امتياز سايت ها و مجلات به Pes 2008

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام

خوب شمارش معکوس هم يواش يواش داره برای اين بازی به صدا در مياد (چه شود)
اولين Review که به نظر ميرسه زود هم انجام شده صورت گرفته امتياز زير از طريق سايت زير بهش داده شده

73052_hs.jpg

به نقل از CVG:

XBW يا همون Xbox World 360 Magazine بازی رو برای نسخه XBOX360 اين بازی Review کرده و بهش
از 100 امتياز 92 رو داده که ميشه همون 9.2/10

خوب توضيحات اين مجله اينگونه هست "اين بازی تحسين بر انگيز و عالی هست ، Game Play و Perfectly Balanced از قابلی های خوب و برگزيده اين بازی هستند
بدون شک اين بازی لايق ترين بازی هست برای ترفداران اين ورزش فوتبال و حتماً اين رو تهيه کنيد" براستی که قابل ستايش هست.

ساير Review هارو رو هم جهت جلوگيری از پراکندگی لطفاً در همينجا قرار بديد.

موفق باشيد

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
من فقط یه سوال پرسیدم چرا شلوغش می کنی
من فقط پرسیدم معتبره یا نه :-"
اولا که من شلوغش نکردم .
دوما که این سوالت ! با اون شکلکی که براش گذاشته بودی کاملا قرضش مشخص بود .
سوما تمومش کن تا ...... !

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
یه pes باز چه کاری به امتیاز گیم اسپات داره خداییش کی به خاطر این امتیاز میاد pes2008 رو بازی نکنه

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
یه pes چه کاری به امتیاز گیم اسپات داره خداییش کی به خاطر این امتیاز میاد pes2008 رو بازی نکنه
امتیاز یه بازی حالا از هر سایتی میخواد باشه دلیلی واسه بازی نکردن اون بازی توسط طرفداراش نیست و اونا مطممئن اون بازیو بازی میکنن و ازش لذت هم میبرن !
ولی امتیاز بازی (البته یه سایت معتبر که من به شخصه فقط Gamespot رو قبول دارم و معتبر میدونم) کیفیت و سطح اون بازی رو از کلیه ی جهات مشخص میکنه و نشون میده .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
انقدر شلوغش نکنید، بحث رو هم خواهشا به دعوا نکشید در غیر این صورت تاپیک قفل می شه.
GS هم یه سایت کاملا معتبر هست حالا هر کی با این جریان مشکلی داره می شه نظر شخصیش نمی شه واقعیت! pes2008 اینطور که از نقد های و بحث های مختلف این چند وقته می شه نتیجه گیری کرد اینکه بازی ای نبوده که در حد و اندازه های شماره های قبلیش بتونه ظاهر بشه و پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به شماره قبلی نداشته.
نسخه ps3 هم همانطور که قبلا گفته شده بود و یسری شاکی شده بودن دارای یک آنلاین بسیار laggy هست که نوشته آدم رو از بازی کردن منصرف می کنه و همچنین گفته که بازی در حالت hi-definition کند می شه.

پ.ن: چه عجب بعد از سال ها یه بار fifa بالاتر از pes قرار گرفت تا یکم fifa بازا هم دلشون خوش بشه.:) البته اهمیتی نداره چون یه pes باز هر pesی باشه بازی می کنه ولی زیر بار گیم پلی یکنواخت فیفا نمی ره.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
امین هر چی تو دلت بود که ریختی بیرون حالا سبک شدی؟:);)
هر چی که خیلی اغراقه محمد صفا چون حرف ناگفته زیاده ولی قبل از ریلیز این 2 بازی بعضی طرفدارای متعصب PES خیلی به من انگ فنبوی بودن زدن و الکی از این PES دفاع کردن و ادعاهای انچنانی دربارش کزدن و FIFA رو به معنای کلمه کوبیدن .
حالا بهم حق بده که بیام حقیقتو بگم و از خودم و FIFA دفاع کنم .

پ.ن : امیدوارم هر چه زودتر Jump IN کنی:love:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
البته بهتره که بگی با فرد خطا کار برخورد ميشه
فکر نميکنم هيچوقت تاپيک و يا فردی که تايپ مال اونه مشکل آفرين باشه که اون رو تنبيه ميکنيد

انقدر شلوغش نکنید، بحث رو هم خواهشا به دعوا نکشید در غیر این صورت تاپیک قفل می شه.

اشکان اينايی که ميگی کاملاً درسته
ولی من بر عکس فکر ميکنم
يعنی ميخوای مثلاً نظر چند تا فيفا باز رو اينجا برای کپی کنم که گفتن حال نکردن و فيفا 2007 رو ترجيح ميدند به اين نسخه جديد ؟
ميخوام اينو بگم که به عقيده من فقط و فقط بازی کردن هر نسخه از اين 2 بازی سليقه اي هست و اصلاً هيچ ربطی به ضعيف بودن يا خوب بودن نسخه نداره
يعنی در کل کسی که يه عمر پرو بازی کرده تو اين نسخه جديد که کونامی افتضاح بوده و فيفا همه ميگن بهتره نميتونه بره به فيفا تن بده و بازم اين گيم پلی تکراری بهش ميچسبه
حالا اين نظر من بود ديگه .. بد و خوبيش رو دوستان ببخشند

GS هم یه سایت کاملا معتبر هست حالا هر کی با این جریان مشکلی داره می شه نظر شخصیش نمی شه واقعیت! pes2008 اینطور که از نقد های و بحث های مختلف این چند وقته می شه نتیجه گیری کرد اینکه بازی ای نبوده که در حد و اندازه های شماره های قبلیش بتونه ظاهر بشه و پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به شماره قبلی نداشته.
نسخه ps3 هم همانطور که قبلا گفته شده بود و یسری شاکی شده بودن دارای یک آنلاین بسیار laggy هست که نوشته آدم رو از بازی کردن منصرف می کنه و همچنین گفته که بازی در حالت hi-definition کند می شه.

پ.ن: چه عجب بعد از سال ها یه بار fifa بالاتر از pes قرار گرفت تا یکم fifa بازا هم دلشون خوش بشه.:) البته اهمیتی نداره چون یه pes باز هر pesی باشه بازی می کنه ولی زیر بار گیم پلی یکنواخت فیفا نمی ره.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ميخوام اينو بگم که به عقيده من فقط و فقط بازی کردن هر نسخه از اين 2 بازی سليقه اي هست و اصلاً هيچ ربطی به ضعيف بودن يا خوب بودن نسخه نداره
يعنی در کل کسی که يه عمر پرو بازی کرده تو اين نسخه جديد که کونامی افتضاح بوده و فيفا همه ميگن بهتره نميتونه بره به فيفا تن بده و بازم اين گيم پلی تکراری بهش ميچسبه
حالا اين نظر من بود ديگه .. بد و خوبيش رو دوستان ببخشندد
چه جالب چون من هم همینو نوشته بودم!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اول اینکه گیم اسپات هم یکی از سایتهای معتبریه که بازی رو ریویو کرده و البته Gamespot UK نه خود گیم اسپات بعدشم یارو گفته مثل نسخه سال قبله! ببخشید این مثل نسخه سال قبله؟!؟!؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟؟!!!؟؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اول اینکه گیم اسپات هم یکی از سایتهای معتبریه که بازی رو ریویو کرده و البته Gamespot UK نه خود گیم اسپات بعدشم یارو گفته مثل نسخه سال قبله! ببخشید این مثل نسخه سال قبله؟!؟!؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟؟!!!؟؟!
حالا شما زیاد سخت نگیر احتمالا یارو طب داشته

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
Gamespot یه بدی که داره همیشه میخواد حساب خودشو با بقیه جدا کنه ، و بگه من متفاوتم ... اینو زیاد دیدیم .

بازم میگم اگه امتیاز یک بازی براتون مهمه از بین 30 - 40 تا امتیاز میانگین بگیرید ، بعد اونو ملاک قرار بدید .

ولی کلا به نظر من امتیاز کمترین اهمیت رو براتون داشته باشه ، چون اگه بخواید به این امتیاز ها و تبلیغات توجه کنید و سراغ بازی برید ، ممکنه خیلی از بازی های خوب رو از دست بدید .

به عنوان مثال ، الان دو سه روزه که یه بازی انحصاری برای 360 اومده که خیلی بی سر و صداست و امتیازش هم به طور میانگین در حدود 7 - 8 هست . اسم این بازی Naruto : Rise of Ninja هست که به نظر من از خیلی از بازیهای پرتبلیغات و با امتیازهای 9 - 10 بهتره و بیشتر ارزش بازی کردن داره .

بهترین راه برای انتخاب یک بازی ، دیدن Video های Gameplay بازی و همچنین بازی کردن دموی اون بازی هست .....

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
دموی نسخه PS3 هم دیروز اومد .

من دانلود کردم و بازی کردم ، دموی 360 هم قبلا دانلود کرده بودم ...

واقعا نسخه 360 بهتره .

1. نسخه PS3 همونطور که گفته شده شدید مشکل Frame Rate داره .
2. در نسخه PS3 تماشاگران رو میشه پیکسلاشون رو شمرد ( یه چیزی تو مایه های بازی های NES )

ولی نسخه 360 هیچ کدوم از این مشکل ها رو نداره ...

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام
خدا وکيلي Pes2008 نسبت به سري قبلي بازي افت زيادي کرده.
صرف نظر از نمره هاي سايتها اگه اين بازي رو انجام داده باشيد متوجه حرفهاي من خواهيد شد.
نقطه قوت و مهمترين بخش Pes گيم پلي اون هست که الحمدالله در Pes2008 اين برتري هم کم رنگ تر شده (هر چند همين طوريش هم يک سرو گردن بالاتر از Fifaاست) ولي بعد از حدود 10 سال (از سري بازي هاي Goal Storm به اين سو ) شاهد يک پسرفت اساسي در اين سري از بازي ها هستيم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر