امتیازات بازی Call of Duty Modern Warfare 2019

پیش بینی امتیاز نهایی نسخه جدید Call of Duty

• مجموع رای دهنده‌ها
    62
  • نظرسنجی بسته شده است .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
120446

به نظر شما امتیاز نهایی این بازی چقدر خواهد شد ؟

بازی Call of Duty: Modern Warfare، سافت ریبوتی از این فرنچایز محبوب است و طبق گفته‎‌های اکتیویژن، داستانی جذاب و درگیرکننده را ارائه خواهد داد. داستان بازی در مورد گروهی تروریستی است که به سلاح شیمیایی خطرناکی دست می‌یابند. نسخه‌ی جدید سری Call of Duty که توسط استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ساخته شده است، در تاریخ 3 آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌‌‌‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ظاهرا بازی چیزی به نام کپی نقد نداشته و ملت رو بردن توی یـ اونت اونجا بازی رو پلی دادن و نقدش رو نوشتن LOL احتمال اینکه امتیاز هاش پایین تر بیاد زیاده ! IGN یـ حرکت جالب سر همین مورد زده و بازی رو مثل بچه آدم بازی میکنن و با حوصله نقدش میکنن :

IGN's Call of Duty: Modern Warfare Review Plan - IGN

خلاصه که امیدوارم پایین تر از این نیاد .....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ظاهرا بازی چیزی به نام کپی نقد نداشته و ملت رو بردن توی یـ اونت اونجا بازی رو پلی دادن و نقدش رو نوشتن LOL احتمال اینکه امتیاز هاش پایین تر بیاد زیاده ! IGN یـ حرکت جالب سر همین مورد زده و بازی رو مثل بچه آدم بازی میکنن و با حوصله نقدش میکنن :

IGN's Call of Duty: Modern Warfare Review Plan - IGN

خلاصه که امیدوارم پایین تر از این نیاد .....
البته من همیشه برام سوال بوده که چرا اصولا عموم ملت فکر میکنن سازنده "حتما" باید بهشون کد نقد بده؟:D یه سازنده میتونه کلا کد نقد نده به هیچ سایتی چون هیچ قانونی وجود نداره که باید حتما کد بده. به نظرم بهترین کار اینه که سازنده ها یه دموی مناسب از بازی هاشون منتشر کنن و کلا بساط این نقد و نمره دادن رو بچینن.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
البته من همیشه برام سوال بوده که چرا اصولا عموم ملت فکر میکنن سازنده "حتما" باید بهشون کد نقد بده؟:D یه سازنده میتونه کلا کد نقد نده به هیچ سایتی چون هیچ قانونی وجود نداره که باید حتما کد بده. به نظرم بهترین کار اینه که سازنده ها یه دموی مناسب از بازی هاشون منتشر کنن و کلا بساط این نقد و نمره دادن رو بچینن.
من خودم بشخصه تقريبا ديگه نمره ها رو نگاه نمي كنم
فقط براي اينكه حدود بازي دستم بياد مخصوصا از نظر گرافيك ميكسر رو رو كنسول چك مي كنم(چون فيلتر نيست) و بازيو مي خرم .
با اين نقدهاي بي خود هم وقتمو هدر نميدم

• Like
Reactions: VEGETAR and delta05

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
مترو هم ميخواد ٧ بده واسه همين گاز فسفر
جدا چقدر دوست دارن خودشونو پييند حقوق بشر نشون بدن اونم تو كجا؟ تو گيم ...
من خودم این چند سال خیلی از دست اکتی دلخور بودم که چرا کالاف رو برد به جنگ های آینده و فضایی و تخیلی ولی این مدت حساب کار دستم اومد کم کردن نمره به خاطر خشونت زیاد یا وایت فسفر یا حذف بازی از استور سونی بد گفتن فلان سرباز سابق از بازی وسایر چیزا نشون میده ساختن بازی تو زمان حال دردسر زیادی نصیب سازندش میکنه

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اتفاقا بزرگ ترین ظلمی که به دنیای گیم میتونه بشه همین هست :D شما فکر کنن سازنده تا قبل از عرضه فقط بیاد تریلرهایی که خودش دوست داره رو نشون ملت بده و بعدش هم روز عرضه بگه خب تشریف ببرید بازی رو بخرید، حالا دیگه کیفیت خود بازی به کنار ولی محتوا، وضعیت تکنیکی و پرفورمنس و خیلی چیزهای دیگه رو چطور میشه فهمید؟ برای خیلی از بازی ها هم سخت هست دمو دادن، خصوصا بازی های Open world (حالا بگذریم از اینکه مثلا ReCore توی دمو کیفیتش در حد 9 هست، بعد از پنج ساعت بازی میرسه به زیر 6 :D) این موضوع برای خیلی از بازی های دیگه هم صدق میکنه). مشکل نوع نگاه به نقد از سوی مخاطب هست نه خود نقد، اینکه خیلی از ملت صرفا میرن اون نمره ای که تو متاکریتیک ثبت شده رو نگاه میکنن و طبق اون تصمیم میگیرن تقصیر خودشون هست نه تقصیر سیستم :D البته مثل همیشه بگم هیچ سیستمی، صد در صد درست و بدون ایراد نیست ولی بودن سیستم فعلی نقد و امتیاز خیلی بهتر از نبودنش هست، هر چند میتونن با یه سری تغییرات وضعیتش رو از الان خیلی بهتر کنن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا بزرگ ترین ظلمی که به دنیای گیم میتونه بشه همین هست :D شما فکر کنن سازنده تا قبل از عرضه فقط بیاد تریلرهایی که خودش دوست داره رو نشون ملت بده و بعدش هم روز عرضه بگه خب تشریف ببرید بازی رو بخرید، حالا دیگه کیفیت خود بازی به کنار ولی محتوا، وضعیت تکنیکی و پرفورمنس و خیلی چیزهای دیگه رو چطور میشه فهمید؟ برای خیلی از بازی ها هم سخت هست دمو دادن، خصوصا بازی های Open world (حالا بگذریم از اینکه مثلا ReCore توی دمو کیفیتش در حد 9 هست، بعد از پنج ساعت بازی میرسه به زیر 6 :D) این موضوع برای خیلی از بازی های دیگه هم صدق میکنه). مشکل نوع نگاه به نقد از سوی مخاطب هست نه خود نقد، اینکه خیلی از ملت صرفا میرن اون نمره ای که تو متاکریتیک ثبت شده رو نگاه میکنن و طبق اون تصمیم میگیرن تقصیر خودشون هست نه تقصیر سیستم :D البته مثل همیشه بگم هیچ سیستمی، صد در صد درست و بدون ایراد نیست ولی بودن سیستم فعلی نقد و امتیاز خیلی بهتر از نبودنش هست، هر چند میتونن با یه سری تغییرات وضعیتش رو از الان خیلی بهتر کنن.
تا حدودی موافقم ولی من توی پستم گفتم دموی "مناسب" تحویل بدن که خب اینم صد در صد بدون مشکل نیست اما حداقل اینجوری خود مخاطب یه نگاه به بازی میندازه و از وضعیتش تا حدودی آگاه میشه. اینطوری حداقل از وضعیت فنی یه بازی آگاه میشه. در حالی که این "نمرات" باعث میشه خیلیا نسخه یه بازی رو بپیچن، در حالیکه ممکنه اون بازی شاید از ده ها عنوان دیگه تاثیرگذار تر باشه برای اون افراد.
اما اون تیکه نقد رو موافقم تا حدودی. به نظرم "نمره" باید حذف بشه (مثل یوروگیمر) چون یه چیز کاملا بیخوده. بدبختی اینه که ملت نمیرن نگاه کنن ببینن منتقد چی نوشته. از اونور بدبختی اینه که بعضی منتقدا جفتک میندازن و نمیشه به نظرشون استناد کرد.

پ.ن: بزرگترین ظلمی که به دنیای گیم شده، دخول یه سری ابله Attention Whore هست که تریبون در اختیار گرفتن و وضعیت اینی شده که الان داره میبینیم و میتونن ازش برای تمام اهداف و مقاصد خودشون و ترویج یه مشت تفکر چرت و پرت استفاده کنن.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
تا حدودی موافقم ولی من توی پستم گفتم دموی "مناسب" تحویل بدن که خب اینم صد در صد بدون مشکل نیست اما حداقل اینجوری خود مخاطب یه نگاه به بازی میندازه و از وضعیتش تا حدودی آگاه میشه. اینطوری حداقل از وضعیت فنی یه بازی آگاه میشه. در حالی که این "نمرات" باعث میشه خیلیا نسخه یه بازی رو بپیچن، در حالیکه ممکنه اون بازی شاید از ده ها عنوان دیگه تاثیرگذار تر باشه برای اون افراد.
اما اون تیکه نقد رو موافقم تا حدودی. به نظرم "نمره" باید حذف بشه (مثل یوروگیمر) چون یه چیز کاملا بیخوده. بدبختی اینه که ملت نمیرن نگاه کنن ببینن منتقد چی نوشته. از اونور بدبختی اینه که بعضی منتقدا جفتک میندازن و نمیشه به نظرشون استناد کرد.

پ.ن: بزرگترین ظلمی که به دنیای گیم شده، دخول یه سری ابله Attention Whore هست که تریبون در اختیار گرفتن و وضعیت اینی شده که الان داره میبینیم و میتونن ازش برای تمام اهداف و مقاصد خودشون و ترویج یه مشت تفکر چرت و پرت استفاده کنن.
اره همين free trial كه ميذارن از همش بهتره واسه انتخاب بازي...

• Like
Reactions: saeedir and Destro

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خداوکیلی اینا هم ملت سرکار گذاشتن کمپین های شوتر ها رسیده به ۵ -۶ ساعت یاد کیلزون بخیر چقدر هوس یک شوتر کمپین محور کردیم الان کمپین فقط بهانه مولتی شده یاد specs ops هم بخیر چه جواهری بود نادیده گرفته شد

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من که فرصت نشده بازی رو تهیه کنم ولی خب باید برم تک تک بتزدا فن هارو بکشونم وسط و بگم اینم بهترین شوتر 2019

هم مولتی درست و حسابی و هم سینگل (هرچند هیچ وقت مولتی پلیر COD رو دوست نداشتم برعکس بخش داستانی)

خلاصه نشد بتزدا 2019 سه گانه بزنه با شوترهاش :D

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,570
نام
محمد
من حقیقتا از Black ops 2 به بعد رو تا جایی که یادمه بازی نکردم، اما قبلیاش ( سه گانه مدرن و تا جایی که یادمه COD 2 و COD 3 ) کمپین طولانی نداشتن. در واقع کل حالش به همون ۵ ۶ ساعت با هیجانش بود. کل بازی تو تب و تاب بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر