امتیازات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

Callofdutymodernwarfare2boxart.jpg

این بازی فوق العاده که هفته آینده عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. سایت DualShockers به بخش MultiPlayer بازی امتیاز 5.0 از 5.0 داده است.
Reveiw

image-F878_4AF41A61.jpg

البته من از میزان اعتبار این سایت باخبر نیستم، پس لطفا اگه مشکلی داشت تاپیک را پاک کنید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اخر این گیم اسپات ذات خودش را نشون داد قبلا گفته بودم به بازی mw2 نمره 8.5 داده بوده بعد تغییرش داده به 9 واقعا منافع چیکار میکنه;)
Gamespot changing MW2 review score

دوست عزيز به نسخه هاي كنسولي 9.0 داده اما پي سي 8.5 .

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست عزيز به نسخه هاي كنسولي 9.0 داده اما پي سي 8.5 .
دوست من منظورم نسخه کنسولی هست قضیه اینه اول گیم اسپات به بازی 8.5 داده بوده بعد تغییرش داده به 9
Gamespot changed their review score for Call of Duty: Modern Warfare 2. Multiple posters state that the 9.0 present is not the original score, and that Gamespot had posted an 8.5 first

http://gamerlimit.com/2009/11/rumors-circulate-about-gamespot-changing-mw2-review-score/#more-46051

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوست من منظورم نسخه کنسولی هست قضیه اینه اول گیم اسپات به بازی 8.5 داده بوده بعد تغییرش داده به 9
http://gamerlimit.com/2009/11/rumors-circulate-about-gamespot-changing-mw2-review-score/#more-46051
همون 8.5 بسش بود یکیش بخاطر فیزیک ضعیف بازی ولی این گیم اسپات دقیقترین توی امتیاز دهیه اما کلا دهنش سرویس.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
بنظر من هم امتیاز 8.5 نسخه ی PC بازی منصفانه هست:

1-با این موتور گرافیکی IW 4.0 که قدیمی شده(هر چند که تقویت شده بود و انمیشن های کاراکتری با کیفیتی بهش اضافه شده بود) و قابل مقایسه با موتور Cry Engine 2 که 2 سال پیش اومد هم نیست،نمیشه گرافیک بازی رو Top Notch دونست،مخصوصا کیفیت بافتها بعضی مراحل واقعا پایین هست.

2-امکانات بخش Multi بازی روی PC ، بخاطر تصمیم اشتباه طراحان بازی برای یکسانسازی تجربه ی بازی روی پلاتفرمهای مختلف بصورت نا امید کننده ای به سطح امکانات کنسولها کاهش پیدا کرد که خوشایند حرفه ایها نیست،هر چند که IW.NET هم تجربه ی خوبی رو از بازی آنلاین دراختیار میزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر