امتیازات ANTHEM

بازه نمرات بازی رو در چه حد پیش بینی میکنید ؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    169
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
796790670.jpg

Initial release date: February 22, 2019
Publisher: Electronic Arts
Developers: BioWare, Motive Studios
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

23532623623.jpg

Gamer.nl 60
Seldom do we play games that are so fun to play, while also being super disappointing. There are so many problems, but underneath there is a very good game that can't even come through wearing a powerful exosuit.

3DJuegos 70
Anthem could be a great game and sometimes it can be an enjoyable ride, but as a loot shooter it's a flawed experience, dragged down with many problems and leaving you with a sense of hunger.

Everyeye.it 76
A rich narrative composition, multifaceted and enveloping, is the setting for a frenetic and amusing gameplay, which draws strength from a surprisingly effective movement system, able to offer a unique flavor both to combat and exploration.

Guardian 40
Even where it is strongest, Anthem rarely stretches beyond the derivative. The combat, while well-designed, is little more than Gears of War with jetpacks, and narratively it veers between inconsequential and downright irritating. This anthem is, sadly, a tedious and conservative dirge that we’ve all heard before

Metro GameCentral 60
There are flashes of brilliance, especially when it comes to the flying, but confused storytelling, boring loot, and unsatisfying missions don’t justify the game’s massive time investment.

PC Invasion 50
Anthem offers near unlimited potential, with certain features, taken separately, representing a marvel in design. Combined together and it proves to have a lot of style but very little substance.

IGN 65
Anthem has energetic combat but it saves too much of what precious little content it has for the endgame, making playing through its mismatched story a tediously repetitive grind.

FANDOM 50
What disappoints so much about Anthem is that there are sparks of potential in there. Flying around in your Javelin and queuing up combo attacks with other players can be a blast. But then you discover that you’ll have to back out to Fort Tarsis during Freeplay every so often in order to continue earning experience points. Or you’ll be killed and stuck staring at a red screen waiting until a player feels like reviving you. Or you’ll want to customise your Javelin and find there are no interesting cosmetic options that aren’t behind a paywall.

GameStar 67
Eternally repetitive missions, outrageously long loading times and a completely irrelevant story. That could not be everything. But after the credits, I was disappointed again: that was actually everything.

PC Gamer 55
Anthem's disjointed story, boring loot, repetitive missions, and shallow endgame are all disappointing. At least it's pretty.

Windows Central 60
Anthem offers amazing combat, astounding visuals, and excellent all-around production value, but suffers from baffling design choices and awful writing that hold it back from being something truly special.

Jeuxvideo.com 65
A good breeding ground for a good future game, but still has to mature to win the support of the players.

The Digital Fix 70
Anthem's technical shortcomings, dull combat and pretty but messy environments combine poorly with a narrative that uses pointless binary conversation choices, a thoroughly typical, snarky protagonist and worn out tropes to fuel it's characterization and plot. These elements come together to make Anthem a chore of a game that's highly unlikely to satisfy anyone but the most desperate groups of loot motivated gamers in it's current state.

GameSpot 60
Anthem has good ideas, but it struggles significantly with the execution. It's a co-op game that works best with no one talking; it buries genuinely interesting character moments and puts its most incomprehensible story bits at the forefront; its combat is exciting until you get to the boss fights and find your wings have been clipped. Even the simple, exhilarating act of flying is frequently interrupted by the limitations of your javelin, and you never quite shake that feeling of disappointment--of knowing, throughout the good parts of Anthem, that you'll inevitably come crashing back down.

Destructoid 70
BioWare will need to build quickly on top of its shimmering jet-fueled foundation to hold people's interest, but folks looking for a new neighborhood to move into might want to give Anthem a try -- either now or after fixes and updates.

CGMagazine 70
Despite its myriad of issues, I still enjoyed the fun gameplay of Anthem and plan to revisit the game after it has developed a larger suite of content and events for me to experience.

Gamersky 70
Wearing armor and fighting like the Iron Man is really amazing, but this game at this time is also full of flaws. The story is dull. The gameplay is repetitive and boring. What's worse, there are too many bugs and network issues. Maybe it will be a great game when its DLCs come out.

JeuxActu 70
Anthem feels a bit award as a Bioware studio game because the narrative is clearly something that wasn't given priority, to the benefit of combat and exploration. The game still needs more content to live up to the promise made by a publisher as big as EA.

آخرین ویرایش:

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60

در کثیف بودن EA همین بس که یوبی سافت با اون همه عقبه تو این ضمینه با ملت صادق تر شده ولی EA بدتر و بدتر ! الاغ به اون چنانی رو وقتی ولش کنی تو یـ مسیر دفعه بعد همون مسیر رو میگیره میره جلو بدون این که یک سانت این ور اون ور بره کی میشه از این فرهنگ هایپ شدن با دموی سوری ملت دست بردارن و الکی به به و چه چه نکنن واسه یـ سری ناشر خاص , ناشر عملا داره میگه شعور عقل و درکت واسم مهم نیست فقط کیف پول رو رد کن بیاد خودت جهنم جدا واقعا آدم حالش بهم میشه از وجودیت کمپانیی مثل EA ....
یادمه یکی از کاربرای فروم به نقل از یه کاربری از یه فروم خارجی (که انگار چند تا از لیک هاش درست بوده) گفت که بازی اساسا برای نسل بعد هست، از طرفی یه کاربر تو توییتر پرسیده بود سیو هامون (save) به نسل بعد منتقل میشه که جواب داده بودن always، اگر دقت هم کنید می بینید سازنده ها میگن رو هارد ssd بازدهی بهتره و طبق شایعه ها کنسول های نسل بعد از هارد ssd بهره می برن، انگار نگاه بازی ساز کلا به این بازی یه بازی نسل بعدیه چون به هاردهای فعلی هم گفتن قدیمی (older) (اگر درست گفته باشم)
چیزی که من فکر میکنم اینه که الان بازی رو دادن (ناقص) که هی با آپدیت کامل کنن نتیجه اینه که رو نسل بعد یه نسخه با گرافیک شبیه e3 رونمایی می کنن اونوقت نتیجه چی میشه؟ من و شمای گیمر میگیم عجب گرافیکی، بازی هم که پر محتوا، پشتیبانی هم که عالی، دیگه چه دلیلی برای خرید نیست؟ یه فروش عالی اول نسل با ip نسل پیش، این حدس منه
البته هیچ کدوم از اینا دلیلی برای کم کاریشون نیست، این حرکت کثیف هم که یه تریلر دروغی نشون بدن رو اولین بار فکر کنم یوبیسافت انجام داد با watch dogs

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یادمه یکی از کاربرای فروم به نقل از یه کاربری از یه فروم خارجی (که انگار چند تا از لیک هاش درست بوده) گفت که بازی اساسا برای نسل بعد هست، از طرفی یه کاربر تو توییتر پرسیده بود سیو هامون (save) به نسل بعد منتقل میشه که جواب داده بودن always، اگر دقت هم کنید می بینید سازنده ها میگن رو هارد ssd بازدهی بهتره و طبق شایعه ها کنسول های نسل بعد از هارد ssd بهره می برن، انگار نگاه بازی ساز کلا به این بازی یه بازی نسل بعدیه چون به هاردهای فعلی هم گفتن قدیمی (older) (اگر درست گفته باشم)
چیزی که من فکر میکنم اینه که الان بازی رو دادن (ناقص) که هی با آپدیت کامل کنن نتیجه اینه که رو نسل بعد یه نسخه با گرافیک شبیه e3 رونمایی می کنن اونوقت نتیجه چی میشه؟ من و شمای گیمر میگیم عجب گرافیکی، بازی هم که پر محتوا، پشتیبانی هم که عالی، دیگه چه دلیلی برای خرید نیست؟ یه فروش عالی اول نسل با ip نسل پیش، این حدس منه
البته هیچ کدوم از اینا دلیلی برای کم کاریشون نیست، این حرکت کثیف هم که یه تریلر دروغی نشون بدن رو اولین بار فکر کنم یوبیسافت انجام داد با watch dogs
اون کاربری تو ریسترا قبل اعلام رسمی خود سونی غیبت سونی درE3رو لو داده بود گفته بود انتم برای این نسل فاجعه هست و برای نسل بعد ساخته شده کلا

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
GamingTrend: 8/10
Anthem's rich storytelling and engaging combat lays the foundation for Bioware's newest adventure. While there are plenty of quality of life improvements to be made, Anthem's ambitious approach to the looter-shooter genre is encouraging given the development team's steadfast community engagement. With a roadmap stretching far into the horizon, we'll be flying around the world of Anthem for a long time to come.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
حرف این کاربر یا هر کسی که گفته خیلی مزخرفه ، تفاوت هارد و بازدهیش توی تاخیر بارلودها تغییر میکنه نه راندمان GPU ، شما میتونی SSD رو روی کنسول الان نصب کنی ، برا PC بازی اومده و با 2080 هم تست کنی خیلی از افکتها ، آبجکتها و تکسچرهای E3 توی ریتیل کاملا حذف شده ، این کم کاریه ، وگرنه نسل هفتم توی PS3 بازیهایی هستن که بنچمارک گرافیکین هنوز .

آخرین ویرایش:

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
حرف این کاربر یا هر کسی که گفته خیلی مزخرفه ، تفاوت هارد و بازدهیش توی تاخیر بارلودها تغییر میکنه نه راندمان GPU ، شما میتونی SSD رو روی کنسول الان نصب کنی ، برا PC بازی اومده و با 2080 هم تست کنی خیلی از افکتها ، آبجکتها و تکسچرهای E3 توی ریتیل کاملا حذف شده ، این کم کاریه ، وگرنه نسل هفتم توی PS3 بازیهایی هستن که بنچمارک گرافیکین هنوز .
اقا اصلا بازی برا نسل بعد تو پی سی که نسل معنا نداره هم گند زده که:D:-?
نه، منظور این نیست که با هارد ssd گرافیک میره بالا، اینکه مشخصه، منظور من اینه که نگاه سازنده به نسل بعد بوده
حدس من اینه که گرافیک pc هم به خاطر اینکه اختلاف با کنسولا خیلی زیاد نباشه محدود کرده باشن و تو نسل بعد برای pc هم یه ادیشن جدید بزنن (شاید هم با یه آپدیت درست کنن که البته احتمالش رو کم میدونم)
GPU در ماموریت های تکراری بازی تغییری ایجاد می کنه؟
در باگ های بازی تغییر ایجاد می کنه؟
و ...

lol
Downgrade شدن بازی معقوله جداییه، مشکلات خود بازی باعث این نمرات شده
آره متاسفانه ولی اصل همچین بازیهایی endgame هست که اونم میشه با آپدیت درست کرد و چون رایگان عرضه میشن جای امیدواری داره

ویرایش: البته من اصلا از کم کاریشون نمیخوام دفاع کنم

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
تا اینجای کار اگه بخوام نظرم رو بگم و ترجیحا از نکات مثبت شروع کنم برم برسم نکات منفی میتونم اینطوری بگم ،
بازی طبق گفته اکثریت پتانسیل بالایی داره تا پیشرفت بکنه ، چون المان های گیم پلی اش جذاب و مدرن هستن و استایل و گرافیک و انیمیشن هاش بسیار عالی هستند ،
اما متاسفانه بازی ایراد های خیلی عجیبی داره ، چیزی که تو بازی معنی و مفهوم نداره لول دیزاین هست ، یک مورد رو توی هر میشن تکرار کردن و شده تغییر میشن ، آنقدر تکرار و مکررات زیاده که نمیشه تشخیص داد میشن اول و مثلا میشن دهم رو .
وضعیت دشمن های بازی و تنوعشون چیزی در حد فاجعه است ، اینو بزارید کنار تکراری بودن مراحل ، گاهی اصلا نمیشه تشخیص داد فرق بین میشن هارو .
لودینگ ها رو مخ ترین مسایل هستن . قرص اعصابن .
در مقام مقایسه با بازی های هم سبک که میشه مثل Destiny در روز عرضه ، خدایی پشم دستینی هم نمیشه این و خود دستینی با کمبود محتواش و ایراداتش در زمان عرضه ، در مقابل این خدا بود ، بطور مثال ، شما تو دستینی چندین سیاره داشتیم که هر کدوم دشمن های مخصوص خودشون رو ، با تنوع تایپ بسیار داشتن ، مثلا فالن رو داشتی ، شامل شنک و سرویتور ، کاپیتان ، چندین و چند حالت دیگه میشد و خلاصه اینکه عمق خیلی خیلی بیشتری داشت .
در نهایت اینکه این نمره ها کاملا لایق بازی هستن و حتی از سرش هم زیادیه .
فقط میشه امیدوار بود ، با عرضه اپدیت ها ، شرایط بازی بهتر بشه ، فعلا که تو این دور روز ۲ تا اپدیت داده یکی ۶ گیگ یکی ۱۱ گیگ که اندازه پشم هم تغییر تو بازی رو حس نمیکنی

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
حالا انقد زود قضاوت نکنید ، خود Destiny که هم سال ۲۰۱۴ عرضه شد ، اولش مشکلات زیاد داشت و کلی از کمبود محتوا رنج میبرد ، اما خب با اپدیت ها و ساپورت هایی که انجام دادن ، هم از نظر فروش و درآمد و هم از نظر بازخوردهای پلیرها و منتقدان شد از بهترین های نسل هشتم و برای خود من از بهترین های نسل .

این بازی هم قراره براش اپدیت های رایگان زیادی عرضه بشه و رفته رفته بازی شرایط مناسب خودش رو پیدا کنه . بخصوص که بازی سیزن و پس و دی ال سی پولی و ... نداره و میتونیم با خیال راحت منتظر تغییراتش باشیم .

از طرفی هم بازی فاقد بخش PVP هستش ، اصولا اگه سبک بازیت MMOهست و تماما انلاین هستی ، تو این شرایط یه PVP میتونه خیلی به پروسه پیشرفتت کمک کنه ، اما خب وقتی این اپشن رو حذف میکنی و بازیت میشه کواپ محور ، باید خیلی خیلی خوب باشی که بتونی نظر همه رو جلب کنی . مثال مناسب در این مورد میشه مانستر هانتر رو در نظر گرفت .

در کل میخوام بگم ، با توجه به شرایطی که بازی داره ، از نقدها خیلی انتظار نداشته باشید ، چون با توجه به شرایطی که در بالا گفتم ، anthem باید خیلی عالی عمل کنه که نگاه ها بهش مثبت باشه ، و اگه یه خورده مشکل داشته باشه ، همه نسبت به بازی واکنش های تند نشون میدن
کی میگه دستینی مشکل داشت؟ من جز اون نفرات اولی بودم که رو کنسول 3 دستینی رو اجرا میکردم آنلاین هم بازی میکردن فقط وقتی سونی آپدیت میداد باید صبر میکردیم تا کاستومش بیاد سرورهای دستینی فوق العاده قوی بوده و هستن من شده بود وسط یه ماموریت دیسکانکت شده بودم بعد از اینکه کانکت شدم دوباره اومدم همونجا که بودم فقط دوستهام یه مقدار جلو تر رفته بودن این از نظر فنی و تکنیکی یعنی سرور بتونه توی چند هزار بازیکن تو رو بعد از وصل مجدد پیدا کنه و آخرین نقطه ای که بودی رو سیو کنه !!!!
من خیلی به بازی انتم امیدوار بودم الانم باورم نمیشه این نقدها رو دوست دارم خودم تجربه اش کنم فعلا که بازی 730 تومنه:o ولی بشه 500 اینطورا حتما میگیرمش من عاشق محیطهای اینشکلی هستم بخصوص تم آخر زمانی فضایی:">[/QUOTE]

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تا اینجای کار اگه بخوام نظرم رو بگم و ترجیحا از نکات مثبت شروع کنم برم برسم نکات منفی میتونم اینطوری بگم ،
بازی طبق گفته اکثریت پتانسیل بالایی داره تا پیشرفت بکنه ، چون المان های گیم پلی اش جذاب و مدرن هستن و استایل و گرافیک و انیمیشن هاش بسیار عالی هستند ،
اما متاسفانه بازی ایراد های خیلی عجیبی داره ، چیزی که تو بازی معنی و مفهوم نداره لول دیزاین هست ، یک مورد رو توی هر میشن تکرار کردن و شده تغییر میشن ، آنقدر تکرار و مکررات زیاده که نمیشه تشخیص داد میشن اول و مثلا میشن دهم رو .
وضعیت دشمن های بازی و تنوعشون چیزی در حد فاجعه است ، اینو بزارید کنار تکراری بودن مراحل ، گاهی اصلا نمیشه تشخیص داد فرق بین میشن هارو .
لودینگ ها رو مخ ترین مسایل هستن . قرص اعصابن .
در مقام مقایسه با بازی های هم سبک که میشه مثل Destiny در روز عرضه ، خدایی پشم دستینی هم نمیشه این و خود دستینی با کمبود محتواش و ایراداتش در زمان عرضه ، در مقابل این خدا بود ، بطور مثال ، شما تو دستینی چندین سیاره داشتیم که هر کدوم دشمن های مخصوص خودشون رو ، با تنوع تایپ بسیار داشتن ، مثلا فالن رو داشتی ، شامل شنک و سرویتور ، کاپیتان ، چندین و چند حالت دیگه میشد و خلاصه اینکه عمق خیلی خیلی بیشتری داشت .
در نهایت اینکه این نمره ها کاملا لایق بازی هستن و حتی از سرش هم زیادیه .
فقط میشه امیدوار بود ، با عرضه اپدیت ها ، شرایط بازی بهتر بشه ، فعلا که تو این دور روز ۲ تا اپدیت داده یکی ۶ گیگ یکی ۱۱ گیگ که اندازه پشم هم تغییر تو بازی رو حس نمیکنی
در بدترین بدترین حالت، از فاجعه Mass Effect Andromeda کلی فاصله داریم. خدا رو شکر
من در مورد آندرومدا میگم بغیر از انیمیشن چهره ها که اونم در زمان گیم پلی شما اصلا صورت بازیکن رو نمیدیدین من خیلی از این بازی خوشم اومد البته شاید بخاطر اینکه سه گانه مس افکت رو بجربه نکرده بودم ولی کلا بازی از نظر تنوع محیط و سیاره و گرافیک و گیم پلی خوب بود

• Like
Reactions: Capitan_shepard

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستانی که می گن نسل بعد ، یعنی 6 ترافلاپس وان اکس کاملا و بهینه داره استفاده میشه تو این بازی و دیگه کشش نداره ؟!
به نظر من که نه !
سازنده ها سنگ بزرگ برداشتن و اونقدر هم انرژی صرف بهینه کردن بازی نکردن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یه بتل رویال بهش اضافه میکنن، درست میشه >:)
تا اونجایی که من دیدم، همه از هسته‌ی گیم‌پلی شدیدا راضی هستن. کافیه مدهای جدید و پرطرفدار بهش اضافه بشه تا پلیراش افت نکنن و حتی بیشتر هم بشن.
کلا مشخصه Anthem برای بایوور یه شکسته ولی بعید میدونم برای EA هم شکست باشه. EA یه جوری پلیرا و پولش رو جور میکنه...
قضیه مثل Andromeda نیست که بگیم خب بازی بخاطر امتیازا شکست خورد و تموم شد رفت...

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
EA : ما رکورد زدیم 8->

و مدیر عامل افسانه ای کمپانی EA :hide: ( ایشون برای فرانچایز فیفا هم برنامه هایی داره و تو فکر اینه بازی رو دیگه سالیانه منتشر نکنه و هر سال با آپدیتی کلک کار رو بکنه :tearsofjoy: ) شخصی بزرگ و ابر استاد ! معرفی میکنم ! آقای آندره ویلسون !!! :fearscream:

View attachment 101716

از نظر چهره شناسی روانشناختی به آدم سایکوپتیک میخوره اینا که نظر و بیچارگی دیگران براشون مهم نیست!!!! فقط هرکاری رو میخوان شروع کنن اولش میگم چی به من می ماسه!!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چه نسل دیگه چه صد نسل دیگه مشابه دمو E3 نخواهیم دید فقط بحث کم شدن چهارتا پوشش گیاهی و یـ سری افکت نیست کلا بازی از نظر Scale داون گرید شده و اصلا اون مرحله که توی دمو نشون دادن وجود نداره و فقط واسه شوآف نشون ملت دادن کاری که یوبی سافت با WatchDogs کرد

Anthem E3 vs Retail - Direct Comparison.mp4_20190224_142645.942.jpg

ببین از چه ارتفاعی دایو میزنیم به پایین بعد مقایسه کن با نسخه ی نهایی

Anthem E3 vs Retail - Direct Comparison.mp4_20190224_142352.727.jpg

دور دست نقشه بازی رو ببین که چقدر بزرگه کامل حذف شده فقط و فقط به خاطر گول زدن ملت که چقدر دنیای بازی میتونه بزرگ باشه

Anthem E3 vs Retail - Direct Comparison.mp4_20190224_142513.559.jpg

این بابا اصلا تو بازی نیست !

Anthem E3 vs Retail - Direct Comparison.mp4_20190224_143524.023.jpg

خانم که مثلا خیلی لباس و تیپ خفنی داره جاش رو داده به مدل سمت راستی اصلا آدم خندش میگیره !

در مورد مشکل لودینگ هم بگم که چیزی نیست بشه رفعش کرد لودینگ جزوی از هسته بازی هست و به هیچ وجه نمیشه حذفش کرد کلا از پایه بازی با لودینگ ساخته شده و بخوان جوری بسازنش بدون لودینگ باشه باید از نو بکوبن کد نویسی بازی رو که یـ چیز غیر منطقیه ! کلا موتور بازی نمیتونه OW رو درست هندل کنه اینو هم بزاریم در کنار بحث انلاین بودنش که احتملا تو این مورد هم نتونستن درست پیادش کنن تو بازی تا پی ببریم مشکل ناتوانی تیم موتور بازی بوده تو این مسئله

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
دوستانی که می گن نسل بعد ، یعنی 6 ترافلاپس وان اکس کاملا و بهینه داره استفاده میشه تو این بازی و دیگه کشش نداره ؟!
به نظر من که نه !
سازنده ها سنگ بزرگ برداشتن و اونقدر هم انرژی صرف بهینه کردن بازی نکردن
به نظر من سازنده ملاکش رو میزاره کنسول های پایه و برای مدل های بالاتر فقط رو رزولوشن و فریم ریت کار می کنه
حالا اینکه چرا کنسول پایه رو ملاک میگیره دلیلش اینه که وقتی تفاوت زیاد باشه دارندگان کنسول های پایه، نمیرن سمتش (همه که نمی تونن به خاطر یه بازی، کنسول جدید بخرن) در نتیجه بخشی از مشتریانش رو از دست میده (همین مسئله بین کنسول و pc هم هست)
چه نسل دیگه چه صد نسل دیگه مشابه دمو E3 نخواهیم دید فقط بحث کم شدن چهارتا پوشش گیاهی و یـ سری افکت نیست کلا بازی از نظر Scale داون گرید شده و اصلا اون مرحله که توی دمو نشون دادن وجود نداره و فقط واسه شوآف نشون ملت دادن کاری که یوبی سافت با WatchDogs کرد

View attachment 101986

ببین از چه ارتفاعی دایو میزنیم به پایین بعد مقایسه کن با نسخه ی نهایی

View attachment 101987

دور دست نقشه بازی رو ببین که چقدر بزرگه کامل حذف شده فقط و فقط به خاطر گول زدن ملت که چقدر دنیای بازی میتونه بزرگ باشه

View attachment 101989

این بابا اصلا تو بازی نیست !

View attachment 101991

خانم که مثلا خیلی لباس و تیپ خفنی داره جاش رو داده به مدل سمت راستی اصلا آدم خندش میگیره !

در مورد مشکل لودینگ هم بگم که چیزی نیست بشه رفعش کرد لودینگ جزوی از هسته بازی هست و به هیچ وجه نمیشه حذفش کرد کلا از پایه بازی با لودینگ ساخته شده و بخوان جوری بسازنش بدون لودینگ باشه باید از نو بکوبن کد نویسی بازی رو که یـ چیز غیر منطقیه ! کلا موتور بازی نمیتونه OW رو درست هندل کنه اینو هم بزاریم در کنار بحث انلاین بودنش که احتملا تو این مورد هم نتونستن درست پیادش کنن تو بازی تا پی ببریم مشکل ناتوانی تیم موتور بازی بوده تو این مسئله
به e3 که معلومه نمیرسه، همون موقع هم مشخص بود که همچین چیزی تحویل نمیدن ولی مثلا همچین جزئیاتی رو توی همین دنیای کوچیک شده می بینیم (شخصیت ها هم که دیگه کاریش نمیشه کرد)
در دروغی که گفتن اصلا شکی نیست (متاسفانه)

به هر حال این مسئله ای که گفتم، حدس من بود اینکه صحیح باشه یا نه در آینده مشخص میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر