امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,792
نام
شیخ صدرا
Batman Arkham Knight 9/10

بسیار هم عالی،گرافیک و صدا گزاریه خوب.
داستان عالی با یه پایان فوق العاده زیبا و ماموریتای جالب.
بت موبیل فوق العاده بود کاربردش تو بازی.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Entwined
واقعا بازی مسخره ای هست. بیشتر در حد بازی های آندروید هست تا بازی کنسولی. جالبه سازنده 10 دلار هم روش قیمت گذاشته :|
5/10

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
batman :arkham knight
6gf4_۳.jpg

تجربه ی این بازی بعد از arkham city بهترین تجربه از سری آرکام برای من بود! نقطه ی عطف داستان بازی دیالوگهای فوق العاده ی بازی ( مخصوصا جوکر) و روند پیشروی اون هست ولی متاسفانه شخصیت آرکام نایت به اون خوبی ای که انتظار داشتم حضور نداشت همچنین پایان بندی بازی هم می تونست بهتر باشه!
در بخش گیم پلی به شخصه با بتموبیل به شدت حال کردم و دقیقا اون چیزی شد که باید باشه و ایرادی بر این بخش نمی بینم! فقط کمی در بخش مبارزه با تانکها زیاده روی شده بود. بخش مبارزات چه در مخفی کاری و چه اکشن هم مثل همیشه عالی و بی نقص انجام شده! و گاتهام هم به قدری بزرگ و عالی کار شده که پرواز بر فراز اون و گشتن سوراخ سمبه ها و انجام مراحل جانبی لذتی کم نظیر براتون بیاره!
در بخش گرافیکی و فنی چیزی نمیگم و فقط به این بسنده می کنم که بازی بهترین گرافیک نسل جدید رو به ارمغان آورده!
در نهایت کمی به آرکام نایت سختگیری شد همونطور که به آرکام اریجینز سخت گرفته شد!
نمره : ۹.۵
-------------
battlefield:hardline
dmlm_1.jpg

کلا بازی جز گرافیک خوبش چیز خاصی نداره و دوباره زنگ خطری شده برا ژانر fps که از فقدان ایده و قدم های رو به جلو رنج می بره! نبردهای معمولی و مخفی کاری های فوق العاده ساده در کنار بخش های رانندگی خشک و بی روح و ایضا داستان کلیشه ای چیزی هست که در این بازی نصیبتون میشه!
نمره : ۶
---------------------
mortal kombat x
s0q9_1.jpg

اساسا زیاد اهل فایتینگ نیستم و نمی تونم بازی های فاتینگ رو درست بررسی کنم ولی خب فقط می تونم بگم کمبات ۹ رو بیشتر دوست داشتم و این بازی ارمغان تازه و خاصی برام نداشت!
نمره :۷.۹

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
UQsT3.jpg

خوب آرکام نایت هم تموم شد و بسی لذت بردیم ازش . دست راکستدی هم درد نکنه :D

فوق العاده سینمایی و به اصطلاح خفن بود که بیشتر از همه چیز جلب توجه می کرد تو بازی از همون ابتدا .
شروع بازی واقعا شوکه کننده و عالی بود .

داستان و تم خیلی تاریک تر و در خور شوالیه تاریکی شده بود که خیلی خوشم اومد . (انتخاب شخصیتا هم خیلی خوب بود و نحوه حضور برخی شخصیتا و نقششون تو داستان واقعا عالی بود ولی بعضی از شخصیتای دیگه هم فقط حضور داشتن که حضور داشته باشن که اگه کلا نبودن سنگین تر بود :D دیگه بیشتر توضیح بدم اسپویل میشه :D )

گیمپلی هم که مثل همیشه لذت بخش و درگیر کننده که با استفاده از گجت های مختلف و نجات یافتن از موقعیتای خطرناک به لذت گیمپلی اضافه میکرد . بتموبیل خیلی زیبا طراحی شده بود و خیلی هم خوش دست بود و سواری باهاش تو گاتم لذت بخش بود و نقشی که تو حل معماهای ریدلر و اکثر ماموریت های اصلی و فرعی داشت خوب بود ولی اجبار بیش از حد واسه همکاری با بتموبیل تو پیش بردن مراحل اصلی یکم تو مخ میرفت بعد از مدتی . ماموریت های جانبی هم واقعا چالش بر انگیز و خوب بودن همشون و تموم کردن هر کودوم انگیزه بیشتری به تموم کردن بعدی میداد :hug: - معما های ریدلر )x

نبود باس فایت رو هم من نکته منفی نمیدونم چون کلا دشمنان بتمن افرادی نیستن که یارای مقابله تن به تن و فیزیکی با بتمن باشن و بیشتر با نقشه ها و زیر دستاشون هست که سعی در نابودی گاتم و بتمن دارن، پس بودن باس فایت واسه بتمن زیاد معنی نداره از نظر من .

از لحاظ تکنیکی هم فوق العاده ساخته شده بازی . از طراحی زیبای شهر بگیرید تا بی نهایت نور و مه و دود و ساختمان های پر جزئیات تا تخریب پذیری فک بر انداز بازی و انیمیشن شنل ـه بتمن که به قطرات بارون هم واکنش نشون میداد :D در کل گرافیک هم خیلی زیبا بود رو PS4 بدون افت فریم و Glorious 1080P :D

به خاطر اون تروفی معروف Brutality 101 ، اولین نسخه از سری بود که تمام کمبو ها رو کامل یاد گرفتم و استفاده کردم :hug: اونم به احترام خود بتمن :D و راکستدی و آخرین بتمن ـش :( و بازی خیلی زیبایی که ساخته بود تمام activity های بازی رو تموم کردم تا پلاتش کنم :D

+++
در کل خیلی بازی دلچسب و تاریک و سینمایی و لذت بخش و خوش ساختی بود. این 0.7 رو هم به علت همون اجبار بیش از حد واسه دخالت بت موبیل تو ماموریت ها و حضور خیلی کم رنگ و به نوعی تحقیر کننده ی بعضی از شخصیت های بزرگ دنیای بتمن (از نظر من)

9.3/10

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Batman Arkham Knight
نکات مثبت:
گیم پلی جذاب همیشگی با چندین قابلیت جدید، گرافیک هنری زیبا، پایان خوب، مدل های مختلف مراحل فرعی
نکات منفی:
شخصیت Arkham Knight کاملا قابل پیش‌بینی بود، مبارزات Batmobile زیاد و اعصاب خورد کن بودن، آسون و تقریبا بدون باس فایت!
8.7 از 10

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
10288687.jpg

بعد تجربه بازی زیبای gta v این بازی دومین بازی کاملی بود که تو ps4 تجربه کردم .

داستان 10 از 10
داستان بازی هیچ نقصی نداره واقعا بازی خیلی خوب و متفاوت شروع شد و خیلی جالب و سینمایی هم تموم شدش داستان بازی مثل یه فیلم حرفه ای هست . فقط یکم اواسط بازی حس تکراری بودن مراحل بهم دست داد که زیاد طول نکشید . شخصیت پردازی ها بی نظیر هستش !

صدا گذاری 10 از 10 موسیقی و صدا گذاری بازی عالیه تا جایی که زنگ گوشیمم رو الان همین آهنگ اصلی بازی هستش .

گیم پلی و کنترل شخصیت ها 9.5/10 کلا خیلی خوبه ولی خب شاید یه ذره میتونست بهتر باشه تو بعضی جاها .

گرافیک بازی 8.5/10 گرافیک بازی رو شاید واسه ps4 یکم کم دادم اگه تو ps3 بازی میکردم شاید نمره کامل میدادم ... یه سری جاها ضعیف ولی در کل عالیه مثلا بازی که شروع شد سوار ماشین شدن خیابون و یه سری چزئیات زیاد طبیعی نبود

گرافیک هنری 10 از 10 : جایه حرفی واسه گفتن نذاشته . همه چی کاملا طبیعی و با جزئیات فوق العادده بالا

بخش آنلاین : 0 از 10 .. نتونستم حتی بازی کنم مشکل از نت من هم نبود چون gta v رو خیلی راحت آنلاین میزدم ولی اینو نه!

فکر نکنم چیزه دیگه مونده باشه ... اون ویدویی که 1.30 ساعت بود رو هم با عوامل بازی مصاحبه کرد رو تا آخر دیدم و برام جالب بود . این بازی رو دیگه همه کردن ولی اگه کسی انجام نداده حتما بازی کنه !

امتیار کلی : 9.8 از 10

--------------------------------------

Left behnid
بعد از پایان بازی این بخش رو هم بازی کردم و میتونم بگم خیلی خوب بود و واقعا هیچ چیزه اضافه ای نداشت که الکی مثلا داستانو کش بدن همه قسمت هاش یه چیزی رو میخواست برسونه

داستان left behind 10/10

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Call_of_Duty_Advanced_Warfare_Logo.png

Call of Duty: Advanced Warfare = 7.5 / 10

درود.

بعد از عرضه بازی ناامید کننه CoD Ghost نسخه جدید بازی به نام AW تونست کیفیت بهتری نسبت به قبل داشته باشه ولی هنوزم با اون CoD سال های بین 2003 تا 2010 خیلی فاصله داره
داستان بازی تو سال های اینده اتفاق می افته و به همین خاطر بازی ادوات جنگی تخیلی زیاد داره.
مثل Smart Grenade

طراحی لباسهای شخصیت های بازی شبیه به فیلم Elysium هست

در مورد گیم پلی هم بازی تا 4-5 مرحله ابتدایی چنگی به دل نمیزنه، ولی از زمان حضور شخصیت Ilona رنگ بوی جذاب تر و بهتری به خودش میگیره و لحظات اکشن بیشتری رو میبینم.

بازی نسبت به CoD Ghost خیلی بهتره شده ولی هنوز با دوران طلایی سری CoD فاصله زیادی داره

خوب:
1. صداپیشگیه شخصیت ها
2. CGــهای با کیفیت
3. رابطه قابل باور شخصیت های اصلی با هم
4. کراکتر Ilona

بد:
1. نیمه اول بازی چندان جالب نیست
2. هنوز با CoD عالی سال های قبل فاصله زیادی داره
3. برخی از نکات کلیشه ای داستان که باعث شد سطح داستان بیاد پایین

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
این توضیحا در مورد COD نه فقط تو این سایت همه جا
هرکی کامنت میزاره در مورد عالی بودن کالاف های قدیم و بد بودن جدیداس
خو mw۱ رو خودمم تا چند وخت روزی یه بار تموم میکردم خیلیم ازش خوشم میومد
اما mw۳ خیلی بهتر از mw۱ بود و بیشتر باش حال کردم بلاخره چند سال گذشته بازی فرق کرده نسبت ب قبل

خیلیا فک میکنن mw۱ ی چیز غیره قابل توصیف و عجیب دست نیافتنی و باقی COD ها چرتو پرتن :|
خوب خود منم دوسش داشتم ولی دیگه اغراقه این حرفا ...

هر فرانچایزی ممکنه ی نسخش بهتر از باقی باشه اما در مورد COD اون نسخه mw۱ نیست! عادلانه حساب کنید AW تو سبک خودش از بقیه بهتره البته داستانیه بازی نه آنلاین انتظار زیادی هم نداشته باشید :|

هرکسی فک میکنه mw۱ دست نایافتانیه Homefront و Spec Ops The Line رو بازی نکرده که کاملا از بهترین های این سبک ان

یکم دیگه از DA تعریف کنم :D
هر کدوم کاراکترا کاملا متمایزن
شخصیاتا باحال
مهم ترین چیزی که منو جذب کرده اینه که میشه استراتژی به خرج داد :D
کلا خیلی باحاله
;)

M

!_Meshki_!

Battlefield Hardline 1\10
بدترین بازی تاریخ :D
نکات + : مد Bloodmoney
نکات - : از استوری شروع می کنم . شخصیت پردازی فاجعه ، یعنی در حدی که اگه یه بلایی اخر یازی سر یکیشون میومد فلان جاتون هم نبود :D دادن یه حالت سینیمایی مضخرف به بازی که وقتی یه اپیزود رو تموم میکنی، بت یه پریویو میده آنچه در اپیزود بعدی خواهیم دید =)) ست پیس های جذاب و CoD مانندی از جمله حمله تمساح (!!) یا از اینایی که 200 میوفتی زمین دوباره اولش صفحه تار میشه شروع به مبارزه میکنی ، در آخر داستان فوق العاده کلیشه ای .
مالتی پلیر : Respawn Point های شخمی مخصوصا تو TDM ، مد Hotwire که فقط با یه ماشین دور دور کنی پوینت بگیری :)) ، زورچپونی تم دزد و پلیس توی بتلفیلد ، کمبود افتضاح انواع اسلحه در مقایسه با گیم های دیگه از جمله BF4) که هم قیمت هستند) ،
همین دیگه ، نخرید این آشغالو :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
بتلفیلد هاردلاین:7.5/10
بخش داستانی:6.5
از لحاظ داستانی بازی چیز خاصی نداره ولی به نظر من در این حدم که بعضی از دوستان میگن مزخرف نیست.درسته بازی یه داستان کلیشه ای داره ولی میتونه پلیر رو تا آخر با خودش همراه کنه.
بخش مولتی:8
خوب من نظرمو در مورد این بخش بعد از 100 ساعت بازی عرض میکنم.
توصیه من به شما این هستش که با دید یه بازی بتلفیلد سراغ این بخش نرید.خود من با همین دید سمت بخش مولتی بازی رفتم که بعد از یه ساعت بازی کردن میخواستم قید بازی رو بزنم.ولی با گذشت زمان رفته رفته از بخش های مختلف قسمت مولتی خوشم اومد.
بازی هم در بخش داستانی و هم مولتی یه تم پلیسی به خودش گرفته که کاملا اونو از سری های قبلی بتلفیلد جدا کرده است.تقریبا تمام 100 ساعتی که بازی کردم رو با سه بخش بلاد مانی و رسکیو و hotwire گذروندم
هر سه بخش هم از جذابترین مودهای یه بازی مولتی پلیر هستند.
رانتدگی در بخش hotwire راحت نیست.پلیرهای زیادی در گوشه و کنار مپ هستند که کمین گرفتند و با c4 و مهمات دیگر ماشین شما رو نابود خواهند کرد.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
The Order 1886 5/10

نکات مثبت:
  • گرافیک بصری بی نظیر
  • نوآوری در ارایه فضایی جدید و سلاحهایی متنوع
  • شیک...خیلی شیک

نکات منفی :
  • یکی از ضعیفترین طراحی مراحل چند سال اخیر...چند دقیقه کات سین بعد دو متر پیاه روی بعد باز کات سین بعد دوباره فقط از نردبون پایین اومدن بعد کات سین...خوب یعنی چه :|همشو تو یه کات سین ارایه کن دیگه.....تناسب و تنوع کات سین با مراحل شوتر و گشت و گذار هم اصلا خوب نبود...
  • هوش مصنوعی نامتعادل
  • گان پلی تکراری
  • داستانی که نیمه تمام میمونه و عمق نداره
  • گرافیک تکنیکی بازی بر خلاف گرافیک بصری بازی بی نقص نیس....مشکل نویز یا قیلتر عجیب بازی مشاهده دوردست ها رو با مشکل مواجه کرده و محیطها هم اکثرا خلوت و ثابت و تکسچر ها میتونستن بهتر باشن

در کل میشه این بازی رو "برباد رفته" نامید:d.....از بس همچین فضا و کرکترها و سلاحهای جدید و زیبایی رو به بدترین شکل ممکن ارایه کرده....مجموعه ای از ایده های عالی که به بدترین شکل ممکن ارایه شدن

.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
BF Hardline
من نمیدونم چرا انقدر بچه ها ازش بد میگن؟ :d اگه روایت مزخرف داستان ، شخصیت پردازی مزخرف تر ، گیم پلی مسخره و تکراری ، بخش مولتی افت کرده نسبت به بتل های قبلی ، حالت سینمایی مسخره که تو سینگل بازی چپوندن و ... نبود به نظر من راحت میتونست بالای 7 نمیره بگیره :d

الان من ای نمره رو میدم ( یه سری ایراد جزیی داره دیگه :d )

3.5 از 10 برای بخش سینگل :d ( کلاهشو بندازه هوا! )
7.5 از 10 برای بخش مولتی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
BF HARDLNE :
نکات مثبت : مد BLOOD MONEY / سرورهای خوب
نکات منفی : ریسپان به شدت داغون به حدی که تو TEAM DM شما اینجا ریسپان میشید دوشمن 2 متر اونور تر پشت سر شما / یا این که تمامه تیمه شما تو نقطه B و دشمن تو A بعد یهوی 2 /3 نفر از بازیکنای حریف وسط شما ریسپون میشن ترجیحآ هم پشت سر شما
همین طور آنلاک کردن اسلحه ها به مسخره ترین شکل ممکن مثلآ واسه دابل شاتگان باید 250 نفر رو با SHIEILD بزنید همین طور کلاس ENCFORCE تون 245.000 امتیاز کسب کنید 15 تا AMMO پرتاب کنید و دیگران استفاده کنن 250 تا تیر با SHIEILD بخورین و چرندیات دیگه ( جای این مثلآ میگفتن با شاتگان 10000 نفر رو بکشین آدمیزادانه تر بود )
رانندگی نابود
کنترل بد اسلحه
مپ مناسب با کمپرها
داستان کلیشه ی
شخصیتهای نچسب جز TYSON
لوکشین های چرت تر از قبل
گیم پلی افتضاح در بعضی مواقع
تاکید بیش از سازنده به REPLAY بازی رو بخش HARDLINE
تاکید بیش از حد سازنده رو مخفی کاری
کلآ اکثرا تو هر ماموریت 2 نفرید یا یک نفر که میزنید دشمن 40-50 نفری رو نابود میکنید
و جالبتر اینه که همیارتون وسط مخفی کاری به صورت مکرر ( در حد 100٪ تو بخش سینگ خواهید دید ) از وسط دشمن جلو چششون فرار میکنه یا همونجا کاور میگیره ولی اصلآ دشمن نمیبینش ( تا نبینید باور نمیکنید تو این نسل همچین مشکلی یو )
و حضور اسمه سازنده IP خراب کنی به اسمه Visceral Games که جز Dead Space / The Gotfather1 عنوان جالبی نساخته ( واقعآ من از این شرکت نفرت دارم )

بیش تر روایت داستان به صورت سریالیه یعنی شما کافیه بعد تموم کردن مثلآ EPISODE 4 بیاین صفحه MAIN یهو با ه تیزر رو به رو میشید که مثلآ در قسمت بعد خواهیم دید یا این که بعدآ وارد اپیسود جدید مثلآ میگه در قسمت قبل اتفاق افتاد همین طور قابلیت SKIP کردن نداره
به نظر من اگه اسمه بازی بتلفیلد نبود قابل درک تر بود مثلآ اسمه عناوان CSI : MIAMI بود قابل درک تر بود
متاسفانه این نسل نتونستم عنوان اول شخص تاپی بازی کنم
امتیاز من بخش سینگل 2/10 و مولتی 4/10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
250px-Witcher_3_cover_art.jpg

The Witcher 3: Wild Hunt

+

- دنیایی عظیم برای کاوش و جستجو و نهایت لذت بردن.
- داستان فوق العاده حتی برای کسانی که بار اولشون هست با سری آشنا میشن.
- شخصیت پردازی های خیلی خوب
- ماموریت جانبی هایی که تا بحال در هیچ بازی در این صنعت ندیدم. ارتباط کامل و تام با ماموریت های اصلی بازی.
- قرارداد های ویچر ها که واقعا عالیه
- گرافیک فنی بی نظیر
- گرافیک هنری... غیر قابل وصف
- سیستم کرفتینگ و الشیمی بی نظیر و بدون نمونه که هم پیچیده و هم بسیار ساده هست.
- مقدار زمان اتمام بازی تا بالای 200 ساعت
- به حرف IGN استناد میکنم... بازی ای که واقعا بیانگر نسل هشتم هست
-موسیقی های بازی و ساز هایی که در طول بازی در میخانه و زمان مبارزات و...نواخته میشه با روح و روانتون بازی میکنه.
- جو و فضای بی نظیر که به معنای واقعی کلمه یه سرزمین جنگ زده و در حال بحران رو نشون میده.
- رابطه گرالت با سیری که واقعا عالی هست و برای من در حد رابطه ای مثل الی و جوئل هست.
- دارا بودن یکی از بهترین بازی های کوچک دنیا به نام Gwent که بصورت جدا خودم حاضر بودم 60 دلار برای بازی بدم
- در بازی همیشه کاری برای انجام دادن هست و بیکاری وجود نداره.
- انتخاب تاثیر گذار و ترجیحا بد و بدتر.
_

- زمان لودینگ زجر آور
- سیستم مبارزات اصلا جالب نیست
- روچ ( اسب بازی ) یکی از بدترین اسب هایی هست که تو یه بازی دیدم
- انیمیشن گرالت و اسبش که خب وقعا تعدادشون کمه و خشک هستن ( تا ورژن 1.05 )
- Inventory بازی بنظرم اصلا کارآمد نیست و خوب در نیومده.
- بازی بعضا بخاطر سیستم Lvl دشمن ها و خود گرالت تقریبا از یه بازه به بعد خیلی آسون میشه.

9.5

پ.ن: برای خودم تا اینجا در کنار Bloodborne بهترین بازی نسل هشتم بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر