امتیازات و نمرات Pro Evolution Soccer 2011

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
pes2011logo1.jpg

با سلام ،

Meristation:7.5\10

Gameblog.fr :8\10

Videogameszone.de : 8.6\10

میانگین : 83

ظاهرا دعوا پیش اومده!:دی
یکسری ها از فیفا لذت میبرند یکسری ها هم از استیل PES لذت میبرند، پس خواهشا دوستان عزیز، فن بوی های FIFA ، بیخیال این تاپیک شید، فکر کنید این تاپیک وجود نداره اصلا:)

یک سوال واسم پیش اومده ...

اینجا همه EDGE میخونن که انقدر خوب میشناسنش ؟ بگید از کجا میگیرید ما هم بگیریم کمی باهاش آشنا بشیم !:)
متوجه نیستی من چی می گم؟می گم همه می دونن edge تو نمره دادن سختگیره.

متوجه نیستی من چی می گم؟می گم همه می دونن edge تو نمره دادن سختگیره.

نه عزیز من با شخص خاصی نبودم ، کلی گفتم که ببینم EDGE اصلا کیه ؟

• Like
Reactions: ^_GHOST_^
. نه عزیز من با شخص خاصی نبودم ، کلی گفتم که ببینم EDGE اصلا کیه ؟

من يه شماره ازش خريدم يه صفحه نقد مينويسه از بازی بعد اون آخر متن خيلی کوچيک يه عدد ميزنه!

معمولاً 6 ميده :دی

یک سوال واسم پیش اومده ...

اینجا همه EDGE میخونن که انقدر خوب میشناسنش ؟ بگید از کجا میگیرید ما هم بگیریم کمی باهاش آشنا بشیم !:)
Pro Evolution Soccer 2011 Review | Edge Magazine
در مورد اعتبار GS و IGN همین بس که پربیننده ترین سایتهای گیم دنیا هستند. در مورد مجله ها من جایی رو نمیشناسم که آمار دقیقی بده ولی طبق شنیده ها و خونده هام (!) Edge جزو معتبرترین مجله های گیم دنیا هست و نظر خودم هم اینه که کمتر از هر رسانه ی گیم دیگه ای جوگیر میشه.
البته هر کس باید ببینه که چه سلیقه ای بهش میخوره. اونم تو سبکهای مختلف فرق میکنه. مثلا یه سایتی یه سبکی رو خوب نقد میکنه اما یه سبک دیگه رو نه.
والا یه بار Times گفته بود که مجله های معتبر و پرفروش بازی اینا هستن (ترتیب نداره) :

Edge
Game Informer
OXM
OPM
PC Gamer
بله. کلا اسم اینا رو بیشتر از بقیه رو هم میشنویم. اون جملات رو در مورد اعتبار گفتم چون این چند وقته تو تاپیکهای مختلف این بخش زیاد میدیدم که به اعتبار GS و IGN و Edge گیر میدن.
نکته اینه که Edge بر خلاف خیلی از نشریات، ارزش نمره ها رو حفظ کرده!
یعنی وقتی به یه بازی میده 7 یعنی اون بازی خوبه! یا میده 8 یعنی عالیه. ولی انقدر سایتهای دیگه کیلویی نمره دادن که جدیدا نمره 7 یا 8 ناامید کننده محسوب میشه!!
یکی از منظورهای من از اینکه کمتر از بقیه جاها جوگیر میشه همینه.

آخرین ویرایش:
Pro Evolution Soccer 2011 Review | Edge Magazine
در مورد اعتبار GS و IGN همین بس که پربیننده ترین سایتهای گیم دنیا هستند. در مورد مجله ها من جایی رو نمیشناسم که آمار دقیقی بده ولی طبق شنیده ها و خونده هام (!) Edge جزو معتبرترین مجله های گیم دنیا هست و نظر خودم هم اینه که کمتر از هر رسانه ی گیم دیگه ای جوگیر میشه.
البته هر کس باید ببینه که چه سلیقه ای بهش میخوره. اونم تو سبکهای مختلف فرق میکنه. مثلا یه سایتی یه سبکی رو خوب نقد میکنه اما یه سبک دیگه رو نه.

والا یه بار Times گفته بود که مجله های معتبر و پرفروش بازی اینا هستن (ترتیب نداره) :

Edge
Game Informer
OXM
OPM
PC Gamer

نکته اینه که Edge بر خلاف خیلی از نشریات، ارزش نمره ها رو حفظ کرده!
یعنی وقتی به یه بازی میده 7 یعنی اون بازی خوبه! یا میده 8 یعنی عالیه. ولی انقدر سایتهای دیگه کیلویی نمره دادن که جدیدا نمره 7 یا 8 ناامید کننده محسوب میشه!!

از نظر مجلات من شنيدم gameinformer معتبر ترين مجله گيم دنياس!

دقت هم بکنيد هميشه اوّلين پيش نمايش ها و اطلاعات اساسی از بازيها تو اين مجله منتشر ميشه!

• Like
Reactions: Bayonetta
OMG!LOL در حد بوندس لیگادوستان خواستن امضاااااااکنند این پست را!همین مونده بود edge معلوم الحال بشه.
چه توسط افراد معلوم الحال دیگه ( مثل مجله Edge ) امضا بشه چه نشه . فرقی تو اصل ماجرا ایجاد نمی کنه . عرض کردم سایتی که به بازی مثل MGS 4 نمره 8 می ده !! مشخصه در چه وضعیتی به سر می بره . در حالی که اگه به سخت گیری باشه مسلما نمی تونه به بازی هایی مثل ماریو امتیاز کامل بده !! ( البته در بزرگ بودن سری بازی ماریو شکی وجود نداره ) ولی وقتی به این بازی امتیاز کامل می ده این قضیه ای که برخی دوستان در مورد Edge مطرح می کنن که این سایت ارزش نمره ها رو حفظ می کنه !! زیر سوال می ره . در مورد سخت گیر بودن هم گیم اسپات توی همه سایت ها زبانزد عام و خاص هست . ولی یک سخت گیری معقولانه داره . نه مجله ای که به بازی هایی مثل MGS 4 می ده 8 و به کیلزون 2 می ده 7 :)):)) البته امتیاز خوشحال دیگه زیاد داره که الان خاطرم نیست .
اتفاقا به نظر من امتیازاتش به جا و خوب بوده KZ2 که 8 هم زیادیش بود با کنترل مسخره و رواعصابش به شخصه R2 رو خیلی سرتر از KZ2 میدونم(از لحاظ گیم پلی)
100 درصد !! شما درست می گی ! فقط بازی که روی 30 فریم ریت اجرا می شه و Anti Aliasing هم نداره و افت فریم داره باید نمره خوب از این مجله بگیره =)) و ازش الهه بسازن ! همون بهترین FPS کنسولی تاریخ رو می گم :) کیلزون 2 هم با اون AI عالی و فیزیک فوق العاده و گرافیک مثال زدنی و اکشن بی وقفه باید 7 بگیره !! و رسیستنس 2 هم ازش سر تره !

پ.ن : اگه اشتباه نکنم Edge به بازی بایونتا هم امتیاز کامل داده بود . اگه می شه یکی از دوستان حامی این مجله اعلام کنند که MGS 4 در سبک خودش چی کم داشت که باید 8 می گرفت تا ارزش نمره 10 حفظ می شد . ولی بایونتا امتیاز کامل از این مجله گرفت و توجهی به حفظ ارزش نمره ها نکرد !! این مسئله در مورد ماریو و Little big planet هم صدق می کنه !!

آخرین ویرایش:
  • Like
آقا اساسا مگرشما میزان حس حالتون با امتیاز نسبت به یک بازی عوض میشه هرچی هم بگیره تا خودتون بازی نکنید هیچ نتیجه ای نمیشه گرفت ولی چیزی که معلوم هست و نمیشه زیرش زد ign بدون جهت گیری نمره نداده به این بازی چون اگر توجه کنید همیشه pes چه دمو هاش و چه خبراش اولین جایی که میاد ign هست پس نشون میده که این دو با هم رابطه خوبی دارن

• Like
آقا اساسا مگرشما میزان حس حالتون با امتیاز نسبت به یک بازی عوض میشه هرچی هم بگیره تا خودتون بازی نکنید هیچ نتیجه ای نمیشه گرفت ولی چیزی که معلوم هست و نمیشه زیرش زد ign بدون جهت گیری نمره نداده به این بازی چون اگر توجه کنید همیشه pes چه دمو هاش و چه خبراش اولین جایی که میاد ign هست پس نشون میده که این دو با هم رابطه خوبی دارن

FiFA اصلا" برای اماتور ها پیشنهاد نمی شه ..
الان چه ربطی داشت اين دو پست به نمره IGN?

• Like
Reactions: mehdihoo
چه توسط افراد معلوم الحال دیگه ( مثل مجله Edge ) امضا بشه چه نشه . فرقی تو اصل ماجرا ایجاد نمی کنه . عرض کردم سایتی که به بازی مثل MGS 4 نمره 8 می ده !! مشخصه در چه وضعیتی به سر می بره . در حالی که اگه به سخت گیری باشه مسلما نمی تونه به بازی هایی مثل ماریو امتیاز کامل بده !! ( البته در بزرگ بودن سری بازی ماریو شکی وجود نداره ) ولی وقتی به این بازی امتیاز کامل می ده این قضیه ای که برخی دوستان در مورد Edge مطرح می کنن که این سایت ارزش نمره ها رو حفظ می کنه !! زیر سوال می ره . در مورد سخت گیر بودن هم گیم اسپات توی همه سایت ها زبانزد عام و خاص هست . ولی یک سخت گیری معقولانه داره . نه مجله ای که به بازی هایی مثل MGS 4 می ده 8 و به کیلزون 2 می ده 7 :)):)) البته امتیاز خوشحال دیگه زیاد داره که الان خاطرم نیست .

100 درصد !! شما درست می گی ! فقط بازی که روی 30 فریم ریت اجرا می شه و Anti Aliasing هم نداره و افت فریم داره باید نمره خوب از این مجله بگیره =)) و ازش الهه بسازن ! همون بهترین FPS کنسولی تاریخ رو می گم :) کیلزون 2 هم با اون AI عالی و فیزیک فوق العاده و گرافیک مثال زدنی و اکشن بی وقفه باید 7 بگیره !! و رسیستنس 2 هم ازش سر تره !

پ.ن : اگه اشتباه نکنم Edge به بازی بایونتا هم امتیاز کامل داده بود . اگه می شه یکی از دوستان حامی این مجله اعلام کنند که MGS 4 در سبک خودش چی کم داشت که باید 8 می گرفت تا ارزش نمره 10 حفظ می شد . ولی بایونتا امتیاز کامل از این مجله گرفت و توجهی به حفظ ارزش نمره ها نکرد !! این مسئله در مورد ماریو و Little big planet هم صدق می کنه !!
من دیگه با شما بحث نمی کنم چون دقیقا معلومه نمی دونید چی دارید می گید!نمره ی 7 Edge یعنی بازیه خوبه ولی شاهکار نیست.ببین خیلی وقت قبل که منتقد ها درست و حسابی بودن,همه ی نمرات اینجوری.منتها بیشتر سایت ها حو گیر شدن نمرات رفت بالا ولی EDGE همون روش قبلی را ادامه داد!
باز هم LOL!الان داشتید سخت گیری GS و EDGE را مقایسه می کردید!
اصلا یه جیزی,این EDGe ابله بیشعور!همه ی مجله ها که اینطور نیستن.بجز IGN(که به طرز عجیبی یهو الان بین ایرانی های pes باز پرطرفدار شد)دیگه یه سایت پیدا کن به فیفا پایین تر داده باشه.میانگین هم که گویا هست.اصلا یه چیزی,اگر همین ign هم نمره کم می داد,شما مگه فیفا بازی می کردید؟خوب تموم شد دیگه.بحث بی فایده هست.

• Like
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or