امتیازات بازی The Order: 1886

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,996
نام
مهدی
87136612793838055436.jpg

پلتفرم: PS4
سازنده: Ready At Dawn
تاریخ عرضه: February 20, 2015
The Order: 1886 اولین امتیارش رو از یک مجله فرانسوی دریافت کرد.

Gameplay:
بسیار ساده ولی با صحنه‌های اکشن موثر، QTE های زیاد و برخی مراحل مخفیانه ضعیف.

Graphics:
بافت ها با بالاترین کیفیت، افکت‌هایی که مغزتون رو منفجر می‌کنه و همچنین انتقالی بین gameplay و cutscene صورت نمی‌گیره.

Sound:
بسیار خوب؛ دیالوگ‌ها و feedback اسلحه‌ها.

Duration:
تقریبا 7 ساعت، بدون عجله بازی کردن، که کمی کوتاه هست. ( cutscene ها هم نصف این مدت زمان رو در بر می‌گیره.)

Global:
یک عنوان دوست داشتنی، که بین یک فیلم و بازی قرار داره. بعضی‌ها می‌تونن اون نیمه موفق یا نیمه ناموفق خطاب کنند، بستگی به علاقه و سلیقه شما داره.

امتیاز کلی:

15/20
Daily Star - 5/5
Gamepur - 9.5/10
GamePlane - 8.9/10
Heavy.com - 8.8/10
OnPSX - 7.5/10
7/10 - FalconKickGaming
Forbes - 6.5/10
Crave Online - 6/10
IGN - 6.5/10
Videogamer - 6/10
Gameblog - 3.5/5
Polygon - 5.5/10
Hardcore Gamer - 2.5/5
Eurogamer Italy - 80/100
Everyeye.it - 80/100
XGN - 70/100
Giant Bomb - 2/5
Push Square - 6/10
Gamereactor Sweden - 6/10
Metro - 4/10

Playstation Universe - 7.5/10
Gamespot - 5/10
Gamesradar - 5/10
Kutako - No
GameInformer - 7.75/10
Insidegamer.nl (dutch) - 8/10
IGN Germany - 7/10
IGN Italy - 7.9/10
Shacknews - 8/10
N4G - 8.5/10
New Game Network - 7/10
Everyeye.it - 8/10
Multiplayer.it - 7.8/10
Gamereactor Norway - 9/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 6/10

Canadian Online Gamers - 8.6/10
Digital Spy - 6/10
Games Village.it - 8/10
Gametrailers - 8.2/10
Vandal - 7/10
Gamer.nl - 8/10
6.5/10 - Jim Sterling
Gamereactor Germany - 7/10
Playstation Universe - 7.5/10
USgamer - 3/5
GamesBeat - 70/100
TheHDRoom - 3.9/5
WeGotThisCovered - 3/5
Play UK - 81/100
Level7.nu - 80/100
3DJuegos - 60/100
TheSixthAxis - 70/100
God is a Geek - 75/100
GamingTrend - 95/100
Canadian Online Gamers - 86/100
Game Over Online - 85/100

DualShockers - 8.5/10

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: Destro

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من قطعا بازيش نكردم و اين نمرات هم خيلي بنظرم كمتر از توقعاته! هرچند نمايش ها خيلي نويد شاهكار نميداد بنظرم ولي اين اواخر هايپ خيلي رفته بود بالا! بنظرم بياين هايپ كمتر كنيم! خيلي اخرش اعصاب خورد ميشه!!

كسي از دوستمون آرنولد خبري نداره؟؟؟

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
821
نام
رضا
خود استودیو سازنده به جهنم اون سانتا مونیکا که به این ناقص الخلقه ها مشاوره و کمک میکرد چه کاریدمیکرد این چند وقته؟
فک کنم از اسم سانتا به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده شده.
در ضمن تقصیرسونی هست که بازی به این فلاکت افتاد.میاد دست هر ننه قمری بازی میده میسازن اخرش این میشه دیگه.متای 66 یعنی بازی ضعیف هستش.
من خودم فن سونی هستم ولی نمیشه حقیقت رو کتمان کرد
دوست عزيز متاي 66 ضعيف نيست بلكه نسبتا خوبه. چند سال پيش گيم اسپات از 1 تا 10 امتيازا رو رتبه بندي كرد. كه 1- 4 رو يادم نمياد ولي 4-5 poor (ضعيف) 5 -6 medicore (متوسط) 6-7 fair (نسبتا خوب) 7-8 good (خوب) 8-9 great (عالي) 9-9.5 super b (شاهكار) 9.9 -9.5 super a(شاهكار ) و 10 هم perfect يا بي نظير بود. كه اوردر امتيازاش تو رده نسبتا خوب هستش يعني بازي ارزش يه بار امتحان كردنو داره . ولي چيزي كه مشخصه خيليلا از جمله خودم انتظار نمرات بين 8 - 8.5 رو داشتم كه تو ذوقم خورد ولي باز تهيه اش ميكنم.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
پیش بینی متای پایین 70-75 رو میکردم ... ولی نه دیگه 60-65 ... به هر حال من یکی که مدتیه متا رو دایورت کردم ... (چون واقعا سیستم نا کار امدیه)

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوست عزيز متاي 66 ضعيف نيست بلكه نسبتا خوبه. چند سال پيش گيم اسپات از 1 تا 10 امتيازا رو رتبه بندي كرد. كه 1- 4 رو يادم نمياد ولي 4-5 poor (ضعيف) 5 -6 medicore (متوسط) 6-7 pair (نسبتا خوب) 7-8 good (خوب) 8-9 great (عالي) 9-9.5 super b (شاهكار) 9.9 -9.5 super a(شاهكار ) و 10 هم perfect يا بي نظير بود. كه اوردر امتيازاش تو رده نسبتا خوب هستش يعني بازي ارزش يه بار امتحان كردنو داره . ولي چيزي كه مشخصه خيليلا از جمله خودم انتظار نمرات بين 8 - 8.5 رو داشتم كه تو ذوقم خورد ولي باز تهيه اش ميكنم.

*انگار مثلا بازی هایی که بالای 8 میگیرند خیلی شاهکار هستند که دلمون را به بازی 6 خوش کنیم.
*بازی که زیر 7 بگیره باید انداخت سطل اشغال.
90 درصد سایت ها کلا زیر 6 نمیدند

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب حالا که embargo تموم شد من impression خودم رو از بازی میگم.

نکته اول اینه که این بازی تو طراحی هنری، فضا سازی، اتمسفر و گرافیک کوچکترین نقصی نداره. عالیه. هیچ بازی تو این نسل به گرد پاش هم نمیرسه.
اما تو مبحث level design و gameplay ـه که فرق یه سازنده مثل ND با RAD مشخص میشه. گیم پلی هیچ عمق خاصی نداره، بازیکن به چالش کشیده نمیشه، اسلحه ها هم هر جا بازی بخواد در اختیار میذاره و هر جا بخواد ازت میگیره، به همین سادگی. البته گیم پلی تو چند صحنه از یکنواختی در میاد ولی خب تعدادشون زیاد نیست. در واقع ضعف تو بخش گیم پلی بیشتر به نظر تنبلی سازنده میاد تا ناتوانیش، یکم اگه تلاش بیشتری میکردن میتونستن خیلی بیشتر از پتانسیل بازی استفاده کنن.
طراحی مراحل هم که مال زمان PS2 ـه، بله PS2. دیگه زمان اینجور مراحل که تو یه راه روی تنگ و باریک میری جلو تموم شده. یا اینکه یه روی یک پل بیخود و بی دلیل پر از کاورهای شنی باشه.

با این وجود باید بگم که به نظر من تمام این نمراتی که زیر 7 هستن از سر جوگیری منتقدهاست و نمره واقعی این بازی نیست.

توصیه میکنم خودتون بازی کنید و الکی خودتون رو از بازی ها به خاطر نمره منتقدها محروم نکنید.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,698
نام
علی
انتظار چنین نمره ای رو نداشتم ولی انصافا منتقدا تو نسل جدید خیلی سخت گیر شدن و انتظار چیزهای متفاوتی رو دارن
اما به نظرم به عنوان اولین بازی AAA این استدیو اونم رو اولین تجربه روی ps4 نا امید کننده نیست.به نظرم اگه همین گروه رو یه مقداری بزرگتر کنن با چنتا مهندس و طراح از استدیو های بزرگ دیگه تو بازی بعدیشون میتونن جبران کنن چون پتانسیلش دیده میشه

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
821
نام
رضا
*انگار مثلا بازی هایی که بالای 8 میگیرند خیلی شاهکار هستند که دلمون را به بازی 6 خوش کنیم.
*بازی که زیر 7 بگیره باید انداخت سطل اشغال.
90 درصد سایت ها کلا زیر 6 نمیدند
حرف شما درست ولي هميشه استثناهايي هم هستند مثل evil 6 كه انصافا با تمام ضعفي داشت ولي ارزش يه بار امتحان كردنو داشت. در كل منتقد اصلي خود ماييم كه بايد ببينيم از بازي خوشمون مياد يا نه :d راستي من و شما تقريبا همشهريم من بابليم. ولي فعلا شهر ديگه كار ميكنم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,728
نام
Ebrahim
توصیه میکنم خودتون بازی کنید و الکی خودتون رو از بازی ها به خاطر نمره منتقدها محروم نکنید.

حرف دلمو زدی آقا کیوان دمت گرم متا متا متا ول کنید بابا این متا رو

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خب حالا که embargo تموم شد من impression خودم رو از بازی میگم.

نکته اول اینه که این بازی تو طراحی هنری، فضا سازی، اتمسفر و گرافیک کوچکترین نقصی نداره. عالیه. هیچ بازی تو این نسل به گرد پاش هم نمیرسه.
اما تو مبحث level design و gameplay ـه که فرق یه سازنده مثل ND با RAD مشخص میشه. گیم پلی هیچ عمق خاصی نداره، بازیکن به چالش کشیده نمیشه، اسلحه ها هم هر جا بازی بخواد در اختیار میذاره و هر جا بخواد ازت میگیره، به همین سادگی. البته گیم پلی تو چند صحنه از یکنواختی در میاد ولی خب تعدادشون زیاد نیست. در واقع ضعف تو بخش گیم پلی بیشتر به نظر تنبلی سازنده میاد تا ناتوانیش، یکم اگه تلاش بیشتری میکردن میتونستن خیلی بیشتر از پتانسیل بازی استفاده کنن.
طراحی مراحل هم که مال زمان PS2 ـه، بله PS2. دیگه زمان اینجور مراحل که تو یه راه روی تنگ و باریک میری جلو تموم شده. یا اینکه یه روی یک پل بیخود و بی دلیل پر از کاورهای شنی باشه.

با این وجود باید بگم که به نظر من تمام این نمراتی که زیر 7 هستن از سر جوگیری منتقدهاست و نمره واقعی این بازی نیست.

من نقدها رو خوندم ، نقد کوتاه تو هم کیوان بی شباهت با نظر منتقدین نیست ، ولی توء منتقد کیوان میدونی که ضریب امتیازات باید با توجه به نکات منفیو مثبت وارده به بازی با یک روند معلومو مشخص کم یا زیاد میشه. ولی واقعا درسته بگیم طرز تفکر منتقد توی خیالات خودش مجهولاتی رو کنار هم گذاشته و امتیازی ازش بیرون زده ؟ اونموقع انتظارم دارن مخاطب جاشو بزاره جای منتقدو بفهمه که توی مخیلات اون چی گذشته که همچین تراوشاتی بیرون زده . میشه ؟ آره وحید :d ؟

نمیگم بازی حقش بوده فلان نمره رو بگیره ، ولی حق دارن مخاطبین کفه ی ترازو رو بی دلیل سبک سنگین نبینن .اگه + یا - ه بین هر دو توازنی برقرار باشه .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
ما که متا رو از زمون Beyond دایورت کردیم رفت..درحالی که میشه گفت بهترین تجربه گیمریم بوده همراه با ماریو...
در مورد این بازی هم نظری ندارم تا خودم تجربش کنم.
ولی 5 گیم سپات نشان دهنده اینه که این بند گان خدا بهشون زیاد فشار اومده بوده و خودشونو خالی کردن..دیگه هرچی باشه...5!!!:|بی خیال باو!

- - -ویرایش - - -

این همه منتقد به بیاند هم میگفتن چرته...

بیاند فرق میکنه (گرچه به نظر منم بازی چرتی هست). ولی حداقل رسالت اون بازی مشخصه و منتقد از همون اول میدونه بازی چی هست و در قالب همون فرمت بررسیش میکنه.
شما نمیتونی بیای یه بازی ریل تایم استراتژیک بسازی بعد همشو بکنی کات سین و QTE!
شما نمیتونی یه بازی سوم شخص شوتر بسازی و انتظار داشته باشی به شوتینگ بازی گیر ندن.
در ضمن منتقدا به همه چیز بازی گیر دادن، به جز گرافیک تقریباً همه قسمتای بازی مورد عنایت منتقدا قرار گرفته.
البته امیدوارم شما بازی رو بخری و باهاش حال کنی. به شخصه حاضر نیستم 200 تومن پول بدم برای همچین بازی ای.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خنده داره وقتی the last of us gears halo gow و .... میومدن متای بالا 90 میگرفتن منتقد ها دشمن صنعت گیم نیستن ولی وقتی بازی های مثل Ryse order Driveclub نمرات پایین میگیرن منتقد ها دشمن صنعت گیم هستند .
عزیز من اینی که شما میای الان از این بازی دفاع میکنی به خاطرش کل صنعت گیم رو زیره سوال میبری خودت دو سال دیگه به خودت میگی خداییش چقد بازی خسته کننده ای بودش

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
دوست عزيز متاي 66 ضعيف نيست بلكه نسبتا خوبه. چند سال پيش گيم اسپات از 1 تا 10 امتيازا رو رتبه بندي كرد. كه 1- 4 رو يادم نمياد ولي 4-5 poor (ضعيف) 5 -6 medicore (متوسط) 6-7 fair (نسبتا خوب) 7-8 good (خوب) 8-9 great (عالي) 9-9.5 super b (شاهكار) 9.9 -9.5 super a(شاهكار ) و 10 هم perfect يا بي نظير بود. كه اوردر امتيازاش تو رده نسبتا خوب هستش يعني بازي ارزش يه بار امتحان كردنو داره . ولي چيزي كه مشخصه خيليلا از جمله خودم انتظار نمرات بين 8 - 8.5 رو داشتم كه تو ذوقم خورد ولي باز تهيه اش ميكنم.
نبست به به بازی های دیگه ضعیف هست

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
با 41 نقد امتیازش شد 66!:| اصلا انتظار نداشتم نمراتش اینجوری بشه! اپیک فیل شدم رسما! آقا من حرفم رو پس میگیرم که این می تونه پنج میلیون بفروشه! با این امتیاز نهایتا دو میلیون!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کاملا انتظار همچین چیزی رو داشتم.
سونی همچنان انحصاری هاش چنگی به دل نمیزنه.مگر اینکه ناتی داگ یه کاری بکنه:|اینم از ip جدید/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر