امتیازات بازی Silent Hill 2 Remake

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیازات

• مجموع رای دهنده‌ها
    186
  • نظرسنجی بسته شده است .
دهنشون سرویس.یعنی بلوبر و متای ۸7 اینا تو زندگیشون متای بالای ۸۰ نداشتن.ایران خودرو هم با سونی همکاری کنه انحصاری بده یهو میبینی لندکروز داده بیرون.واقعا سورپرایز کننده بود.دمشون گرم

دوست عزیز کردیت این بازی کامل مال بلوبر و کونامیه و فکر نمیکنم ربط خاصی به سونی داشته باشه. صرفا به پولی داده یه سال انحصاری باشه. سونی بیل زن بود باغچه خودشو بیل میزد اون نمیشد وضع ریمیک UD:دی

دوست عزیز کردیت این بازی کامل مال بلوبر و کونامیه و فکر نمیکنم ربط خاصی به سونی داشته باشه. صرفا به پولی داده یه سال انحصاری باشه. سونی بیل زن بود باغچه خودشو بیل میزد اون نمیشد وضع ریمیک UD:دی
ولی جدای از شوخی واقعا سونی کمک فنی به بلوبر کرده. دو سال قبل خود بلوبر اینو هم رسما گفت از نظر فنی کمک گرفتند. حالا بحث مارکتینگ و ایناش هم که بماند.

مدیر روابط عمومی بلوبرتیم

View attachment 352350

اگر می دونستم مدیر روابط عمومی ایشونه نمی ذاشتم روابطم با ریمیک خدشه دار بشه!
IMG_۲۰۲۴۱۰۰۴_۱۵۴۳۳۴.jpg
لقد كانت تحفة فنية^:)^
بالنسبة لي، الذي لم يلعب النسخة الأصلية، من المستحيل أن أكون سعيدًا جدًا!
اثرات نماز جمعه امروز :p

ولی جدای از شوخی واقعا سونی کمک فنی به بلوبر کرده. دو سال قبل خود بلوبر اینو هم رسما گفت از نظر فنی کمک گرفتند. حالا بحث مارکتینگ و ایناش هم که بماند.

واقعا؟ نمیدونستم کمک فنی داده، ولی خوب بازم کردیت این ریمیک مال کونامی و بلوبره. دم سونی هم گرم که کمک کرده از نظر فنی رو کنسولش خوب در بیاد. ولی در باقی موارد اینکه بازی خوبی ساختن، وفادار به بازی اصلی هست و حس و حالشو دقیق در آورده برمیگرده به توانایی بلوبر و دایرکشن درست از سمت کونامی. همینطور صرف بودجه درست درمون. همونطور که اگه ریمیک MGS3 بد باشه مقصر در درجه اول کونامی و بعد سازنده هست.

پ.ن: ایکاش سونی این کمک فنیش رو به بلستیک موون هم برسونه ریمیک آنتیل داون خودش چیز خوبی از آب در بیاد:دی

نه اون فوت کوزه گری دست کم گرفتی.

• Like
Reactions: (STALKER)
وقتی یه تیم میاد قبل ریلیز کلی تریلر از گیم پلی بازی میده بیرون خوب مشخصه به کارش اطمینان داره، من که صفحه اول تاپیکم گفتم با توجه به نمایش ها کمتر از اینم انتظار نمیرفت

راکستدی هم همین کار رو با Suicide Squad کرد؛ تا دقیقه 90 مدام تریلر و گیم پلی بیرون می‌داد؛ دلیل محکمی نیست! 🦢 :D

▫️تحلیل Gamespot

نسخه اصلی بازی Silent Hill 2 یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ترسناک تاریخشه. اگه بخوای دوباره همون حس رو بدست بیاری، در واقع داری اشتباه میکنی، چون باید بدونی اون زمان و مکان چقدر تاثیرگذار بودن و محدودیتهای بازی چطور به بهتر شدنش کمک کردند. هر استودیویی که بخواد این کار رو انجام بده، کار سخت و سنگینی در پیش داره، مثل اینکه دائم دنبال یه پروانه بگردی که توی توری داره پرواز میکنه. اما تیم بلوبر با وفادار موندن به اصل بازی و اتخاذ ریسک‌های حساب شده، همه اینا رو با حمایت بعضی از سازندگان اصلی بازی، تونسته یه کار تقریبا غیرممکن رو انجام بده. بازسازی Silent Hill 2 یه خواب تبدیل به واقعیت هیجان‌انگیزه!

بلوبر در نهایت آرامش موفقیت بازی رو کوبوند تو صورت همه :دی

این نمایش آخر بازی و اون اتمسفر و گیم پلی و همه چی عالی بود ، چه دستپخت خفننی داریم ما بازیی ترسناک (!) دوست ها .

• Like
Reactions: dark souls
به عنوان یه کوجیما فن باید بگم حتی اگه کونامی بدتر هم میکرد با کوجیما و بعدش بازی درست حسابی با کیفیت بالا عرضه کنه باز هم با اشتیاق بازی رو میخرم و بازی میکنم. کار خوب رو هر شرکتی با هر پیشینه ای بسازه باید حمایت کرد و این تعصبات به هیچ عنوان به نفع آینده ویدیوگیم نیست.

در رابطه با SH2 باید بگم که واقعا دمشون گرم. من چند تا نقد بازی رو دیدم و این طور که معلومه تیم سازنده جسارت زیادی داشتن و تغییرات بنیادین درستی تو بازی اعمال کردن در حالی که تونستن اسنس گیم پلی و فرم رو حفظ کنن. من این رو در رابطه با ریمیک mgs3 ندیدم. به نظرم ریمیک 3 هویت نداره با توجه به چیزایی که دیدم.

نه اون فوت کوزه گری دست کم گرفتی.

شما یه مقدار داری نقش سونی رو پررنگ تر میبینی. فوت کوزه گری وجود نداره، بازی توسط بلوبر ساخته شده، با نظارت کونامی. من کونامی رو اصلا دوست ندارم و به نظرم تباهه، اما اینجا درست عمل کرده و تونسته ریمیک خوبی در بیاره، هم انتخاب خوبی داشته، هم بودجه خوبی داده و هم کمک خوبی رسونده تا بلوبر آشغال ساز به اینجا برسه. سونی اگه کمک فنی رسونده باشه، نقش پررنگی داشته، چون عملکرد فنی بد میتونه به ضرر بازی تموم بشه، و این پالیش شدن به نفع بازیه، مثل FFXVI، اما کیفیت بازی رو نباید به نام سونی بست واقعا.

من شخصا برخلاف میلم میگم دم کونامی گرم و بلوبر هم حسابی شخص منو غافلگیر کرد. به نظرم اکثرا دید خوبی بهش نداشتن و با توجه به کارنامه بلوبر و نمایش های اولیه طبیعی هم بود. ولی بلوبر در عمل با ساخت یه بازی خوب جواب همه رو داد و اثبات کرد پتانسیل های بالایی داره. امیدوارم تو این مسیر بمونه، بازم ریمیک های خوبی بسازه و باز اگه روزی بازی اورجینال ساخت به جاده خاکی نزنه. به هر حال درآوردن یه SH با متا +85 بعد 20 سال کار کمی نیست! هرچند که ریمیک باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or