امتیازات بازی Resident Evil Village

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازهای بازی Resident Evil Village

• مجموع رای دهنده‌ها
    226
  • نظرسنجی بسته شده است .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Resident_Evil_Village.png

Initial release date: May 7 , 2021
Director(s): Morimasa Sato
Producer(s): Tsuyoshi Kanda; Peter Fabiano; Masachika Kawata
Composer(s): Shusaku Uchiyama
Artist(s): Tomonori Takano
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Google Stadia, Microsoft
Windows

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
متای 80 رو شمارش تکی می ذاشتی بهتر بود تا اینکه برای متای 90 اینکارو کردی، یا فاصلشونو کمتر می کردی که از دو اختلاف نره روی 4 :D همینکه موفقیت ایول 7 رو (86-85) بتونه تکرار کنه یعنی ترکونده

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
متای 80 رو شمارش تکی می ذاشتی بهتر بود تا اینکه برای متای 90 اینکارو کردی، یا فاصلشونو کمتر می کردی که از دو اختلاف نره روی 4 :D همینکه موفقیت ایول 7 رو (86-85) بتونه تکرار کنه یعنی ترکونده
از کجا معلوم . شاید بالای ۹۰ فیکس بشه

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
شخصا در کل از دمو لذت بردم ولی ملت خیلی دارن از شوتینگ بی حس و حالش و گرافیک متوسط و FOV پایین می نالن و کم و بیش با این موارد هم موافق هستم بنابراین انتظاراتم رو خیلی معقول نگه داشتم، بین ۸۰ تا ۸۴. یه خردمندی گفته همیشه انتظاراتت رو پایین نگه دار تا هیچوقت ناامید نشی:D من با کمی تغییر میگم همیشه انتظاراتت رو پایین نگه دار تا در صورت بهتر بودن شگفت زده بشی!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
شخصا در کل از دمو لذت بردم ولی ملت خیلی دارن از شوتینگ بی حس و حالش و گرافیک متوسط و FOV پایین می نالن و کم و بیش با این موارد هم موافق هستم بنابراین انتظاراتم رو خیلی معقول نگه داشتم، بین ۸۰ تا ۸۴. یه خردمندی گفته همیشه انتظاراتت رو پایین نگه دار تا هیچوقت ناامید نشی:D من با کمی تغییر میگم همیشه انتظاراتت رو پایین نگه دار تا در صورت بهتر بودن شگفت زده بشی!
حسو حال کنترل ایتن نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده و مشخصه یک تیکه چوب خشک رو کنترل نمی کنی و تعامل داره با بازیکن! گان پلی بازی هم روی دوال سنس به تجربه بهتر شوتینگ خیلی کمک می کنه، مثلا شما با هندگان موقع ایمینگ تجربه سبک تری نسبت به گرفتن شاتگان موقع گرفتن تریگرها داری، همین یک مورد باعث می شه عمق پیدا کنه گیم پلی و قابل لمس بشه بازی، من از گان پلی راضی بودم، همونطور که توی تاپیک بازی اشاره کردم همه مواردی که از تجربه های قبلی و ایول 4 در بازی گنجانده شده اگر در جای درست خودشون قرار بگیره کار بزرگی کرده کپکام، چون بازی عملا همه چی داره! ولی اگه در یک قسمت عالی کار کرده باشه و در مابقی موارد فقط تنوع رو لحاظ کرده باشه و کیفیت رو به کمیت و مقاصد صرفا تجاریش مثل گندکاریای قبلش ترجیح داده باشه... تنها چیزی که نگرانم می کنه همینه وگرنه کلیت بازی و چیزی که در دمو دیدم به خودی خود مشکلی نداره و نوید یک بازی خوب رو می ده حتی اگه چاشنی اکشنش! بیشتر از ایول بودنش باشه، فقط انتظارم اینه که در همه این موارد (اکشن، هارور) یک تعادل و بالانس قابل قبولی رو شاهد باشیم

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
متا که اینم از اون بازی هاست که رو هفت تا پلتفرم همزمان نقد میشه :D

اوپن کریتیک رو من حدسم رو 89 ـه... تا این جا که هر چی از بازی دیدیم خوب میزد :D
مگه نسخه های نسل قبلی بیارن نمره اش رو پایین

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
Gamersnet (nl): 8/10 (ثبت نمیشه)
Whether you will enjoy Resident Evil Village to the fullest strongly depends on your own expectations. This eighth part trades in some of its suspense and action for visual splendor, which is great if you want to get yourself carried away by the common thread in the story. The big advantage of this part is that Ethan is no longer the anonymous dude and is starting to take on some character, but unfortunately, Resident Evil Village has lost some narrowness. The last part of the game in particular lost my interest due to Capcom's dubious choices, but I still don't regret my eight-hour adventure.Hopefully Capcom will be able to bring back the oppressed feeling a bit in part 9 - the final piece of the Winters trilogy.The real lack of the real horror feeling prevents me from giving Resident Evil Village a higher score, as much as I would like to.​
این نقد ممکنه فیک باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر