امتیازات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
سلام!

Callofdutymodernwarfare2boxart.jpg

این بازی فوق العاده که هفته آینده عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. سایت DualShockers به بخش MultiPlayer بازی امتیاز 5.0 از 5.0 داده است.
Reveiw

image-F878_4AF41A61.jpg

البته من از میزان اعتبار این سایت باخبر نیستم، پس لطفا اگه مشکلی داشت تاپیک را پاک کنید.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
درمورد این بازی همین رو بگم هر سایتی که کمتر از 9.5 بهش بده بدونید که پالونش کجه!.
طوری شگفت انگیزه که نمیدونید فیلمه، مستنده، بازیه چیه اصلا.
آقا اجازه؟
ما یه سایت پیدا کردیم پالونش شدیدا کجه:cheesygri
http://www.associatedcontent.com/article/2353384/call_of_duty_modern_warfare_2_review.html
به بازی امتیاز کل 89 از 100 رو داده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
سلام!
سایت نه چندان مطرح All About The Games به بازی امتیاز 5.0 از 5.0 داده است.
http://www.allaboutthegames.co.uk/f...Player-Campaign-Review-Review&article_id=9799

این هم چند تا امتیاز که این سایت به بازیهای جدید داده:
Uncharted 2: Among Thieves 5.0 Of 5.0
Batman: Arkham Asylum 5.0 Of 5.0
Wet 2.0 Of 5.0
Red Faction Guerilla 3.0 Of 5.0
Borderlands 4.0 Of 5.0

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
داغون کننده بازی زیبایی هست! من نمیدونم تو مخ این محمد علوی اینا چی می گذره؟! گرافیک. گیم پلی. حالت سینمایی بسیار زیبا. همه چی تموم!!!! نویسنده هاش که انسان نیستن! جانورن! داستان بسیار گیرا و جذابی داره! فقط بعضی قسمت های بازی مثل مرگ
Private Allen, Garry "Roach" Sanderson, Ghost
خیلی غم انگیزه! من که نزدیک بود قید بازی رو بزنم چون خیلی حالم گرفته شد! در کل هر سایتی زیر 9.5 بده (اون 0.5 نمره هم به خاطر کوتاه بودن کمپین وگرنه زیر 10!!!) منتقداش خیلی خوش تشریف دارن!!! :biggrin1:

Last edited by a moderator:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
cod:mw2 عنوان بسیار زیباییست، اما نباید انتظار امتیازی فراتر از نسخه قبلی رو داشته باشیم چون mw2 در هیچ زمینه ای نسبت به نسخه قبل نوآوری نداشت.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نوآوری که فقط گرافیک نیست
game play اونقدر زیبا و راحت که تکامل کردنش هم کافیه
مثل جت اسکی سواری و جیپ سواری و 2 اسلحه همزمان و...
شخصیت های جدید و باحالی مثل ghost
داستان زیبایی که حتی از mw1 هم زیباتر ما رو شوکه میکنه انفجار هسته ای 1 کجا و وقایع این کجا
مناطق جنگی هم کاملا عوض شدن
فکر کنم نوآوری در این حد کافیه چون گرافی بازی چیز زیادی از بازی های حالا کم نداره

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
cod:mw2 عنوان بسیار زیباییست، اما نباید انتظار امتیازی فراتر از نسخه قبلی رو داشته باشیم چون mw2 در هیچ زمینه ای نسبت به نسخه قبل نوآوری نداشت.
ای قربونه دهنت.خواستم این حرفو بزنم گفتم یا پستم پاک میشه یا بچه ها میریزم سرم!
فقط همینو میتونم بگم که چشمو گوشتونو باز کنید.بزرگترین نواوریش این بود که شما میتونی چاقو رو فرو کنی تو بدن یارو.ولی حماسی تر از سریهای قبلیش بود.;)

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
حالت کمپین خودش یه دنیاست بابا! داستان به این زیبایی! گیم پلی هم از این بهتر نمیشه! دیگه چی رو ارتقا بدن؟! گرافیک هم که مثل نسخه ی قبل خوب بود! تا الان من دو عیب به ذهنم میرسه: کوتاه بودن حالت کمپین! ارتقا نیافتن گرافیک نسبت به نسخه ی قبل! گرافیک کمی بهتر شده بود ولی نه اون طور که باید و شاید!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازی که بینقصه ولی 10 از10 یه کم زیادی خوشبینانه هست شخصا بعید میدونم نسبت به شماره قبلی نمره بیشتری بگیره دلیلش هم کپی همون نسخه قبلی تو این نسخه هست.....و بنظر من هربازی ویژگیهای خاص خودش رو داره نباید مقایسه کرد البته این نظر شخصیه منه این بازی همونطور که گفتم بینقصه وممکنه کاندید بازی سال هم بشه ولی عملا چیز جدیدی نسبت به مدرن وارفر1 نداره اینو کسایی که 1 و WAW رو بازی کردن کاملا درک میکنن البته این سیاست تا حدودی هم از بیرقیبی ناشی میشه حالا باید دید با تصمیمی که EA مبنی بر ورود بازی قدیمی مدال او هانر به سبک مدرن گرفته چه تحولاتی در شماره های بعدی این بازی بوجود میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر