امتیازات بازی Call of Duty Modern Warfare 2019

پیش بینی امتیاز نهایی نسخه جدید Call of Duty

• مجموع رای دهنده‌ها
    62
  • نظرسنجی بسته شده است .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
120446

به نظر شما امتیاز نهایی این بازی چقدر خواهد شد ؟

بازی Call of Duty: Modern Warfare، سافت ریبوتی از این فرنچایز محبوب است و طبق گفته‎‌های اکتیویژن، داستانی جذاب و درگیرکننده را ارائه خواهد داد. داستان بازی در مورد گروهی تروریستی است که به سلاح شیمیایی خطرناکی دست می‌یابند. نسخه‌ی جدید سری Call of Duty که توسط استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ساخته شده است، در تاریخ 3 آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌‌‌‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
خداییش خیلی نامردیه باید متا بره بالا ۹۰
من این بازی رو از وقتی شروع کردم نمیتونم یه لحظه هم دست ازش بکشم
به شدت خوش ساخت و جذابه
راجب اون ۷ گیم اسپاتم حیف که فحش بدیم بن میکنن خاک بر سر سایتشون که اعتبار خودشون رو با این مسخره بازیا قهوه ای میکنن
COD بدون شک با این نسخه برگشته به روزای خوبش
اين سليقه و استفاده از المانهاي كيفي براي نمره دادن گند كشيده به متا
بيشتر سليقه شخصي شدي تا مقايسه و بررسي با چندتا پارامتر مشخص.
اول مي خوان پايين بدن بدش واسش دليل پيدا ميكنن :D
————-
١٠ ign به mgsv و ٧ گيم اسپات به اين نسخه قشنگ اعتبارشون رو براي من مي بره زير سوال.

• Like
Reactions: kamyy and delta05

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اين سليقه و استفاده از المانهاي كيفي براي نمره دادن گند كشيده به متا
بيشتر سليقه شخصي شدي تا مقايسه و بررسي با چندتا پارامتر مشخص.
اول مي خوان پايين بدن بدش واسش دليل پيدا ميكنن :D

والا چی بگم
خیلی مسخره و احمقانست
تو این تقریبا یک ساعتی که قفلم رو بازی از نظر من متا ۹۰ حداقل حق این بازیه
کمتر از این بی انصافیه تمامه

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
گیم اسپات به زباله ای مثل گوست 8 میده بعد میاد به این نسخه 7 میده
یه مشت حمال جمع شدن تو این سایتای نقد
امرار معاش ميكنن ديگه از استوديو هاي رقيب از شركتهاي رقيب بالاخره ژورناليستي تو اين لول اينجوري تامين مالي ميشه...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تجربه نشون داده مدیایی که ارزش خودشو قبل نقد منتقدین نشون داده باشه فروش خودشو میکنه.
حالا منتقدین هرچقدرم بخوان سر این مسائل مزخرف فمنیستی و... نمره ازش کم کنند و بهش گیر بدند.
نمونه بارزش فیلم جوکر که داره مثل چی میفروشه و مردم به خزعبلات منتقدین گوش ندادند.

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
تا الان که نمرات خوبی گرفته ، انصافا دلمون تنگ شده برای Call Of Duty خوب :D
امیدوارم این یکی دیگه بترکونه

یبار نشد سر یه بازی نبینم که چند تا سایت و منتقد خود شیرین گند نزنن به متا :|

• Like
Reactions: kamyy

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
تا الان که نمرات خوبی گرفته ، انصافا دلمون تنگ شده برای Call Of Duty خوب :D
امیدوارم این یکی دیگه بترکونه

یبار نشد سر یه بازی نبینم که چند تا سایت و منتقد خود شیرین گند نزنن به متا :|

شما مطمئن باش میترکونه
این بازی انصافا چیزی کم نداره

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
فکر میکردم بعد از نقد Days Gone و بازخوردی که داشت ایشون رو میندازن بیرون نمیدونستم بازم بازی مهمی مثل MW رو بدن بهش :)) جالبه مشابه همون چرندیات رو تکرار میکنه که هیچ ربطی تو نقد کردن یه بازی نباید داشته باشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
7 گیم اسپات رو جدی نگیرید همون خانمی بازی رو نقد کرده اون گیر های الکی رو به Days Gone داده بود تو نقدش هم به فسفر سفید و خشن بودن بازی اشاره کرده (در جریان مسائل باشید میدونید چی میگم) و یـ جا هم میگه چرا کرکتر زن کمپین بیشتر از این بهش پلی تایم نرسیده و این صحبتا خلاصه از کنارش شیک و مجلسی رد بشید .....
والا کلا این مسائل برای ما مهم نیست،فقط وقتی که جنابعالی ازشون مطلب میذاری میخونیم.من خودم اصلا نمیدونستم این جریاناتو فقط از کامنتای شما مطلع شدم.

• Like
Reactions: kamyy

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اونوقت اون اقایی که تگ مدیریت داره میگفت نه همچین منتقد و نقدهایی خیلی rare هستن و بلا بلا بلا..
اتفاقا جمعیت این افراد منفور و نادان هر سالِ رو به افزایشه و شاهد اینیم که امثال گیم اسپات که تاثیر زیادی توی متا داره رو هم تسخیر کردن!
فردا سر دث و تلو و... هم صدنمونه دیگه اش رو شاهد خواهیم بود!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
والا من کود هیتر که این چند سال همش در حال اذیت کردن و تیکه انداختن به کود فنها بودم یکی دوتا تریلر از کمپین بازی دیدم و انقدر لذت بردم از بازی انگار که دقیقا دوباره همون بازی اصلی رو قراره بازی کنم.
جو و فضای بازی بخصوص گان پلی عالیه، موسیقی بازی هم یه چیز عجیب و غریبی هست، دقیقا از Black Ops 1 تا الان تنها کودی هست که اینجوری براش هایپ شدم :D

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
والا چی بگم
خیلی مسخره و احمقانست
تو این تقریبا یک ساعتی که قفلم رو بازی از نظر من متا ۹۰ حداقل حق این بازیه
کمتر از این بی انصافیه تمامه
منم همینطور فکر میکنم جالب اینجاست گیم اسپات که به اینفینیت وار فر داده بود 8 به این 7 میده ( به کیل استریک وایت فسفر گیر داده و گفته اسپک آپس سخته )

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
والا من کود هیتر که این چند سال همش در حال اذیت کردن و تیکه انداختن به کود فنها بودم یکی دوتا تریلر از کمپین بازی دیدم و انقدر لذت بردم از بازی انگار که دقیقا دوباره همون بازی اصلی رو قراره بازی کنم.
جو و فضای بازی بخصوص گان پلی عالیه، موسیقی بازی هم یه چیز عجیب و غریبی هست، دقیقا از Black Ops 1 تا الان تنها کودی هست که اینجوری براش هایپ شدم :D
من با تنها کالافی که حال نکردم BO3بود . خیلی تخیلی و توهمی شده بود مخصوصا مرحله آخرش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر