امتیازات بازی Bionic Commando

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,569
نام
محمد
سلام!
943680_97006.jpg

این بازی که تا چند روز دیگر عرضه خواهد شد امتیازات نه چندان جالبی گرفته است:
Game Informer 6.25 Of 10
Edge Magazine UK 6.0 Of 10​

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام!
943680_97006.jpg

این بازی که تا چند روز دیگر عرضه خواهد شد امتیازات نه چندان جالبی گرفته است:
Game Informer 6.25 Of 10
Edge Magazine UK 6.0 Of 10​
چقدر ضعیف!!!!
اصلا فکر نمیکردم اینقدر پایین نمره بگیره!!!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
عجیبه. 6 از یکی از حرفه ای ترین و سختگیر ترین مجلات (Edge) معمولا معادل امتیاز 8 از سایت های دیگه س. برعکس Game Informer کلا به همه بالا میده (8.5 برای Wheelman...) ولی به این داده 6.25. به این میگن تضاد!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
والا من که تریلرشو دیدم همه چیز بازی بنظرم عالی بود. گیمپلی، جذابیت، گرافیک
حالا امتیاز 6 به این بازی از این سایت ها یه چیز فضایی ـه!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
عجیبه. 6 از یکی از حرفه ای ترین و سختگیر ترین مجلات (Edge) معمولا معادل امتیاز 8 از سایت های دیگه س. برعکس Game Informer کلا به همه بالا میده (8.5 برای Wheelman...) ولی به این داده 6.25. به این میگن تضاد!

به جان خودت ياشار جان... من wheelman رو بازی کردم... بازی خيلی خوبی بود... انقد خوب بود که چندين ساعت واقعاً روش بشينم و وقتمو بزارم پاش...

راجع به امتياز ها.... ببينيم مجله های ديگه رو ...

واقعاً بد ضد حال خوردم... چون به شخصه خيلی خيلی به اين بازی اميد دارم

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
به جان خودت ياشار جان... من wheelman رو بازی کردم... بازی خيلی خوبی بود... انقد خوب بود که چندين ساعت واقعاً روش بشينم و وقتمو بزارم پاش...

راجع به امتياز ها.... ببينيم مجله های ديگه رو ...

واقعاً بد ضد حال خوردم... چون به شخصه خيلی خيلی به اين بازی اميد دارم
من بازی کردم. قبول دارم ماشین کوبیدناش فانه. تمومشم کردم ولی از دید داستانی افتضاحیه. از دید گیم پلی هم فقط همون بخش های شبه Burnoutیش خوبن. بقیه ش سریع تکراری می شه. نمی دونم. ولی بازم لیاقت 8.5 رو نداره به نظرم.

البته GameInformer قبلا هم خرابکاری کرده و اگه اشتباه نکنم به یکی از بهترین بازی های Wii یعنی No More Heroes یه چیزی حدود 6 داده!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من بازی کردم. قبول دارم ماشین کوبیدناش فانه. تمومشم کردم ولی از دید داستانی افتضاحیه. از دید گیم پلی هم فقط همون بخش های شبه Burnoutیش خوبن. بقیه ش سریع تکراری می شه. نمی دونم. ولی بازم لیاقت 8.5 رو نداره به نظرم.

البته GameInformer قبلا هم خرابکاری کرده و اگه اشتباه نکنم به یکی از بهترین بازی های Wii یعنی No More Heroes یه چیزی حدود 6 داده!

البته ياشار جان...

داستانش يه داستن معمولی بود... يه مسئله ديگه بايد بگم اين فيلم های ون ديزل... کلاً همينجوريه ... داستان خوبی نداره همش روی جلوه های ويژه هست...

حتی تو خود بازی هم ببينی همينه...

البته Wheelman که فيلم نبود ( بود ؟!؟!؟! ) چون من زياد تو خط اين آدم نيست :biggrin1:... ولی در کل داستنش با توجه به بازيگرش معلوم بود چيه...

منم با حرف هات موافقم...

ولی بازی بود که لذت بردم

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
البته ياشار جان...
داستانش يه داستن معمولی بود... يه مسئله ديگه بايد بگم اين فيلم های ون ديزل... کلاً همينجوريه ... داستان خوبی نداره همش روی جلوه های ويژه هست...
حتی تو خود بازی هم ببينی همينه...
البته Wheelman که فيلم نبود ( بود ؟!؟!؟! ) چون من زياد تو خط اين آدم نيست :biggrin1:... ولی در کل داستنش با توجه به بازيگرش معلوم بود چيه...
منم با حرف هات موافقم...
ولی بازی بود که لذت بردم
خداوکیلی داستانش از ضعیف هم بد تره. مخصوصا کات سین هاش. اما قبول دارم بحث در مورد فیلمهای دیزل رو ولی نکته اینه که بازی جلوه های ویژه ش هم ضعیفه مخصوصا انفجاراش.
بخش های پیدادش هم که تعطیلن.
این قرار بوده فیلم شه ولی Midway نابود شده. البته می گن Ubi می خواد فیلمش رو پی گیری کنه ولی فعلا فقط بازیه.

البته قبول دارم بازی یه جاهاییش لذت بخشه ولی در کل عنوان متوسطیه به نظرم. نمی دونم.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
البته نظور ها متفاوته من که خودم از wheelman خوشم نیومد ولی فکر نمی کنم بازی Bionic commando بازی بدی باشه....باید خودمون تجربه کنیم و کاری به کار امتیاز ها نداشته باشیم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ياشار جان ممنون

البته نظور ها متفاوته من که خودم از wheelman خوشم نیومد ولی فکر نمی کنم بازی Bionic commando بازی بدی باشه....باید خودمون تجربه کنیم و کاری به کار امتیاز ها نداشته باشیم

راجع به bionic commando:
راستش من gameplay های اين بازی رو همه رو ديدم... بازی بدی نبود اونتو که عالی بود:biggrin1:... حتی مطمئن بودم که عالي ميشه... بايد منتظر امتياز های ديگر سايت ها بود... حالا من review سايت gamespot بياد ميخونم بعد ميخرم بازی رو ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر