امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,242
واقعا خوشحالم که اشتباه کردم :D تا باشه از این اشتباهات با جون و دل استقبال می کنم
دیگه من متای اسپایدرمن 86 پیش بینی کردم شد 90 کلی خوشمزه بازی دراورید الان زمان انتقامه :D

تازه اختلافت خیلی بیشتر از این حرفاست
کلا امسال سال خوبی بود انصافا همه راضین و خوشحالB-)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,242
نمرات فعلی با حدود ۴۰ - ۵۰ نقد ثبت شده
نمرات زیادی موندن هنوز ولی به احتمال زیاد توی بازه ۸۸-۹۲ فیکس بشه
View attachment 316329

View attachment 316330
خیلی ها می گفتن با سیستمی که روی پی سی داده قطعا اوضاعش بد می شه اما جالبه از کنسولشم بهتر شده
تازه این در حالی هست که حتی پورت های خوب اکثرا امتیازشون از کنسول با اختلاف کمتر می شدن

• Like
Reactions: all4u

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
برعکس بقیه دوستان، به نظر من این بازی پتانسیل اینو داره که بالای 90 بشه :-"
به نظر میاد رمدی به بازی خیلی مطمئنه و یه سری پیش نمایش ها هم از بازی خیلی تعریف میکردن. برعکس کنترل که به اون صورت عامه پسند نبود (ولی بازی عالی بود در کل)، به نظر میاد منتقدا با یه بازی خطی تر خیلی بیشتر حال کنن.
در کل بازی یه کلکسیون از همه چیز های خوبی هست که رمدی توی 10-15 سال اخیر تست کرده (گیم پلی، میکس لایو اکشن و بازی، گرافیک و مسائل تکنیکی خفن و ...)، و با تجربه ای که کسب کردن راحت میشه انتظار داشت این دفعه دیگه بازیشون به شدت مورد استقبال منتقد ها و ملت قرار بگیره.
:-"

حالا همین دوروبر 90 هم خیلی خوبه

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,436
نام
aliakbar
حالا کار به نقد و امتیازش ندارم ولی "گو بک تو اسلیپ" رو جالب گفته :D
بقیه رو نمیدونم ولی همین تیکه بود که منو عصبی کرد.

بازیهایی مثل استارفیلد که اورهایپ میشن حقشونه تیکه بشنون.
ولی رمدی و بازیهاش نه هایپ خرکی دارن نه اعضای استودیو جهت خاصی پیش میرن.

سایتهایی مثل مترو با مسخره کردن امضای بازی سطح پایین خودشون رو نشون میدن.

آخرین ویرایش:

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
gameinformer: 7.75
:|
این سایت مورد علاقه منه ( شاید مورد علاقه ترین ) و معمولا سایت خیلی خوب و مهربونی هست ، الان عجیبه برام که چرا انقد پایین داده .
به هر حال یکی از سایت هایی هست بالاترین ضریب متا رو داره و احتمالا بیاره پایین متا رو .
سایت قدیمی و بسیار مهمی هست .

چرا رحم کنه؟ تعریف کرده که!

--------

بازی احتمالا متای کنسولیش رو 87 ثابت میشه.
از این سایت بترس و خیلی به این تعاریف نگاه نکن

—————
متا اومد رو ۸۸ از ۳۴ نقد

• Like
Reactions: victor hogo

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,577
دیگه من متای اسپایدرمن 86 پیش بینی کردم شد 90 کلی خوشمزه بازی دراورید الان زمان انتقامه :D

تازه اختلافت خیلی بیشتر از این حرفاست
کلا امسال سال خوبی بود انصافا همه راضین و خوشحالB-)
خودت خوب می دونی بخاطر پیش بینی امتیازات ترول نشدی :D حداقل بذار کوشته انتقام قبلیت کفنش خشک بشه بعد به فکر بعدی باش!

ای کاش این اختلاف مثبت همینطور بیشترو بیشتر بشه من که دارم عشق می کنم سوپرایز فوق العاده ای بود. بقیه موارد اگر ضعفی در برخی نقدها حتی با گفته های قبلی من بهش اشاره شده باشه، با توجه به موارد مثبت زیادی که بهش پرداخته شده؛ این موارد به حاشیه می ره و از نظر من بخاطر نکات مثبت زیادی که داره می شه چشم پوشی کرد
بله فن های سونی راضی، نینتندو فن ها راضی.. بی طرف ها هم راضی!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
نظرم رو 83 بود ولی خیلی خیلی خوشحالم اشتباه پیش‌بینی کردم و امیدوارم دیگه زیر 88 نشه.
خوبه که هنوز بازی های داستان محور خوب رو داریم،چقدر بحث بود راجب مرگ این دست بازیا در اینده....😁

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
800
گرافیک نسخه کنسولی واقعا اذیته. یکی دو تا پچ باید ارائه کنن. گلیچ داره و یجا گیر میفتی و باید سیو ریلود کرد. نور پردازی و سایه زنی‌ها هم اذیت خاص خودش رو داره.
انتظار گرافیک های‌اند PC از نسخه‌ی کنسولی نداشتم ولی انجین‌شون نشون میده برای کنسول بهینه نیست! اگر تکنولوژی FSR وجود نداشت، معلوم نبود با چه مزخرفی طرف باشیم!

گیم‌پلی و داستان بازی قطعا فوق‌العاده‌س و نمره‌ش رو فکر نمی‌کردم اینقدر بشه! من حرفم فقط روی گرافیک بود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,555
نام
سپهر
ما که سن‌مون به گیمر بودن نمی‌خوره ولی آنچه که می‌توانم مقایسه کنم، سال گیمینگ 2023 مابین سال‌های 2004 و 2011 قرار می‌گیرد. اگر راکستدی امسال Suicide Squad رو بیرون می‌داد و متاپرستیک بالای 85 می‌گرفت، می‌تونستیم بگیم که 2023 یادآور سال خارق‌العاده 2011 است.

پ.ن: شدیداً هوس تکرار American Nightmare رو کردم!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
اگر راکستدی امسال Suicide Squad رو بیرون می‌داد و متاپرستیک بالای 85 می‌گرفت، می‌تونستیم بگیم که 2023 یادآور سال خارق‌العاده 2011 است.
اینم بنظرم اینسامنیک جاشو پر کردو 2023 رو تکمیل کرد (در کنار الن ویک)
اون شتی که راکستدی داره میسازه 75 ـم بگیره موفقیت محسوب میشه :-" :D

2023 رسما تبدیل شد به اون سالایی که 10 سال دیگه ازش یاد میکنیم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,555
نام
سپهر
اینم بنظرم اینسامنیک جاشو پر کردو 2023 رو تکمیل کرد (در کنار الن ویک)
اون شتی که راکستدی داره میسازه 75 ـم بگیره موفقیت محسوب میشه :-" :D

2023 رسما تبدیل شد به اون سالایی که 10 سال دیگه ازش یاد میکنیم.

شت رو ساخت، دیس‌بک گرفت و الان داره روش کار می‌کنه؛ راکستدی استودیوی کمال‌گرا و مغروره؛ این نشونه خوبیه برخلاف WB Montreal و گرنه همون شت‌شو را بدون درنظر گرفتن واکنش منفی گیمرها امسال میداد بیرون.

• Like
Reactions: dark souls

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
روزی 100 بار خداروشکر میکنم از زیر دست مایکروسافت اومدن بیرون. اگه روی اپیک گیمز منتشر نمیکردن قطعا دی وان میخریدمش ولی حیف اپیک گیمز واقعا لانچر تو مخی داره

• Like
Reactions: S0lid Snake

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
شت رو ساخت، دیس‌بک گرفت و الان داره روش کار می‌کنه؛ راکستدی استودیوی کمال‌گرا و مغروره؛ این نشونه خوبیه برخلاف WB Montreal و گرنه همون شت‌شو را بدون درنظر گرفتن واکنش منفی گیمرها امسال میداد بیرون.
آخه مشکل اینه که اون شت ذاتا کانسپ جالبی نداره. اون وصله واسه چسبوندن به راکستدی زیادی ناجوره. متاسفانه احساس می‌کنم به زور داده شده به خوردشون و الانم خیلی از اون اعضای کلیدی دیگه نیستن تو استودیو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر