امتیازات شما به مافیا 2

امتیازات شما به mafia2

• مجموع رای دهنده‌ها
    233

ARTIZ

کاربر سایت
Apr 24, 2010
3
نام
ali
نمی دونم ولی اگه باورتون نمیشه عکساشو براتون میذارم
در کل که هرچی بود خیلی وحشتناک بود تو این بازی.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
با اینکه قبلا 8.5 داده بودم ولی یه کم دیگه که بازی کردم دیدم کم دادم و الان 9 دادم.جدا اگه اخرشو یه کم قشنگتر تموم میکردن یه شاهکاری میشد واسه خودش

LARS

کاربر سایت
Sep 11, 2010
2
8
تازه شاید اینم زیاد باشه...
خداییش حیف نبود mafia 1؟
در یک جمله میتونم بگم که تو این مدت طولانی که وقت داشتن خیلی بهتر از اینها میتونستن رو این بازی کار کنن...

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام
من به این بازی نسخه XBOX360 نمره 6 میدم
واقعاً مافیا 1 الانم اگه بازی کنم به 9 یا 10 میدم . مرحله هاش متنوع تر بود و زمان خودش گرافیکش فوق العاده بود . یادمه اون موقع که بازی می کردم هیچ بازییی بهتر ازش ندیدم .
تو 2 ، کلی باگ گرافیکی ، OPEN WORLD مسخره ، همه مرحله هاش عین هم .
البته این نظر منه ، یه دوستام که عاشق این بازی شده !!!

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
؟!

سلام
من به این بازی نسخه XBOX360 نمره 6 میدم
واقعاً مافیا 1 الانم اگه بازی کنم به 9 یا 10 میدم . مرحله هاش متنوع تر بود و زمان خودش گرافیکش فوق العاده بود . یادمه اون موقع که بازی می کردم هیچ بازییی بهتر ازش ندیدم .
تو 2 ، کلی باگ گرافیکی ، OPEN WORLD مسخره ، همه مرحله هاش عین هم .
البته این نظر منه ، یه دوستام که عاشق این بازی شده !!!
کدوم باگ گرفیکی منظورته؟ :|
open world هم اصلا نمیشه گفت. هدف سازنده اصلا open world نبوده. واضحه که وقتی chapter بندی شده نشون میده آزادی نداری...
6 فکر می کنم خیلی بی انصافی باشه. احتمالا برای تو اصلا داستان ملاک نیست و فقط skip می کنی و میری جلو و با گیم پلی حال می کنی یا فقط می خوای سریع بازی تموم شه.
اتفاقا مراحل و داستان دارای تنوع و خیلی خوب بود.
فقط موسیقی بازی خیلی عالی کار شده بود. که نمره ی زیر 9 نمیشه داد.
صدا گذاری هم خیلی خوب بود. دقیقا همه چیز به جا بود و این هم زیر 9 نمیشه داد.
گیم پلی هم از تفنگ و کاور گرفته تا جزئیات دیگر و رانندگی و قبض جریمه تقریبا قابل قبول بود و با در نظر گرفتن آن مجله های مسخره زیر 8 غیر معقول است.(فقط این مجله های Pb خیلی بیخود بود‌:|)
داستان بازی خیلی تاثیر گذار بود. تقریبا احساسات آدم کاملا باهاش درگیر می شد. یک داستان کاملا زیبا را شاهد بودیم. این هم زیر 9 دیگر فاجعه است!
گرافیک هم قابل قبول بود. مخصوصا چهره های شخصیت ها به خوبی کار شده بود. زیر 8 نمره ی قابل قبولی نیست.
موندم 6 رو از تاثیر کدوم موضوع داده ای ..
تو زمان الآن و دنیای مافیفایی نزدیک ترین بازی تا اون جایی که یادم میاد god father 2 بود.
یادمه به این god father2 یکی از مجله های فارسی نویس نمره ی بالای 6 داد!!(حدود 6.5)
نکنه god father 2 خوب بود؟؟؟؟‌
کلا بازی رضایت بخش بود.

آخرین ویرایش:

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
کدوم باگ گرفیکی منظورته؟ :|
open world هم اصلا نمیشه گفت. هدف سازنده اصلا open world نبوده. واضحه که وقتی chapter بندی شده نشون میده آزادی نداری...
6 فکر می کنم خیلی بی انصافی باشه. احتمالا برای تو اصلا داستان ملاک نیست و فقط skip می کنی و میری جلو و با گیم پلی حال می کنی یا فقط می خوای سریع بازی تموم شه.
اتفاقا مراحل و داستان دارای تنوع و خیلی خوب بود.
فقط موسیقی بازی خیلی عالی کار شده بود. که نمره ی زیر 9 نمیشه داد.
صدا گذاری هم خیلی خوب بود. دقیقا همه چیز به جا بود و این هم زیر 9 نمیشه داد.
گیم پلی هم از تفنگ و کاور گرفته تا جزئیات دیگر و رانندگی و قبض جریمه تقریبا قابل قبول بود و با در نظر گرفتن آن مجله های مسخره زیر 8 غیر معقول است.(فقط این مجله های Pb خیلی بیخود بود‌:|)
داستان بازی خیلی تاثیر گذار بود. تقریبا احساسات آدم کاملا باهاش درگیر می شد. یک داستان کاملا زیبا را شاهد بودیم. این هم زیر 9 دیگر فاجعه است!
گرافیک هم قابل قبول بود. مخصوصا چهره های شخصیت ها به خوبی کار شده بود. زیر 8 نمره ی قابل قبولی نیست.
موندم 6 رو از تاثیر کدوم موضوع داده ای ..
تو زمان الآن و دنیای مافیفایی نزدیک ترین بازی تا اون جایی که یادم میاد god father 2 بود.
یادمه به این god father2 یکی از مجله های فارسی نویس نمره ی بالای 6 داد!!(حدود 6.5)
نکنه god father 2 خوب بود؟؟؟؟‌
کلا بازی رضایت بخش بود.

اگه هدف سازنده ها open world نبوده پس چرا هر جا خواستی میتونی بری؟!!
درسته نمره ی 6 کمه اما 9 هم یه کم زیاده.فکر کنم 8 کافی باشه.

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
اگه هدف سازنده ها open world نبوده پس چرا هر جا خواستی میتونی بری؟!!
درسته نمره ی 6 کمه اما 9 هم یه کم زیاده.فکر کنم 8 کافی باشه.
مگه به هر بازی که بتونی هر جا بری می گن open world?
آره... 8 و 8.5 نمره هایی عادلانه است..

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
من نگفتم داستانش بده ، اتفاقا خوبه داستانش ...
همه ی فیلم هاشم دیدم . . .
وقتی کاور می گرفتی خیلی وقتا تفنگش میرفت تو پاش و ایراد داشت
موسیقیشم خوب بود
یه چیزی که خیلی تو ذوقم زد این بود که وقتی مثلا در خونه را باز می کردی ، صفحه سیاه میشد و دوباره میومد
کلا من سلیقم این بود که گفتم
اگه بده ببخشید :-/

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
!?

من نگفتم داستانش بده ، اتفاقا خوبه داستانش ...
همه ی فیلم هاشم دیدم . . .
وقتی کاور می گرفتی خیلی وقتا تفنگش میرفت تو پاش و ایراد داشت
موسیقیشم خوب بود
یه چیزی که خیلی تو ذوقم زد این بود که وقتی مثلا در خونه را باز می کردی ، صفحه سیاه میشد و دوباره میومد
کلا من سلیقم این بود که گفتم
اگه بده ببخشید :-/
اون مشکل کاور برای من خیلی کم پیش اومد و این هم طبیعی شده دیگه! من خیلی وقته بازی می بینم که از این مشکلات داره...
اون صفحه سیاه و اینا رو نمدونم من چنین مشکلی رو ندیدم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نمره من 6.5 هست بازی نسبت به هایپ سنگینش عملا جز یه عنوان خطی با یه گرافیک از رده خارج چیز دیگه ای نبود خصوصا اون چپتر 14 که باید صندوق مغازه ها رو خالی کنیم اوج فاجعه بود اونجا به هرحال بازی که قبل از عرضش یه عده سعی داشتن با جی تی ای مقایسش کنن چیزی جز یه عنوان خیلی معمولی نبود

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من بهش 7 دادم که بیشتر هم ارزش نداره.....[-(
بعد این همه انتظار و ادعا این بود....:-w
بیشتر شبیه درایور بود تا مافیا....کل بازی داشتم رانندگی میکردم....[-x
1.رادیو هاش آهنگ تکراری خیلی پخش میکرد......:walkman:
2.بازی پر از باگ بود....:wallbash:
3.گیم پلی بخش اکشن بازی ضعیف بود ولی در عوض روی بخش رانندگی خوب کار کرده بودند...:gunner:
4.هوش مصنوعی خیلی ضعیف:sick:

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
نمره من 6.5 هست بازی نسبت به هایپ سنگینش عملا جز یه عنوان خطی با یه گرافیک از رده خارج چیز دیگه ای نبود خصوصا اون چپتر 14 که باید صندوق مغازه ها رو خالی کنیم اوج فاجعه بود اونجا به هرحال بازی که قبل از عرضش یه عده سعی داشتن با جی تی ای مقایسش کنن چیزی جز یه عنوان خیلی معمولی نبود
بحث سر نمره نمیکنم چون بعضیا این قدر تخصصی کار می کنن(ما که احساسی کار می کنیم..) اصلا جای بحثی رو نمیذارن.:|
والا این هایپ سنگین رو متوجه نشدم.
عنوان خطی دقیقا بر عکس حرف بقیه است!(عنوان خطی یعنی sandbox یا openworld نیست! درصورتی که اکثرا موافق این هستند که بازی گیم پلی غیر خطی دارد!) بازی نه خطی است و نه غیر خطی... یک sandbox هم نمیشه به حساب آورد...(اصلا یک sandbox کاملی نیست) اصلا خود سازندگان بازی هم اصراری بر این قضیه ندارند و هیچ گونه تاکیدی از همان mafia1 در رابطه با openworld و از این جور مسائل نکردند.
گرافیک از زده خارج جای خود دارد... اول باید ببینیم گرافیک از رده خارج چیه... من که کاملا راضی بودم.
چپتر14 هم یه تنوع بود و کلا برای من 10 دقیقه هم نشد(کلا 3 تا مغازه تفنگ فروشی+اون پول بازنشستگی درک...) من دیگه نمیدونم چیش خسته کننده بود...
مقایسه کردن یه عده با عنوانی مثل GTA یک پدیده ی کاملا غلط است. اگر مشکلی در این زمینه که بازی مثل هم چین اسامی هست بحث جدایی دارد.
یعنی حرف تو طوری زده شده که داری مقایسه می کنی با GTA این بازی رو و می گی که اصلا در حد مقایسه نیست این بازی...!
من بهش 7 دادم که بیشتر هم ارزش نداره.....[-(
بعد این همه انتظار و ادعا این بود....:-w
بیشتر شبیه درایور بود تا مافیا....کل بازی داشتم رانندگی میکردم....[-x
1.رادیو هاش آهنگ تکراری خیلی پخش میکرد......:walkman:
2.بازی پر از باگ بود....:wallbash:
3.گیم پلی بخش اکشن بازی ضعیف بود ولی در عوض روی بخش رانندگی خوب کار کرده بودند...:gunner:
4.هوش مصنوعی خیلی ضعیف:sick:
بعد این همه انتظار و ادعا این بود؟؟ نه، نکنه GodfatherII خوب بود؟ من نمیدونم هر کسی حداقل هر چی بگه اینو حداقل میگه ارزش یه باز تموم کردن داره! حالا تو بازی می کنی و انگاری مثل شکنجه است... عجب...
خب به سازنده می گیم بازی ها رو برای یه سری نسخه ی exclusive بسازه که کلا map اندازه 100 قدم باشه... :|
والا برای من که خیلی سریع پیش می رفت مخصوصا سرعت ماشین ها هم خوب بود.
این پاسخ ها رو به ترتیب شماره می ذارم.
1) این حرفت که کاملا جوابش مشخصه! من نتونستم تمام آهنگا رو گوش بدم بعد حالا میگی تکراری؟؟ جالبه..
سه تا شبکه به همراه این همه آهنگ.
delta radio
19 آهنگ 1940
20 آهنگ 1950

empire centeral
21 آهنگ 1940
26 آهنگ 1950
empire classic
13 آهنگ 1940
23 آهنگ 1950
این همه آهنگ رو گوش دادی و تکراری شده در حدی که خیلی هم تکراری دیگه بوده!!
بیخود نیست میگی بازی شبیه درایور هست تا مافیا، چون احتمالا از اول بازی تو تا آخرش تو ماشین بوده داشتی رانندگی می کردی...:|:d
به راحتی می تونم بگم موسیقی بازی یکی از بهترین موسیقی های همین امسال بود.
بازی پر از باگ بود والا من نمدونم ولی من کلا چند تا باگ دیدم که دو برابر هم کنیم فکر نکنم بتونم بگم خیلی دیدم!
رانندگی خوب رو میشه گفت ولی قابل رضایت بود چون چیز خاصی هم نداشت(مثلا بنزین و از این کارا استفاده ی خاصی نداره.. مگر در شرایط خاص)
گیم پلی بازی هم خوب بود. از سیستم کاور گرفته تا انواع تفنگ ها رضایت بخش بود. کلا گیم پلی رو از تقسیم بندیت متوجه نشدم(مثلا اگر یه بخش اکشن هست بعدی چیه؟؟ اکشن یعنی حرکت- کنش؛گیم پلی هم کلا حرکته دیگه...!)
هوش مصنوعی ضعیف که نمی تونم بگم. همین هوش مصنوعی پلیس برای من خیلی عذاب آور بود! این قدر از این ور آن ور رد می شدم تا هوش مصنوعی یه اشتباهی کنه و ولم کنه!! اگر از این قوی تر بود که هیچی chapter 10 هم نمی رسیدیدم!
کلا هوش مصنوعی هم کفایت کرد. یعنی در تمام زمینه شاهد یک هوش خوبی بودم.
حالا بحث رو نمی خوام گسترده تر کنم... وگرنه باز هم بگین پایداری می کنم. :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
پست بالا رو نقل قول نکردم چون طولانی بود....:bash:
god father 2 که افتضاح بود ولی ربطی به مافیا نداره....(:|
در مورد نکات مثبت بگم که من 7 رو بخاطر همون ها دادم.......o:-)
در مورد رانندگی بگم که مجبور بودم چون فقط باید از اینور مپ میرفتم اونور مپ....:hurted1:
در مورد تعداد آهنگ ها من چیزی نگفتم و فقط گفتم آهنگ تکراری خیلی پخش میکرد....(اینم میشه باگ حساب کرد):surrender:
در مورد باگ هم من اصلا نظرم در مورد گرافیک نبود و اشتباه در آبجیک ها بود....:smoke:
مثلا یه باید میرفتم زنگ یه خونه رو میزدم ولی تا وقتی رفتم اونجا در و باز کرد و رفت توی خونه....من هم هر کاری کردم نفهمیدم داستان چیه وقتی دستگاه رو خاموش کردم دوباره اومدم فهمیدم داستان چی بوده و چه باگ مسخره ای بوده...:wallbash:
یا مثلا یه مرحله دیگه باید یه جنازه رو مینداختم توی صندوق عقب ماشین و تا جایی میرفتم ولی بار اول که رفتم اصلا جنازه وجود نداشت...این هم به همون روش فهمیدم داستان چیه...:cool:
و چند تا مورد دیگه که واقعا خیلی بده که توی یه همچین بازی اتفاق بیفته....:sick:
در مورد هوش مصنوعی بگم که مثلا من جلوش دشمن هام وایستاده بودم یارو از بقلم رد میشد میرفت انگار نه انگار که من اونجام....:punish:
به نظر من اگه اسم بازی این بود خیلی بهتر میشد... :demo:Driver Story

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر