر آپدیت خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
از نویسنده بازی سوال شده که چند ساعت برای اتمام بازی زمان نیازه؟
جواب:
"کاملا بستگی به این داره که چجوری بازی کنید. میتونید مستقیقا داستان رو جلو ببرید یا در جنگل که باز طراحی شده مشغول گشت و گذار بشید و از راههای دیگه ای بازی رو پیش ببرید.
زمان مورد نیاز برای اتمام بازی حدودا 6 ساعت است."
با توجه به اینکه با یک بازی 30 دلاری روبرو هستیم. 6 ساعت برای این ژانر کاملا خوب به نظر میرسه.
الان این شوخی بود یا جدی؟
من چون گیم پس دارم و مفتی میگیرمش برام فرقی نداره ولی با توجه به نمرات و مقدار گیم پلی, بازی اصلا ارزش 30 دلار رو نداره.

• Like
Reactions: kamyy

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم یک ساعتی حدودا بازی رو جلو بردم. از لحاظ جذابیت که نسبت به ساخته های قبلی bloober خیلی بهتره و خیلی با حوصله داستان و مکانیزم های گیمپلی رو بهت نشون میده که تلفیقی از اوت لست/فایر واچ + یک سگ همراه که اتفاقا خیلی خوبه، هست.

ولی وضعیت فنی بازی روی کنسول خوب نیست. باز دوباره بگم نسبت به ساخته های قبلی bloober فنی قدم رو به جلو هست ولی هنوز کافی نیست و زمانی که مثلا دوربین رو میچرخونی فریم راحت به 20 میرسه! و یا محیط بازی خیلی تاریک ئه و من الان یکجا تو جنگل گم شدم و نمیتونم راه رو پیدا کنم. دیر لودشدن تکسچرها و ... هم مطرحه. رنگ امیزی بازی یکجوری اونقدر یک دست هست که بعضا سگ ت جلوی دیدت هست ولی نمیبینی!

در کل فنی نداشت متا راحت به 80 میرسید و به همه پیشنهاد میکردم بازی رو 30 دلار بخرند ولی متاسفانه مشکلات فنی گریبان گیر بازی شده

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
منم یک ساعتی حدودا بازی رو جلو بردم. از لحاظ جذابیت که نسبت به ساخته های قبلی bloober خیلی بهتره و خیلی با حوصله داستان و مکانیزم های گیمپلی رو بهت نشون میده که تلفیقی از اوت لست/فایر واچ + یک سگ همراه که اتفاقا خیلی خوبه، هست.

ولی وضعیت فنی بازی روی کنسول خوب نیست. باز دوباره بگم نسبت به ساخته های قبلی bloober فنی قدم رو به جلو هست ولی هنوز کافی نیست و زمانی که مثلا دوربین رو میچرخونی فریم راحت به 20 میرسه! و یا محیط بازی خیلی تاریک ئه و من الان یکجا تو جنگل گم شدم و نمیتونم راه رو پیدا کنم. دیر لودشدن تکسچرها و ... هم مطرحه. رنگ امیزی بازی یکجوری هست اونقدر یک دست هست که بعضا سگ ت جلوی دیدت هست ولی نمیبینی!

در کل فنی نداشت متا راحت به 80 میرسید و به همه پیشنهاد میکردم بازی رو 30 دلار بخرند ولی متاسفانه مشکلات فنی گریبان گیر بازی شده

علی رو وان داری بازیش می‌کنی؟ یا رو ایکس:D

آخرین ویرایش:
  • Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
متاسفانه اوضاع نسخه PCیش خوب نیست!:| بازی به شدت نیاز به بهینه سازی داره:(( در حالی که بازی‌های قبلی استودیو رو به راحتی اجرا و با سرعت بالا انجامشون دادم، ولی این یکی بدجور رفته رو اعصاب:Discussion::Wallbash:
افت فریم دارد ؟؟؟

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
پس بزاریم آپدیت بده ،احتمالا تو همین چند روز اپدیت میده

امیدوارم بزودی مشکلاتش حل شه؛ حیف این اتمسفر سنگین بازی

به چند دلیله که بازیشو دوس دارم:

- بازی تو زمان حال نیست و دهه 90 میلادی اتفاق میفته؛ پس خبری هم از فناوری پیشرفته نیست

-گشت و گذار تو محیط‌های مخروبه و جنگل ساکت و ترسناک

-همراه داشتن یه نیروی کمکی دوست داشتنی (همیشه دوست داشتم تو یه بازی ترسناک یه سگ باهم باشه و خب به آرزوم رسیدم.)

-منبع اصلی داستان بازی

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
من تا چپتر 7 بازی رفتم جالبه کوچکترین افت فریم یا باگی ندیدم توی گیم :/

Untitled.png

من با این سیستم بازی رو اجرا کردم و با این سیستم هم بازی‌های قبلی استودیو رو (Layers of Fear 1 و 2 و Observer) اجرا کردم و از طرفی دیگه هم با این سیستم 80 درصد بازی های این نسل رو رفتم

بازی معلومه نیاز به بهینه سازی داره دوست عزیز

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,749
الان این شوخی بود یا جدی؟
من چون گیم پس دارم و مفتی میگیرمش برام فرقی نداره ولی با توجه به نمرات و مقدار گیم پلی, بازی اصلا ارزش 30 دلار رو نداره.
نه الان این شوخی بود:neutral:
شما متاسفانه حتی تیتر نقدهارو هم نخوندید. چه برسه وقت بزارید متن کاملشون رو مطالعه کنید تا متوجه بشید که چرا یه منتقد از یک بازی نمره کم میکنه.
این همون مشکلیه که من چندین بار در جاهای مختلف فروم بهش اشاره کردم. دیدن نمره نهایی!
مشکل فقط شما نیستی متاسفانه این مشکل جهانیه.
من مخالف نقدهای کلاسیک و متا نیستم (البته هستم!) به شرطی اینکه گیمرها فقط نمره زرد و سبز رو نبینن. نقد رو بخونن بعد با منطق خودشون بسنجن ببینن آیا این نقد منصفانه بود یا نه. در نهایت تصمیم به خرید یا عدم خرید بازی بگیرن.
این پدیده نمره محوری به شدت به هنر که بازیهای ویدیویی هم جزوی از همین خانوادست، لطمه وارد کرده.
به هرحال...
من چند نمونه نقد از پایین ترین نمراتی که در متا ثبت شده میارم. قضاوت با خودتون!

gamesradar
A fine take on psychological horror cut down by bugs and wonkiness.
همونطور که از تیتر مشخصه وجود باگ ها و مسایل تکنیکی باعث کم شدن نمره شده. که خب خیلی از این مشکلات میتونن با آپدیت حل بشن
امتیاز 60

Game Revolution
It’s a shame the pacing does such a number on Blair Witch. It deals with some heady topics like PTSD, mental illness, and police shootings. ببینید این منتقد نفهم کلا با کانسپت بازی مشکل داشته.:)) با اختلاف چرت ترین نقد بازی !
امتیاز 60

gamersheroes
Fighting is as simple as holding your ground, waiting for Bullet to give you a hint, and then shining your torch in that direction. While I can’t say I enjoyed these aspects of the game, you’ll be sitting on the edge-of-your-seat, rapidly turning your torch hoping not to get caught. In that aspect of things, Blair Witch nails the fear aspect brilliantly.
این اقا (یا سایت) که به شدت مبتدیانه نقد میکنن، کلا معلوم نیست با خودش چند چنده! این متن تنها نکته منفی بود که من تونستم از نقدش پیدا کنم. 80% از نقد که کلا داستان رو واسه خواننده اسپویل میکنه و اصلا توصیه نمیکنم کامل بخونیدش. بقیش هم تعریف و تمجید از اتمسفر و صدا و... هست و در نهایت امتیازی که داده:
امتیاز 60

در مورد مدت زمان بازی هم شمارو با سایت How long does it take to beat your favorite games? - HowLongToBeat.com آشنا میکنم. در حال حاضر برای Blair Witch هفت ساعت نوشته شده. شما با توجه به ژانر ببین چندصد بازی با همین مدت گیم پلی و بعضا با قیمت های بالاتر وجود داره.

• Like
Reactions: kimsungbabak

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
@z2s sas
مسعله من با نقد ها نیستش با همین مدت زمان بازی هستش.
الان شما برو توی استیم بازی هایی با 40 -50 ساعت گیم پلی یا بیشتر رو میشه با 10 تا بیست دلار خرید. حالا به غیر از یک سری بازی AAA مثل god of war یا control من واقعا رغبت نمیکنم کلی پول سر یه بازی کوتاه بدم. (هرچند همون دو تا بازی رو هم خیلی ها بعد از تموم کردن میفروشن). وقتی یه بازی مثل RDR 2 یا gta v با واقعا چند صد ساعت محتوا هست شصت دلار واقعا زور هست 30 دلار واسه بازی های کوتاه.
حالا این نظر من هستش و هرکسی با جیب خودش تصمیم میگیره.

• Like

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
بازیش فوق العادس،ولی خدایی ترسناک نیس D:
این استریمرا نمیدونم برا چی یجور با قیافه بُهت و وحشت زده بازی رو استریم میکنن :/

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر