امتیازات Beyond: Two Souls

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
beyond07.jpg

Geek - 9.2/10

Gameplay: 80%
Story: 100%
Presentation: 96%
Value: 90%
Just think of it as a 10 - 12 hour interactive movie, so sit back, and enjoy this masterpiece for what its meant to be, and you won't be disappointed

HardwareZone - 8.5/10
Beyond: Two Souls is an immersive, entertaining adventure from start to finish.

Play UK - 7/10

Technically and graphically impressive, Beyond tells a story that never grips in quite the same way as it's predecessor. There's still nothing quite like like it, but David Cage clearly has trouble writing a concise, believable story and it shows.

TodayOnline - 10/10
With great graphics, solid gameplay and an engaging plot, Beyond is definitely a rival for Grand Theft Auto V and The Last of Us for the Game of the Year Award. If you need to buy one last game for the PlayStation 3 before heralding the arrival of the PlayStation 4 on our shores, it has to be Beyond: Two Souls

GamesMaster UK - 6/10
that the story is too jumpy to get invested in, the script and characters are mostly poor (outside of Jodie), some situations are unbelievable (even for a game partially about a psychic ghost), and interactivity is limited. On the positive side they say the best moments are when Jodie is younger (rather than the action-based parts when she's older), and that the technology behind it is strong.

Pelit - 6.8/10
Beyond: Two Souls is a seriously flawed experiment in interactive storytelling. Is there a game to be found? This reviewer is still looking.

Embargo تا دو ساعت خورده ای دیگه.

-----

آپ:

Destructoid - 5/10
Review: Beyond: Two Souls - Destructoid

Eurogamer - 6/10
Beyond: Two Souls review • Reviews • PlayStation 3 • Eurogamer.net

CVG – 6/10

Gamersyde - No Score
We reviewed Beyond Two Souls - Gamersyde

Videogamer - 4/10
Beyond: Two Souls Review - VideoGamer.com

TheSixthAxis - 6/10
Beyond: Two Souls Review

Hardcore Gamer - 4.5/5

IGN - 6/10

Gamespot - 9.0

Game Informer - 7.75/10
A Flawed Epic - Beyond: Two Souls - PlayStation 3 - www.GameInformer.com

JeuxvideoMagazine - 16/20
Beyond : Two Souls

PlayStation Universe: 9.5

Gamereactor Germany - 8

Gameswelt.de - 8.5

Polygon - 8.0
Beyond: Two Souls review: hand in hand | Polygon

Meristation 8.3/10

HardGame2.com 9/10

Vandal 8.5/10

Rev3Games - 10/10
Beyond: Two Souls REVIEW! - YouTube

Gametrailers 7.2/10
Beyond: Two Souls Review | GameTrailers

EDGE - 5/10
Beyond: Two Souls review | Edge Online

Metro - 4/10
Beyond: Two Souls review – Heavy Rain part 2 | Metro News

4players.de : 68%
Test (Wertung) zu Beyond: Two Souls (Adventure, PlayStation3) - 4Players

Gameblog.fr: 4.5/5
Gameblog Mobile

GameZone 7.5

Joystiq - 5/10

PlayStationLifeStyle - 8.5

FZ.se - 8/10
Beyond: Two Souls - Longform - FZ.se

Kotaku - no score

Playstation Official Magazine UK 8/10
http://www.officialplaystationmagazi...tion-magazine/

Eurogamer Italy 9/10
http://www.eurogamer.it/articles/201...iew-recensione

Cheat Code Central 9.2/10
http://cheatcc.com/ps3/rev/beyondtwo...l#.UlQkCVPfWkO

3DJuegos - 8.5/10
http://www.3djuegos.com/juegos/anali...ond-dos-almas/

EGM - 7.5/10
EGM Review: Beyond: Two Souls | EGMNOW

Venturebeat 88/100
http://venturebeat.com/2013/10/08/be...ouls-review/2/

NowGamer 7.5

Machinima - 8.0/10

XGN.nl – 9.5/10
Beyond: Two Souls (Recensie) - XGN

Game-Smack Ireland: 9.1/10
http://game-smack.net/?p=7008

Digital Spy - 10/10

Gaming Bolt: 8/10

آخرین ویرایش:

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
بدون تعصب ..به علاقع به همچین سبکایی باید بگم .. یه سری مثل این اقای Zack_Fair یه جوری حرف میزنه انگار .. تمام بازی ها باید اسلامی باشه .. داداش من این فرهنگه غربیه.. درسته ماسون دست رو همه چی گذاشته .. ولی شما این همه حسن و ول کردی چسبیدی به اینوو دوستانیم که میگن.. بازی نباید مثل فیلم باشه.. همونایین که از از سوپر ماریو دراگون اج خوششون میاد.. بازی وقتی زیبا میشه که احساساتتو درگیر کنه.. نه اینکه عین خنگولا 4 ساعت بشینی دکمه فشار بدی اخرشم خودت نفهمی چیکار کردی.. 4 نفرم که بازیتو میبینن ..بگن وقتتو الکی هدر دادی.. به نظر من که این سبک بازیا خیلی متفاوتن.. بایدم ادامه پیدا کنن.. الان دیگه تمام بازی های اکشن سوم شخص کلیشه ای شده و تو یه گیم پلی داره پیش میره.. یکم تغییر بد نیستااااا... چند سال دیگه که کنسولا بشن ابر رایانه های بزرگ که فردو شخصا وارد بازی کنن شما چیکار میکنید..

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
یه سوال الان دوباره GameSpot شد گیم اسپات؟ آخه تا چند وقت پیش شده بود گیم اسقات! :-/

B C

کاربر سایت
Oct 14, 2012
36
نام
مکس
ببینید دیوید (دیوید=داوود=...) کیج نامرد کافر با ساخت بازی های مبتذل و قرتی بازی قصد از هم پاشوندن بنیان خانواده ها و تهاجم فرهنگی رو داره. یعنی چی تو بازیات اینهمه مسائل +18 هست؟ از ماکروسافت یاد بگیر تمام شخصیت ها مونث تو بازیهاش محجبه کامل میان و مستر چیف تو سکانس های هیلو زمین رو نگاه می کنه به جای کورتانا...
از طرف دیگه با حذف گیم پلی باعث کشتار دسته جمعی گیمرها می شه، چون کیج اسلحه گذاشته رو سر تمام گیمرها که بازی رو بخرید = به این ترتیب که هر کس HR یا Beyond رو نخریده تو خواب دچار نفرین Hidan شده و بعد مدتی از دنیا رفته!:(
بازی های کیج اصلا متفاوت نیستن و تو یاد هم نمی مونن، هر کی غیر از این بگه کفر گفته.
حذف گیم پلی باعث تورم 100 درصد، وبا، سیل، کشتار دسته جمعی و طاعون می شه!:(
یعنی چی این وسط یه عده خوششون میاد؟)x
آخه این سایت گیم اسپات که یه ماه پیش توسط یه سری دانش آموز امریکایی تشکیل شده داده 9 چرا!!
تاپیک امتیازاته و به عنوان یکی از کسانی که عاشق اینک سبک بازی هام مثل همین Beyond T S و HR و کسی که گیم اسپاتو در تمام مدت این سال ها بیشتر نقدهاشو منصف میدونستم و امتیازاتشو تقریبا قابل قبول و قابل حضم تصور میکردم چرا باید به هر دو بازی فوق العاده GTA V و بازی Beyond T S نمره مساوی و 9 بدهد؟!
این دیگر انصاف نیست![-(

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
این ماست مالی جدید که دیوید کیج به هدفش رسیده خیلی جالب بود:D پس یعنی با دو بازی قبلیش که نمرات خیلی بهتری گرفته بودن به هدفش نرسیده بوده و شکست خورده بود:(
ما نیز امیدواریم در آینده، بیش از پیش به هدفش نزدیک بشه>:d :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
البته beyond two souls سبک خاص خودش رو داره و تا حدی هم سلیقه ای هست به نظرم اما من با وجود محتوای نه چندان مناسب در این اثر مخالف هستم

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
البته beyond two souls سبک خاص خودش رو داره و تا حدی هم سلیقه ای هست به نظرم اما من با وجود محتوای نه چندان مناسب در این اثر مخالف هستم
این محتوای نه چندان مناسب تو بازی های کیج رسمه :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این ماست مالی جدید که دیوید کیج به هدفش رسیده خیلی جالب بود:D پس یعنی با دو بازی قبلیش که نمرات خیلی بهتری گرفته بودن به هدفش نرسیده بوده و شکست خورده بود:(
ما نیز امیدواریم در آینده، بیش از پیش به هدفش نزدیک بشه>:d :D
برای ناظم بازی سنتر دست بزنید! تو حرف نداری بابک جان :D
این پست کسی داد که وظیفش برقرار کردن نظم در تاپیکاس اما همیشه بر عکس عمل کرده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
ما نیز امیدواریم در آینده، بیش از پیش به هدفش نزدیک بشه
:bighug:

البته مشکل شماها و دوستانتون اینه که کیج براتون بازی نمیسازه!:D الان کیج بگه میخواد انحصاری برای X1 بازی درست کنه یه شبه تبدیل به قهرمان افسانه ای میشه!;)

مثل ان دوستتون، اقای کارشناس مساول خفیه کنسولی که خودش رو میکشت که بگه کیج طوری صحبت کرده که انگار میخواد این نسل برای X1 هم بازی بسازه و دیگه با سونی کار نمیکنه!:D

خوش باشید!:D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
این محتوای نه چندان مناسب تو بازی های کیج رسمه :d

آخه اینجور بازیا رو دقیقا برای ایران می سازن...خود دیوید کیج محرمانه چند بار گفته این بازی رو فقط برای حمله به مغز جوانان این مرز و بوم ساخته چشم و گوششون باز شه! یه چند تا از اعضای QD هم محرمانه اومدن توپخونه به صورت رایگان نسخه کپی بازی رو روی هارد و DVD توزیع می کردند.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

من الان خبر ندارم ویدئوی مصاحبه دیوید کیج به صورت فارسی در سال 2009 موجوده یا نه . اگه لینکشو گیر بیارم میزارم تا سند حرفای کیج باشه . ولی یک قسمتشو میگم میتونید از ویدئو استعلام کنید :

دیوید کیج : من افرادی رو میبینم که بعد از یک سن مشخصی از بازی دست میکشن . وقتی از اونها سوال میکنم در جواب میگن بازیها مناسب سنو سال مانیستن . من خودم نزدیک 40 سالمه و بازیهایی هم وجود دارن که به خلاقیتشون اعتقاد دارم . من تمام سعیم اینه که مخاطبینی مثل خودم و 40 سال به بالا رو به کارای خودم جذب کنم و این صنعت فقط مربوط به نوجوانان و جوانان نباشه .

مطمئن باشید اگه کار کیج بد بود دو عامل دنبالش راه نمیافتادن : دعوت در جشنواره سینمایی . خبرگذاریهای رسمی غیر گیمینگ در مورد تحول در بازیهاش به غیر از سرگرمی .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
البته مشکل شماها و دوستانتون اینه که کیج براتون بازی نمیسازه!:D الان کیج بگه میخواد انحصاری برای X1 بازی درست کنه یه شبه تبدیل به قهرمان افسانه ای میشه!;)

مثل ان دوستتون، اقای کارشناس مساول خفیه کنسولی که خودش رو میکشت که بگه کیج طوری صحبت کرده که انگار میخواد این نسل برای X1 هم بازی بسازه و دیگه با سونی کار نمیکنه!:D

خوش باشید!:D
اینطوری هم میتونیم بگیم که قربون صدقه رفتن شما به خاطر اینه که داره براتون بازی انحصاری میسازه:D یعنی مثلا همین بازی مولتی پلتفرم بود، الان به جای ماست مالی کردن و جُک گفتن، خود تو داشتی فحش میدادی بهش:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
یه نظرسنجی بزارین ببینیم اونایی که اومدن در مرود بازی نظر دادن چه تعدادشون بازی رو انجام دادن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
اینطوری هم میتونیم بگیم که قربون صدقه رفتن شما به خاطر اینه که داره براتون بازی انحصاری میسازه:D یعنی مثلا همین بازی مولتی پلتفرم بود، الان به جای ماست مالی کردن و جُک گفتن، خود تو داشتی فحش میدادی بهش:D

این وصله ها به من نمیچسبه!:D من از سر HR دارم به ایشون فحش میدم و یه پست هم از من نمیتونی پیدا کنی که بگم بازی های کیج رو دوست دارم!:D نظر خود من به نظر Edge نزدیکه!:D من فقط نگاهش به بازی هارو قبول دارم. چون کلا از هر بازی سازی که سعی داشته باشه یه تجربه جدید خلق کنه خوش میاد. وگرنه یادتون باشه خودم از مخالفان HR بودم و ان زمان با ارش آستیاک هم حسابی سر این قضیه فحش خوردیم!:D

ضمن اینکه در حلقه دوستان همه رندند!:D کیج هم یکیشون!:D پرابلم؟:D

B C

کاربر سایت
Oct 14, 2012
36
نام
مکس
آخه اینجور بازیا رو دقیقا برای ایران می سازن...خود دیوید کیج محرمانه چند بار گفته این بازی رو فقط برای حمله به مغز جوانان این مرز و بوم ساخته چشم و گوششون باز شه! یه چند تا از اعضای QD هم محرمانه اومدن توپخونه به صورت رایگان نسخه کپی بازی رو روی هارد و DVD توزیع می کردند.
:)) با این حرفای شما دیگه مخالفم حسابی)x/:)
آخه مگه بیکارن بیان ایران؟ =))
یا یعنی از جونشون گذشتن؟ :|
این که از اعضای اونا اومدن اینجا نسخه هارو زودتر دادن برای منحرف کردن ما حرف پوچیه که فقط از ذهن و تخیل چند ایرانی بر میآید و نشات میگیره :| 1کلاغ 40 کلاغ معروف
آخه مرد ، اونا که میبینی میان توپخونه بازی هارو زودتر میارن 40 ساله کارشون اینه و ایرانین و شرط میبندم و میدونم که پاشونو از یزد اون ور تر هم نذاشتن چه برسه مامور و اعضای اونا=))، لنگه یه خورده پولن به خاطر گذران زندگی و خانوادشون:|
من سی سالمه از وقتی هم که یادم میاد در تمام سطح شهر تهران میرفتم بازی میگرفتم این ایرانی ها برای یه لقمه نون از اولم بودن، بازی هارو از اولین جایی که میومد میاوردن از اینترنت یا اون موقع لب مرز کپی از طرف مالزی یا چین موارد میکردن میفروختن
اگه گفتی اونا مامور دارن باید حتما مدرکی عکسی باید بیاری اگر نه این دروغه،
این ذهن ما ایرانی هاست که منحرفه و ربطی به اونا نداره
بازی در سطح جهانی پخش شده و هدف اون شرکت هام به دست آورن پول بیشتر و جذب مشتریان و فن های بیشتره و بس
کی به ایران که کلا 1 درصد بازیه اورجینال هم توش نیست و خرید و فروش نمیشه کار داره آخه؟؟؟!!! :|
اگه این بازیها چیزی هم توشون بوده جزوی از زندگیه، انگار روی شما خیلی این صحنه ها تاثیر گذاشته، والا آدم باید خودش حسابی با جنبه باشه:| منم از 30 سال زندگیم 25 سالشو دارم انواع بازی هارو میکنم چرا روی ما تاثیر منفی نداشته منم زندگی عادیمو دارم میکنم

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر