امتیازات Blair Witch

پیش بینی شما از متای بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    68
  • نظرسنجی بسته شده است .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770

blairwitch.jpg

Blair Witch

Developer / Publisher : Bloober Team
Platforms : PC - XBOX ( Also Available on XBOX Game Pass )
Genre(s) : Action Adventure,Survival
of players : No Online Multiplayer#
Release Date : August 30th

Blair Witch - Official Reveal Trailer | E3 2019

blair 1.jpg

Screenshot_2019-09-02 Blair Witch.png

*در صورت تغییر آپدیت خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
هندوانه سر بسته به معناي واقعي .
از يه طرف ميتونه ٨٥ به يالا باشه از يه طرفم زير ٧٠ .
بنظرم حد وسط نداره همچين سبكي...

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
دوستان ارزش خرش داره يا نه

من بازیهای ترسناک رو خیلی دوست دارم. هرچند خیلی کم میتونم بازیشون کنم. چون خیلی میترسم:D
تو این چند سال گذشته ما عنواین ترسناک خوب واقعا کم داشتیم. (visage رو فعلن فاکتور میگیریم)
بخام مقایسه کنم مثلا outlast بازی ترسناکی بود ولی هیچ عمقی نداشت. بعد از مدتی هم تکراری میشد و کاملا جذابیتش رو از دست میداد. یا re 7 بیشتر منو یاد فیلم های ژانر سلاخی هالیوود مثل texas chainsaw می انداخت.
فقط p.t بود که باعث شد من با وجود چند نفر در کنارم از شدت ترس اشک بریزم و برم جلو:D
اما....
Blair Witch برای من یک استثناست. وقتی که گیم پلی 22 دقیقه ایشو دیدم، واقعا حالمو خراب کرد. اتمسفر بازی به شدت سنگین و برای من غیر قابل تحمل بود. یه حسی مرموزی واسم داشت که پیش از این فقط با silent hill تجربش کردم.
قطعا اگر بازی نهایی به همین منوال باشه متاسفانه شاید هیچوقت نتونم بازیش کنم و به استریمش بسنده خواهم کرد!
یه نکته هم که شاید برات جالب باشه اینه که در Blair Witch المان هایی میبینی که آدمو شدیدا یاد Alan Wake میندازه!
به هرحال امیدوارم منتقدین طوری با این بازی برخورد کنن که این تیم سازنده خوش ذوق لهستانی که حدودا 30 نفر هم هستند، گیم اور نشن.
به نظر من در صورت موفقیت این بازیشون، پتانسیل خریده شدن هم دارن...

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من بازیهای ترسناک رو خیلی دوست دارم. هرچند خیلی کم میتونم بازیشون کنم. چون خیلی میترسم:D
تو این چند سال گذشته ما عنواین ترسناک خوب واقعا کم داشتیم. (visage رو فعلن فاکتور میگیریم)
بخام مقایسه کنم مثلا outlast بازی ترسناکی بود ولی هیچ عمقی نداشت. بعد از مدتی هم تکراری میشد و کاملا جذابیتش رو از دست میداد. یا re 7 بیشتر منو یاد فیلم های ژانر سلاخی هالیوود مثل texas chainsaw می انداخت.
فقط p.t بود که باعث شد من با وجود چند نفر در کنارم از شدت ترس اشک بریزم و برم جلو:D
اما....
Blair Witch برای من یک استثناست. وقتی که گیم پلی 22 دقیقه ایشو دیدم، واقعا حالمو خراب کرد. اتمسفر بازی به شدت سنگین و برای من غیر قابل تحمل بود. یه حسی مرموزی واسم داشت که پیش از این فقط با silent hill تجربش کردم.
قطعا اگر بازی نهایی به همین منوال باشه متاسفانه شاید هیچوقت نتونم بازیش کنم و به استریمش بسنده خواهم کرد!
یه نکته هم که شاید برات جالب باشه اینه که در Blair Witch المان هایی میبینی که آدمو شدیدا یاد Alan Wake میندازه!
به هرحال امیدوارم منتقدین طوری با این بازی برخورد کنن که این تیم سازنده خوش ذوق لهستانی که حدودا 30 نفر هم هستند، گیم اور نشن.
به نظر من در صورت موفقیت این بازیشون، پتانسیل خریده شدن هم دارن...
با جملات موافقم غير از outlast.
اوتلست ١ واقعا بي نظير بود اما دوميش اره چندش زياد داشت و بي محتوا شده بود.

• Like
Reactions: z2s sas

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
بازی مگه انحصاری یا زمانی که روی ps4 نمیاد :| امیدوارم بازیش خراب کنه:D( شوخی)
اگه عنوان خوبی در آد خیلی ضدحال یه عنوان درست حسابی ترسناک از دست بدیم

• Like
Reactions: Arsalan_xe

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
با جملات موافقم غير از outlast.
اوتلست ١ واقعا بي نظير بود اما دوميش اره چندش زياد داشت و بي محتوا شده بود.
بله. اینا همه بازیهای ترسناک خوبی بودن ولی هدفم این بود که عمق فاجعه در Blair Witch رو توضیح بدم.
-----------
حالا جالب اینجاست من outlast 2 رو بیشتر دوست داشتم.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
بازی مگه انحصاری یا زمانی که روی ps4 نمیاد :| امیدوارم بازیش خراب کنه:D( شوخی)
اگه عنوان خوبی در آد خیلی ضدحال یه عنوان درست حسابی ترسناک از دست بدیم
"We are concentrating on PC and Xbox One at this time."
این جوابی بوده که تیم سازنده در مورد عرضه بازیشون روی ps4 دادن.
تفسیرش با خودتون

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
از نویسنده بازی سوال شده که چند ساعت برای اتمام بازی زمان نیازه؟
جواب:
"کاملا بستگی به این داره که چجوری بازی کنید. میتونید مستقیقا داستان رو جلو ببرید یا در جنگل که باز طراحی شده مشغول گشت و گذار بشید و از راههای دیگه ای بازی رو پیش ببرید.
زمان مورد نیاز برای اتمام بازی حدودا 6 ساعت است."
با توجه به اینکه با یک بازی 30 دلاری روبرو هستیم. 6 ساعت برای این ژانر کاملا خوب به نظر میرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر