امتیازات بازی Resident Evil Village

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازهای بازی Resident Evil Village

• مجموع رای دهنده‌ها
    226
  • نظرسنجی بسته شده است .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Resident_Evil_Village.png

Initial release date: May 7 , 2021
Director(s): Morimasa Sato
Producer(s): Tsuyoshi Kanda; Peter Fabiano; Masachika Kawata
Composer(s): Shusaku Uchiyama
Artist(s): Tomonori Takano
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Google Stadia, Microsoft
Windows

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,869
دقیقا از چیزی که حدس میزدم ایراد گرفته.
چرا نمیخوان واقعا پرونده رزیدنت اویل رو ببندن با یه اسم جدید استارت بزنن؟
منتقد دقیقا میاد به اسم بازی نگاه میکنه، اگه اسمش چیز دیگه بود متاش حداقل نزدیک نود میرسید و شایدم بالاتر چون دستشونم باز میشد چیزهای جدیدی به بازی اضافه کنن بدون ترس از اینکه توجه کنن رزیدنت اویل بمونه (از نظر من که بعد چهار تموم شد این جای خود داره)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
دقیقا از چیزی که حدس میزدم ایراد گرفته.
چرا نمیخوان واقعا پرونده رزیدنت اویل رو ببندن با یه اسم جدید استارت بزنن؟
منتقد دقیقا میاد به اسم بازی نگاه میکنه، اگه اسمش چیز دیگه بود متاش حداقل نزدیک نود میرسید و شایدم بالاتر چون دستشونم باز میشد چیزهای جدیدی به بازی اضافه کنن بدون ترس از اینکه توجه کنن رزیدنت اویل بمونه (از نظر من که بعد چهار تموم شد این جای خود داره)
پول عزیزم پول
خود اسم رزیدنت فروشندست
متا براشون ۸۵ باشه یا ۹۰ فرقی نداره ولی فروش بیاد پایین فرق داره
فرانچایز جدید هزینه تبلیغات میخواد که معلوم نیست بازی هم بفروشه یا نه اینا هم ترسو تر از اینان ۴ سال دیگه ریمیک ریمستر همین اویل ۷ و ویلجو میبینیم :))

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با این تفاسیر و نقد ها و تقریبا زمان کمه بازی برای اتمامش ترجیح میدم صبر کنم بازی قشنگ ارزون بشه بخرم.و بیشتر از این بازی که منتظرش بودم خود تو ذوقم ترجیح میدم صبر کنم dying light 2 بیاد که حداقل تو شب از دست زامبی ها بترسم البته امیدوارم اونم به عاقبت این بازی دچار نشه که انتظار بکشم بعد بخوره تو ذوقم

• Poker Face
Reactions: kamyy

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
با این تفاسیر و نقد ها و تقریبا زمان کمه بازی برای اتمامش ترجیح میدم صبر کنم بازی قشنگ ارزون بشه بخرم.و بیشتر از این بازی که منتظرش بودم خود تو ذوقم ترجیح میدم صبر کنم dying light 2 بیاد که حداقل تو شب از دست زامبی ها بترسم البته امیدوارم اونم به عاقبت این بازی دچار نشه که انتظار بکشم بعد بخوره تو ذوقم
مگه عاقبت این بازی چی شده؟ والا همه دارن حال میکنن با بازی دیگه نمراتش هم خوبه دیگه. نمیدونم این چه جو مسخره ایه بین گیمرا تو بازی سنتر و فروما که یه عدد اعلام شده از طرف چهار تا بی سواد که تنها برتریشون اینه که امریکا هستن و بازی رو زودتر دریافت میکنن انقدر روشون تاثیر داره.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
دوست عزیز مهم کیفیت هست نه کمیت حالا جهان بازش می کردن چهارتا ماموریت ابکی فرعی هم بهش می بستن خوب می شد؟

زمان ما بازی های سگا 2 ساعت هم نبودن اما همون 2 ساعت هنوز که هنوز داره بازی می شه و ریمستر و ریمیک می شه خاطرات شیرینشم همچنان با ماست

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
مگه عاقبت این بازی چی شده؟ والا همه دارن حال میکنن با بازی دیگه نمراتش هم خوبه دیگه. نمیدونم این چه جو مسخره ایه بین گیمرا تو بازی سنتر و فروما که یه عدد اعلام شده از طرف چهار تا بی سواد که تنها برتریشون اینه که امریکا هستن و بازی رو زودتر دریافت میکنن انقدر روشون تاثیر داره.
والا اکثر نقدها این بوده که بازی ترسش کمه خوب من ترجیح میدم اویل بازی کنم که ترس داشته باشه . برای همین با بازی dying light و ترسش مخصوصا تو شب مقایسه می‌کنم. نمره بدی نگرفته ولی وقتی از ریمیک ۲ که واقعا ترسش معرکه بود نمراتش به عنوان اویل اصلی شماره دار کم تر میشه ترجیح میدم بزارم بعداً بازی کنم نه الان که لحظه شماری کنم بیاد بازی کنم .

• Poker Face
  • Like
Reactions: kamyy and Persona.Q

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
زمان بازی اصلا کم نیست . اون تایمری که آخر بازی نمایش داده می شود تایم خالص بازی هست وگرنه راحت ۱۲ ساعت به بالا زمان نیاز هست تا کل مناطق بگردی و گنج ها و پاداشهای مخفی پیدا کنی . اگر روی هارد بازی کنی بالای ۱۵ ساعت زمان لازم دارد. ترس بازی هم زیاده و خفن . فقط آخر بازی اکشن می شود که اونم ۱۰ درصد از کل تایم کامل بازی به خود اختصاص می دهد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این بازی واقعا فوق العاده هست . مناطق و معماری خاص و زیبا یاد آور دوره ویکتوریایی با فضای رمزآلود . حرف نداره. هر کسی صرف اینکه چهار تا جو منفی روش تاثیر گذاشته این بازی تجربه نکنه از جیبش رفته

• Like
Reactions: darksider666

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این بازی واقعا فوق العاده هست . مناطق و معماری خاص و زیبا یاد آور دوره ویکتوریایی با فضای رمزآلود . حرف نداره. هر کسی صرف اینکه چهار تا جو منفی روش تاثیر گذاشته این بازی تجربه نکنه از جیبش رفته
حتما شما این بازی رو تجربه کردی من حرف شما رو قبول میکنم و بازی رو حتما تجربه میکنم ممنونم.فقط خداکنه مثل ریمیک 3 FACE PALM نشم که 90% احتما میدم نمیشم چون از اویل 7 خوشم اومد و این به مراتب بهتر از اویل 7 هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر